Gauja

Laba piebilde : protams ja cope būs :)))
8.jūnijs 2011, 21:58 | links
 
ja spiningo nem gumijzivis un mocii, uz relax bez loma nepaliksi, protams ja cope buus.
8.jūnijs 2011, 21:00 | links
 
Sveiki tadā doma drīz braukt uz Gauju pie Valmieras, varētu ieteikt kadus rīkus un ko ķert?
8.jūnijs 2011, 19:25 | links
 
Nu copes laivu ta maz,bet atpūtnieki.!!
8.jūnijs 2011, 04:07 | links
 
Šodien pie grīvas pilnīgs klusums (runa ietpar zandarta kunkgu). Kāds te minēja, ka laivu bijis daudz, bet es izbraucu no tilta līdz grīvai un satiku tikai vienu laivu. Atpakaļ atbraucot pie tallinas šos.tilta, viens brikulis izvilka smuku sapalu uz 2.kg. Izskatās, ka šogad zandarts metis līkumu gaujai. Ja kāds copē zandreu grīvā uzraksties, interesanti kā citiem veicies?
7.jūnijs 2011, 23:42 | links
 
Vopšim nekas cita kā tā sērga nebīja!
7.jūnijs 2011, 23:27 | links
 
šodien gaujā,liels vējš,daudz motorlaivu un kaudze ķīšu,pirmo reiz tā viņi ķērās.

Lieki piebilstsm,ka pēc katra tika nomurmināts un aizlidināts atpakaļ!!
7.jūnijs 2011, 23:26 | links
 
burtnieks nelietoju to draņķi.Tu laikam kodienā.
7.jūnijs 2011, 13:47 | links
 
Skrējēj,neesi kodienā?
7.jūnijs 2011, 00:00 | links
 
Tiko no Gaujas,saucamais Paideru.Copu daudz un vairāk atlaistas vaļā.Paņemt nebij.
6.jūnijs 2011, 23:18 | links
 
aizvakar netaalu no griivas sauljojoties un fiidereejot vienu breksi uz kilo izmaaniiju, bet kopumaa cope ljoooti shvaka, jo pat plichu armija nebija visai aktiiva.
6.jūnijs 2011, 15:01 | links
 
3. jūnija rīta izdomāju ar ričuku aizlaist līdz Gaujai. Atkal doma bija pameklēt sapalu, atradu vietu, kur šamais aktīvi lasīja vaboles, bet manu sīkvoblerīti ignorēja. Bet par sapaliem aktīvaki bija bebri, redzēju piecus, viens konkrēti izčakarēja potenciālo vietu, kur vajadzētu slēpties sapalam. Skaisti pavaditas rīta stundas pie Gaujas, kopumā dabūju četras līdaķeles ap 35-40 cm un kādus 10 asarus ap 150 - 200 g un vēl pāris sīkuļus, visi peld, šodien jābrauc uz nakti.
5.jūnijs 2011, 12:42 | links
 
Man tāds jautājums par Gaujas sapaliem, ja nav to maivaboļu un spāres arī vēl nemana - vai visādas citādas vaboles - sienāžus - lapsenes - tādas lielas lapsenes - kāds nav meiginajis pludināt.
31.maijs 2011, 12:15 | links
 
Kvoks- cik es tur biju neviens neko man neteica ka eju garām(cauri) Dikmaņa Kunga villai, ko var pateikt?
29.maijs 2011, 22:20 | links
 
Milkys, vai tad tur var piekļūt tam HESam,tur taču visu norobežojis ir Dikmaņa kungs,ja viņu vispār par kungu var saukt.Upju jāklis,tas būtu viņa īstais vārds.Jā,un kas tos uzrakstus sabāzis uz sētas ārpuses gar upi-īsti neatceros to uzrakstu,bet doma bij tāda-Gar sētu nestaigāt un nebraukāt,galvenais,ka sēta līdz ar upi nolikta,nez ar ko tur gar to sētu var izbraukt?
29.maijs 2011, 21:47 | links
 
Kvoks- pie Gulbenes novada, Rankas pagasta, kartonfabrikas HESA
29.maijs 2011, 18:19 | links
 
vildboy> nu es gan neteiktu ka dzidrs kā vasarā, pārāk brūns un tumšs, pat spožāko vizuli vairs neredz 30cm dziļumā. Tāpēc ar sapalu spiningošana pašlaik vēl čābiska. Man pa 2 dienām gadījās tikai daži sīkaļi 20-34cm. Līmenis gan labs, manuprāt ideāls priekš maija beigām.
29.maijs 2011, 16:46 | links
 
Nu vakar lielaja veja cope izdevusies,ap 5-7 kg raudu.!! Tas gauja! pirmo reiz muza tik daudz raudas!! Puse atlaista...
28.maijs 2011, 06:11 | links
 
nu jā, samērā dzidrs. Kā vasarā vēl nav, bet tagad dzidrība ir ideāla, ne par daudz, ne par maz.
26.maijs 2011, 21:29 | links
 
vildboy
ūdens jau laikam, neskatoties ka paaugsts, tomēr dzidrs???????? vai nē
26.maijs 2011, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager