Gauja

Kāds i bijis Valmieras pusē uz brekšiem bijis ar fideri ?
3.jūlijs 2022, 22:27 | links
 
 
Šodien Gauja starp Līgatni un Siguldu, kamēr sievai sups žuva 30min paspēju pamētāt botās un šortos, bez zābakiem utt. Līdz ar to ierobežots gan laikā, gan vietas izvēlē, bet kā redzam zivis ir !




12.jūnijs 2022, 22:45 | links
 
Arī Gaujas vecupes nevajag aizmirst, īpaši tas lielakās, kuras ar upi savienojas tikai palos. Līdakas iet tādās nonārstot, un ja ūdens strauji nokrīties, tad paliek uz vietas arī visai smuki eksemplāri. Atceros gadījumu jūnija sākumā pasen, visa rīta cēlienu pa Gauju tukšā man zināmās līdaku vietās, tad vakarpusē pamēģināju nelielā vecupē, kura savienota ar upi ar izžūstošu strautiņu ~ 100m garumā. Pavisam neliela vecupe, pasekla, bet stundas laikā noķēru trīs smukas līdakas līdz 2,8kg, vairākus zemmērus atlaidu.
11.jūnijs 2022, 13:17 | links
 
Gaujā ar spiningu ir jāstaigā, jāstaigā un vēlreiz jāstaigā. Kā jau te minēja iepriekš, kur grūtak piekļūt, kur vairāk zemūdens ķērāju, tur labāk.
11.jūnijs 2022, 10:58 | links
 
8Edgars6 [10.06.22]: Sveiki.
Vai kāds var ieteikt kur Gaujā labāk ķeras līdakas Siguldā vai Līgatnē?
Ir konkrēti dziļāki posmi abās lokācijās, bet ja nezini, daudz dabūsi nostaigāt gar seklumiem. Lielākas līdakas esmu redzējis virs ķūķu klintīm bet tur no krasta ļoti grūti piekļūt.
11.jūnijs 2022, 04:35 | links
 
Sveiki.
Vai kāds var ieteikt kur Gaujā labāk ķeras līdakas Siguldā vai Līgatnē?

8Edgars6, 10.jūnijs 2022, 18:54


Cēsīs
11.jūnijs 2022, 01:00 | links
 
Vislabāk ķersies tur,kur nevarar piebraukt ar auto. Kā arī vietās kur vislielākā iespēja noraut mānekli. Jāmēģina tik. Un vislabāk ķersies tur, kur vairāk mēģināsi.
10.jūnijs 2022, 20:55 | links
 
8Edgars6 [10.06.22]: Sveiki.
Vai kāds var ieteikt kur Gaujā labāk ķeras līdakas Siguldā vai Līgatnē?
Gar zemi no tāda jautājuma
10.jūnijs 2022, 20:51 | links
 
Sveiki.
Vai kāds var ieteikt kur Gaujā labāk ķeras līdakas Siguldā vai Līgatnē?
10.jūnijs 2022, 18:54 | links
 
Pārsvarā jau uz līdakām eju. Ja pieķerās bonusiņā,kas cits arī labi.
Galvenais,atpūta
31.maijs 2022, 10:34 | links
 
Vari nopirkt, piemēram, spaini ar rotiņiem, ja esi gatavs tos atstāt čakārņos. Vai arī tomēr mēģini iemīlēt gumijas. Es sākumā arī skeptiski skatījos uz gumijām, bet pēc pirmajām copēm ticība stipri uzlabojās :)

jurciks66, 30.maijs 2022, 10:36


Es voblerīšus esmu aprīkojis ar vienžubura āķi un arī praktiski vairs nav zacepu, droši vadu cauri čakārņiem, ļoti reti tas iesprūst kādā zaru žāklē. Es arī nemīlu gumijas un neķeru ar tām, Gaujā rotiņi, slaidie šūpiņu un vobleri.
Bet Latgalietiss varētu noprecizēt kāda šim mērķa zivs, jo Gaujas lejtecē ar spiningu var noķert līdaku, asari, zandartu, meženi, sapalu, pa retam kādu ālantu, lasi, taimiņu, alatu. Universiālu mānekļu nav, ja nu vienīgi kāds 3. Mepps Aglia Long sudraba krāsā, uz tādu Gaujā esmu dabūjis visas nosauktās zivju sugas.
30.maijs 2022, 11:54 | links
 
Vari nopirkt, piemēram, spaini ar rotiņiem, ja esi gatavs tos atstāt čakārņos. Vai arī tomēr mēģini iemīlēt gumijas. Es sākumā arī skeptiski skatījos uz gumijām, bet pēc pirmajām copēm ticība stipri uzlabojās :)
30.maijs 2022, 10:36 | links
 
Noteikti uz orģinālajiem japāņu vobleriem, it īpaši ,ja no krasta, tad pēc copes noteikti jutīsi ,ka bijis copēt. Ja nopietni, tad Gaujā zivis pamatā dzīvo gar čakārņiem ,iekritušiem kokiem un tamlīdzīgi, uz tīrajām smilšu sērēm praktiski vasarā nekas nebūs,tāpēc gumija viens no vienkāršākajiem veidiem, negribi -mēģini bleķi, arī tīri labi ņem,bet pa ūdens virspusi novilktu mānekli varbūtība maza, ja nu vienīgi uz mazajiem voblerīšiem sāc atkost sapalu copi.
30.maijs 2022, 10:14 | links
 
Sveicināti! Dzīvoju ādažos 10 gadus, bet ne reizi nē esmu gājis spiningot uz gauju.
P.s. laikam reizi pienācu paskatījos un sapratu,ka šī straume utt... nav priekš manis.
Jo visu šo laiku pa brīvām dienām esmu braucis uz Latgali,Aivieksti, vai arī uz daugavu copēt.
Man jautājums - es tikai spiningoju uz ko labāk spiningot ādažos gaujā? Cik smagiem vizuļiem utt..
Gumiju nepiedāvāt. Neinteresē.
Bùtu pateicīgs vienalga par jebkādu info.. vismaz krāsu.
Mazais B-ezers jau apnicis
29.maijs 2022, 15:35 | links
 
Gaujā kāds sēž uz sapaliem ar majvaboli?

Klavins61, 27.maijs 2022, 15:16


Šonedēļ kustība jau sākusies. Siguldā. Bet ūdens vēl drusku ar duļķi, tāpēc labāk saulainā dienā. Pirmie pieci krastā.
28.maijs 2022, 05:45 | links
 
Sveiki! Kā tur izskatās ar ūdens dzidrību, nav duļķis? Ap Murjāņiem!!!
27.maijs 2022, 17:42 | links
 
Gaujā kāds sēž uz sapaliem ar majvaboli?
27.maijs 2022, 15:16 | links
 
Svētdien, Gaujas augštece, Paideru hes. Divatā ar dēlu piecas līdakas:52, 50, 40 un divas ap 25.
Bet veči uz pēdējo vimbu vēl sēž.
17.maijs 2022, 07:48 | links
 
Šie izskatās pēc svaigiem noteikumiem- 2021. gada nobembris, tātad vēl nav vasaras sezonu pieredzējuši.
Es arī ceru, ka tas murgs beigsies ar to kuģu parādi.
16.maijs 2022, 06:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager