Gauja

Ne vienam Cilvēkam es "uzēdies" nēsmu!
31.janvāris 2020, 19:17 | links
 
Man ne pret vienu nav nekādu pretenziju, bet Cope99 ko Tu te ņemies? Šeit ir Gaujas sadaļa, kāds ir pamats tam, ka Tu "uzēdies" vienam cilvēkam?
Starp citu, trešdien biju Gaujā, 5h aktīvas mētāšanas un rezultāts... 0. Pārējie arī sūdzējās par pilnīgu necopi. Tas nelicenzētajā zonā.
31.janvāris 2020, 19:10 | links
 
Nekad neesmu teicis , ka ir bijuši 20 kg viena reizē. Esmu teicis, ka ir atsakušas nākt sīkās no rīta un varētu pielasīt otru normu, bet esmu vāķījies prom, jo žēl ir bijis bērnu dārzu nīcināt. Varētu justies, protams, gandarīts par piedēvētajiem rekordiem, bet būšu godīgs, tādu man nav bijis. Skumji....:(.

Pravietis, 31.janvāris 2020, 16:31[/quote]

Pravietis,
Cope intensīva, lielākai pārtraukums līdz 30. min nakts stundās. 06.00 apnika, apstājos pie 16. Vārītā nostrādāja 1 no 100 gad. .................
22.oktobris 2019, 11:57
Maza mehanizācija noder, lai kopā ar kompanjonu aizvestu līdz 30 kg. zivis. :).
23.oktobris 2019, 15:30
31.janvāris 2020, 17:52 | links
 
Pravietis [31.01.20]: Visiem zināma pateisība, ka latvietis, latvietim labākais saldais ēdiens. Es neesmu tik gļēvs un nebaidos atzīties, ka ir bijuši spaiņi ar kalnu. Tajā pašā laikā neatsaukšos šoreiz uz rakstiem, jo nav tā nodaļa, par to, ka simtiem tūkstošu tonnu butes katru gadu aiziet zivju miltos. Neraujiet skauģi un vājinieki man to lieko buti no mutes laukā. Nekad neesmu teicis , ka ir bijuši 20 kg viena reizē. Esmu teicis, ka ir atsakušas nākt sīkās no rīta un varētu pielasīt otru normu, bet esmu vāķījies prom, jo žēl ir bijis bērnu dārzu nīcināt. Varētu justies, protams, gandarīts par piedēvētajiem rekordiem, bet būšu godīgs, tādu man nav bijis. Skumji....:(.
Manis pēc tu, Pravieti, vari grūst savā ķerrā cik gribi un ko gribi, man ir dziļi vienalga! Bet, ja džeks ienāk šeit un kaut ko varkšķ par badakāšiem, kas velk mājās visu pēc kārtas, lai gan pats ir tāds pats badakāsis, pie kam par to vēl plātās, tad tu esi reāli nevesels un smieklīgs, maigi izsakoties!:)))
Un vari te skrebelēt savus memuārus cik velies un taisnoties. Pilns rublis tev nav pilnīgi noteikti! Ja pats esi brakars, tad sēdi un klusē!
31.janvāris 2020, 16:47 | links
 
Visiem zināma pateisība, ka latvietis, latvietim labākais saldais ēdiens. Es neesmu tik gļēvs un nebaidos atzīties, ka ir bijuši spaiņi ar kalnu. Tajā pašā laikā neatsaukšos šoreiz uz rakstiem, jo nav tā nodaļa, par to, ka simtiem tūkstošu tonnu butes katru gadu aiziet zivju miltos. Neraujiet skauģi un vājinieki man to lieko buti no mutes laukā. Nekad neesmu teicis , ka ir bijuši 20 kg viena reizē. Esmu teicis, ka ir atsakušas nākt sīkās no rīta un varētu pielasīt otru normu, bet esmu vāķījies prom, jo žēl ir bijis bērnu dārzu nīcināt. Varētu justies, protams, gandarīts par piedēvētajiem rekordiem, bet būšu godīgs, tādu man nav bijis. Skumji....:(.
31.janvāris 2020, 16:31 | links
 
Tiešām rēcīgi kad tāds badakāsis un maliķu rīku popularizētājs pravietis sāk nosodīt Gaujas kāsējus, lai gan visi vienā maisā bāžami. Labāk tin atpakaļ uz jūsu jūras kāsēju topiku, kur dižojaties ar piecirstiem pilniem 20l spaiņiem. Nebojā te gaisu prātvēder!

Juris_O, 31.janvāris 2020, 14:58

Neņem gan uz savu krūti tik daudz, ko neturēsi Jurīt. Ne tu manus spaiņus esi redzējis, ne mērījis. Par pārinieka spaiņiem tev kā uzbraucējam neatskaitīšos. Neapmelo mani, to es tev pagaidām intileģentā valodā saku. Tu vari braukt uz politnodaļu, uz Jūru es braukšu tāpat bez taviem norādījumiem. Brekšus vienmēr esmu ķēris sezonas laikā nepārtrauktā, diennakts inspektoru uzraudzībā Varkaļos, kur manai sistēmai no tā izgatavošanas brīža ir dots akceps. Kontrolē muldāmo un par to, ko nezini turi muti. Uzskati, ka esi norāvies no manis vissmagākos vārdus profiņ.....Neprovocē tukšu incidentu.
31.janvāris 2020, 15:50 | links
 
Pravietis [31.01.20]: Pravietis [12:42]: "Pa lielām šaibām" pēc licenču ieviešanas, nekas uz labo pusi nemainīsies. Ja tagad ir copmaņi, kas noķerto zivi krūmos neslēpj, bet palaiž atpakaļ, tad pēc licenču ieviešanas šis procents samazināsies jo būs copmaņi kas spriedīs, ja tu esi samaksājis , tad tev par to kaut kas pienākās. Vienīgās izmaiņas GIAB licenču naudu sabāzīs savās kabatās .
Salacā vēl var saprast, ir konkrēts skaits licenču, tās izpārdod un upe ciet, zivīm miers mājā :D, bet kas Gaujā mainīsies ? Varēs paturēt zivi ar nogriezto taukspuru !? Tagad tāpat lielākā daļa iemet krūmos un pēc copes savāc. Šobrīd nekas neliecina ka no GIABa puses būs kāds pienesums zivju saglabāšanā/pavairošanā. ☹☹☹

Arcers72, 31.janvāris 2020, 11:57
Tas % stipri nepalielināsies, jo vienmēr ir un būs zināms % badakāšu, kas bāzīs zābakā. Pārsvarā pēc maniem novērojumiem tie ir "svētdienas" makšķerētāji, kas stiepj visu mājās. Par laimi viniem tie lomi nav lielākie, ja negadās īpašais žors. Par licencēm varam nerunāt, tas ir varas rokās...Pravieti,
Tu te tg runā par badakāšiem un makšķerētājiem, kas stiepj visu mājās!? Būtu jau labāk paklusējis!!! Sāc pats ar sevi!
Pats rudenī publiski lielijies ar saviem stumjamratiem un bušu lomiem, ko stūmi uz saldētavu un kas būtiski parsniedza pieļautās normas!

Cope99, 31.janvāris 2020, 13:49
Nekas īpašs.., ka kāds spējīgs nejauši otram labu reklāmu savā 8 mēnešu garajā vajāšanas mānijā uztaisīt. Šitam tipāžam ar CL palīdzību ir piedota necerēta uzmanība, tādēļ šajā nodaļā atļaujos kavēt to uzmanību, kuriem interesē, ka iespējams 6 vai 7 šīs sezonas copes reizēs savācu pavisam kopā 56, 5 kg. butes un 1,8 kg. mencu. Zāles vājiniekam vajadzētu reiz jāsāk lietot, nevis halucigēnās sēnes pīpēt... Ieraugot jebkuru manu komentu, vājiniekam savos pārspīlētajos taisnīguma cīnītāja fluīdos iestājas uzreiz klīniskā krīze.
Pravieti,
MN nav runa par vidējo atļauto paturamo zivju daudzumu, bet gan par vienas makšķerēšanas reizes atļauto!
Starpību jūti? Izskatas, ka ne. Tas, ka tu vienā reizē noķēri 5 butes, nenozimē, ka nakamajā vari bazt savā ķerrā 20 kg!
Es te tg nemeklēšu tavas rudens atskaites, kur tu plāties ar saviem lomiem, bet atkartošos vēlreiz..., labāk paklusē!
Un beidz vienreiz pinkšķēt!
31.janvāris 2020, 15:31 | links
 
Juris_O [31.01.20]: Tiešām rēcīgi kad tāds badakāsis un maliķu rīku popularizētājs pravietis sāk nosodīt Gaujas kāsējus, lai gan visi vienā maisā bāžami. Labāk tin atpakaļ uz jūsu jūras kāsēju topiku, kur dižojaties ar piecirstiem pilniem 20l spaiņiem. Nebojā te gaisu prātvēder!
Un kas tad te smird!??? Ak ūdens galva, politikas sadaļā aptaisijās, nosmirdēja un nu jaunā sadaļā pļūta.
31.janvāris 2020, 15:13 | links
 
Tiešām rēcīgi kad tāds badakāsis un maliķu rīku popularizētājs pravietis sāk nosodīt Gaujas kāsējus, lai gan visi vienā maisā bāžami. Labāk tin atpakaļ uz jūsu jūras kāsēju topiku, kur dižojaties ar piecirstiem pilniem 20l spaiņiem. Nebojā te gaisu prātvēder!
31.janvāris 2020, 14:58 | links
 
Pravietis [12:42]: "Pa lielām šaibām" pēc licenču ieviešanas, nekas uz labo pusi nemainīsies. Ja tagad ir copmaņi, kas noķerto zivi krūmos neslēpj, bet palaiž atpakaļ, tad pēc licenču ieviešanas šis procents samazināsies jo būs copmaņi kas spriedīs, ja tu esi samaksājis , tad tev par to kaut kas pienākās. Vienīgās izmaiņas GIAB licenču naudu sabāzīs savās kabatās .
Salacā vēl var saprast, ir konkrēts skaits licenču, tās izpārdod un upe ciet, zivīm miers mājā :D, bet kas Gaujā mainīsies ? Varēs paturēt zivi ar nogriezto taukspuru !? Tagad tāpat lielākā daļa iemet krūmos un pēc copes savāc. Šobrīd nekas neliecina ka no GIABa puses būs kāds pienesums zivju saglabāšanā/pavairošanā. ☹☹☹

Arcers72, 31.janvāris 2020, 11:57
Tas % stipri nepalielināsies, jo vienmēr ir un būs zināms % badakāšu, kas bāzīs zābakā. Pārsvarā pēc maniem novērojumiem tie ir "svētdienas" makšķerētāji, kas stiepj visu mājās. Par laimi viniem tie lomi nav lielākie, ja negadās īpašais žors. Par licencēm varam nerunāt, tas ir varas rokās...Pravieti,
Tu te tg runā par badakāšiem un makšķerētājiem, kas stiepj visu mājās!? Būtu jau labāk paklusējis!!! Sāc pats ar sevi!
Pats rudenī publiski lielijies ar saviem stumjamratiem un bušu lomiem, ko stūmi uz saldētavu un kas būtiski parsniedza pieļautās normas!

Cope99, 31.janvāris 2020, 13:49

Nekas īpašs.., ka kāds spējīgs nejauši otram labu reklāmu savā 8 mēnešu garajā vajāšanas mānijā uztaisīt. Šitam tipāžam ar CL palīdzību ir piedota necerēta uzmanība, tādēļ šajā nodaļā atļaujos kavēt to uzmanību, kuriem interesē, ka iespējams 6 vai 7 šīs sezonas copes reizēs savācu pavisam kopā 56, 5 kg. butes un 1,8 kg. mencu. Zāles vājiniekam vajadzētu reiz jāsāk lietot, nevis halucigēnās sēnes pīpēt... Ieraugot jebkuru manu komentu, vājiniekam savos pārspīlētajos taisnīguma cīnītāja fluīdos iestājas uzreiz klīniskā krīze.
31.janvāris 2020, 14:34 | links
 
Pravietis [31.01.20]: "Pa lielām šaibām" pēc licenču ieviešanas, nekas uz labo pusi nemainīsies. Ja tagad ir copmaņi, kas noķerto zivi krūmos neslēpj, bet palaiž atpakaļ, tad pēc licenču ieviešanas šis procents samazināsies jo būs copmaņi kas spriedīs, ja tu esi samaksājis , tad tev par to kaut kas pienākās. Vienīgās izmaiņas GIAB licenču naudu sabāzīs savās kabatās .
Salacā vēl var saprast, ir konkrēts skaits licenču, tās izpārdod un upe ciet, zivīm miers mājā :D, bet kas Gaujā mainīsies ? Varēs paturēt zivi ar nogriezto taukspuru !? Tagad tāpat lielākā daļa iemet krūmos un pēc copes savāc. Šobrīd nekas neliecina ka no GIABa puses būs kāds pienesums zivju saglabāšanā/pavairošanā. ☹☹☹

Arcers72, 31.janvāris 2020, 11:57
Tas % stipri nepalielināsies, jo vienmēr ir un būs zināms % badakāšu, kas bāzīs zābakā. Pārsvarā pēc maniem novērojumiem tie ir "svētdienas" makšķerētāji, kas stiepj visu mājās. Par laimi viniem tie lomi nav lielākie, ja negadās īpašais žors. Par licencēm varam nerunāt, tas ir varas rokās...
Pravieti,
Tu te tg runā par badakāšiem un makšķerētājiem, kas stiepj visu mājās!? Būtu jau labāk paklusējis!!! Sāc pats ar sevi!
Pats rudenī publiski lielijies ar saviem stumjamratiem un bušu lomiem, ko stūmi uz saldētavu un kas būtiski parsniedza pieļautās normas!
31.janvāris 2020, 13:49 | links
 
"Pa lielām šaibām" pēc licenču ieviešanas, nekas uz labo pusi nemainīsies. Ja tagad ir copmaņi, kas noķerto zivi krūmos neslēpj, bet palaiž atpakaļ, tad pēc licenču ieviešanas šis procents samazināsies jo būs copmaņi kas spriedīs, ja tu esi samaksājis , tad tev par to kaut kas pienākās. Vienīgās izmaiņas GIAB licenču naudu sabāzīs savās kabatās .
Salacā vēl var saprast, ir konkrēts skaits licenču, tās izpārdod un upe ciet, zivīm miers mājā :D, bet kas Gaujā mainīsies ? Varēs paturēt zivi ar nogriezto taukspuru !? Tagad tāpat lielākā daļa iemet krūmos un pēc copes savāc. Šobrīd nekas neliecina ka no GIABa puses būs kāds pienesums zivju saglabāšanā/pavairošanā. ☹☹☹

Arcers72, 31.janvāris 2020, 11:57

Tas % stipri nepalielināsies, jo vienmēr ir un būs zināms % badakāšu, kas bāzīs zābakā. Pārsvarā pēc maniem novērojumiem tie ir "svētdienas" makšķerētāji, kas stiepj visu mājās. Par laimi viniem tie lomi nav lielākie, ja negadās īpašais žors. Par licencēm varam nerunāt, tas ir varas rokās...
31.janvāris 2020, 12:42 | links
 
Abavnieks [31.01.20]: EP87 [8:47]: zops [Vakar]: Vakardiena. Gaujas labais krasts kur vēl nav licenzes dabonamas(vajag tač parbaudīt vai ir vērts 10 naudas atdot par baudu pavilkt kadu raibāku zivi) .Laiks super. Divatā sirsnīgi arī līdz krēslai nocopējāmies un -1 maziņš jforelens ar dižu tspuru, norauti pāris vobleri un sadurti zābaki finālāKārtīga 10e vērta cope :)))))))))))))))))))))Pa lielam, kāda starpība. Katra cope kaut ko izmaksā. Vienmēr būs tādi, kuri nopirks to licenci, lai bez stresa makšķerētu. Būs tādi, kas uzliks mīksto un ķers bez licences. Būs tādi, kas slapstīsies pa krūmiem. Un, diemžēl, būs arī tādi, kas labprāt nopirktu licenci, bet to nevar atļauties.

Izvēle jau ir katra paša ziņā.

Pret licenci kā tādu uz lašveidīgo neiebilstu. Pret licenci uz spiningošanu kā tādu iebilstu.

Bet kādu nolikt, pērc vai nepērc. Pilnīgi bezjēdzīgi.
Jā, pēc tāda principa būtu pieklājīgāk!
Ja nemaldos, tad Ventā kādreiz bija (vai šobrīd ir, nezinu), tā ka parasta licence 7eur, bet licence kas ļauj paturēt lomā lasi/taimi 15eur!
31.janvāris 2020, 12:13 | links
 
"Pa lielām šaibām" pēc licenču ieviešanas, nekas uz labo pusi nemainīsies. Ja tagad ir copmaņi, kas noķerto zivi krūmos neslēpj, bet palaiž atpakaļ, tad pēc licenču ieviešanas šis procents samazināsies jo būs copmaņi kas spriedīs, ja tu esi samaksājis , tad tev par to kaut kas pienākās. Vienīgās izmaiņas GIAB licenču naudu sabāzīs savās kabatās .
Salacā vēl var saprast, ir konkrēts skaits licenču, tās izpārdod un upe ciet, zivīm miers mājā :D, bet kas Gaujā mainīsies ? Varēs paturēt zivi ar nogriezto taukspuru !? Tagad tāpat lielākā daļa iemet krūmos un pēc copes savāc. Šobrīd nekas neliecina ka no GIABa puses būs kāds pienesums zivju saglabāšanā/pavairošanā. ☹☹☹
31.janvāris 2020, 11:57 | links
 
EP87 [31.01.20]: zops [Vakar]: Vakardiena. Gaujas labais krasts kur vēl nav licenzes dabonamas(vajag tač parbaudīt vai ir vērts 10 naudas atdot par baudu pavilkt kadu raibāku zivi) .Laiks super. Divatā sirsnīgi arī līdz krēslai nocopējāmies un -1 maziņš jforelens ar dižu tspuru, norauti pāris vobleri un sadurti zābaki finālāKārtīga 10e vērta cope :)))))))))))))))))))))
Pa lielam, kāda starpība. Katra cope kaut ko izmaksā. Vienmēr būs tādi, kuri nopirks to licenci, lai bez stresa makšķerētu. Būs tādi, kas uzliks mīksto un ķers bez licences. Būs tādi, kas slapstīsies pa krūmiem. Un, diemžēl, būs arī tādi, kas labprāt nopirktu licenci, bet to nevar atļauties.

Izvēle jau ir katra paša ziņā.

Pret licenci kā tādu uz lašveidīgo neiebilstu. Pret licenci uz spiningošanu kā tādu iebilstu.

Bet kādu nolikt, pērc vai nepērc. Pilnīgi bezjēdzīgi.
31.janvāris 2020, 11:12 | links
 
zops [30.01.20]: Vakardiena. Gaujas labais krasts kur vēl nav licenzes dabonamas(vajag tač parbaudīt vai ir vērts 10 naudas atdot par baudu pavilkt kadu raibāku zivi) .Laiks super. Divatā sirsnīgi arī līdz krēslai nocopējāmies un -1 maziņš jforelens ar dižu tspuru, norauti pāris vobleri un sadurti zābaki finālā
Kārtīga 10e vērta cope :)))))))))))))))))))))
31.janvāris 2020, 08:47 | links
 
zops [30.01.20]: Kur lai Gaujā noķer kādu jūras forelīti vai lasi ar nogrieztu taukspuru???
Nekur :D
31.janvāris 2020, 08:42 | links
 
Vakardiena. Gaujas labais krasts kur vēl nav licenzes dabonamas(vajag tač parbaudīt vai ir vērts 10 naudas atdot par baudu pavilkt kadu raibāku zivi) .Laiks super. Divatā sirsnīgi arī līdz krēslai nocopējāmies un -1 maziņš jforelens ar dižu tspuru, norauti pāris vobleri un sadurti zābaki finālā
30.janvāris 2020, 23:45 | links
 
Kur lai Gaujā noķer kādu jūras forelīti vai lasi ar nogrieztu taukspuru???
30.janvāris 2020, 23:34 | links
 
Bilde gan viena bija :D
30.janvāris 2020, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager