Gauja

Laimīgu un neasakainu Jauno gadu!

Par ūdens līmeni un karti- man atveras tāda tizla karte ar zilām bumbiņām, un nekas vairāk. Tā bumbiņa, labākajā gadījumā, parāda ciparu izteiksmē to līmeni, bet ne uzskatāmu grafiku, kā agrāk. Varbūt, ir kāda viltība, kā pareizi jāskatās?

Kuha, 1.janvāris 2023, 15:44

Iesaku izmantot šo karti, pārskatāmi un vairāk dati.

Sraner, 2.janvāris 2023, 16:09


https://hidro.meteo.lv/
2.janvāris 2023, 16:09 | links
 
Laimīgu un neasakainu Jauno gadu!

Par ūdens līmeni un karti- man atveras tāda tizla karte ar zilām bumbiņām, un nekas vairāk. Tā bumbiņa, labākajā gadījumā, parāda ciparu izteiksmē to līmeni, bet ne uzskatāmu grafiku, kā agrāk. Varbūt, ir kāda viltība, kā pareizi jāskatās?

Kuha, 1.janvāris 2023, 15:44


Iesaku izmantot šo karti, pārskatāmi un vairāk dati.
2.janvāris 2023, 16:09 | links
 
Laimīgo visiem Jauno gadu, lai rekordi krīt!!!
Jautājums profesionāliem, Skatoties pēc likumi.lv pirmā zonā sākas no A1 šosejas un tas būs spēkā līdz 23.01.2023. Tad līdz pirmai zonai var spiningot ar makšķerēšanas karti? Jo parejas 6 zonas uz spiningošanu ir vajadzīga dienas licenze.
Vai kaut ko jaucu?
Paldies.

visibal, 1.janvāris 2023, 19:58


https://www.vestnesis.lv/op/2022/253.5
1.janvāris 2023, 20:19 | links
 
Laimīgo visiem Jauno gadu, lai rekordi krīt!!!
Jautājums profesionāliem, Skatoties pēc likumi.lv pirmā zonā sākas no A1 šosejas un tas būs spēkā līdz 23.01.2023. Tad līdz pirmai zonai var spiningot ar makšķerēšanas karti? Jo parejas 6 zonas uz spiningošanu ir vajadzīga dienas licenze.
Vai kaut ko jaucu?
Paldies.
1.janvāris 2023, 19:58 | links
 
Vīri, paldies! Tā dusmīgi un stingri uzspiedu uz bumbiņas. Ir grafiks! :)
1.janvāris 2023, 18:57 | links
 
Kuha [01.01.23]: Laimīgu un neasakainu Jauno gadu!

Par ūdens līmeni un karti- man atveras tāda tizla karte ar zilām bumbiņām, un nekas vairāk. Tā bumbiņa, labākajā gadījumā, parāda ciparu izteiksmē to līmeni, bet ne uzskatāmu grafiku, kā agrāk. Varbūt, ir kāda viltība, kā pareizi jāskatās?
Man uzspiežot uz zilās bumbiņas visas grafikas parādās:)) skatoties caur telefonu.
1.janvāris 2023, 18:32 | links
 
Brasla līmens augšā,ļoti spēcīga straume,domāju ka spiningot būtu apgrūtināti.
1.janvāris 2023, 16:34 | links
 
Gauja ūdens duļķains, arī ledus gabali peld.Cēsis.
1.janvāris 2023, 16:32 | links
 
Īsa atskaite.
Šorīt pamodos un nāca apgaismība, ka tomēr jābrauc uz Braslu. Deviņos kāpjam auto un braucam. Pie vadiem stāvit uz klints saskaitiju 7 makšķerniekus un vēl 1 volvo bija klints pusē, pēc pēdām aizklīduši uz aizsprosta pusi. Iekāpām mašīnā un braucām meklēt kādu nepopulārāku vietu, jo nu bija skaidrs ka tādā tirgū nav ko darīt.

Braucām uz točku pa straumi uz leju. 4 stundas nopātagojām, bet kā jau bija gaidāms - pa tukšo. Nenormāli nes zāli, vizuli noturēt grūti, ūdens krāsa kā agrā pavasarī, līst bez apstājas.

Tur točna tagad nav ko darīt. Pastaiga bija uz goda, pēc gps 4km gar upi nostaigāts un gandrīz tik pat atpakaļ uz auto pa tiem slidenajiem kalniņiem. Izmirkām kā suņi, bet ko tik neizdarīsi dēļ sapņu zivs.

Ne asakas visiem jaunajā gadā!
1.janvāris 2023, 16:31 | links
 
Kuha [01.01.23]: Laimīgu un neasakainu Jauno gadu!

Par ūdens līmeni un karti- man atveras tāda tizla karte ar zilām bumbiņām, un nekas vairāk. Tā bumbiņa, labākajā gadījumā, parāda ciparu izteiksmē to līmeni, bet ne uzskatāmu grafiku, kā agrāk. Varbūt, ir kāda viltība, kā pareizi jāskatās?
Man gan no datora, gan telefona uzspiežot smuki atveras grafiks!
1.janvāris 2023, 15:57 | links
 
Laimīgu un neasakainu Jauno gadu!

Par ūdens līmeni un karti- man atveras tāda tizla karte ar zilām bumbiņām, un nekas vairāk. Tā bumbiņa, labākajā gadījumā, parāda ciparu izteiksmē to līmeni, bet ne uzskatāmu grafiku, kā agrāk. Varbūt, ir kāda viltība, kā pareizi jāskatās?
1.janvāris 2023, 15:44 | links
 
Nezinu,kur skatījies tos 1,33 m virs normas,bet LVMĢC vairs nedod informāciju par ūdens līmeni


ivars61, 1.janvāris 2023, 08:24


Uzrāda gan ūdens līmeņus, tik jaunā kartē!

https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/hidrologiska-operativa-informacija
1.janvāris 2023, 14:02 | links
 
karasj01 [Vakar]: Nezinu kur esi bijis,bet siguldas pusē un uz augšu upe tīra,pali varētu būt uz leju,jo upe ciet,.vakar biju izlūkosMalacis ka ej izlūkos, bet Siguldā uz doto brīdi rāda 1.33 metrus virs normas un vēl kāpj, ko tu tur gribi darīt es nezinu. Var jau aizbraukt sporta pēc pāris bleķus apraut un pastaiga arī nekad nenāk par skādi, bet es izvēlēšos ko lietderīgāku.

Nezinu,kur skatījies tos 1,33 m virs normas,bet LVMĢC vairs nedod informāciju par ūdens līmeni

Ne asakas! :)

L200, 31.decembris 2022, 14:02

ivars61, 1.janvāris 2023, 08:21
1.janvāris 2023, 08:24 | links
 
karasj01 [Vakar]: Nezinu kur esi bijis,bet siguldas pusē un uz augšu upe tīra,pali varētu būt uz leju,jo upe ciet,.vakar biju izlūkosMalacis ka ej izlūkos, bet Siguldā uz doto brīdi rāda 1.33 metrus virs normas un vēl kāpj, ko tu tur gribi darīt es nezinu. Var jau aizbraukt sporta pēc pāris bleķus apraut un pastaiga arī nekad nenāk par skādi, bet es izvēlēšos ko lietderīgāku.

Ne asakas! :)

L200, 31.decembris 2022, 14:02
1.janvāris 2023, 08:21 | links
 
L200 [31.12.22]: karasj01 [11:10]: Nezinu kur esi bijis,bet siguldas pusē un uz augšu upe tīra,pali varētu būt uz leju,jo upe ciet,.vakar biju izlūkosMalacis ka ej izlūkos, bet Siguldā uz doto brīdi rāda 1.33 metrus virs normas un vēl kāpj, ko tu tur gribi darīt es nezinu. Var jau aizbraukt sporta pēc pāris bleķus apraut un pastaiga arī nekad nenāk par skādi, bet es izvēlēšos ko lietderīgāku.

Ne asakas! :)
Protams, labāk pirst dīvānā!:)
Laimīgu JG, lai lieli lomi!
31.decembris 2022, 21:55 | links
 
Davis-Di [31.12.22]: Sanāk ka zem murjāņu tilta var spiningot bez papildus maksas tikvien ka nevar paturēt, bet nu pa duļķi, tad jau galvu pavēdināt rīt var aizšaut.

uldeens, 31.decembris 2022, 19:46

1. zonas sākums no Carnikavas dzelzceļa tilta (agrāk no Tallinas šosejas tilta), līdz Murjāņu tiltam.

Jeb esmu palaidis ko garām?
Domāju pašvaldībā vēl nav akceptēts jaunais nolikums, līdz tam lailam copējam pēc makšķerēšanas noteikumiem.
31.decembris 2022, 21:20 | links
 
Sanāk ka zem murjāņu tilta var spiningot bez papildus maksas tikvien ka nevar paturēt, bet nu pa duļķi, tad jau galvu pavēdināt rīt var aizšaut.

uldeens, 31.decembris 2022, 19:46


1. zonas sākums no Carnikavas dzelzceļa tilta (agrāk no Tallinas šosejas tilta), līdz Murjāņu tiltam.

Jeb esmu palaidis ko garām?
31.decembris 2022, 21:13 | links
 
Sanāk ka zem murjāņu tilta var spiningot bez papildus maksas tikvien ka nevar paturēt, bet nu pa duļķi, tad jau galvu pavēdināt rīt var aizšaut.
31.decembris 2022, 19:46 | links
 
Maartins84 [31.12.22]: GIAB iekš FB ielicis aktuālos foto.
Giab visu cieņu. Patīkami redzēt, ka organizētājs reāli arī dod vairākas dienas informāciju par stāvokli upē. Tā tam visam vajadzētu arī būt.
31.decembris 2022, 18:43 | links
 
Tiem kas rīt mēģinās, tiešām novēlu katram pa zivij. Pats dikti gribēju, locījos, bet tomēr nolēmu , ka nē. Ir jāpagaida. Bet tie, kas rīt mētās, noteikti darīs ko lietderīgu kā es. Takā veiksmi!
31.decembris 2022, 18:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager