Gauja

...Un tie kas ir parakstījušies un jūtas apmānīti, var griezties prokuratūrā...
5.decembris 2011, 18:42 | links
 
domāju, ka vari jau sākt vākt tos parakstus pret!
5.decembris 2011, 18:41 | links
 
Paldies, tie kas mani gribēja atbalstīt. Tagad pašvaldības ir savā starpā vienojušās. Un kādi noteikumi būs es nezinu, cerēsim ka cilvēciski priekš visiem copmaņiem. Ja ne, tad es esmu gatavs rīkot parakstu vākšanu, par normāliem nosacījumiem makšķerēšanai Gaujā, lašu un taimiņu makšķerēšanu.
5.decembris 2011, 18:35 | links
 
Raih, brauc un labāk makšķerē savus ārzemju brīnumus, uzcep švaku rakstiņu copeslietām bet makšķernieku tautai ģīmī nespļauj, labi? Neeesi ne kungs ne ķeizars ka tādi kā Tu vien Gaujā grasās makšķerēt.
5.decembris 2011, 18:35 | links
 
Jā,man tiešām nebūtu nekādu pretenziju pret monopoltiesībām copei Gaujā! Vienpersoniski:)
Tai pat laikā visiem ir skaidrs,ka tautas pie upes patreiz ir par daudz-uz labu vietiņu jau rindiņā jāpastāv:) Un kādā gan citā veidā varētu atrisināt šo pārapdzīvotību,ja ne ar naudas maka palīdzību? Protams,pašvaldībām jau neinteresē šis aspekts,bet gan piķa nokāšana,bet man kā copmanim no tā šoreiz būtu tikai ieguvums
5.decembris 2011, 18:26 | links
 
Raihs
"Tiem" internets nav vajadzīgs :D
5.decembris 2011, 18:22 | links
 
Tad LM tiek bīdīta lai Gaujā makšķerētu Raihi. Urmass varēs lūrēt no krūmiem:D
MOSP, valdes priekšsēdētāja nostāja šajā jautājumā ir kā Raiham. Pārējiem nekas nav sakāms?
5.decembris 2011, 18:20 | links
 
Smagi skan Copman . Raiham ar taisnība .
5.decembris 2011, 18:20 | links
 
Dimon_Li
Un tiem "īstenajiem līgatniešiem" ir pat internets mājās?
5.decembris 2011, 18:19 | links
 
Pag, pag, kuri ir tie Līgatnes spriedēji? Dzīvoju līgatnē un neko par to neesmu dzirdējis, kaut ko palaidu garām? O_o ...,bet nu kā jau jūs ziniet, īsts līgatnietis dzimst ar žebērkli un tīklu rokās, un tā LM bū pie p....
5.decembris 2011, 18:17 | links
 
Ko var ņemties par to piķi-tāpat taču skaidrs,ka apčakarēs:) Tu tak MAXIMā neblausties,ka tev no katra 20nieka 4Ls aiziet nezin kur(PVN saucas)
Vismaz man būtu pofig,cik tā licenze maksā,lai tikai no upes pazustu tie ļautiņu pūļi... Materiālās iespējas veiktu zināmu atlasi.
5.decembris 2011, 18:08 | links
 
Brālīt,
"Vidzemes reģionālās administrācijas direktors Rolands Auziņš aģentūrai LETA atzina, ka dabas sargiem klājas smagi - no 1.decembra beidzies spiningošanas liegums un makšķernieki spiningu izmanto it kā līdaku ķeršanai, taču, neskatoties uz liegumu un iespaidīgajiem naudas sodiem, no upes ceļ ārā arī lašveidīgās zivis, kuras nereti nevis palaiž atpakaļ upē, bet paslēpj krūmos un nes mājās, kaut arī tas nav atļauts. Ieviešot licencēto makšķerēšanu, lašu zveju būtu iespējams legalizēt un kontrolēt, savukārt iegūtos līdzekļus ieguldīt upes resursu saglabāšanā."
Tekstu iekopēju tāpēc lai pāvērstu Tavu domu kaut vai tajā virzienā ka bez lašu licences līdakas nevarēs spiningot, būs arī parastās licences, to "kungu" kāre iegrābties copmaņu kabatās ir nerimdināma. Pizness uz copmaņu pleciem.
5.decembris 2011, 18:03 | links
 
Copmani - dabūsi ēst cepuri :))))
5.decembris 2011, 17:50 | links
 
Powerpro nešūmējies - tas tikai uz lašveidīgajām zivīm ,Ja būtu uz vēdzelēm tad es jau ar karogu stāvētu pie GNP :)))
NG- NG - vismaz tu ievies skaidrību.1.Tātad ja nopirks licenzi tad zivi varēs paturēt ????2. Dienas licenze būs vai ilgtermiņa ? 3.Cik apm varētu maksāt ??
5.decembris 2011, 17:49 | links
 
Normund
Maksāsi arī par brekšu un vimbu ķeršanu. Tā ir maksķernieku pamatmasa uz kuras naudu skatās LM bīdītāji. Ja LM organizēs tikai lašu un taimiņu ķeršanai tad esmu gatavs publiski apēst savu cepuri.
5.decembris 2011, 17:49 | links
 
NG, gribi teikt, ka Līgatnes copmaņi ir sajūsmā par LM?????
5.decembris 2011, 17:48 | links
 
Ja jau licenzes,tad es teiktu tā-10-15Ls dienā un tiešām stingra kontrole-tad tam pasākumam būtu jēga. Upe kļūtu daudz mazāk "apdzīvota" un copēšanai tīkamāka. Un paši copmaņi patīkamāki...
5.decembris 2011, 17:47 | links
 
ja kas, tad par licenzēm Līgatnes pašvaldībā jau sen sprieda, nu jau pagājušajā rudenī noteikti, jo vietējie copmaņi negrib zagt zivi, bet apēst viņu gribās :), tātad jādara tā, lai var oficiāli epēst savu zivi :).
Manuprāt viss ir ok, ja cena vienas dienas spiningošanas cena būtu 5 ls un tā dotu tiesības paturēt vienu zivi, šo naudiņu liela daļa tautas maksās, ja būs vairāk, tad nemaksās 70% un Gauju tādā teritorijā izkontrolēt nav viegli.
5.decembris 2011, 17:43 | links
 
Kaut ko nesaprotu. Sanāk,ja šito stulbumu pieņems,tad lai Gaujā pamakšķerētu,vajadzēs pirkt licenci,arī ja taisies ķert vēdzeles? Jeb tas attiecās tikai uz spiningošanu?
5.decembris 2011, 17:41 | links
 
To traci nesataisīju es. Es tikai piezvanīju bloga īpašniekam un teicu ka tiek vākti paraksti un nekādas sīkākas info NAV. Un tad tika sacelta vētra - Bet ne tādā veidā kā es to pasniedzu . Viss tika izpušķots,pārspīlēts uttt.. - kāklusajos telefonos.Tad ieliku Urmaasa blogā to lietas būtību ar ko saskāros . te neatkārtošos - ejiet Urmaasa blogā un lasiet.
Varbūt man Kā Gaujas bērnam tālicenzētā cope būs pat izdevīga. Patreiz neviens vēl neko nespēj izskaidrot ko tas nozīmēs un cik tas maksās . Tā kā cik saprotu tev ir vairāk info - tad lūdzu padalies un centies nerunāt trešajā personā :))
5.decembris 2011, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager