Gauja

Šodien Gaujā ar kolēģi dabūjām foršu čupīti. Sākām ar gaismu, beidzām 16:00...

Nu ne piesitiena :D
Met ko gribi, kur gribi. Kā akā. Vēl drūmāk, kad netā redzi bildes ar raibajiem. Bet nekas, dažas reizes vēl un tad jau varēs braukt uz Kurzemi.

Visumā jau forši. Ūdens šķita nokritis. Daudz svaiga gaisa un līšana pa kalniem.
Un klasika - vēl pēdējo metienu.... Un timons ir iestādīts :D

P. S. Uzgājām diezgan nopietnu nēģu murdu. Ielikts ļoti nagla. Pie krasta, un šņore redzama ar neapbruņotu aci. Visu cieņu policistam, kurš pus stundas laikā atbrauca un tālāk jau viņu darīšana. Nepaveicās gan viņam, tika pie agrās pavasara peldes līdz kaklam. Krasti ir slideni, esam uzmanīgi.

Tas viss Līgatnes pusē
30.janvāris 2020, 20:17 | links
 
Pēc jūsu domām - vai vasarā Gaujā būs ūdens? Jautājums tiem, kas pie Gaujas atrodas... Kāpēc tāds jautājums?! Ja iepriekšējās ziemās, ūdens attiecībā pret vasaru, pieņemsim, bija metru vai pusotru metru augsts, tad sanāk, ka Gaujā ūdens vasarā nav, ja atņemam metru vai pusotru metru no šodienas (29.01.2020.) ūdens līmeņa. Tas tā hipotētiski...

Gunars1, 29.janvāris 2020, 22:50


Šķiet ka pēc šādas ziemas kad faktiski izpaliks sniegu un ledus kušanas process, jau agrāk var pazemināties gruntsūdens līmenis gaujas baseina zonā, ja pavasaris un vasara būs bez lietiem, nākamruden ūdens būs līdz ceļiem.
29.janvāris 2020, 23:42 | links
 
Pēc jūsu domām - vai vasarā Gaujā būs ūdens? Jautājums tiem, kas pie Gaujas atrodas... Kāpēc tāds jautājums?! Ja iepriekšējās ziemās, ūdens attiecībā pret vasaru, pieņemsim, bija metru vai pusotru metru augsts, tad sanāk, ka Gaujā ūdens vasarā nav, ja atņemam metru vai pusotru metru no šodienas (29.01.2020.) ūdens līmeņa. Tas tā hipotētiski...
29.janvāris 2020, 22:50 | links
 
Vienīgi nav manīta publikācija avīzē vai pašvaldības mājaslapā, tas par Siguldas novadu- tad diez ir ieviesta vai tikai kāds iedomājas ka ir?
29.janvāris 2020, 21:52 | links
 
bbw [29.01.20]: Atvainojos, ja šeit ir bijis jau, bet kur īsti var tās Gaujas licences iegādāties – kaut kur fiziski uz vietas ir jāpērk vai viņas vispār nav iespējams nopirkt?
Nopirkt var tur pat, kur visas citas licences. Protams tiem posmiem, kur LM jau ir ieviests.

https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Default.aspx
29.janvāris 2020, 21:39 | links
 
Prātīgākais būtu nevienam tās licences nepirkt un pārmesties tikai uz vimbām, pēc gada šis "LM" pasākums atmirtu dabīgā nāvē. Ja cilvēki sāks pirkt tās licenzes - tā būs liela muļķība. Nedariet to. Un vimbas ir tiešām.
Tigris, 29.janvāris 2020, 21:08


Redzi draugs ne visiem patīk tupēt pie gruntenēm, man piemēram tāda cope šausmīgi garlaiko. Prātīgāks ieteikums ir izvēlēties citu upi, un tādu netrūkst.
29.janvāris 2020, 21:37 | links
 
Kocēnu nov. šai afērā nepiedalās.
29.janvāris 2020, 21:34 | links
 
Kāds vai ir saticis Gaujā kādu inspektoru, kopš sākās šis tracis? :D

Abavnieks, 28.janvāris 2020, 18:22


Jā. 26.01. Turaidā bija piebraucis, pajautāja kā ķeras un vai ir makšķernieka karte! :)
29.janvāris 2020, 21:32 | links
 
Atvainojos, ja šeit ir bijis jau, bet kur īsti var tās Gaujas licences iegādāties – kaut kur fiziski uz vietas ir jāpērk vai viņas vispār nav iespējams nopirkt?

bbw, 29.janvāris 2020, 21:01


http://rivergauja.com/jaunumi
29.janvāris 2020, 21:19 | links
 
Prātīgākais būtu nevienam tās licences nepirkt un pārmesties tikai uz vimbām, pēc gada šis "LM" pasākums atmirtu dabīgā nāvē. Ja cilvēki sāks pirkt tās licenzes - tā būs liela muļķība. Nedariet to. Un vimbas ir tiešām.
29.janvāris 2020, 21:08 | links
 
Atvainojos, ja šeit ir bijis jau, bet kur īsti var tās Gaujas licences iegādāties – kaut kur fiziski uz vietas ir jāpērk vai viņas vispār nav iespējams nopirkt?
29.janvāris 2020, 21:01 | links
 
Brīvdienās jabrauc uz VIMBĀM, ja jau vimba ņemot. Spiningu var likt nost, :D miljons cilvēki siros + licenze jāpērk :D
29.janvāris 2020, 19:23 | links
 
vakar biju gauja valka-viresi vimba keras un ari pa kadam breksim var dabut
29.janvāris 2020, 16:14 | links
 
Edza1987 [29.01.20]: Ka Gauja ar vimbu?Kads ir bijis?
Zinātāji stāsta ka Vimba Gaujā esot biezā slānī.
29.janvāris 2020, 13:00 | links
 
Ka Gauja ar vimbu?Kads ir bijis?
29.janvāris 2020, 12:58 | links
 
urmaas [29.01.20]: Cope99 [25m]: urmaas [25m]: Cope99 [3m]: urmaas [10m]: Cope99 [6m]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PPPP un VVD OK. Kurš vēl?To es nezinu un par šo nestrīdos. Bet esmu pārliecinats, ka tie kas to darīs, savas tiesības un pilnvaras zinās. Jūs, protams varēsiet mēģināt viņus irst sūtīt, pēc tam protokolus apstrīdēt utt. Bet tā ir jūsu pašu atbildība un izvēle.Tieši tā. Painteresējies cik protokoli jau ir apstrīdēti. It sevišķi venspils pašvaldības pilnvaroto personu izrakstītie.
Ja jums tīk ka jūs jem priekšā visādi un visur, tad ļaujieties. Varbūt arī gūsiet baudu! :)Tad tu iesaki Ignorēt LM un cerēt, ka protokola izrakstīšanas gadījumā izdosies to apstrīdēt? Vai 10 e ir tā vērti?Es neatbalstu pretlikumīgas darbības!
Sabiedrisko inspektoru es pielīdzinu dzinējam medībās. Pa trokšņot drīkst, šaut nedrīkst. Tas pats ar pašvaldības pilnvarotā jā personām.
:D salīdzinājums labs!
29.janvāris 2020, 12:30 | links
 
Cope99 [29.01.20]: urmaas [25m]: Cope99 [3m]: urmaas [10m]: Cope99 [6m]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PPPP un VVD OK. Kurš vēl?To es nezinu un par šo nestrīdos. Bet esmu pārliecinats, ka tie kas to darīs, savas tiesības un pilnvaras zinās. Jūs, protams varēsiet mēģināt viņus irst sūtīt, pēc tam protokolus apstrīdēt utt. Bet tā ir jūsu pašu atbildība un izvēle.Tieši tā. Painteresējies cik protokoli jau ir apstrīdēti. It sevišķi venspils pašvaldības pilnvaroto personu izrakstītie.
Ja jums tīk ka jūs jem priekšā visādi un visur, tad ļaujieties. Varbūt arī gūsiet baudu! :)Tad tu iesaki Ignorēt LM un cerēt, ka protokola izrakstīšanas gadījumā izdosies to apstrīdēt? Vai 10 e ir tā vērti?
Es neatbalstu pretlikumīgas darbības!
Sabiedrisko inspektoru es pielīdzinu dzinējam medībās. Pa trokšņot drīkst, šaut nedrīkst. Tas pats ar pašvaldības pilnvarotā jā personām.
29.janvāris 2020, 12:28 | links
 
Piemēram Ozoliņu Jānis.
29.janvāris 2020, 12:10 | links
 
Salacā sastāda tieši šie pilnvarotie.
29.janvāris 2020, 12:09 | links
 
urmaas [29.01.20]: Cope99 [3m]: urmaas [10m]: Cope99 [6m]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PPPP un VVD OK. Kurš vēl?To es nezinu un par šo nestrīdos. Bet esmu pārliecinats, ka tie kas to darīs, savas tiesības un pilnvaras zinās. Jūs, protams varēsiet mēģināt viņus irst sūtīt, pēc tam protokolus apstrīdēt utt. Bet tā ir jūsu pašu atbildība un izvēle.Tieši tā. Painteresējies cik protokoli jau ir apstrīdēti. It sevišķi venspils pašvaldības pilnvaroto personu izrakstītie.
Ja jums tīk ka jūs jem priekšā visādi un visur, tad ļaujieties. Varbūt arī gūsiet baudu! :)
Tad tu iesaki Ignorēt LM un cerēt, ka protokola izrakstīšanas gadījumā izdosies to apstrīdēt? Vai 10 e ir tā vērti?
29.janvāris 2020, 12:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager