Gauja

kas tie par dubultiem shuupinjiem?
23.decembris 2011, 11:07 | links
 
uz dubultiem supinjiem jau kkas gadas ari.
23.decembris 2011, 11:05 | links
 
Jāaizlaiž pamētāt uz Gauju kādas pāris stundas, varbūt kāds pumpainais piesakas? Tauta runā ka pēdējās 2-3 ned. esot baigais klusums- taga esot arī līmenis paliels un ūdens pabrūns (tas pie Cēsīm). Pastīšos....
22.decembris 2011, 10:09 | links
 
Tagad kipa taiminjiem jabut
22.decembris 2011, 04:38 | links
 
biju gan pagājušo sestd/sv naktī,gan arī nedēļu iepriekš(vieta -no Siguldas uz leju,uz jūras pusi).Uz diviem- pāris vēdzeļ bērni,peld tālāk...Bet fīlings šķiet ir labāks nekā sēžot ar gruntenēm uz samiem. Tjipa iekārtojies krastā,ir tumšs,putni nečivina,ir pilnmēness vai aptumsums...un tad piesakās aizvēsturiskais ūdeņu iemītnieks (transformers:) ).....
22.decembris 2011, 00:16 | links
 
ahahahahahaha nu gan viņam var nepatikt Tavs novērojums!!! :D
20.decembris 2011, 07:56 | links
 
Ar maigi oranžu bārdu :D
19.decembris 2011, 22:46 | links
 
Ugjis visus nospaardiis, kas bez vinja piekrishanas liidiis upmalai tuvumaa! :D Taa kaa sargieties, ja redzat gara auguma viiru starp Adazhu un Carnikavas metropoleem! ;)
19.decembris 2011, 22:35 | links
 
Es dzirdēju, ka Uģis nopircis Gauju no Ādažiem līdz Carnikavai. Tagad pie dambīšiem copēt var tikai Uģis. Es šodien redzēju kā viņš ar 3L burku gāja gar upes malu:)
19.decembris 2011, 22:17 | links
 
Oh, pat nenojautu, ka ir šāds šedervs, oriģinālā, ievērtējiet :D
19.decembris 2011, 19:59 | links
 
Sveiki atkal! Kaut kā baigi sacepušies dēļ dažiem labiem, dēļ mana jautājuma par gauju pie carnikavas! Nesaprotu kas tur slikts, ja kāds lūdz padomu! Priekš kam tad šis forums vajadzīgs, ja ne dēļ pieredzes apmaiņas? Ja kāds lūgtu padomu par Daugavu ap Rīgu, Sauso daugavu man nebūtu grūti palīdzēt un esmu arī palīdzējis! Manu zivi tāpat neviens cits nenoķers!
p.s. Paldies tiem kas deva normālu atbildi, nākošajās brīvdienās ņemšū vērā;)
19.decembris 2011, 17:56 | links
 
Starp citu, Ugjis nemaz tik biezhi neskrien uz tiem dambiishiem ;) un bagaazhniekaa manaa nemeedz buut maisi ar ziviim :D Un vel es labpraat uzzinaatu, kursh ir ushurs :D:D:D Ja negribi publiski, tad uz raksti PM. ;)
19.decembris 2011, 11:52 | links
 
Ugja vietas es nokluseeju :D A dambiishus lai darbina, jo tur ir vieniigaa vieta, kur tieshaam var veiksmiigi kjert tie, kas nepaziist upi. Es pateicu vismaz iesaaceejiem, kur var dabuut zivi, jo tas par to upes nolasiishanu shobriid izklausaas smiekliigi. Pie shii uudens liimenja pat pastaaviigajiem bunkura biedriem nav viegli tikt pie zivs (arii Ugjim). Nevajag arii gribeet tikai pashiem kjert, bet prast priecaaties arii par citu priekiem ;)
19.decembris 2011, 11:45 | links
 
Lauris F malacis! Vismaz zin kur zivtiņu paņemt! :D
19.decembris 2011, 08:50 | links
 
Lauris F...
...nu un kāda suņa pēc tiek izmesta šitā infa...DDD...
...man personīgi po...,bet citi tevi nories ...
...tas par to bagāžnieku...
...Uģis bietē neiedos...? (joks)...
18.decembris 2011, 22:20 | links
 
Ruu>trīs noķēru uz šūpiņa ,bet ne mētāliskā.,plastmasas tads resns oranžš ar melnam stripam,baltu apakšu un spilkti dzeltenu punktu baltajā pusē un ar sarkanu spalvu pušķīti uz āķa.. un vienu uz gumijas klasiski melnbalto zivtiņu..
LaurisF>Nu ir jau no tā līmeņa tāds apmulsums.,bet šo to jau salasiit viņā var,kur nemest dārgu vobleri ,ļoti labi saskatu..:) Protams pie tada līmeņa viss upes lasāmais raksts ir pilnigi savadaks ka vasaras ikdienā..:)
18.decembris 2011, 22:17 | links
 
Cirksni uz shuupinjiem?
18.decembris 2011, 17:20 | links
 
nu es jau iisti ar nebiju domaajis 20 un 30m dziljumu,kaut gan tas jau ir arii vispaar kosmoss.Bet taadu liidz 12m bljodveida ezerinju ir ljoti daudz.Manaa skatiijumaa pilniigaakaa loterija.Ziemaa esmu meegjinaajis piesiet brekshus,parasti prasa kaadas 4 vai 5 dienas,pirmaas dienas raudinjas kjeras,peec tam jau pa kaadam plaaksteriitim saak paraadiities.Cik ar rudens pusee ar ehalotu braukaajis peetijis dibenu taadiem ezeriem,tad zivis paarvietojas,pa kaadam barinjam virs kaadas zaales pudurinja,kaut gan dziljaak pa 3m arii to nav.Kaa sulla mineeja seklajos viss kaa uz delnas:)
18.decembris 2011, 17:18 | links
 
biju šodien palasīt upi pie Carnikavas..! :D neko daudz neizlasiju 4as zaļās izlasiju no kurām viena mēra 1.5kg un vēl izlasiju .,ka baigais ūdenslīmenis..un mana vairākkārt pārlasītā vieta ir pilnīgi iznainijusies.,koki sanesti makanie.,vēl vasarā tur nebija pat zariņa,tgd divi veseli koki un daudz zaru..! :)
18.decembris 2011, 17:14 | links
 
Pie mums jau nemaz nav tādu riktīgu dziļūdens ezeru, kā Alpos piemēram. Pat apaļajam un diezgan dziļajam Rāznam ir paplata piekrastes seklūdens josla, dziļākajam Drīdzim savukārt ļoti izrobota līčaina piekraste un salas. Nu varbūt pāris ir kā Garais ezers ar iespaidīgu vidējo dziļumu 16m(max 56m) un ļoti šauru piekrastes seklūdens joslu, vai Puzes 12m(33m). Es dažas reizes esmu palaivojis pa tiem Latgales dziļajiem ezeriem, nekādas sajēgas kur ko meklēt, jo mana pieredze ir tikai ar seklajiem kā Kaņieris :)
18.decembris 2011, 17:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager