Gauja

sragiagiaA neko nezin,tik vien ir cik dažiem lielajiem gudreļiem ,līdzi kaut ko klabina.
30.decembris 2011, 23:22 | links
 
srgiagiaA: Tu maz zini kas līcī darās? Līdz upēm tiek labi ja 1/3 daļa no viņiem! aizej tagad uz centrāltirgu baltijas lasis ir sakrauts kā pagales sākot no 800g līdz apmēram 4kg!

zipbaits: Tomes foreles garšo pēc gumijas, nav nekāda īpašā garša, sad tad aizbraucu!
30.decembris 2011, 23:20 | links
 
sragiagiaA,nu tad lūdzu paskaidro kapēc es nevaru vienu zivi paturēt.
30.decembris 2011, 23:15 | links
 
Atļaušos nepiekrist. Tādi, kas var atļauties "pacelt roku" pret šo zivi, ņems viņu vienalga kad. Daugavā varbūt kādam tas ir princips, redzot, ko zvejnieki dara, bet citur diezvai, diezvai.
30.decembris 2011, 23:11 | links
 
Tur jau taa lieta, ka neviens jau neko nekontrolee, kas saistaas ar zvejniekiem.. Taadu skaadi, kaa dara vinji, mees pa visiem kopaa nevaram izdariit.. Ir tikai dazhi viiri, kas te forumaa kontrolee, vai tik kaads nav pasarg Dievs kaut ko izvilcis :D Tas ir smiekliigi. Kad aizies tie viiri uz upi un izvilks savu pirmo taiminju peec naarst, maajaas uzceps un pagarshos, tad mosh saaks ticeet, ka mees vinjus nepaturam ;) Riit vilkshu no ledusskapja aaraa peedeejo foreli no zviedrijas ezera, luuk taa ir garda zivs! Nevaru paskaidrot kapeec, bet nereaali garshiigas tur vinjas. Iespeejams, ka tas deelj granulaam, kuras vinjas dabuun zem audzeetavu tiikliem, ko nepaspeej uzlasiit ieslodziitaas. Gribu tagad aizbraukt uz tomi un panjemt vienu foreli, lai saliidzinaatu ar taam. Ja nav tik labas, tad droshvien pateicoties uudens kvalitaatie taada garda ir taa skandinaavu zivtinja..
30.decembris 2011, 23:09 | links
 
Par to taimiņu un lašu ņemšanu! Pirmām kārtām jātiek galā ar zvejniekiem un maliķiem, tad var kaut ko pārmest nabaga makšķerniekiem kuŗs sezonā pāris raibos dabon! Atzīstu arī esmu grēkojis, tas bija kad vēl Daugavā nevarēja ņemt viņus, redzot cik nekaunīgi zvejnieki viņus ķer un noraksta, sapratu, ka nejau mans viens noķertais taims ir tas kas, samazinās populāciju! Ja, nebūtu zvejnieku un būtu liegums ,zvēru, nevienu neņemtu! tas vairāk ir principa jautājums!
30.decembris 2011, 22:59 | links
 
Es tik nesaprotu vienu ,kāpēc nedrīkst makšķernieks paturēt vienu to svēto zivi ,bet citas zivis var paturēt.
30.decembris 2011, 22:57 | links
 
..un vel, par likumu nekad neesmu njirgaajies!!! Esmu vinju meegjinaajis apstriideet ar cilveekiem, kas tos regulee un redigjee.
30.decembris 2011, 22:55 | links
 
ZipBaits un RedBull vienkārši atspoguļo realitāti.Un nav ko viņus apsaukāt.
30.decembris 2011, 22:40 | links
 
Sulla.ko tu visu laiku ņemies ,par tiem raibajiem.Tāda sajūta ,ka izvilks kāds tavu zivi.Nu pietiks visiem un kā viņi bija agrāk pilna upe ,tā arī viņi ir tagad.Nevajag viņu uzskatīt par kaut kādu svēto zivi.
30.decembris 2011, 22:34 | links
 
Es domat ka jacinas ar tikliem nevis jakjer makskernieki kas kadu taiminju noker. Ponts kur ir? kur tie taiminji paliks, ka dzivoja ta dzivos vel 100 gadus
30.decembris 2011, 21:32 | links
 
Nu ko tur daudz pārmest tādiem garīgajiem kroplēniem bullīšiem, šie jau nav vainīgi ka piedzimuši ar pāris hromosomām mazāk, kas traucēja pilnvērtīgi attīstīties smadzenēm, kas savukārt nu traucē izprast lietu kārtību dabā. Tādi jau pat neapjauš cik smieklīgi izskatās no malas un cik absurdi ir viņu spriedelējumi.
Varam tik novēlēt lai Jaunajā gadā šie paliek kaut kripatiņu gudrāki!
30.decembris 2011, 19:29 | links
 
Da taiminju pilna jura, nav ko vinus sargat.

Isto lashu mazak, bet taiminu ir daudz
30.decembris 2011, 18:42 | links
 
Cilvēki, kāpēc Jūs esat tik tik tik ********? No tā ir kāds īpašs kaifs, ka publiski ņirgājaties par likumiem? Tādi varoņi, redz, es neatlaižu taimiņu, tas ir kruti, man neviens neko nevar padarīt. Nožēlojami Jūs esat, bet nu nav jau laikam jēgas tādiem, ko skaidrot.
Novēlu, lai Jums 2012. nāk apskaidrība par to, ka Jūs esat dumji un sākat kaut ko darīt lietas labā. Ne asakas! :)
30.decembris 2011, 16:47 | links
 
ZipBait, pirmā dzirdēšana, ne? :D:D:D
30.decembris 2011, 16:17 | links
 
Ak tad par taiminjiem ir sods, ja neatlaizh? :D
30.decembris 2011, 16:10 | links
 
buus jaabrauc man vakarinjaas :D
29.decembris 2011, 11:21 | links
 
Pārīti he he!:D Ko ta vecgada vakarā krāsnī bāzīs?:DDD
29.decembris 2011, 11:08 | links
 
buļbu bļinas jāēd ..! :D par zivīm jāpriecājas!
28.decembris 2011, 22:21 | links
 
Es vel tagad zinu kur Grundulu daudz un lai piedod,bet es vinus uz dzivajiem izmantoju,neka labaka vienkarsi nav!:)
28.decembris 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager