Gauja

urmaas> kādā ziņā "pārspīlēta uzmanība"? Tas ka raibo tēmā no ļoti patīk izteikt padumjus viedokļus asarīšu copmaņiem? Un neliekas ka līdaku, bušu un asarīšu cope ir 1000x populārāka un tai tiek veltīta lielāka uzmanība? ;) Esi redzējis ka izsaku nievājošus padomus grunteņotājiem kā pareizi siet bušu vai vimbu sistēmas? Ne, un zini kāpēc? Tāpēc ka es ne sū no tā nesaprotu un mani tas līdz šim nav interesējis.
28.decembris 2011, 15:08 | links
 
Sulla
Visam savs laiks.Esmu ari šamos pavilcis!Pašlaik šamiem tiek veltīta PĀRSPĪLĒTA uzmanība.Tas vien jau kretinē.
:)))
28.decembris 2011, 15:02 | links
 
Spozho gan nav gadijies aizkjert... Tas jau dikti agresiivi uzbruuk, pirms tu paspeej vinjam pievilkt maanekli no mugurpuses pie shokolaades ceha :D
28.decembris 2011, 15:00 | links
 
urmaas> uz šo zivi neej, neķer, nezini tās paradumus un copes īpatnības, bet pamuldēt ai kā gribas, va ne? ;) Ja uzskati ka raibo copē eksistē tikai viens paveids- cemmerēšana, nu tad piedo vecīt, tas liecina tikai par tavu muļķību.
28.decembris 2011, 14:59 | links
 
Nu man gan ir vienreiz naacies aizkjert aiz astes un vienreiz redzeet, kaa cits aizkjer. Leeni velc roteri un ir taads kaa knikshkjis, tad uzceert un ir :) Dabuu malaa un tad briinies, kaa taa gadijaas, ka astee ierauts it kaa nelielais aakjis :)
28.decembris 2011, 14:58 | links
 
:)))
Sulla
Taisni pēc dipadudapadu,spožo vieglāk ir aizcemmerēt nevis savaņģot ar bleķi šmaulē.Tāpēc ari mērķtiecīgi uz šo zivi neeju!
:)))
28.decembris 2011, 14:56 | links
 
urmaas> nemuldies, ja vien neesi mērķtiecīgs cemmerētājs pa berzēm nārsta laikā, tad aizkabināt raibo ārpus mutes pie mums ir diezgan pagrūti. Man pa 20 gadiem ne reizi, visi noķerti ir mutē un daži gadījumi žoklī no ārpuses, kad kļūdas uzbrukumā. Varat likt "ņezacepļaikas", ja jums pietiek ar sajustu copi un nevēlaties izbaudīt cīņu, raibie nav līdakas. Lai gan pēdējās ar bieži izspļauj tās ņezacepļaikas.
28.decembris 2011, 14:51 | links
 
to dzhi
Ņezacepļaikas īsti nederēs, jo dažreiz viņš tā ņem, ka pat pa parasto trijžuburi tik uzsit, uzsit, dažreiz pat nopumpē, liekas, ka uzsēdies, bet tomēr ļoti švaki.
28.decembris 2011, 14:27 | links
 
Vajadzētu veikt grozijumus MN.:)
Piedāvāju atļaut spiningot TIKAI ar ņezacepļaikām.Jo ar pārējiem verķiem tāda cemmerēšana vien sanāk!!!
:DDD
28.decembris 2011, 14:21 | links
 
Nu re kur viens praatiigs cilveeks. Ir jaalaizh maanekli gar pashu grunti un kjeeraajiem, savaadaak varees lepoties ar maz norautiem vizuljiem un pie viena piebilst, ka suudiigs taiminju gads :D
28.decembris 2011, 14:13 | links
 
Unikis neesi meegjinaajis "njezacepljaikas"?
28.decembris 2011, 12:59 | links
 
Esmu Gauju skatījis no zivju skatu punkta un taimi gandrīz vai noglāstījis, kad tas ar muguru bij siekstai piespiedies. Pietrūka daži centimetri. Tās zivis, kad nepārvietojas, nestāv klajā smilšu laukā, bet gan koku un akmens krāvumos. Gribi to zivi noķert? Ir jāmet maksimāli tuvu siekstām. Ja met tur, kur siekstas, vienā copē var sauju vizuļu noraut un tad aktuāls ir jautājums- cik katrs māneklis maksā. Un te nu varu atbildēt tomelam- domāju, ka šozezon stipri vairāk par 200LVL esmu upēs atstājis. Nevedu grāmatvedību.
28.decembris 2011, 12:52 | links
 
Ruu, tas atkarīgs no apetītes. Ja 14 gr longs pazūd taimim mutē pilnībā, tā nav nekāda purnuzsišana, vai ne?
28.decembris 2011, 12:13 | links
 
bet par to pretzaaljniek aakji vizulim.Vai ar to taiminjsh neuzkjersies?Nevar saprast,vai vinjsh kozh kaa liidaka,vai vienkaarshi ar purnu uzsit.
28.decembris 2011, 11:33 | links
 
Par cik daudz copēju ar spini no krasta, novērojumi rāda, ka zivi ķert ir labāk ar elastīgāku āķi kuru pēc vajadzības var zacepā atlocīt(ne ar tievajām šņorēm), kaut gan trauslie āķi labāk atbrīvojas(lūst) tieši augu valsts zacepos(koku stumbeņi,saknes utt.).Tākā kurš āķis ir labāks - nezinu, tāpat katru gadu savs % nodevās aiziet.
28.decembris 2011, 11:31 | links
 
Ruu, Spinexam āķus jāmaina viennozīmīgi...nu bet pats paņemsi rokās - sapratīsi
28.decembris 2011, 11:21 | links
 
..nu nazinu... Meppa Heavy Long āķus, 0,15 Power pīta atlok mierīgi
28.decembris 2011, 11:04 | links
 
bet nav taa ka tos dranjkjiigaas kvalitaates aakjus taads kaartiigaaks lashuks vai taiminjsh atliec un aiziet?
28.decembris 2011, 10:51 | links
 
Mepsam nav Owner āķi :DD
28.decembris 2011, 10:51 | links
 
Spinnexa shupinju pluss , ka tie leti un akji zemas kvalitates veidojums, labi atliecas pie zacepiem.

Pamegini mepsa owneri atliek kuj sanaks
28.decembris 2011, 10:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager