Gauja

Muahahā, zzz123, ko nozīmē Tava puse, "Lielo akmeni" esi privatizējis? :D
11.oktobris 2011, 15:07 | links
 
Oposum, man škiet, ka tu pats saputrojies savos spriedumos. Pa vidu tu mini, ka tavam paziņam pilns ledusskapis nelegālo fišu - tas nozīmē, ka tavs draugs no Augšlīgatnes ir brakars, kas lielā daudzumā skalda lašveidīgos nārsta laikā (cik nopratu no konteksta, tu lepojies ar šo faktu). Bet no otras puses saki, ka katrs varētu paturēt pirmo taimu, kas noķerts uz makšķeres (tas ir atbalstāmi). Tad ko tu īsti domāji? Man jau šķiet, ka atbalsti taimu skaldīšanu uz nebēdu, ja jau korišam ledusskapis piebāzts.
11.oktobris 2011, 14:56 | links
 
Mans viedoklis- ja redzi, ka zivs nopietni asiņo, tā jāņem.

Es par licencēto taimiņu copi, kas ienestu vairāk naudas inspektoru uzturēšanai un zivju pavairošanai, kā arī veicinātu ūdeņu pieskatīšanu no normālo spiningotāju un copmaņu puses!

Atkārtošu šo tēzi kaut 100 reizes!
11.oktobris 2011, 14:42 | links
 
jaasaka gan ka vairaak par vienu un ne mazaaku par atljauto meeru gan nevajadzeetu njemt.Bez tam tas arii paliek uz riska robezhas,tu jau nekad nezini,vai shinii briidii kaads tevi neveero.
11.oktobris 2011, 12:28 | links
 
Ruu! Es tevi pilnibaa atbalstu, ja esi nokeeris uz makskeri un , ker veel , ja vari nokert!
Man draugs bija ciemos pie savas pazinas augsligatnes pusee un tam jau pilns leduskapis nelegaloo fisu.
Tiem, kas nesaprot, ko gribu pateikt, ka katrs var patureet pirmo in vienigo taiminu, kaut vai , lai saliidzinaatu ar maximmas sudu!
Pasam arii pagaajuso gadu gadijaas taimins es arii vinu paneemu, nokerts bija ar makskeri!
11.oktobris 2011, 11:21 | links
 
es savu pirmo taiminju ar patureeju,nelikumiigi,bet pirmais tomeer un apstaaklji bija taadi ka panjeema uz vimbu seezhot,aakjis bija dzilji riiklee un pretojaas mezhoniigi,tapeec ar sanaaca asinjoshana,kas pumpainajiem 98% ir naave.Nosolijos gan ja kaadreiz gadiisies atkal atlaist.
11.oktobris 2011, 09:45 | links
 
zzz123,turpmāk varēsi savas problēmas apspriest pats ar sevi.Paldies Copeslietas.lv.
10.oktobris 2011, 13:54 | links
 
nez kapec latvju normalie veci kuri.ker lasus latvija neslimo ar bistamo kaiti.a kam tie kranini iet pie sircs lai iet uz geju klubiem
7.oktobris 2011, 17:42 | links
 
Ir pietiekoši daudz aizraušanos un nepagūtu lauciņu ar augstāku prioritāti, kā LV noķert lasi :)...
Es labāk ziemeļos, dzidrā ūdenī mēģinu noķert foreles...
7.oktobris 2011, 15:49 | links
 
Ja kas nav baudīts-neaizrauj!?Nav sanācis mīlēt-
Plaukstiņkundzei ar ne vainas!
7.oktobris 2011, 14:37 | links
 
Bruno
Neuztraucies, tev konkurenci uz pumpainajiem nesastādu, mani neaizrauj pumpaino cope, visamaz LV ūdeņos :). Ja nu vienīgi šad un tad piekrastē.
Šad tad paforelēju tikai.
Runa iet par ko citu, džeks fočē smiltīs apviļātas vimbas un zemmēra taimu. Kas izbadis? jūtas, ka viņam krāns garāks no tā zemmēra? Lai ķer lielos, ja māk un ēd.
Vai varbūt tu iesaki vispār atcelt MN? Lai katrs dara kā grib?
7.oktobris 2011, 14:23 | links
 
streem
A ha!Tā tad neesi bez grēka!Tik "raupos" paturi?
Nekaunies,tas vis ir cilvēcīgi!Jau padomāju,ka no cita māla mīcīts!
7.oktobris 2011, 14:06 | links
 
LBruno
Zemmēru Taimus gan nepaturu. Un nevajag kaut ko klārēt par Skandināviem - kas man viņi? Dievs un Tēvs????
A kretīni dzīvo visur - ņem, slaktē, dur un elektrizē.
7.oktobris 2011, 13:57 | links
 
zz123,inspektors tev noticēs,ja atrodoties uzglabājamā tīkliņa taimiņam vai lasim,ka pēc tam atlaidīsi ?:D
7.oktobris 2011, 13:36 | links
 
Nu žēl,ka neesi noķēris.Gan kādu dienu paveiksies!
Paturēt gan nevajag.Noindēsies!Dioksīna līmenis pārlieku augsts.Skandināvi gan nesmādē!Velk uz nebēdu.Ja vēlies,vari 5zivis ņemt.Tos pašus lašus un taimus ,kuri pie mums Svētās govs statusā un no mūsu pašu jūrjiņas kāpj.Tur gan jūras forele no strauta netiek šķirta.Trout paliek trout un viss.Tiesa,ar 1.oktobri liegums.
7.oktobris 2011, 13:30 | links
 
Lbruno neesmu noķēris ,lai paturētu
7.oktobris 2011, 13:09 | links
 
esmu gan paturejis.tikai tadus mazus dimzel gan nepaturu;driz ieliksu kadu pavasara bildi tad bus pa ko pakomentet
7.oktobris 2011, 13:08 | links
 
Visi taisni kā zirga loki,tā kā nevienu taimu nekad nebūtu paturējuši.
7.oktobris 2011, 13:04 | links
 
noberu zivis zeme un vinas .kamer dzivas leka bet es nesu tiesas zale ka butu vajadzigi pieradijumi
7.oktobris 2011, 13:00 | links
 
Tas taimiņs nu noteikti tajas bildes nav dzīvs...
7.oktobris 2011, 12:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager