Gauja

Gauja 2 posms ciet vismaz lejā netālu no rāmkalniem,varbūt pie siguldas kkur vaļā,bet trešais toč vaļā vairākās vietās,arī pie -20
23.februāris 2021, 19:22 | links
 
Sveiki, makšķernieki.kāds varbūt var pateikt ka izskatās Gauja posms 2., kādas prognozes, kad varēs pastaigāt gar krastu un kaut cik normāli paspiningot, ka ar ledu, neesmu pats tur bijis diezgan sen.
23.februāris 2021, 12:40 | links
 
Fish_killer
Sveiki! Vai Gaujas apendicītā pie Siguļiem kāds copē un kur tur tagad vispār piebraukt? N-tos gadus neesmu tur bijis.

Kur īsti atrodas tas apendicīts,vajdazētu tur paprovēt
11.februāris 2021, 19:47 | links
 
pretējā krastā arī ir smuks upes gultnes padziļinājums,pa kuru var izbraukt bez problēmām,tik vienai lielai daļai vaig izrādīties un maukt tieši kur peldētavas un citi atpūtnieki,tai skaitā copmaņi.
11.februāris 2021, 11:59 | links
 
Es parakstītos par ātruma ierobežojumu, bet nepiekrītu par bojām.
11.februāris 2021, 11:23 | links
 
P.S tiem kas teiks ka gauja ir sekla un lielajām laivām nav citur kur braukt - esmu pats tur vietējais cilvēks, un ļoti labi zinu gaujas dziļumus un seklumus - ja kuteris nespiestu ārā maksimālo ātrumu, tad iegrime mierīgi atļautu braukt pat pa visiem sēkļiem, protams, ja kā saka, ručka ir iespiesta grīdā, tad kuterim arī pakaļgals iegrimst dziļāk ūdenī, dēļ kā iegrime var mierīgi palielināties par 40-70cm.edvinsdainis

Protams tur dažu indivīdu nepieklājīgi ātrā braukšana rada arī man problēmas(liela piepūšamā laiva ar 5ZS motoriņu), bet upe ir reāli vietām par sekla pat manai lēnajai dudināšanai, nemaz nerunājot par nēģu laika murdiem. Nekāds kuģu(laivu) ceļš ar bojām vai stoderēm tur nevar sanākt.
11.februāris 2021, 10:33 | links
 
Iniciativa ir ljotoi pat apsveicama,parakstijos.
Bija gadijums,kad mans choms seeja akiti laivas priekshgalaa,sezhot uz kresla.
Atrlaiva kaa naaca taa arii aizbrauca....choma pljeshku ieraudziju jau udenii.
Nju ko,kjeeru peec glaabshanas rinkja,bet krasts bija tuvu par laimi.
Tá gadás Carnikavaa,forshi.
Esmu redzeejis kaa speciaali brauc virsuu grunteneem ar udensmoci un poh.
10.februāris 2021, 23:39 | links
 
Es tikai varu piekrist par Tavu rakstīto. Pa vasarām pastaigāju pa turieni.
Visvairāk smaidu rada pusmūža vecis ar kuteri un bābu uz borta ar izgāztu žopu, kas pilnā ātrumā pilnīgā pokerfeisā triecas šurpu turpu. Tad viņi tur, tie elitārie, satauvo savas bundžas pie ietekas, un kruta ietusē.
Tikmēr viņu superīgās atvases pilnīgi bez poņas, vislabākajā gadijumā divatā vai trijatā jādās šurp turp ar ūdensmoci, mēģina viens otram pārbraukt pār galvu vai nu vienkārši nosisties vai traumēt kādu citu.

Un tur malā stāvu es, te vienā brīdī džigoju asari, nākamajā dēļ šiem indivīdiem, kas pilnā atrumā triecas ar saviem kuteriem, stāvu līdz ceļiem slapjš ūdenī un mans māneklis kaut kur pusūdenī kūņojas tā arī nesaredzējis grunti.

Vienuvārdsakot es pilnībā atbalstu tavu ierosinājumu, lai izdodas!
10.februāris 2021, 19:01 | links
 
Sveiki biedri makšķernieki, ceru ka šis nav pret grupas noteikumiem.

Jau kādu laiku cenšos cīnīties ar problēmu kas ir aktuāla gaujas upes lejtecē(carnikavas rajons).

Aktīvajā sezonā ir parādijušies ļoti daudz ūdens transporta līdzekļu(nerunāju par mazajām laiviņām, bet par lielajiem kuteriem).
Viss jau būtu forši, tikai šīs laivas uzskata ka upe pieder tikai viņām(lielākā daļa - ir arī ļoti pieklājīgi gadījumi).
Problēma ir sekojoša - upi arī izmanto liels skaits makšķernieku un peldētāju, ir bijušas jau problēmas un incidenti.
Gandrīz katru reizi esot pie ūdens vēroju to ka laivas ļoti lielā ātruma pietuvojas bīstami tuvu cilvēkiem kas ir ūdenī, pat bērniem.
Makšķerniekiem tiek bojāts inventārs, pārgrieztas auklas, kāti ierauti ūdenī(pašam iepriekšējajā sezonā šis gadījās 3 reizes).
Pat mazāka izmēra ūdens transporta līdzekļu īpašnieki ir piedzīvojuši nepatīkamus brīžus kad daži labi džigiti pilnā ātrumā pabrauc garām un gandrīz apgāž laivu(ir bijis kad arī apgāž).

Zvani uz carnikavas domi un pašvaldības policiju nedeva nekādus rezultātus(nebiju vienīgais kas zvanīja).

Tādēļ vienīgais līdzeklis ir savākt kopīgu prasību lai pašvaldība ko iesāk.
Mans priekšlikums ir ātruma zonas izveide kā teiksim lielupē - 14km/h, un ideālā variantā noteikt ar bojām kuģošanas ceļu kas ietu pietiekošā attālumā no krasta un neradītu nepatīkamus incidentus pārējiem ūdens tilpnes lietotājiem.

https://manabalss.lv/i/1971

Ja jūsu viedoklis sakrīt ar manējo, lūdzu parakstīt iniciatīvu manabalss vietotnē un padarīt upi patīkamāku mums visiem.

P.S tiem kas teiks ka gauja ir sekla un lielajām laivām nav citur kur braukt - esmu pats tur vietējais cilvēks, un ļoti labi zinu gaujas dziļumus un seklumus - ja kuteris nespiestu ārā maksimālo ātrumu, tad iegrime mierīgi atļautu braukt pat pa visiem sēkļiem, protams, ja kā saka, ručka ir iespiesta grīdā, tad kuterim arī pakaļgals iegrimst dziļāk ūdenī, dēļ kā iegrime var mierīgi palielināties par 40-70cm.
10.februāris 2021, 17:20 | links
 
Fish_killer [06.02.21]: Sveiki! Vai Gaujas apendicītā pie Siguļiem kāds copē un kur tur tagad vispār piebraukt? N-tos gadus neesmu tur bijis.
Pie kapiem var atstāt masinu tur stavvieta ir.
10.februāris 2021, 10:23 | links
 
Sveiki! Vai Gaujas apendicītā pie Siguļiem kāds copē un kur tur tagad vispār piebraukt? N-tos gadus neesmu tur bijis.
6.februāris 2021, 22:10 | links
 
Sveiki! Kāds pie Valmieras ir bijis Gaujā? Kā ar ledu? Ir droši? Ir vēlme rīt aizdoties pamēģināt ko upe var dot.
6.februāris 2021, 21:28 | links
 
Ir kāds info par gauju,ir vižņi?Vai arī atsalušās vietas,kas bija ir jau ciet?
Kā ar Siguldu?
3.februāris 2021, 16:16 | links
 
Gaujā palaida vižņus...šodein pacopējām 30min un metām mieru.
31.janvāris 2021, 10:12 | links
 
Sveiki,kā gauja izskatās?Skatos daži jau ķer pumpainos.Interesē 1.2. posms

Rikko, 24.janvāris 2021, 20:10


1. un 2. posms ir ledū.
24.janvāris 2021, 20:33 | links
 
Sveiki,kā gauja izskatās?Skatos daži jau ķer pumpainos.Interesē 1.2. posms
24.janvāris 2021, 20:10 | links
 
Aizsalušā atstraumē ledus 10-5cm. Asaris kūtrs. Ar čortiku un vībotnieku pa 4 stundām 2kg salasīju, vid. svars 100g. Bija 70g un bija 250g. Pārsvarā ap 100g.Vajadzēja šos uzrunāt un pieturēt ar šķipsniņu motiļa. Citi, kas uz mormišku parasto -praktiski palika uz 0. Bet biezos slāņos viņu apakšā nav.
23.janvāris 2021, 08:40 | links
 
Gauja senjau kā ciet.
21.janvāris 2021, 22:55 | links
 
Labdien!
Vai kāds var pateikt, kāda Gauja izskatās pie Siguldas?
Ir, nav aizsalusi?

UgisZ90, 21.janvāris 2021, 09:19


Paskatījos Kaķīškalna web kamerā, tur Gaujai vāks virsū...
21.janvāris 2021, 11:34 | links
 
Labdien!
Vai kāds var pateikt, kāda Gauja izskatās pie Siguldas?
Ir, nav aizsalusi?

UgisZ90, 21.janvāris 2021, 09:19


Pie Ādažiem ciet
21.janvāris 2021, 09:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager