Gauja

Vai tas jau ir kadi 4-5 km no grivas : )..
11.maijs 2011, 09:21 | links
 
nezinu par kuru maaju tu runaa, jo tur ir vesals ciemats Gauja saucaas. Barotavaa kaa kuro reizi. paarsvaraa mikseeju un eksperimenteeju. Straume kaa jau Gaujaa tajaa regjionaa. 70g barotavu uz vietas tur [paarliecinoshi, bet 120g spiciiti straumee taapat saliec manaa skatiijumaa par daudz, laigan man ir piitaa PP 5lb, bet copeet var-visas copes redz
11.maijs 2011, 09:13 | links
 
Un uz ko copeji,un ko liki barotava ? kada straume..

tad jau sanak ka copeji netalu no tas majas ,kas pie pasas juras!!
11.maijs 2011, 08:29 | links
 
netaalu ir liidz kilometram
11.maijs 2011, 08:22 | links
 
dzhi cik tavuprat ir netalu no grīvas ?
11.maijs 2011, 08:12 | links
 
es ar vakar biju Gaujā, Cēsu pusē, smalce tiešām bija aktivizējusies, nu bet tas noteikti ir labāk un interesantāk, nekā pa visu laiku ir tikai dažas copes. Visp noķēru vimbiņu, sapalu, dažus zemmēra sapaliņus un mailes un jeļčikus. Vispār bija Ok.
9.maijs 2011, 21:19 | links
 
Plicis+stiepacis=3 vimbas:)

Uz Fīdera,maz gabalins garneles,un 1 baltais...

cope švaka,mailes gan pa Gauju migreja uz augšu miljons...

Cope starp Lodi un Griviniem
9.maijs 2011, 20:12 | links
 
Siluro, jaa iet tur slaktins valaa kaa jau katru gadu :( biju laukos pa briivdienam un dzirdeeju. seklajaa galaa dazi pat savilkusi 2vus kartupelu maisus, tiesa izmeers tur svaks. Faaters arii bija tur copeet, 4 virs kilograma izvilka un pietiek. a tur jau ir badmiras kas velk maisiem un tirgo. nu nesaprotu sito, kaadam buutu kkas jadara lietas labaa, bet ja nav aizlieguma uz skaitu utt neko nepadariisi. dzirdeeju ka veci bij izbraukusi ar eholotu, brekshu ezeraa kaa biezs. un liidakas ar daudz sanakushas, ceru ka taas maliki vismaz neizslaktees.
9.maijs 2011, 19:07 | links
 
vai kādam nav zināms, kas Zvārtavas pusē notiekās, atkal ezerā brekšu slaktiņš iet vaļā???????
9.maijs 2011, 19:00 | links
 
Sestdien biju Gauja pie Velnalas, nu pilnigi nekaa, neviena cope ne uz gruntenes, pludina un spininga.. :)
9.maijs 2011, 17:18 | links
 
Vildboy, vakar seklaa un akmenainaa vietaa bridu paari gaujai (aluuksnes rajons) un redzeeju vairaakus neegus, diezgan augstu vini iet.
9.maijs 2011, 06:57 | links
 
Sulla
ūdens ir patīkami dzidrs, bet pa kādai drazai brīžam vēl peld. Līmenis vēl apmēram 20-30 cm virs normas, lai normāli šancētu kā vasarā
9.maijs 2011, 00:31 | links
 
Manai lielajai kunģi bija 5 nēģi. Bet cik augstu no jūras tie nāk pa upi augšā?
8.maijs 2011, 22:21 | links
 
Dimon_Li> kā ar līmeni un ūdens dzidrību pie Ķūķa?
8.maijs 2011, 21:36 | links
 
--->tomels
Bija tieva, bet laikam sāka baroties pēc nārsta, jo kuņģī bija mazs plicītis un mana gaujas maile bija nākamā :D
8.maijs 2011, 21:32 | links
 
Dimon, mani gan sodien gauja atstaaja tukshaa, tas gan pa aluuksnes rajonu un liidz pulksten 2viem dienaa. Bet Tev smuka zalsvarce, apsveicu. Noteikti ka tieva gan, man 83cm bij 3.4kg un arii tieva, kaartiigi uzeestos buutu 4kg un pat virs.
8.maijs 2011, 21:24 | links
 
Šodien Gauja bija devīga, ap 19:15 uz dzīvo pieteicās zaļsvārce svarā 3.2 kg un 83 cm. No vimbām jau vairāk kā nedēļu ne smakas, bet toties no grunduļiem un visiem pārējiem mazajiem ķēmiem nav miera :D
P.S. tas viss slepenā līcītī nedaudz lejpus Ķūķu klintīm.
8.maijs 2011, 21:14 | links
 
uz garneles plichi svaraa uz 300g diezgan labi naaca,pabriinijos ka slieku ignoreeja.
8.maijs 2011, 18:45 | links
 
vakar netaalu no griiva kaarteejaa plichu armija, bet arii taada pasiivaaka, paaris brekshuki un jeljchiki.
8.maijs 2011, 18:22 | links
 
ir atstraumes kabatinjas,bet tur jau ar fiideri nav ko kjeemoties:)es ar pludinju straadaaju
4.maijs 2011, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager