Gauja

Skaidrs ka NG maksķere tur kur viņas ir.. tomēr tāds darbs viņam - makšķerēt.. :D
Un tās visas brības, piedodiet, bet tomēr tur ir pārāk liela reklāma tajos raidījumos, visos ar Oltes un Leišu utt.. Jo piem es paņemu līņa barību un man ķeras brekši un raudas vai arī otradāk.. manšķiet, ka zivīm pa lielam pofig kas uz pakas rakstīts :D visas viņās ēd tās barības, jautajums kāda zivs ir tuvuma kur met barību..

fish_a_man, 27.septembris 2014, 16:56


Pa lielam jau tā vaidzētu būt, bet aizbraucu ķert raudiņas, paņēmu NG brekšu barību, jo Siguldā citas nebija, tak vot plicīts paņēm kā šķakst... laikam redzēja kas krastā uz barības rakstīts :D
30.septembris 2014, 14:12 | links
 
Šodien biju, ta nekas prātīgs nenotiek, pa kādam sīkam jeicim un tas arī viss.
Man ar pohig kas uz pakas rakstīts barībai, ka tik ķeras.
27.septembris 2014, 18:25 | links
 
Skaidrs ka NG maksķere tur kur viņas ir.. tomēr tāds darbs viņam - makšķerēt.. :D
Un tās visas brības, piedodiet, bet tomēr tur ir pārāk liela reklāma tajos raidījumos, visos ar Oltes un Leišu utt.. Jo piem es paņemu līņa barību un man ķeras brekši un raudas vai arī otradāk.. manšķiet, ka zivīm pa lielam pofig kas uz pakas rakstīts :D visas viņās ēd tās barības, jautajums kāda zivs ir tuvuma kur met barību..
27.septembris 2014, 16:56 | links
 
skaidrs riit no riitina aizlaidiisu ! panemsu spini un fiideriiti ! atskaite vakaraa buus
26.septembris 2014, 21:25 | links
 
kas notiek Gaujaa? kaut ko veel var nokert ?

rolers, 26.septembris 2014, 15:51

Krastos ugunskuri jau kurās.:)
26.septembris 2014, 19:44 | links
 
Var var vēl ko noķert,tik vajag pacietību.
26.septembris 2014, 19:35 | links
 
kas notiek Gaujaa? kaut ko veel var nokert ?
26.septembris 2014, 15:51 | links
 
Ne jau uz pasūtījumu vienmēr tajā bedrē sēdēs zivs un gaidīs!Es savas Gaujas vietas izpētu vasarā, rudenī,kad ūdenslīmenis zems!Tad pavasarī-maijā, jūnijā, kad ūdenslīmenis ir normāls dodos uz tām.Protams pavasara plūdi var daudz ko izmainīt,bet pa lielam jau paliek tā bedre. Arī zivis atkarībā no gadalaika pārvietojas.
Piemēram šodien biju Gaujā-pavasarī manā straujtecē un aiz tās esošajā bedrītē veiksmīgi ķērās sapali, vasarā līdakas, bet šodien tik ūdenszāles!
21.septembris 2014, 19:16 | links
 
Ko Jūs kā pieredzējuši varētu man ieteikt? Tiešām gribās kaut ko izvilkt. Katru reizi cenšos it kā mainīt un meklēt tās vietas, bet nekā. Ko daru nepareizi?
21.septembris 2014, 16:45 | links
 
Vakar biju jau piecos uz copi, bet arī nekā.

mxenergy, 21.septembris 2014, 12:48

tu doma ka ng ir brinumdaris?tev liekas ka vinji iet copet uz nejausi izveletam vietam?ha-ha-ha.vinji tak cope labi zinamas vietas,tapec jau ari raidijumos nesaka kur ta vieta ir,baidas ka neizker visas vinju zivis.ir Gauja bedres kas vienkarsi ir tuksas,un vari copet kautvai ka ng bet tur neka nebus un kaut iz...ies.
21.septembris 2014, 15:29 | links
 
Atradu smuku līkumu vakar Gaujā, kur varētu būt bedre ar brekšiem, bet pa dienu jau laikam upēs vispār neķeras?

mxenergy, 21.septembris 2014, 11:06




Kurš tev liek domāt ,ka tajā bedrē ir breksis?
21.septembris 2014, 14:56 | links
 
Vakar biju jau piecos uz copi, bet arī nekā.
21.septembris 2014, 12:48 | links
 
Kur tad man iet un kā darīt, lai dabūtu tos brekšus? Jau trešo reizi eju makšķerēt uz Gauju, bet nekā nedabūju. Daru visu kā NG ''gaujas velkonītis'', bet nesanāk. Lietoju Salmo breksi + salmo melasi.
21.septembris 2014, 12:47 | links
 
Tagad rudeni dienas ir isas un keras visu dienu.
21.septembris 2014, 11:06 | links
 
Atradu smuku līkumu vakar Gaujā, kur varētu būt bedre ar brekšiem, bet pa dienu jau laikam upēs vispār neķeras?
21.septembris 2014, 11:06 | links
 
Paldies, Pludinsh, par infu, bet diemžēl tajā bodē es tādu mantu toč netiku redzējis.
14.septembris 2014, 21:07 | links
 
Sveiki. Vai kāds nepadalītos ar kādām labāk makšķerēšanas vietām Gaujā Strenču, Smiltenes pusē?

mxenergy, 14.septembris 2014, 15:49



Pašas labāks vietas ir savam kajinam atrastas......tur kur izkapjot no mašinas nevar iesplaut upe ;)
14.septembris 2014, 18:30 | links
 
Vilnis 62 reku manaa albuumaa visi manekli 2bildee no kreisas puses ceturta gumijzivs uz leju ir ta sarkana
14.septembris 2014, 17:06 | links
 
Vilnis piektdien itka bij es ieliksu bildi ar to zivi gumijas ja man buus)
14.septembris 2014, 17:02 | links
 
Paldies, Pludinsh, es kopš mazām dienām esmu chronisks bleķinieks
Diemžēl tavā ieteiktajā bodē kopyto firmas pričendāļus neredzēju. Vienīgais ko redzēju bija akaras baltie ar sarkanajām astēm.
14.septembris 2014, 16:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager