Gauja

Lai nu es uz Gauju aizbraucu ļoti reti...bet pilnīgi piekrītu urmasam...visa tā licenžu būšana būs kārtējo dažu maku pildīšana uz pārējās tautas rēķina ...un zivju jau tai upē vairāk nekļūs bet kādam biezāks maks gan un kādam ērtāka copes vieta bet pārējie ar špini varēs ar līkumu iet vai ne tā ????
5.decembris 2011, 21:37 | links
 
garlaicīg palika, laikam te ar kas jāiepļ***, licenzēm kā tādām pilnīg pret, stulbuma kalngals.. makšķerēs tikai izredzētie.. esmu par lašu licenzēšanu!
5.decembris 2011, 21:10 | links
 
Nu gan aktivitātes.Vīri,mieru tikai mieru.Izsakiet savu nostāju bez personiskiem uzbraucieniem.:)
1.Kāpēc makšķerniekam,kurš jau n-tos gadus pērk MK,no kuras daļa summas aizgājusi spožo atražošanai,būtu vēl papildus par spožo ķeršanu jāpiemaksā?
2.Kāpēc būtu vēl,ar LM naudiņām, papildus jāsponsorē kāda no zivjaudzētavām,spožo atražošanai?Ja par dabai radītajiem kaitējumiem jau n-tos gadus maksā Latvenergo!Un summiņa ir iespaidīga!
3.Kāpēc veicot parakstu vākšanu par LM ieviesšanu,paralēli netiek vākti paraksti no tiem kuri ir PRET LM ieviesšanu???
4.Salīdzinot ar to kas darijās pie upes pirms dažiem gadiem un kas notiek pašlaik,par ko tam visam būtu jāpasakās???Vai tik ne saziņu līdzekļiem?!?!?!
p.s.Man galīgi nav vēlēšanās noskatīties,kā Gauja no skaistākās LV upes top par izgāztuvi.Jo par izgāztuvi to pārvērtīs LM ieviesšana.Pierādijumi ir LM ieviesšana Salacā,Ventā utt.
5.decembris 2011, 20:57 | links
 
Raihs jau ar nav Siguldietis ... un lamājas ar krieviski ,,, tā kā ........ :)))))
Jā un braukā ar laivām ar pa mūsu upi kā pa šoseju vasarā .Domāju ka no tās štelles varētu vairāk piķi nokāst nekā par lašu licenzēm.
5.decembris 2011, 20:14 | links
 
Raih,
Pats daļēji esi vainīgs pie tāda upes presinga, liec tepat CL bildes http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/lasi-iz-talajiem-devindesmitajiem/
Navarēji nociesties nepalielījies? Citiem arī tādas zivis gribās bildes skatoties. Un ja citiem gribas tad nākas pagaidīt rindiņā :)
Atbildot uz jautājumu citēju autoru"raihs
Jā,man tiešām nebūtu nekādu pretenziju pret monopoltiesībām copei Gaujā! Vienpersoniski:)"
5.decembris 2011, 20:05 | links
 
No vienas puses saprotu Raihu, viena lieta ir, ka pie upes ir pazīstami un draugi ar kuriem kopā vari copēt un aprunāties, bet večiem jau vislielākais cepiens ir par to, ka sabrauc pilni krasti ar Rīgas krieviem, kuri redz, ka kaut ko izvelc un tik nagli met virsū, čut zābakā :D Un, ja k-ko noķer, tad vāc visu arī puskilogramčikus, tas nav no manas pieredzes, tas no pazīstamu lašinieku pieredzes. Ne no viena vien to esmu dzirdējis.
5.decembris 2011, 20:02 | links
 
raihs:tevi noteikti arī besī,ja veikalā divi cilvēki rindā pie kases priekšā stāv...
N.P. Kautkā tā man tavi skaidrojumi izprotās;
Tipa,ja tev veikalā par dārgu,ej uz "zupas virtuvi".
Uz kurieni pēc tavām domām vajadzētu pārbāzēties tiem,kas grib noķert lasi nemaksājot par to papildus? (neiejaucot maliķus).
5.decembris 2011, 19:42 | links
 
Valens pie Salacas pieskaiti vēl klāt Ventu un Daugavu, ja runa iet par lašiem.
5.decembris 2011, 19:26 | links
 
Es pats uz Gauju nebraucu copēt,jo pietiek vietas arī pa kurzemi.Bet uz šo brīdi es do māju, ka pietiek ar licenzēto Salacu.Nejau visiem makšķerēt gribētājiem būs tas cēneris ko samaksāt tai reizē.
5.decembris 2011, 19:24 | links
 
Njā ja tendence uz LM ieviešanu ies plašumā tad LV tiks likvidēta vēl viena nozare: makšķerēšanas inventāra pārdošana, jo lielākā daļa tautas nespēs atļauties copēt, bet tie kuri to spēj un spējs,šeit inventāru iepērk ļoti maz.
5.decembris 2011, 19:22 | links
 
Kurā vietā es teicu,ka mana? Es vienkārši teicu,ka atbalstītu licenžu ieviešanu,jo tas samazinātu copmaņu skaitu pie upes.Tas taču ir tik vienkārši ,vai ne? Vai tomēr sarežģīti?
5.decembris 2011, 19:12 | links
 
Raih
Gauja ir publiska upe nevis Tava, privāta. Ja pietiek naudas, nopērc savu ūdenstilpni, salaid zivis un makšķerē kamēr kaut nelabi metas. Protams ūdenstilpnes ierīkošanai ar 10 Ls ir par maz.
5.decembris 2011, 19:06 | links
 
Karoče Urmaasa ar steigu jāsāk vākt paraksti pret kārtējo slaukšanas pasākumu, jo nekāda ūdens apsaimniekošana nesanāks pēc defaulta. Kāpēc? Tāpēc, ka tā nauda ko iekasēs pietiks tikai lai nosegtu administratīvās izmaksas :D Jo 40% aizies zivju fondam, bet par pārējo naudu izmaksās algas organizācijas vadītājam, grāmatvedim, biļešu pārdevējam, nopirks krutu džipu lai var pie upes piebraukt :D un viss naudas vairs nebūs.
5.decembris 2011, 19:05 | links
 
raihs ko ta tu norādi kur visiem copēt.
5.decembris 2011, 19:01 | links
 
Mēs jau varam cerēt, bet cerība muļķu mierinājums
5.decembris 2011, 18:57 | links
 
Protams ka 10ls ir daudz,ceru ka vietējiem makšķerniekiem būs kādas atlaides.
5.decembris 2011, 18:52 | links
 
Raih, bēdīgi, ka Tavi copesbiedri ir kropļi, kā pats izsakies. Es gan parasti braucu makšķerēt kopē ar draugiem. Varbūt pienācis Tev laiks arī draugus izvērtēt?
5.decembris 2011, 18:50 | links
 
Jā, bet daudziem 10 ls ir daudz, pietiktu ar 5 ls un vēl pietam 50% no iekasētās naudas novirzītu Braslas zivju audzētavai, kas ir galvenais lašu un taimiņu atjaunotājs Gaujā.
5.decembris 2011, 18:49 | links
 
Copmanis
tu nu noteikti nebūsi tas,kurš man norādīs,kur man zivis jāķer. Un cik gan liela tev ir necieņa pašam pret sevi,ja manis norādītos 10Ls tu uzskatītu par nepārvaramui barjeru,lai aizbrauktu pacopēt uz upi,kur nav rindā uz iemetienu jāstāv?
Ja par pašu taimiņu copi,tad vēl 4-5 gadus atpakaļ mēs ar Dzeņu Andžu Inciemā copējām vieni paši-visā 3km posmā - visu decembri,visu janvāri,utt...Ja kādu citu no tālienes redzējām,tad zinājām,ka tas ir kāds pazīstamais,kurš arī jau gadiem tajos krajos grozās..Un kas ir tagad? Tagad upe ir piebāzta ,un visādi kropļi man stāsta,kur man copēt jābrauc...
5.decembris 2011, 18:46 | links
 
Es sevi ar pieskaitu pie Līgatnes copmaņiem. Pēc pieredzes varu secināt, ka vienīgais LM spriedējs varētu būt Līgatnes gubernātors AŠ. Un Līgatnietis bez visas licenzes savu lasi apēdīs jau nu noteikti. Arī šogad neesmu īpaši neko dzirdējis par aizturētiem maluzvejniekiem. Arī Līgatnes upīti solijās sakārtot, bet tur kā maliķi darbojas, tā darbojas. Principā, ja upi sola sakārtot un apsargāt ne tikai Lašu laikā, tad esmu ar mieru ziedot pāris latus savai copes reizē, bet ja būs bezspreģelis tad copēšu Gaujā bez papīriem.
5.decembris 2011, 18:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager