Gauja

epox59,es braukšu 30,garām un ar ar atlaidēm nopirkšu šo to:)))bet tev neteikšu:))
4.decembris 2011, 23:30 | links
 
skrejejs > Nu redzi , tagad Tu zini kur iepērkos , bet tev jau nekad nav pa ceļam .
Jā , tanīs 10% , tie ieskaitīti Tevis dotie verķīši ... :DDD !!!!
4.decembris 2011, 23:28 | links
 
epox59 ko tu muldi :))
4.decembris 2011, 23:21 | links
 
komunists > Nezinu kādas ligas Tevi nomāc , vai kādu citu motīvu vadīts publiski nozākā veikalu COPES NAMS Siguldā , bet es tur iepērku 90% copei nepieciešamo inventāru , 10% tur vienkārši nav , viss vienu viet nevar būt .
Iepērkos jau četrus gadus un nav N E V I E N A S pretenzijas !!!! Vēl liels plus , ja ko īpašu vajag , pasūtu un atved .
Dīvaini , ko.. ??
p.s. komunists , lai neuzdotu stulbus jautājumus .
Neesmu radinieks , īpašs status arī nav un nevaktēju kurš kuro reizi strādā ! Kad iznāk braukt garām iegriežos .
4.decembris 2011, 23:19 | links
 
Perpendikul parasti kad lieta nonāk kaut vai līdz zvanam - visa varonība pazūd . Te ir gana daudz varoņu .
Par Nuķa bodi varu teikt tikai to labāko. Karpiniekiem toč tur paradīze. Ja vajag atlaides -iedos ,ja vajag to kas nav tai bodē -atradīs. Nuķis un viņa komanda šancē godam.
4.decembris 2011, 23:14 | links
 
Man coms netalu no Siguldas dzivo un atveda man karpu akus.Super aki,Valmiera tadus neatradu.Vins tur biezi ieperkas un loti apmietinats.Karpiniekiem labas lietas varot nopirkt un ari pardeveji visu paradot un paskaidrojot.
4.decembris 2011, 22:52 | links
 
Izskatās mums te sūrais vecis uzradies, kas par katru vārdu reāli atbild! Un bikses viņam sausas!!! Jopcik, komuņaga - nemīz vecais, par vārdiem atbildētu, ja tik tevi varētu satikt.
4.decembris 2011, 22:35 | links
 
piegaujas, komunists...-apspriež kapitālismu,bet copmanim jācopē!Tā no malas!!DD
4.decembris 2011, 18:39 | links
 
Man liekas foršs veikals,un džeki ar zinoši,nekad neskoposies ar padomu.Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt.Kam kas nepatīk var taču citur iepirkties nav taču spiesta lieta.
4.decembris 2011, 18:27 | links
 
komunists.Paliksim jau katrs pie savām domām,neesmu jau nācis te kasķēties.
4.decembris 2011, 18:23 | links
 
es arī neeju uz to bodi! Gaujā šodien neko nedabūju:(
4.decembris 2011, 18:06 | links
 
piegaujas- bāba ne bāba, bet ja tev nav čaļu , kam uzticēties, tad esi nožēlojams.....un manu čomu vārdam ir svars! tavējais gan, cik noprotams, ir purkšķa vērts.... vai arī esi nuķa radinieks...
4.decembris 2011, 18:03 | links
 
Elvītī???
Vairs nekad tur neiešu! :D :D
4.decembris 2011, 17:57 | links
 
vakar dzirdēju, tai bodē pie stacijas sliktu šnabi notirgojuši, vēdzeles naf ķerušās, vot
4.decembris 2011, 17:54 | links
 
komunists, Tu jau kā bāba ,viena tante teica.
4.decembris 2011, 17:39 | links
 
piegaujas, varbūt tev pašam ir asaras acīs un slapjums biksēs. es uz to bodi neeju, jo ticu, ko man zināmi čaļi stāsta!!!
4.decembris 2011, 17:36 | links
 
komunists,varbūt vari pateikt ar ko tad tevi tas Māris ir tā piečakarējis,ka vēl tagad tev asaras acīs.
4.decembris 2011, 17:22 | links
 
Janka, uzmanies tevi sāk čaļi vaktēt :))
4.decembris 2011, 17:20 | links
 
RedBull- zinu, ka daļa čaļu vaktē, kad Tu strādā bodē, jo tad ir zināms, ka viss būs štokos. bet kad Māris šancē, tad bodei met līkumu. un liela daļa vispār neiet uz jūsu bodi, jo jūtas piečakarēti....
4.decembris 2011, 17:15 | links
 
perpendikuls-ja esi vecis ar pautiem, tad par vārdiem ir jāatbild!!!
4.decembris 2011, 17:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager