Gauja

Nez pie dzelzcela tilta vismaz pagajsgad,onka tadus ap 2 kg vilka.!!

Bet nu jamet tad uz vidu!!


Ruu es nezinu,tapec piedavaju meginat!!
25.maijs 2011, 23:31 | links
 
zinu par plichiem,kaa briinumaa uz garneli taadi uz 300g viens pakalj otram:)
25.maijs 2011, 22:59 | links
 
ja jau breksim par strauju.... pliči labi ņem ;)
25.maijs 2011, 22:22 | links
 
un Carnikavas posms liekas breksim par strauju taa kaa arii
25.maijs 2011, 22:12 | links
 
vai tad kaads zutis ir jau nokjerts?Man liekas ir veel drusku par veesu zushiem
25.maijs 2011, 22:08 | links
 
Ruu
Carnikavā zāles praktiski nesaaug, ūdens līmenis ir +- vasaras līmenī, pēc šitiem lietiem tik straujāks palicis. līdakas ir gar pašu krastu un nelielas! kautkā tā ;) labāk Carnikavā uz citām mērķzivīm tēmē
25.maijs 2011, 21:18 | links
 
Ruu laizam zusos,bus blakus ar smuka atteka,ja pali nebus izmainijusi :)
25.maijs 2011, 21:16 | links
 
nu jaa ja visu laiku,tad beediigi:(bet cik esmu noskatiijies ir kabatinjas un attekas Gaujaa,droshi ka tur ar vareetu to liidaku pamekleet
25.maijs 2011, 21:11 | links
 
Urmas,bet protams :)
25.maijs 2011, 08:24 | links
 
Carnikavā zivis vioetējie nerķer,tās šamiem piegādā zveinieki.
:)))
25.maijs 2011, 08:20 | links
 
Ruu, taada straume buus visu laiku Gaujai tajaa posmaa tas ir normaali. taa kaa naaksies adapteeties taadiem apstaakljiem.
25.maijs 2011, 08:13 | links
 
Ruu zini ,kur carnikavā ir zvejnieki ?,tur līdakas esot gar gauju. Opis uz dzīvo tur velk ļoti labas!!
25.maijs 2011, 08:13 | links
 
man arii spinings tuvaaks. nepatik ar to dziivo, tikai seedi un gaidi, nav interesanti.
25.maijs 2011, 06:56 | links
 
aa tad jau tepat tuvumaa, netaalu no riigas. dziivoju riigaa, bet pa gaujas so galu spiningoju salidzinoshi loti maz. sad tad pie adaziem utt. liimenim veel jaakriitas, liidz vasaras normai manupraat veel taalu.
25.maijs 2011, 06:55 | links
 
es pa Carnikavas pusi njemos un tur gan straume ir mezhoniiga,ir ceriiba ka zaales saaugs un liimenis veel pakritiisies un straume paliks mieriigaaka.Vieteejais gan teica ka uz bedriiteem un ar dziivo seezhot,bet man kaut kaa saistoshaak ar shpiniiti buutu
24.maijs 2011, 23:44 | links
 
pa kuru gaujas galu tu spiningo? es pamataa pa aluksnes rajonu. Visur jau taas straumes nav, ir leeni liikumi bedres utt. un pa taadaam vietaam vinas arii pamataa spiningoju, kad vasaraa saaug udensaugi tad jau atrast perspektiivu vietinu ir viegli. arii dzilas un leenas straumes ir labas vietas prieksh liidakaam. vasaraa pamataa tad vinas mekleeju pie zaleem, un rudens pusi arii tadas vietaas un veel uz kanteem. Veel var meginaat visados koku sanesumos, pie lieliem akmeniem un visadiem skersliem kas ir iekshaa upee. pie liela akmens man ir panemusi pati lielaka lidaka, diemzel neveiksmigi. par manekliem runajot loti labi nem saartas gumijzivis un voblerus, nesmaadee jau arii citas krasas, bet tas man bijushas tas ejosaakas. tad veel labi iet suupini, pamataa kapara kraasas un protams rotini, ar tiem gam vairs iipashi neaizraujos. taa gruuti jau uzrakstiit visu kas un kaa. ja kas interesee droshi raksti veestulee un meginaashu atbildeet cik nu zinaashu no savas pieredzes :)
24.maijs 2011, 23:40 | links
 
vari pastaastiit par liidaku spiningoshanu Gaujaa?Es tikai shogad saaku iepaziit Gauju:)patiesiibu sakot nevaru iedomaaties,kaa tajaa trakajaa straumee var liidaku atrast?
24.maijs 2011, 23:15 | links
 
Lidakas nem, sestdien dabuuju 67cm uz gumijzivs, faateram uz dziva bij 59cm un veel viena 48cm kas turpina peldeet. vienigi limenis ir samera augsts un lidaku copei (vismaz ar spiningu) tas nenaak par labu. bet kad kritiisies buus labi. jacer ka arii kaada lielaaka pieteiksies.
24.maijs 2011, 23:04 | links
 
a ko liidakas?
24.maijs 2011, 22:58 | links
 
Motelitis - pa sestdienu un svetdienu sabiju aluksnes pusee. cik dzirdeeju no veciem tad pagaidam esot klusums, pirms laicina bij nemusi bet tagad pieklusis. ja limenis kritisies tad buus vel svakaak. tas par breksiem.
24.maijs 2011, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager