Gauja

Ruu
Jā,ja uzliktu licenzes cenu 20Ls apmērā,tad arī es paliktu pie bēdīgajiem malā stāvētājiem un bēdātos par pasaules netaisnību.A ko darīt? Cerams,ka neuzliks:)
Izveidosim mazu kopsavilkumu-ja jūs apmierina patreizējais cilvēku daudzums pie upes,tad man te nav, par ko runāt-mums ir kardināli atšķirīgi uzskati par laika pavadīšanu pie dabas. Ja uzskatāt,ka cilvēku ir par daudz,tad,lūdzu,iesakiet kādu citu veidu,kā ierobežot copmaņu plūsmu pie upes.
Var jau,protams,uzlikt šiltītes ar uzrakstiem "Russisch frei" vai "Juden frei"...:))) Ko teiksiet?
5.decembris 2011, 23:17 | links
 
Bet buus vienmeer kaads bagaataaks kas tevi pastums malaa un pie malaa staaveetaajiem buus beediigi palikt.Katraa zinjaa mees jau daudzus gadus pabalstam lashu atrazhoshanu,bez iespeejas tos kjert.Labi,kaut taa licenze buutu 5 ls,bet domaaju ka ja mees tieshaam sho naudinju ieguldiitu lashu pavairoshanai tad lashu pietiktos visiem.Domaaju Gaujaa jau njem taapat vinjus,nebuusim tik naivi un ja panjem vienu,domaaju nekas briesmiigs nebuutu.Ir cilveeki kas piekopj C&R un to lasi ir jaamaak,gan nokjert,gan izvilkt.Tas tomeer nav tas pats kas spiningot liidakas.Un ja kaadam gribas vientuliibu pie upes,domaaju ka Gauja ir pietiekami gara,lai atrastu kaadu klusu stuuriiti.
5.decembris 2011, 22:55 | links
 
:DDD
5.decembris 2011, 22:46 | links
 
Nezinu. Neesmu nedz Makarenko,nedz kāds filantrops-man patīk ķert zivis,un pēc iespējas vairāk,un lai makšķernieku būtu pēc iespējas mazāk...Izdzīvošanas pamatinstikts laikam saucas:)))
5.decembris 2011, 22:44 | links
 
Raihs
Spriežot pēc tava komentāra 21:59,sanāk ka LV makšķerēšanas popularizācija ir lieka!!!Tad jau sanāk ,ka visas izveidotās makšķerēšanas skolas ir lieks greznums.Pie viena tad tais skolās ari būtu jāsāk mācīt,ka bez MK pie katras peļķes būs jāmaksā vēl?
:))
5.decembris 2011, 22:38 | links
 
Ir licence pērku, nav nepērku. Copēju un copēšu ar vai bez tā papīrīša! Gribēšu apēst taimiņu paņemšu, negribāšu atlaidīšu!
5.decembris 2011, 22:38 | links
 
tiem ,kam esot siguldas IK būšot atsvišķas licenzes,gada un maksāšot 7ls+pvn.
5.decembris 2011, 22:31 | links
 
Nu tad varbūt klapējam to Gauju vispār ciet ,lai nav tur neviena.Bet atceraties jo mazāk godīgo makšķernieku tur būs ,jo lielāks bezpriģels tur būs.Un negribas ticēt ka ieviešot LM ,tur notiks baigā upes sargāšana.
5.decembris 2011, 22:04 | links

Nevis klapēt ciet,bet jāpastiprina kontrole,lai tur nebūtu bardaks.Lai pastiprinātu kontroli ir jāpanāk,lai likumi strādātu ne tikai uz papīra.Tātad naudiņai par MK jānonāk nevis caurajā budžetā,bet tur kur tai vajadzētu nonākt - po naznačeņiju.
:)
5.decembris 2011, 22:30 | links
 
Nēsiet naivi ...ja būs licences tad tas būs tieši kā Salacā maksās visi copmaņi un lūrēsiet pār plecu jo tas kurš to riktēs gribēs visu protams kā jau pie mums apetīte ir liela.....
5.decembris 2011, 22:13 | links
 
akmens, Salacā ir pāris vietējie kuri pērk licences, bet lielākā daļa mierīgi noiet pie upes un noķer savu dienišķo lasi. Un kas jocīgākais, viņi vienmēr ir iinformēti kad upē ir viesinspektori. Vispār pats pa šiem gadiem Salacā inspektoru esmu sastapis 2 reizes, jo pats arī viņu izsaucu :D
5.decembris 2011, 22:07 | links
 
Vienīgais kas ir panākts Salacā,pilnīgi sačakarēta vēdzeļu cope(ja visu laiku negribi skatīties par plecu)jo diennakts tumšajā laikā taču cope ir aizliegta.
5.decembris 2011, 22:05 | links
 
Jā jā ieviesiet ieviesiet licences un tad labā gadā būs kā Salacā, ka lai tiktu uz copi ir jāplāno cope vismaz 2 nedēļas iepriekš. Ja būs licenču limits uz sezonu, tad iespējams būs tā, ka februārī cope beigsies, jo limits ir izsmelts. Šitāda situācija bija, pirms ja nekļūdos 3 gadiem, Salacā.
Otrs, ja būs liela cena, tad nebūs gribētāju, attiecīgi bizness nesanāks un kas tad būs? Cilvēku pie upes nav, braki var mierīgi šeptēties.
5.decembris 2011, 22:05 | links
 
Nu tad varbūt klapējam to Gauju vispār ciet ,lai nav tur neviena.Bet atceraties jo mazāk godīgo makšķernieku tur būs ,jo lielāks bezpriģels tur būs.Un negribas ticēt ka ieviešot LM ,tur notiks baigā upes sargāšana.
5.decembris 2011, 22:04 | links
 
Raihs,cik reizes pēdējo divu gadu laikā esi bijis Salacā uz spožajiem?Cik reizes esi saticis jebkādu kontroli?Pēc Tavām domām ,kaut viens vietējais pērk licenzi?
5.decembris 2011, 22:03 | links
 
urmaas
Un tieši tādēļ jau es teicu,ka licenzes maksas ir jābūt augstai-10-15Ls-tāda summa krietni vien ierobešotu copmaņu skaitu + vismaz Salacā ir arī dienas limits licenzēm-arī tas palīdzētu.
Man, tikpat kā jums, būtu žēl to ceineri,bet citas izejas nav! Es esmu bijis Gaujas krastā katru gadu šajā laikā,un redzējis,kā notiek copmaņu ģeometriskā progresija! Viens atvelk otru-otrs-vēl divus,tie divi-kopā jau četrus,četri-astoņus,utt...Un pie upes ir iestājies pilnīgs piz...ģez... Un šo copmaņu kvalitāte ir tieši proporcionāli pretēja kvantitātei...
5.decembris 2011, 21:59 | links
 
bralitis. es gad nepiekritīšu tavam viedoklim ka tikai krievi lamājas krieviski, visi latvieši lamājas krieviski !!!
5.decembris 2011, 21:53 | links
 
Raihs
Ieviešot LM,stāvēsi vēl lielākā rindā.Jo sanāks tā,ka būs atļauts paturēt spožo.Tātad copmaņu armādas brauks uz Gauju,nevis uz Salacu!!!
:)
5.decembris 2011, 21:52 | links
 
urmaas
Pilnībā piekrītu 4.punktam

Vēlreiz atkārtošu(neiedziļinoties apstāklī,cik godīga vai negodīga ir licenšu ieviešana)-situācija Gaujā ir tāda,kāda tā ir(ja kāds ir bijis,zin). Principā citu variantu jau vairāk nav-kaut kā tas ir jāierobežo. Un personiski es neredzu citu iespēju,kā licenzēšana. Galu galā šādā veidā tiktu "ierobežots" arī es pats -katru dienu lai maksātu ceineri? Nu nē! Bet pāris reizes nedēļā-ok-esmu ar mieru,lai pavadītu dienu klusumā un mierā. Atvainojiet,kolēģi,bet man,izņemot manu tiešo līdzbraucēju,pie upes satikt negribas nevienu...Un tas ir absolūti normāli. Kādam varbūt no tā tieši ir kaifs,bet man nē. Uz vimbām Bauskā nekad neesmu bijis:)
5.decembris 2011, 21:48 | links
 
Jāa es ar 100% piekrītu Urmaasam!!
5.decembris 2011, 21:43 | links
 
Copmanis
"no tālajiem deviņdesmitajiem"-tas,ja tev par sarežģītu,tīri matemātiski ir vismaz divdesmit gadus atpakaļ. Tādai "infai" nav pilnīgi nekāda sakara ar šodienu. Tagad es neliktu šeit pat 500 gramus smaga taimēna fočeni...
P.S. Vismaz man,salīdzinot ar tevi,ir ar ko palielīties-vismaz tavā albūmā neredzu vispār nevienu foto.Šķiet,ka tu kā makšķernieks tīri labi realizējies ar interneta starpniecību
5.decembris 2011, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager