Gauja

zzz123 ,tu gribi kādam iestāstīt ,ka tu to novārtīto taimiņu atlaidi.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-29982.htm
7.oktobris 2011, 12:54 | links
 
jus auna pieres kada sakara .jus uztaisat mani par maliki,tas zivis bildes keram divata un taimins tika atlaists jusu zinasanai.a.tas kurs tos planus kala la mana puse neradas viens.savadak visadak var sanakt
7.oktobris 2011, 12:47 | links
 
Sir super,siltums,labi pabarots,nu tas nekas ja nedaudz pa muti dabun. Bet tiesam tev ,,laba ideja,, pa cietumu
6.oktobris 2011, 06:36 | links
 
Veci, es nesaprotu ko jus te cepaties.... vis aproblema ir sabiedribas attieksme un sodu politika.
Sodi par maluzvejniecibu ir mana skatijuma pozitiivi lieli, ar otro sodu japiemero reals cietums, kauc vai uz pus gadu.
Bet kur paliek sabiedribas attieksme "pozitiva stucisana "???
Cik zinu arzemes ta ddiki vien nepastaigasies privata rajona uz ielas. Atri vien tiksi nostucits un tuvaka policijas parulas masina atbrauks ar tevi parunaties.
5.oktobris 2011, 23:05 | links
 
Ja tas ir tas PDF fails, tad fiksi pārskrēju pāri. Tas ir Tiesībsarga biroja pētījums, kam ir rekomendējošs raksturs, nevis tiesību akts. Cik redzēju, runa iet par to, ja Tu publicētu bildi no manas kameras vai kā cita, bet nevis par bildi, ko jau esmu pats publicējis publiskai apskatei un tu pārkopē.

Vismaz cik runāju ar praktizējošu juristu pirms 2 mēnešiem, pagaidām LV nav tāda tiesību akta, kas liegtu to darīt tādā scenārijā, kā es aprakstīju.
5.oktobris 2011, 09:49 | links
 
publicēt citas personas bildes ierakstat google to tekstu un laikam 5 raksts no augšas..

sory kaut kā nekopejas adrese...
5.oktobris 2011, 09:34 | links
 
Tā fotosesija laba doma :D

Meklē pēc Dana & Jānis Ģēģeri
5.oktobris 2011, 09:27 | links
 
Iedod :)
Jā tur es piekrītu,bet diezvai Nazis tagad atradīs,kādu bildi ar maliķi publiskajā apskatē. Meklēs draugos pēc vārda ,uzvārda ?:D

Nazis,jau domā uztaisīt kopēju fotosesīju viņs un maliķis.. Un salikt..
5.oktobris 2011, 09:19 | links
 
Eu,veci-copmanji.....
kas man var paliidzeet ar labu liidaju vietu riigas rajoonaa,kur ir pieejamas laivas,paldies.
5.oktobris 2011, 09:16 | links
 
Man Tev linku iedot? :) Viltus profils gan ir drusku cita lieta... Bet es par domu, ka Tevi nevar sodīt, ja izmanto bildi, ko kāds ir ielādējis i-netā publiskai apskatei.
5.oktobris 2011, 09:14 | links
 
Ok Jancigais,dodos sameklēt tevi draugos ,novilkšu galerija bildes un sataisišu viltus profilus,nebūs tak nekas nelikumigs,un neko aizskarošu nerakstīsu.. Bet tas tā..
5.oktobris 2011, 09:13 | links
 
Pārkāpēji netīšām arī ar kulaku uz acs nokrīt... :)
5.oktobris 2011, 09:10 | links
 
Nepatiks, bet nekas nelikumīgs tas nebūs! Protams, ja Tu publicēsi un uzrakstīsi kādu aizskarošu tekstu, piemēram, paskatieties uz to tirliņu, tad dabūsi pa biksēm par to tekstu, bet ne pa to, ka esi manu bildi paņēmis no publiskas galerijas :)
5.oktobris 2011, 09:09 | links
 
Jancīgais - es sapratu! man jau ir plāns ;)))

Bet kāpēc tik stulbi ar tām bildēm! Bet ja fotogrāfē mani un pārkāpējs "netīšām" kadrā ieskrien? Nu tā es apstājos blakus un nobildē tipa mani.
5.oktobris 2011, 09:09 | links
 
Jancigais diezvai,tev patiks ja es no draugie novilktu tavas bildes un kaut kur publicētu.Tas piemēram..
5.oktobris 2011, 09:06 | links
 
Nazis, tās bildes, ko Tu pats esi nobildējis ar viņu, tās nevari likt bez viņa piekrišanas. Ja tās bildes Tu iegūsti internetā, piemēram, no draugiem, pe iņiem vai citiem saitiem, tās drīksti pārpublicēt. Pareizāk bildes, kas ir izliktas publiskai apskaite.

zzz123 lašara, zinu vietu kur copē, zināms rajons... labāk ceri ka Tevi ar zemmēra taimu atradīs inspektors, nevis makšķernieks bez papīriem kabatā... Nazi, ja lasi, tad tā ir tā pati vieta, par kuru Tev rakstīju vēstulē.
5.oktobris 2011, 08:52 | links
 
Tādēļ jau jautāju lai tas nenotiktu! Tādēļ jau tie policisti un visādi pediņi un čiekuri var to darīt, jo zin ka neviens nepublicēs!
Bet mēs pa smuko, varētu ar visiem video materiāliem likt iekš mājas lapā. Lai tak tie cilvēki redz to kurā bikšu starā bravūrība paliek!
5.oktobris 2011, 08:33 | links
 
Nazis,ja nekļūdos,tad publicējot bildes var dabūt pa dirsu.. Trāpisies,kāds ar labiem galiem maliķis..
5.oktobris 2011, 08:06 | links
 
Ko jus tur varat muldet par kauc kadam "spec operacijam "un ar to lieliities..... normals pagasta "ucstkovijs " ( iecrknja inspektors ) tapat ka visi vietejie labi zin, kurs liek tiklus, ka , kad liek, kura vieta....
Cits jautajums vai kadam ir laiks un velesanas ar to nodarboties.
4.oktobris 2011, 22:15 | links
 
Mjā!! Paskatoties tās bildes es droši varu pateikt ka šādam cilvēkam šajā saitā nebūtu vietas. nav normāls tas puika! zzz123- ganjau būs arī tava kārta!

Jautājums zinātājiem, vai drīkst publicēt pārkāpēju bildes? Reāli to kas atzīti par vainīgiem un saņēmuši sodu! Varoņus jāzin sejā! Doma ka inspektori.lv varētu uztaisīt "varoņu" katalogu. :)
4.oktobris 2011, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager