Gauja

Kosmoss man ar copesnamu nav nekāds sakars ,tikai tik cik tur reizēm iepērkos.
5.decembris 2011, 17:16 | links
 
Kā tu nesaproti - Māris tikai šajās dienās vāca tos parakstus kas bij nepieciešami kā ierosinājuma pamats . Viņš labi zināja ka būs šis lēmums ,bet lai juridiski būtu pareizi - bij vajadzīgi reālui paraksti un es trāpījos pa šāvienam tai brīdī.Es tiešām domāju ka to dara Māris JO informācijas vispār nav nekur nekādas !!!!! A kā savādāk domāt ja ieniegums nāk no viņa vārda . UN ???? Un... tikai šodien plašākai sabiedrībai tas nāk gaismā. Paraksti ir ???? Ir . Viss . Kā viņi tika savākti - tas nevienu vairs neinteresē .
5.decembris 2011, 17:14 | links
 
tātad piegaujas ir tas pats copesnams. kāpēc maskējies un nedod skaidrojumu!
5.decembris 2011, 17:12 | links
 
Bralitis.Tu jau te bļaustijies ,ka Māris organizē LM Gaujā ,bet to tak dara 7 pašvaldības kopā.
5.decembris 2011, 17:09 | links
 
Moderator tagad viss ir skaidrs .
Kāpēc to nevarēja izskaidrot parakstu vācēji ??? Tad varbūt būtu parakstījies.PieGaujas -tas uz tevi attiecas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ceru ka pārējie ar saprata kas ir piegaujas !!!!
5.decembris 2011, 17:06 | links
 
Piegaujas nesaprotu tevi.Urmaasa blogā tu kaut kā dziedāji manu dziesmu . Par ko gudrāks ? Par tevi? Nedomāju.
Es izsaku tikai savas domas .Piem kapracis tikai izrāvis tekstu no kopējā konteksta .Es jau teicu neesmu ne pret ne par licenzēto makšķerēšanu jo vēl tagad nesaprotu kādu labumu vai sliktumu viņa dos - es biju tikai sašutis par to kādā veidā tie paraksti ievākti - un nepar ko citu. Paraksti Tika ievākti- un viss.Tātad būs licenzētā makšķerēšana. Es neparakstījos .Viss.
Tagad paskaidro man ko es nepareizi izprotu un kurā domu galā esmu ko nepareizi teicis .
5.decembris 2011, 17:02 | links
 
Septiņas pašvaldības, kuru teritorijā atrodas Gaujas Nacionālais parks, vēl šogad plāno nodibināt biedrību, lai Gaujā no Murjāņu tilta līdz Cēsu tiltam ieviestu licencēto makšķerēšanu, aģentūrai LETA pastāstīja Siguldas novada domes vides speciālists Aivars Jākobsons.
Plānots, ka no 1.janvāra līdz 30.jūnijam lašu un taimiņu makšķerēšanai Gaujā būs jāiegādājas atļaujas.
Ideja sākotnēji nākusi no vietējiem makšķerniekiem, jo dabas draugi novērojuši, ka daudzi ar lašu zveju nodarbojas nelegāli.
Vidzemes reģionālās administrācijas direktors Rolands Auziņš aģentūrai LETA atzina, ka dabas sargiem klājas smagi - no 1.decembra beidzies spiningošanas liegums un makšķernieki spiningu izmanto it kā līdaku ķeršanai, taču, neskatoties uz liegumu un iespaidīgajiem naudas sodiem, no upes ceļ ārā arī lašveidīgās zivis, kuras nereti nevis palaiž atpakaļ upē, bet paslēpj krūmos un nes mājās, kaut arī tas nav atļauts. Ieviešot licencēto makšķerēšanu, lašu zveju būtu iespējams legalizēt un kontrolēt, savukārt iegūtos līdzekļus ieguldīt upes resursu saglabāšanā.
Siguldas vides speciālisti vērsušies Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālajā administrācijā, kur saņemts uzstādījums licencēto makšķerēšanu ieviest garākā Gaujas posmā, jo Siguldas pašvaldības teritorijā atrodas tikai 12 kilometrus garš upes posms, un arī tajā pašvaldības pārraudzībā neatrodas abi krasti. Novembra vidū septiņas pašvaldības, kuru teritorijai cauri tek Gauja, nolēmušas izveidot biedrību, lai licencēto makšķerēšanu ieviestu garākā Gaujas posmā no Murjāņu tilta līdz Cēsu tiltam, kas ir makšķernieku un tūristu iecienītākais upes posms.
Iecere guvusi atbalstu visās pašvaldībās, kuru teritorijai minētajā posmā tek cauri Gauja - Inčukalna, Krimuldas, Siguldas, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas un Cēsu pašvaldībā. Plānots, ka vēl šogad novada domēs tiks pieņemts lēmums oficiāli atbalstīt biedrības dibināšanu lašu licencētas makšķerēšanas organizēšanai Gaujā. Tad no katras pašvaldības tiks izvirzīti pārstāvji, kas izstrādās biedrības statūtus, kurus apstiprinās visās domēs, bet pēc tam tiks izstrādāti saistošie noteikumi lašu un taimiņu zvejas licencēšanai.
Kopumā šis process varētu aizņemt aptuveni gadu, prognozēja Jākobsons.

no: la.lv
5.decembris 2011, 16:57 | links
 
Turpinājums:Jo visi tā pat to darot nelegāli.
Man domāt un sen par to saku un rakstu,ka jā!Jālegalizē!Jāmaine MN.Bet nē!Uzrodas "dabas draugi",kuri aibildinoties ar cēliem nodomiem nākotnes vārdā,cenšas izgriezt kārtējo rebi.
5.decembris 2011, 16:00 | links
 
Bralitis.Sākumā vajag visu noskaidrot un nevis brēkt pa visu pagastu.Man liekas tu visur gribi būt gudrāks,nekā patiesībā esi.
5.decembris 2011, 15:40 | links
 
Pat Latvijas radio ziņo,ka uz makšķernieku vēlēšanos tikšot ieviesta licenzēta lašu spiningošana Gaujā.????
5.decembris 2011, 15:28 | links
 
perpendikul, patin atpakaļ saraksti un apskaties, ka tas bij domāts par eMku, ka viņš teicās iet prom, bet neaizgāja no CL. tā ka vispirms iedziļinies rakstītajā un tad tik klabini!
epox59-lai izteiktu savu viedokli un rakstītu par citu copmaņu atsauksmēm, ir jābūt kādām ligām???? un kādus stulbus jautājumus, tavuprāt, man tev vajadzētu uzdot???
5.decembris 2011, 14:12 | links
 
Jā,jā,kārtējais zem hesu variants!Naudu da
5.decembris 2011, 13:58 | links
 
copesmnams
Izskaidro tautai kas notiekās ar parakstu vākšanu? Par ko aicina parakstīties, vai kārtējais pizness plāns uz makšķernieku rēķina??????????
5.decembris 2011, 13:40 | links
 
gudriniek, fliper, plānotā LM ieviešana, nav saistībā ar copi Gaujā?
5.decembris 2011, 13:11 | links
 
Ē pamuļķi tēma ir par copi gaujā nevis cik Siguld%
5.decembris 2011, 12:39 | links
 
bet pats tak rakstīji-tad kā lai to sauc?

''Tas copmanis - tobiš ES. Vakar nopirku spīdeklīšus,sašūmējos par viltību parakstu vākšanā''

''Vienkārši un izdarāmi nevis ar VILTU, iespējams savās interesēs izspiest parakstu !!! Ja lietas būtu nosauktas īstajos vārdos nebūtu tāda pretreakcija no manas puses . ''
''Par cik man Māris ir puslīdz labs paziņa viņš pienāk pie manis un iebaksta papīru kaudzē kas stāv pie letes kur ir ailītes ar Nr. Vārds Uzvārds ,paraksts un saka vai parakstījies jau ??? Es prasu par ko ??? Atbilde : Nevis par ko bet pret ko !!! Viņa vārdi : GNP taisās ieviest liegumu makšķerēšanai Gaujā no 15 septembra - 1 janvārim !! Prasu - vispārējai makšķerēšanai ? Atbilde : Jā ! Netici ,izlasi GNP mājas lapā . Saku - izlasīšu tad padomāšu !! Viņš : Tu ko netici !! ?? Es : Neticu !! Tad paņēmu lapas rokās pagriezu uz otru pusi un TIKAI TAD ieraudzīju zem kā naivie mani novadnieki parakstās''
5.decembris 2011, 12:11 | links
 
Kapraci nejauc un netaisi traci - nav nekādas blēdības - tā bij nepareizi pasniegta informācija .Atkārtojos : Viņš vāc parakstus par licenzēto copi Gaujā . Vai parakstīties vai nē -tā ir katra lieta . Varbūt to vajag bet varbūt nevajag - tas atkarīgs no pareizi pasniegtas informācijas . Informācija par ieguvumiem no tā, netiek pasniegta . ja es kaut kur uzlieku parakstu es ilgi domāju par to.
5.decembris 2011, 11:50 | links
 
par Nuķa bodes plusiem un mīnusiem neizteikšos, bet ja tur notiekas tā kā Brālītis stāsta par tām parakstu vākšanas blēdībām, tad gan ir cūciski.....!
5.decembris 2011, 10:10 | links
 
epox59,nepārdzīvo iebraukšu apciemot tevi un uzvilkt kādu dūmu.....
4.decembris 2011, 23:37 | links
 
Es ļoti pārdzīvošu... :D D , .. :)) !
4.decembris 2011, 23:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager