Gauja

Tiko paziņa zvanīja . Iet ļoti labi .Šim norma jau saķerta 2 stundu laikā. Ja nebūtu slinkais šovakar pēc 20 min jau būtu pie upes. Vakar visas dienas laikā 1 gb. :) Ej nu noķer kurā brīdī tas bars kustas .
11.aprīlis 2016, 19:50 | links
 
Tas viss Cēsu apkārtnē.
11.aprīlis 2016, 15:53 | links
 
Vakar un šodien tika pacopēts Gaujā. Bijām divatā,kopā 4 makšķeres. Ēsma-sliekas,baltie,garneles. Vakar pa kādām 5 stundām ne copes,kā vannā. Mainījām vietas,bet tas nekādus rezultātus nedeva. Šodien man rezultāts nemainījās-ne copes,bet kolēģim pāris copes,bet tādas ļoti švakas-vienu reizi piesit un viss,bet tomēr beigās pie vienas vimbas viņš tika,ap 37cm. Domāju,ka vēl kādu nedēļu jānogaida un tad mēģināšu atkal.
11.aprīlis 2016, 15:53 | links
 
Svētdien no 6:30-12:00 uz diviem 3 vimbas. 2 smukas uz 40cm, viena sīkaļa. Uz āķa slieka + baltie un ar fīdera barotavām. Copes daudz, bet dikti švakas. Pārsvarā 1-2 piesitieni un pēc tam klususms. Apstākļi itkā labi - ūdens nedaudz pacēlies, dzidrs, tomēr nedaudz zāli vēl nes. Tas arī noteikti ne īpaši patīk vimbai.
Kopumā izkatās, ka vimba ir klāt, jo salīdzinoši pirms 2 nedēļām tajā pašā vietā bija pilnīgs klusums.
Cope aiz Cēsīm.
11.aprīlis 2016, 13:39 | links
 
Vienīgais makšķerēšanas veids par kuru saku Uhhh -tas ir skaisti - ir mušiņmakšķerēšana . Spiningošana ir primitīva - tā kā Sulla nelecies ,nekā tur nav spinigojot taimiņus un lašus ,tas pats kas iemest grunteni vai fīderi . Tikai aktīvāka padrīšana :)) Šodien viena vimba un 2 raudas. Vakar duļķī gāja daudz labāk . Uz apkārtējo fona es pat ar 1 vimbu biju čempions :) Švaki šodien ķērās.

Bralitis, 10.aprīlis 2016, 20:13

Tas jau tapēc ka biji ar telti, sejas grāmatā jau visa Itālija jūsmo:))

uldeens, 10.aprīlis 2016, 20:39


Telts nebij mana bet sala gan :) Lielā raibā zive ar pieķērās . Nolaidība maksā dārgi. Atrāva pavadiņu no virpuļa :( pavilku,.... bij labs .
10.aprīlis 2016, 20:59 | links
 
Vienīgais makšķerēšanas veids par kuru saku Uhhh -tas ir skaisti - ir mušiņmakšķerēšana . Spiningošana ir primitīva - tā kā Sulla nelecies ,nekā tur nav spinigojot taimiņus un lašus ,tas pats kas iemest grunteni vai fīderi . Tikai aktīvāka padrīšana :)) Šodien viena vimba un 2 raudas. Vakar duļķī gāja daudz labāk . Uz apkārtējo fona es pat ar 1 vimbu biju čempions :) Švaki šodien ķērās.

Bralitis, 10.aprīlis 2016, 20:13


Tas jau tapēc ka biji ar telti, sejas grāmatā jau visa Itālija jūsmo:))
10.aprīlis 2016, 20:39 | links
 
Dzirdēju ka 31. martā viens valmierā noķerts ar 7 lašiem.
10.aprīlis 2016, 20:36 | links
 
Vienīgais makšķerēšanas veids par kuru saku Uhhh -tas ir skaisti - ir mušiņmakšķerēšana . Spiningošana ir primitīva - tā kā Sulla nelecies ,nekā tur nav spinigojot taimiņus un lašus ,tas pats kas iemest grunteni vai fīderi . Tikai aktīvāka padrīšana :)) Šodien viena vimba un 2 raudas. Vakar duļķī gāja daudz labāk . Uz apkārtējo fona es pat ar 1 vimbu biju čempions :) Švaki šodien ķērās.
10.aprīlis 2016, 20:13 | links
 
Ko nu muldat asak bunšu valkātāji :) ja labi uzvedaties tad mēs varam jūs pie ugunskura tupētājus un bamšļu sūcējus arī painformēt ka tur aiz tā līkuma viens velk nonstopā :) Un taimiņu upē ir cauru gadu, nav tāda mēneša kurā nebūtu šamos vilcis. Ar krītošo lasi protams caur jau ir.
10.aprīlis 2016, 16:20 | links
 
nebus spozhos vilkr vechi tagad. gaidiet kad dulkjis pazudis, tad varbut,, ja vairs neliis. bet principa shogad viss ir jau ir beidzies :)

martins_riga, 10.aprīlis 2016, 00:57


Piekrītu. Nebrauciet . Nav viņu vairs Gaujā . Ir duļķis,nav duļķa - vienkārši nav . Uz Ventu ,uz Kurzemi- tur daudz :))
10.aprīlis 2016, 08:06 | links
 
nebus spozhos vilkr vechi tagad. gaidiet kad dulkjis pazudis, tad varbut,, ja vairs neliis. bet principa shogad viss ir jau ir beidzies :)
10.aprīlis 2016, 00:57 | links
 
ir jau, tik sāk skaidroties, bet nu kā akā, ja neskaita ka zobaina šķila savāca man mīļu vizuli :/

Sulla, 9.aprīlis 2016, 23:27

Nu ja,standarts.. Vēl 20cm jānokrītas, tad būs ok
9.aprīlis 2016, 23:34 | links
 
ir jau, tik sāk skaidroties, bet nu kā akā, ja neskaita ka zobaina šķila savāca man mīļu vizuli :/
9.aprīlis 2016, 23:27 | links
 
Tā interesanti iet ar tiem rezultātiem - man iet arvien švakāk, vakar tiku tikai pie vienas vimbas. Skatos, ka kaimiņiem ar viena, divas, bet ir kam iet labāk un savāc normu. Pie tam, bez īpašiem trikiem :) Tas pie Ādažiem.

jurciks66, 9.aprīlis 2016, 20:17

kā parasti katru gadu, kam paveicas atrast vietu kur vimbu bars piestājis uzkost, tas velk vienu pēc otras. Pārējie tup un tik gaida nezin ko :) Lielu gabalu nostaigāju gar Gauju ar spinni, satiku desmitiem vimbotāju, vairākumam švaki, bet 2 vīri atsevišķās vietās smuki vilka. Joka pēc uzliku vismazāko bāli dzeltenu tvisterīti uz 3g galvas un ar izvilku vimbiņu, palaidu un gāju tālāk ganīt raibos.

Sulla, 9.aprīlis 2016, 21:49

Vai'ta nav baigā duļķe?
9.aprīlis 2016, 23:16 | links
 
iisais ruukji no siguldas pievartes. liec bildes. citadi jau tuksha dirshana! :))))

martins_riga, 9.aprīlis 2016, 22:42


:)))
9.aprīlis 2016, 23:12 | links
 
iisais ruukji no siguldas pievartes. liec bildes. citadi jau tuksha dirshana! :))))
9.aprīlis 2016, 22:42 | links
 
Man ar vimbām viss ok. Teikšu vienkārši . Zivs ir jāmeklē .Ir jākustas. Parasti ir tā ka lielākajai daļai vajag lai var autiņu pie pašas upes piebraukt,ja nav copes - nedo dies pakaļu pacelt un nomainīt vietu un tradicionāli paņaudēt ka nav copes. Tā jums arī vajag .Lielākā daļa jūs esat slinki . Man ir vienkārši -ja 1,5 stundu laikā pēc dažādu attālumu ,dziļumu, dažādu ēsmu iztaustīšanas copes nav - nekavējoties mainu vietu. Un cope uz 70% tad ir vienmēr. Protams ja ir galīga necope - tad ir necope ,tur nekā nepadarīt . Šodien bij.
9.aprīlis 2016, 22:37 | links
 
Tā interesanti iet ar tiem rezultātiem - man iet arvien švakāk, vakar tiku tikai pie vienas vimbas. Skatos, ka kaimiņiem ar viena, divas, bet ir kam iet labāk un savāc normu. Pie tam, bez īpašiem trikiem :) Tas pie Ādažiem.

jurciks66, 9.aprīlis 2016, 20:17


kā parasti katru gadu, kam paveicas atrast vietu kur vimbu bars piestājis uzkost, tas velk vienu pēc otras. Pārējie tup un tik gaida nezin ko :) Lielu gabalu nostaigāju gar Gauju ar spinni, satiku desmitiem vimbotāju, vairākumam švaki, bet 2 vīri atsevišķās vietās smuki vilka. Joka pēc uzliku vismazāko bāli dzeltenu tvisterīti uz 3g galvas un ar izvilku vimbiņu, palaidu un gāju tālāk ganīt raibos.
9.aprīlis 2016, 21:49 | links
 
Nu jā šodien kaut kā dīvaini. Copes daudz vismaz kādas 15, bet kārtīgi nopurina un viss. Vienu vimbinu tomēr izdevās izmānīt. Tas pie Cēsīm. Rīt atkal mēģināšu!
9.aprīlis 2016, 21:41 | links
 
Tā interesanti iet ar tiem rezultātiem - man iet arvien švakāk, vakar tiku tikai pie vienas vimbas. Skatos, ka kaimiņiem ar viena, divas, bet ir kam iet labāk un savāc normu. Pie tam, bez īpašiem trikiem :) Tas pie Ādažiem.
9.aprīlis 2016, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager