Gauja

nenu ja Spinnex pa 1.15 LS tajau vel ta, a ja mepps pa 5 LS tad kad skade liela
26.decembris 2011, 10:43 | links
 
nu nez tajau labak lielaas relax gumijas, mazaka riska noraut
26.decembris 2011, 10:42 | links
 
Un piekrītu ZipBaits


pašreiz pēc maniem novērojumiem raibais turas pie grunts un kūtri ceļas augšā pēc māekļa. tapēc vālēju ar 32 -34 gr smagiem mānekļiem visu laiku taustot grunti un uzsitot smilšu mutulīti.
26.decembris 2011, 10:06 | links
 
ArtursK

risks noraut gaujā ir liels, bet šūpiņu laižot pa grunti ir daudz lielāka iespeja viņu izprovicēt!!!

ar zacepiem ir tā, ka copē vidēji 1 - 2 mānekļi nākas zaudēt!

ir jāatstāj arī sava nodeva upei:D

runājot par to kas labāks rots vai šupiņš var diskutēt ilgi. Man ir pazīstams copmanis, kas tikai uz rotiem vālē, ir tādi kas miksē, un ir tādi kas uz vobleriem vālē, pat 16 cm gariem!!!

katram ir savi knifi!!!! man labākie rezultāti bijuši uz šūpiņiem un tos arī pārsvarā lietoju, nav tik daudz laika lai atkostu copi uz vobleriem.
26.decembris 2011, 10:03 | links
 
Taiminju mammas taapat kaa lashu, paliek pie ikriem pa ziemu, ja tas protams ir iespeejams :) Paskatoties Salacas pavasaru bildes, kur vechi peec machiem tur rokaas lielos, skaidri un gaishi var redzeet, ka taas ir mammas :) Taiminju papi gan ilgaak kaa lashu paliek un dalja pat pavasarii vel ir, bet nu mammas vienmeer ir vairaak. Sulla-> pilniigi piekriitu, ka roteris ir kudi lielaaks kairinaajums, kaa shuupinjsh :) Es gan Nr.3 neizmantoju, ja nu vieniigi smago versiju :) Runaajot par Gaujas pietekaam, Tu mani vareetu paskolot, jo esmu galiigs oluhs :D Braslaa vispaar neesmu bijis un citaas, nav gadijies peecnaarsta periodaa pat redzeet kaadu zivi :) Cita lieta ir mazaas upes, kas kriit juuraa, taas gan ir vienkaarshaakas par aabeci, tap[eec arii uzskatu, ka iesaaceejiem jaasaak ar taam :) Pats gan kad saaku kjert raibos, saaku ar Gauju. Pirms daudz gadiem man bija gadijums Sveetupee, kad pavasarii uz dullo iemetu nelielu vobleriiti un velkot aaraa pamaniju, ka naak liidzi labs taiminjsh. Protams, ka taa satraucos, ka naakamajaaa metienaa iepisu pa preteejaa krasta akmeni un atluuza voblerim meeliite :D Ar to arii mana cope tai dienaa bij galaa, jo otra voblera jau protams nebija :D:D:D Jautri tagad atcereeties to uztraukumu, kas bija tai reizee, ka pat rokas triiceeeja :D Shogad man pakalj atnaakushi kaadi 10 gab., no kuriem kaadu pusi peec tam esmu pieshmaucis atkaartoti :) Pie shaadas gaisa temperatuuras, manupraat, vajag vai nu nelielu vobleriiti, vai Nr.4 rotinju, ar nosacijumu, ka ir iespeeja vinju notureet pie pashas grunts un lai virzaas uz priekshu kaa gliemis, savaadaak vinjsh pat ja redzees, neskries pakalj.. Kaa gradusnjiks ir +/- 0C" tas draugs paliek dikti stiivs.. Bet par pietekaa runaajot, esmu ieintereseets uzklausiit padomus :)
25.decembris 2011, 16:10 | links
 
ZipBaits> aha man ar vairums raibie(domāju virs 80%) noķerti uz Aglia, ejošākie baltie 3. un 4. Long. Uzskatu ka labs rotiņš raibajiem vienmēr uzsit asini vairāk, īpaši jau taimiņiem. Tik skāde ka Gaujas straumē ne vienmēr tos var sekmīgi novadīt gar gultni, tad nu jāpāriet uz klasiku- šūpiem. Bet tā kā es vairāk vandos pa pietekām, tad protams roti ir ārpus konkurences :)
25.decembris 2011, 12:51 | links
 
Pats vēl tikai brauksu uz taiminjiem :) ,bet mans tēvs ar 3.aglia ,totālā straumē dabūja 3 taiminjus ;D
Un gribeju pajautat ka ar tiem taiminjiem , vai vinji kadu laiku pec narsta dzivo noteikta vieta ,vai ari tie uzreiz sak celju uz juru?
25.decembris 2011, 12:10 | links
 
Jā, pazinja shodien kanjierii paari [pa desmit gab. liidakas..
24.decembris 2011, 22:00 | links
 
a tagad ezeri vel nav aizsalushi var labi paspiningot , jo zalju nav.
24.decembris 2011, 10:55 | links
 
nu jaa, gadaas, bet ne shobriid :) Tagad vinjsh pat mazajaas upees nenjem, ja neklaudzina gar snukji :)
24.decembris 2011, 10:49 | links
 
nenu dazreiz var noverot lasha taiminja aktivitati gauja, ipashi pavasari kad vinji pa virsu dzena
24.decembris 2011, 10:20 | links
 
artursk-Tu raksti, ka ir risks virs 22g shuupinju, jo ies gar dibenu un kjersies. Varu pateik Tev to, ka vizulim jaaiet gar grunti, ja ne, tad vairums raibie vinju ignorees. Ziemaa vinjsh reti kad celjaas augshaa peec maaneklja. Arii es visiem noveelu gaishus sveetkus!!! :)
24.decembris 2011, 10:11 | links
 
a kaut kaads kastmasters jau buus pa shauru?Neplanees tik labi
24.decembris 2011, 09:56 | links
 
Ir vietas Gaujā, kur vēl ar 22 gr var labi strādāt, viss ir atkarīgs no dziļuma un straumes stipruma un pats galvenais uzticība sev un vizulim,PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS, ne asakas jaunajā gadā.
24.decembris 2011, 09:10 | links
 
Meps Ciklops garenais ari strada, vinam slaida forma palidz izdarit talu iemetienu, lidzigi ka kastmasters
24.decembris 2011, 09:03 | links
 
nu hz, Gauja liekot shupinju virs 22 grami ir risks noraut, jo Gaujas apaksha ir tonnam zacepu
24.decembris 2011, 09:01 | links
 
kur tie lure jensen ir peerkami??
23.decembris 2011, 22:59 | links
 
28g krokodils vareetu buut ok, bet nu virs 30g man liekas jau par traku jebkursh :) Shilovs taisa krokodilus arii 42g :D tie taa kaa pie riigas hesa domaati... normaalaa rudenii pietiek ar parasto mepps aglia4. Tik pat kaa visus raibos ar vinju piechakareeju :) Taads uudens kaa shobriid protams ir par lielu un var nodereet Mepps 4 long cast 17g, bet nu ne smagaaks. Katram jau sava taa pieredze uzkraata. Galvenais, ka visi zinam ko daram un esam par sevi paarliecinaati :)
23.decembris 2011, 22:58 | links
 
bet parasti lietoju 28 gr. jo viens no mīļākiem ir lur jensen krokodila karotīte:D
23.decembris 2011, 22:07 | links
 
nu es jau ar netinu un ripinu pa gultni

un tapēc saku ka 22gr šonedēļ nebūtu līdz gruntij dabūjis
23.decembris 2011, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager