Gauja

Zinošie cilvēki, lūdzu palīdziet :) cik smagu šūpiņu labāk būtu izmantot Gaujas straumē (Ādaži, Sigulda) un kā ar voblera iegrimi, ko labāk izvēlēties lai nesanāk šmuce un tie spēj cīnīties ar straumi.
3.janvāris 2021, 19:02 | links
 
Kādi šodien panākumi copē?
3.janvāris 2021, 19:01 | links
 
Kuha [03.01.21]: Vaiktor, tu (apzināti ar mazo burtu) gan esi riktīgs kremlins! Dēļ tādiem, kas likumus neievēro, arī kovids izplatās. Ļoti ceru, ka tevi drīz noķers bez licences un uzliks pamatīgu sodu. Un tev līdzīgajiem arī to pašu novēlu.
Cik ir sods par makšķerēšanu bez licences?
3.janvāris 2021, 19:01 | links
 
Ja ar apsaimniekošanu viss ir tikpat skaisti kā GIAB mājaslapā, tad biedrībai "karogu rokās", nav žēl arī samaksāt par licenci ja viss notiek !
3.janvāris 2021, 18:53 | links
 
BrunoL [03.01.21]: Vaiktor, tu (apzināti ar mazo burtu) gan esi riktīgs kremlins! Dēļ tādiem, kas likumus neievēro, arī kovids izplatās. Ļoti ceru, ka tevi drīz noķers bez licences un uzliks pamatīgu sodu. Un tev līdzīgajiem arī to pašu novēlu.

Kuha, 3.janvāris 2021, 17:27
Visi šie biedrību veidojumi ar saukli - Uz saulainu nākotni un lašiem būt, ir nekas vairāk kā avantūra un slēpts mēģinājums iedzīvoties uz pārējo līdzcilvēku rēķina.
Dibiniet biedrības, rociet dīķus, ieguldiet līdzekļus un tad mēģiniet pelnīt.
Domāju, ja pie šīs lietas ķertos nopietns jurists, iztiesātu lupatu lēveros.
Pēc hierarhijas augstākstāvoši ir Ministru kabineta apstiprināti Makšķerēšanas noteikumi, kuri atļauj Gaujā spiningot no 01.01.
Tad jautājums:
1. Ar kādām tiesībām pašvaldību veidojumu nolikums var būt pretrunā MK apstiprinātiem MN?
2. Kā šī biedrība kompensē VVD inspektoru darbu un dienesta patērētos resursus?

Ceru, ka Novadu reforma pieliks treknu punktu šīm anomālijām!
Nevar nepiekrist. Tas pats ar visu veidu ezeriem - paņem “apsaimniekot”, ne sūda nedara, bet tikai iekasē naudu par licencēm.

Protams, ir arī labi piemēri, bet skaitlis neiet tālāk par “5”
3.janvāris 2021, 18:42 | links
 
Vaiktors [03.01.21]: Ir iespējā arī NEPIRKT licences!!! Jo nav pilnīgi ne- kāda vajadzība!!! Galvenais lai Makšķernieku Karte! un inspektoru vari pasūtīt NA!!!

P.S un vēl no drošiem avotiem, par Gaujas licences ieviešanu ir Mūsu Slavenais PI.... Māris Olte!!! Tā kā droši variet viņu pasveicināt kad redzat viņu pie Gaujas!
Diezgan tumsonīgs viedoklis. Par upi ir jārūpējas. Ja vari labāk tad uz priekšu
3.janvāris 2021, 18:37 | links
 
Vaiktor, tu (apzināti ar mazo burtu) gan esi riktīgs kremlins! Dēļ tādiem, kas likumus neievēro, arī kovids izplatās. Ļoti ceru, ka tevi drīz noķers bez licences un uzliks pamatīgu sodu. Un tev līdzīgajiem arī to pašu novēlu.

Kuha, 3.janvāris 2021, 17:27

Visi šie biedrību veidojumi ar saukli - Uz saulainu nākotni un lašiem būt, ir nekas vairāk kā avantūra un slēpts mēģinājums iedzīvoties uz pārējo līdzcilvēku rēķina.
Dibiniet biedrības, rociet dīķus, ieguldiet līdzekļus un tad mēģiniet pelnīt.
Domāju, ja pie šīs lietas ķertos nopietns jurists, iztiesātu lupatu lēveros.
Pēc hierarhijas augstākstāvoši ir Ministru kabineta apstiprināti Makšķerēšanas noteikumi, kuri atļauj Gaujā spiningot no 01.01.
Tad jautājums:
1. Ar kādām tiesībām pašvaldību veidojumu nolikums var būt pretrunā MK apstiprinātiem MN?
2. Kā šī biedrība kompensē VVD inspektoru darbu un dienesta patērētos resursus?

Ceru, ka Novadu reforma pieliks treknu punktu šīm anomālijām!
3.janvāris 2021, 18:03 | links
 
Vaiktor, tu (apzināti ar mazo burtu) gan esi riktīgs kremlins! Dēļ tādiem, kas likumus neievēro, arī kovids izplatās. Ļoti ceru, ka tevi drīz noķers bez licences un uzliks pamatīgu sodu. Un tev līdzīgajiem arī to pašu novēlu.
3.janvāris 2021, 17:27 | links
 
Vaiktors [03.01.21]: Ir iespējā arī NEPIRKT licences!!! Jo nav pilnīgi ne- kāda vajadzība!!! Galvenais lai Makšķernieku Karte! un inspektoru vari pasūtīt NA!!!

P.S un vēl no drošiem avotiem, par Gaujas licences ieviešanu ir Mūsu Slavenais PI.... Māris Olte!!! Tā kā droši variet viņu pasveicināt kad redzat viņu pie Gaujas!
Tekstam par licences nepirkšanu arī ir kāds pamatojums, vai tā ir personīgā iedoma?
3.janvāris 2021, 17:15 | links
 
Ir iespējā arī NEPIRKT licences!!! Jo nav pilnīgi ne- kāda vajadzība!!! Galvenais lai Makšķernieku Karte! un inspektoru vari pasūtīt NA!!!

P.S un vēl no drošiem avotiem, par Gaujas licences ieviešanu ir Mūsu Slavenais PI.... Māris Olte!!! Tā kā droši variet viņu pasveicināt kad redzat viņu pie Gaujas!
3.janvāris 2021, 16:16 | links
 
ulvis84 [13:28]: Skunksts [11:31]: Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.Atvaino, bet nu reti muļķīgs jautājums :D.

Piepūlies nedaudz, izmanto googli, palasi noteikumus. Atvieglosi dzīvi sev un, pirmkārt, jau citiem :DDDDJau biju papūlējies un izmantojis Google, sanāk ka biju ne tā sapratis tos noteikumus (varbūt kaut ko pārpratu) un nolēmu drošības pēc forumā zinošiem vīriem noprecizet, pirms dodos uz copi! Vai tad tam forums nav domāts?

Skunksts, 3.janvāris 2021, 13:58


Piepūlies nedaudz, izmanto googli, palasi noteikumus. Atvieglosi dzīvi sev un, pirmkārt, jau citiem :DDDDJau biju papūlējies un izmantojis Google, sanāk ka biju ne tā sapratis tos noteikumus (varbūt kaut ko pārpratu) un nolēmu drošības pēc forumā zinošiem vīriem noprecizet, pirms dodos uz copi! Vai tad tam forums nav domāts?

Skunksts, 3.janvāris 2021, 13:58[/quote]
ulvis84 [13:28]: Skunksts [11:31]: Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.Atvaino, bet nu reti muļķīgs jautājums :D.

Piepūlies nedaudz, izmanto googli, palasi noteikumus. Atvieglosi dzīvi sev un, pirmkārt, jau citiem :DDDDJau biju papūlējies un izmantojis Google, sanāk ka biju ne tā sapratis tos noteikumus (varbūt kaut ko pārpratu) un nolēmu drošības pēc forumā zinošiem vīriem noprecizet, pirms dodos uz copi! Vai tad tam forums nav domāts?

Skunksts, 3.janvāris 2021, 13:58

Tapēc jau forums ir tiks švaks ka jautātājs tiks apliets ar dubļiem, piebildīšu tik to ka jaunais ukazs nav uzrakstīts tā ka tiešām jebkurš makšķernieks to bez kļūdām var saprast. Bet nu rezumējums tāds arī ir ja gribas gaujā mētāt - katru dienu maksā 10 eur, vai tās ir 15 minūtes vai 24h.
3.janvāris 2021, 15:21 | links
 
Kas ar vēdzelēm Valmierā? Kāds ir mēģinājis šogad?
3.janvāris 2021, 15:08 | links
 
ulvis84 [03.01.21]: Skunksts [11:31]: Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.Atvaino, bet nu reti muļķīgs jautājums :D.

Piepūlies nedaudz, izmanto googli, palasi noteikumus. Atvieglosi dzīvi sev un, pirmkārt, jau citiem :DDDD
Jau biju papūlējies un izmantojis Google, sanāk ka biju ne tā sapratis tos noteikumus (varbūt kaut ko pārpratu) un nolēmu drošības pēc forumā zinošiem vīriem noprecizet, pirms dodos uz copi! Vai tad tam forums nav domāts?
3.janvāris 2021, 13:58 | links
 
Skunksts [03.01.21]: Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.
Atvaino, bet nu reti muļķīgs jautājums :D.

Piepūlies nedaudz, izmanto googli, palasi noteikumus. Atvieglosi dzīvi sev un, pirmkārt, jau citiem :DDDD
3.janvāris 2021, 13:28 | links
 
Nu skaidrs, tad tik jāpērk licenzites būs un uz priekšu.
3.janvāris 2021, 13:28 | links
 
un vēl viens sviests
līdakas GIABs atļauj ķert arī saudzējamā laikā
3.janvāris 2021, 13:12 | links
 
3.janvāris 2021, 13:04 | links
 
Tad jau sanāk, ja piemēram gribu Gaujā spiningot līdakas, tad nedrīkstu to darīt bez lašu licenzes?
3.janvāris 2021, 11:49 | links
 
Skunksts [03.01.21]: Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.
Tik pašsaprotami gan nav. Ja līdz 30.04. dodies pie Gaujas ar spiningu, tad katru reizi ir jāpērk licence.
3.janvāris 2021, 11:33 | links
 
Sveiki. It kā pašsaprotams jautājums, bet gribu noprecizet, man taču nau jāpērk katru reizi gaujā licenzi, ja ķeru lašveidīgo prieka pēc, un laižu atpakaļ? Tā taču drīkst, vai ne? Licenzi vajag, ja gribu to zivi paturēt un taisīt njam njam :) apstipriniet lūdzu, vai doma man pareizā.
3.janvāris 2021, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager