Gauja

PiNky [07.01.21]: Šodien 5. posms viens mazais galīgi švaks...pārējiem 2 čomiem nekas, neteiktu gan ka ūdens labs...pagājušajās brīvdienās aptuveni tāds pats bij. Sestdien atkal plānojam. Arnold ja pa labo krastu varam kur kafiju sadzert patērzēt?
Piektais būs labi patukšots. Es nebraukšu rīt. Auksts būs :D Jums ne asakas ;)
8.janvāris 2021, 17:30 | links
 
eerks [07.01.21]: Arnoldinjs [Vakar]: Rikko [Vakar]: Kas pa posmu?Nebija duļķis?5. posms. Ūdens labsSkaidrs tagad kāpēc 2 posmā neķeras. Visu piektajā jau izķēruši.
:D
8.janvāris 2021, 17:28 | links
 
eerks [07.01.21]: Arnoldinjs [Vakar]: Rikko [Vakar]: Kas pa posmu?Nebija duļķis?5. posms. Ūdens labsSkaidrs tagad kāpēc 2 posmā neķeras. Visu piektajā jau izķēruši.
8.janvāris 2021, 17:27 | links
 
Šodien 5. posms viens mazais galīgi švaks...pārējiem 2 čomiem nekas, neteiktu gan ka ūdens labs...pagājušajās brīvdienās aptuveni tāds pats bij. Sestdien atkal plānojam. Arnold ja pa labo krastu varam kur kafiju sadzert patērzēt?
7.janvāris 2021, 22:50 | links
 
Arnoldinjs [07.01.21]: Rikko [Vakar]: Kas pa posmu?Nebija duļķis?5. posms. Ūdens labs
Skaidrs tagad kāpēc 2 posmā neķeras. Visu piektajā jau izķēruši.
7.janvāris 2021, 10:20 | links
 
Rikko [06.01.21]: Kas pa posmu?Nebija duļķis?
5. posms. Ūdens labs
7.janvāris 2021, 05:04 | links
 
Kas pa posmu?Nebija duļķis?
6.janvāris 2021, 18:56 | links
 
Šodien uz diviem 2 taimiņi. 3.4kg un 3kg katram pa zivij. Un beidzot pirmais ar nogrieztu taukspuru. Vismaz bij ko mājās atvest :))
6.janvāris 2021, 18:54 | links
 
Rikko [06.01.21]: Kā večiem pa gauju iet?Ir pumpainie?
Viens lašabērns svētdien. Visiem baigais tukšums. Jāgaida pavasaris.
6.janvāris 2021, 17:31 | links
 
Kā večiem pa gauju iet?Ir pumpainie?
6.janvāris 2021, 17:20 | links
 
Arnoldinjs [03.01.21]: Skunksts [19:02]: Zinošie cilvēki, lūdzu palīdziet :) cik smagu šūpiņu labāk būtu izmantot Gaujas straumē (Ādaži, Sigulda) un kā ar voblera iegrimi, ko labāk izvēlēties lai nesanāk šmuce un tie spēj cīnīties ar straumi.Par bleķiem runājot. Es domāju ka pie šāda ūdens līmeņa kāds ir šobrīd pietiek ar 24 gr. Vobleri uz kādu Tu gribi ķert ir jāskatās pēc vietas. Bedrē ar dziļāku iegrimi, straujākā vietā pietiek ar iegrimi lidz 1.5m. Tie mani novērojumi. Gan jau citiem ir savādākas domas;)
Paldies par padomu,ne asakas!
3.janvāris 2021, 21:23 | links
 
Skunksts [03.01.21]: Zinošie cilvēki, lūdzu palīdziet :) cik smagu šūpiņu labāk būtu izmantot Gaujas straumē (Ādaži, Sigulda) un kā ar voblera iegrimi, ko labāk izvēlēties lai nesanāk šmuce un tie spēj cīnīties ar straumi.
Par bleķiem runājot. Es domāju ka pie šāda ūdens līmeņa kāds ir šobrīd pietiek ar 24 gr. Vobleri uz kādu Tu gribi ķert ir jāskatās pēc vietas. Bedrē ar dziļāku iegrimi, straujākā vietā pietiek ar iegrimi lidz 1.5m. Tie mani novērojumi. Gan jau citiem ir savādākas domas;)
3.janvāris 2021, 21:21 | links
 
Maartins84 [03.01.21]: BrunoL [9m]: Kāds foto, kāds video. Zoni karina svešus medāļus.
Sižetu par šā zivju ceļa būvi TV rādīja pirms vairākiem gadiem.Zivju ceļš bijs būvēts kādus 8 gadus atpakaļ un sāka jukt arā, jo sānj bija savilkti ar vītņstieņiem. Tagad parbūvēja visu reni uz jauniem pamatiem. Manuprāt pietrūkst info par faktiski darītiem darbiem uz upes. Prieks skatīties fb uz LT upes sargiem. Regulāri video ar notvertiem pārkāpejiem utt.
Jaunu reni uz vecajiem pamatiem.
3.janvāris 2021, 19:45 | links
 
BrunoL [03.01.21]: Kāds foto, kāds video. Zoni karina svešus medāļus.
Sižetu par šā zivju ceļa būvi TV rādīja pirms vairākiem gadiem.
Zivju ceļš bijs būvēts kādus 8 gadus atpakaļ un sāka jukt arā, jo sānj bija savilkti ar vītņstieņiem. Tagad parbūvēja visu reni uz jauniem pamatiem. Manuprāt pietrūkst info par faktiski darītiem darbiem uz upes. Prieks skatīties fb uz LT upes sargiem. Regulāri video ar notvertiem pārkāpejiem utt.
3.janvāris 2021, 19:44 | links
 
Tā ka bija iepirktas licences uzreiz divām dienām arī šodien laidām uz 5. kur vakar palikām tukšā. Pavisam nedaudz labak kā vakar...uz diviem viena mēra līdaka, kas peld tālāk.
3.janvāris 2021, 19:44 | links
 
Kāds foto, kāds video. Zoni karina svešus medāļus.
Sižetu par šā zivju ceļa būvi TV rādīja pirms vairākiem gadiem.
3.janvāris 2021, 19:36 | links
 
Vakar 3 un 4 posms tukšums, toties tēvs Garkalnes pusē staigāja pakaļ pludiņam un 2 kg līdaka uz slieku, pa vidu upei.
3.janvāris 2021, 19:20 | links
 
Arcers72 [21m]: Ja ar apsaimniekošanu viss ir tikpat skaisti kā GIAB mājaslapā, tad biedrībai "karogu rokās", nav žēl arī samaksāt par licenci ja viss notiek !Kas tur smuks, es pat atskaiti par pagājušās sezonas licencēm nemāku atrast?!

Maartins84, 3.janvāris 2021, 19:04


http://www.rivergauja.com/lv/jaunumi
pāris foto, video... tāpēc ari saku, jas viss tik tiešām tā arī ir...
3.janvāris 2021, 19:16 | links
 
zaraks [03.01.21]: Kādi šodien panākumi copē?
Gauja 3, uz 2viem pilniga 0...
3reiz pakalj skreja tik zhel ka nedaskreja...kkads neattapiigais trapijaas...
Cik runāju nevienam nekas nebija...
3.janvāris 2021, 19:13 | links
 
Arcers72 [03.01.21]: Ja ar apsaimniekošanu viss ir tikpat skaisti kā GIAB mājaslapā, tad biedrībai "karogu rokās", nav žēl arī samaksāt par licenci ja viss notiek !
Kas tur smuks, es pat atskaiti par pagājušās sezonas licencēm nemāku atrast?!
3.janvāris 2021, 19:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager