Gauja

Vakar 2h ap tallinas šosejas tiltu pie carnikavas, atkal nekā.
ja katrs 1000. metiens izšauj, tad kaut kad aiznākamcopi būs :)
24.septembris 2020, 08:58 | links
 
Lāši tak piestāj visur,nārsto kur ir nārstojuši,Carnikava,Ādažu utt?Vai arī viņi visi skrien uz augšu,un tad krīt lejā meklēt bedres?
24.septembris 2020, 07:49 | links
 
Freezeetaajs [23.09.20]: bet kā lai saprot, kur viņi ir, moš visi zelta rudeni siguldā vēro, a es kā muļķis carnikavā mētāju? :D
Carnikava-ādaži sai posmā ir labas vietas kur ķeras labi pumpainie tik vietas jāmaina.
23.septembris 2020, 20:24 | links
 
Vel jau arī jazin raibo stāvvietas un jāsaprot kādās vietās viņi mēdz sēdēt, vai azturēties kapjot pa upi un jāzin, kad vis labāk ir iet pēc raibā.
23.septembris 2020, 14:46 | links
 
Ja augusta beigās raibie ir jau pietekās, kuras ietek Gaujā virs Cesīm, tad ko te fantazēt par lejteci, Siguldu. Aktīvākais kāpiens protams septembra beigās, es parasti mērķtiecīgi spiežu uz pēdējiem datumiem, tad arī kas trāpās. Tik silts laiks un visai zemais ūdenslīmenis saprotams pabojā visu, pagāšnedēļas pūtiens un aukstums gan bija cerīgs.
23.septembris 2020, 13:46 | links
 
bet kā lai saprot, kur viņi ir, moš visi zelta rudeni siguldā vēro, a es kā muļķis carnikavā mētāju? :D
23.septembris 2020, 08:40 | links
 
Freezeetaajs [22.09.20]: šodien kādas 4h nomētāju šūpiņus un domāju, cik ilgā laikā nez pumpainie aiziet teiksim līdz siguldai?
un vispār, kad viņi sāk nākt upēs?
protams, ne copes, ja jau tādas domas nāca prātā :D
Mērķtiecīgi jau var iet sākot ar augusta vidu, tākā nedomā par to vai viņi tur ir, jo viņi ienākuši tik tālu cik tas iespējams! Atliek vien mētāt :)
23.septembris 2020, 08:30 | links
 
Freezeetaajs [22.09.20]: šodien kādas 4h nomētāju šūpiņus un domāju, cik ilgā laikā nez pumpainie aiziet teiksim līdz siguldai?
un vispār, kad viņi sāk nākt upēs?
protams, ne copes, ja jau tādas domas nāca prātā :D
Es parasti aprillī laśus keru un trāpās tīri smuki kustoņi.
22.septembris 2020, 19:41 | links
 
šodien kādas 4h nomētāju šūpiņus un domāju, cik ilgā laikā nez pumpainie aiziet teiksim līdz siguldai?
un vispār, kad viņi sāk nākt upēs?
protams, ne copes, ja jau tādas domas nāca prātā :D
22.septembris 2020, 17:28 | links
 
kristers24@inbox.lv [10.sep]: Sveiciens copmaņiem.

Septembris ir sācies, visi zinām ,ka pumpains nāk iekšā. :) Gribēju paintresēties kādi cilvēkiem rezultāti,kāds jau ticis pie gaļas vai nav? :)Slavenais Itālis Mihele Vignola jau augustā Gaujā vilka. Pagājušo nedēļ ar 20nieku stundu cīnijies bet beigās nekā. Tā viņš man pats stāstīja

Arnoldinjs, 11.septembris 2020, 08:57


Tas ir meistars. Kur un kā viņš viņus nomedī, es nezinu. Ir kam veicās, ir kam neveicās.
12.septembris 2020, 17:33 | links
 
Ķeras labi
11.septembris 2020, 21:44 | links
 
Lasis jāiet un jāķer. Īpaši tagad. Neviens neko nerakstīs un neplātīsies.
11.septembris 2020, 11:09 | links
 
kristers24@inbox.lv [10.09.20]: Sveiciens copmaņiem.

Septembris ir sācies, visi zinām ,ka pumpains nāk iekšā. :) Gribēju paintresēties kādi cilvēkiem rezultāti,kāds jau ticis pie gaļas vai nav? :)
Slavenais Itālis Mihele Vignola jau augustā Gaujā vilka. Pagājušo nedēļ ar 20nieku stundu cīnijies bet beigās nekā. Tā viņš man pats stāstīja
11.septembris 2020, 08:57 | links
 
Sveiciens copmaņiem.

Septembris ir sācies, visi zinām ,ka pumpains nāk iekšā. :) Gribēju paintresēties kādi cilvēkiem rezultāti,kāds jau ticis pie gaļas vai nav? :)
10.septembris 2020, 23:54 | links
 
Paldies. Tiks darīts.
22.augusts 2020, 00:10 | links
 
Sveiki. E pakalpojumos rāda, ka manis izvēlētajā Gaujas posmā " Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas", tas nozīmē ka licences visas pārdotas, vai to ka tam posmam tagad nevajag licenci?

ilmars638, 21.augusts 2020, 22:27

Pašlaik nevejag licenci. Izlasi epak licencētas mašķerēšanas noteikumus.
21.augusts 2020, 23:07 | links
 
Sveiki. E pakalpojumos rāda, ka manis izvēlētajā Gaujas posmā " Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas", tas nozīmē ka licences visas pārdotas, vai to ka tam posmam tagad nevajag licenci?
21.augusts 2020, 22:27 | links
 
Atelis [16.08.20]: Sveiki! Jautājums par Valmieras pusi. Kā šeit ar brekšiem? Ap pašu pilsētu baigais "tuksnesis" izskatās un maz ūdens. Augstāk uz Senčiem pavisam cita upe, bet vai te ir jēga tādā šaurumā ko meklēt?
Meklē kur bedres ir un tur brekši būs.
17.augusts 2020, 14:45 | links
 
Sveiki! Jautājums par Valmieras pusi. Kā šeit ar brekšiem? Ap pašu pilsētu baigais "tuksnesis" izskatās un maz ūdens. Augstāk uz Senčiem pavisam cita upe, bet vai te ir jēga tādā šaurumā ko meklēt?
16.augusts 2020, 21:27 | links
 
Dzirnupē liegumu kopš šī gada nav (kādreiz bija līdz 1.maijam). Tikai - perspektīvākais laiks ir pavasaris un rudens. Pašreiz var mēgināt pie ietekas ezerā ķert no laivas uz dzīvo.
10.augusts 2020, 19:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager