Gauja

Ja Tu iepriekšējā postā runāji par par Gauju šobrīd,tad,protams,piekrītu,bet standarta ziemas apstākļos-20-22g...Viss jau no provodkas atkarīgs-parasti lietoju paštaisītus ļoti "šiverīgus" vizuļus un pēc iemetiena praktiski netinu.
23.decembris 2011, 22:03 | links
 
protams pirms pirmā oktobra ar 34gr. nebija ko darīt un ar 22 gr, bija Ok.

bet šobrīd ir pavisam savādāk!!!!
23.decembris 2011, 21:53 | links
 
auklu lietoju pīto pover pro vai daiwa infiniti no 0.18 - 0.2

bet - ar mono no 0.3 - 0.35 un ir Ok

un 34 gŗ. līdz gruntij nedabū, es pat nevaru iedomāties ko tagad var darīt ar 22 gr. :D
23.decembris 2011, 21:52 | links
 
Hmm...Interesanti-es nekad Gaujā neesmu ķēris ne ar ko smagāku par 22g... (ja nu tikai vecos laikos-uz berzēm:)) Man pat grūti iedomāties,kā var normāli novadīt 34gramus,ja nelieto 0,6mm auklu
23.decembris 2011, 21:47 | links
 
Nu man gaujā ir šacējuši pārsvarā Tobiki un lur jensen krokodila karotes, spineksa tobiku pakaļdarinājumi ir pa vieglu, gaujā ar 22 gr. nav ko darīt, no galvas nepateikšu, bet ir tobiku pakaļdarinājums 34 gr. svarā, un tas rullē uz urrā, laigan arī to dažās vietās jau grūti dabūt līdz gruntij! nezinu vai šilovs taisa paka'darinājumus Lur jenses krokodila karotē vai kāds cits, bet ir 28 gr, un 32 gr. orģinālam ir 28, bet šajos apstākļos 32 pat ir labāks, uz citiem brīnumiem ir bijis galīgi švaki:( vienīgi kad līmenis ir zemāks meps roti 24 gr. rullē, bet rezultāti man tomēr labāki uz šūpiņiem! un tieši tobiki un krokodila karotes, un izteikti tikai hromētie nevis kapars!!!!!
23.decembris 2011, 21:34 | links
 
Domāju, ka ne tikai spinex ir deriigs shobriid Gaujaa :)
23.decembris 2011, 21:09 | links
 
nu uz spinnex dubulto var maukt
23.decembris 2011, 19:56 | links
 
Man atkal te zinjoja no Siguldas citas lietas ... Nu jaa, kafija vareetu buut....
23.decembris 2011, 19:22 | links
 
Vakar biju 1h un šodien 1hdiņu pie Cēsīm, ūdens līmenis liels, kafija vēl joprojām un 0 raibie pumpiņi:(
23.decembris 2011, 18:04 | links
 
Vispār jau ziemā raibo papinji ir vairums nokritushi lejaa un mammas paliek naarsta rajonos sargaat savu sniegumu dabai :) Domaaju, ka tie divi papinji bija sagadiishanaas, nevis dubultaa shuupinja rezultaats. Man no shilova patiik tikai tie tievie S formas 30g smagi.. Runaa jau, ka tie krokodili esot labaaki, bet man kaut kaa nav veicies ar vinjiem... Ar tiem tievajiem esmu pat mezhenes labi kjeeris vasaras pirmajaa daljaa..
23.decembris 2011, 12:49 | links
 
Man ar šilova viengabala šūpiņš ir topa augšgalā,
ar doma bija nobraukt līdz upei,tik vakar kaut kādu draņķi esmu saķēris-ka labāk jāuzspiež uz upeņu tējas:)
23.decembris 2011, 12:32 | links
 
Man ar tiem grabekļiem bija tāda pieredze-pa visu ziemu biju noķēris tikai taimiņmammas-kādas 30 jau biju salasījis. Tajā dienā,kad biju uztaisījis divkāršo grabekli, man pieķērās divi tēvi...Vakarā norāvu. Bet citiem tai dienā nebija nekā
23.decembris 2011, 12:31 | links
 
Nu nepatīk man tie Šilova vizuļu izliekumi...
23.decembris 2011, 12:27 | links
 
Gaujā liels ūdens, bet nu vakar paziņa vienu spozho pieshmauca :)
23.decembris 2011, 12:23 | links
 
Šilova shuupinjus nav jeegas likt kopaa, jo tie ir plaanaaki, kaa viengabalnieks.. Viengabalniekam nav nekaadas vainas, labi shancee gaujaa un arii Salacā (balts). Katrā ziņā, ja pērk no Šilova paša, tad viņi noteikti ir tās cenas vērti :) 20. decembrii bijaam salacaa un pazinja bija saspraudis divus trampinjus smagos kopaa un taa pat bija jaamet upstream, lai grunti dabuutu tai uudenii :D Tā graboņa drosvien ka ir, tikai nav ne jausmas vai taa ir veelama vai nee ..
23.decembris 2011, 12:22 | links
 
Man kaut kā cik mēģināts uz šilova dubultajiem balts ar kaparu nefiga neesmu noķēris.
23.decembris 2011, 11:58 | links
 
Tik vienkārši jau tas nav-salikt kopā un aiziet-nespēlēs tāds biezs klucis(tai pat laikā nesaku,ka uz tāda nevar noķert)...
Es daru tā-to otru daļiņu izklopēju kā kopiju esošajam vizulim,tikai materiālu ņemu plānāku-0,8-1,0mm. Tad uzreiz var just,ka tā plānākā daļiņa grabinās. Vai ir jēga? Ir.
23.decembris 2011, 11:54 | links
 
Bet ja daudzus saliek kopa tad iznak cemmeris!
23.decembris 2011, 11:48 | links
 
vot shito kaut kaa biju palaidis garaam:)hmmm buus jaanoprovee.Bet speelee jau nekas blekjim nemainaas ja kaadi 2 vai 3 kopaa?
23.decembris 2011, 11:25 | links
 
Ruu> nekad neesi provējis salikt kopā 2(vai pat 3) vienādus šūpiņus, ieverot kopā vienos riņķīšos. Gan smagumam ja vajag ūbertālu mest vai dziļi gremdēt spēcīgā straumē, gan skaņa sitoties vienam pret otru ;)
23.decembris 2011, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager