Gauja

Cope99 [29.01.20]: urmaas [10m]: Cope99 [6m]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PPPP un VVD OK. Kurš vēl?To es nezinu un par šo nestrīdos. Bet esmu pārliecinats, ka tie kas to darīs, savas tiesības un pilnvaras zinās. Jūs, protams varēsiet mēģināt viņus irst sūtīt, pēc tam protokolus apstrīdēt utt. Bet tā ir jūsu pašu atbildība un izvēle.
Tieši tā. Painteresējies cik protokoli jau ir apstrīdēti. It sevišķi venspils pašvaldības pilnvaroto personu izrakstītie.
Ja jums tīk ka jūs jem priekšā visādi un visur, tad ļaujieties. Varbūt arī gūsiet baudu! :)
29.janvāris 2020, 12:01 | links
 
urmaas [29.01.20]: Cope99 [6m]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PPPP un VVD OK. Kurš vēl?
To es nezinu un par šo nestrīdos. Bet esmu pārliecinats, ka tie kas to darīs, savas tiesības un pilnvaras zinās. Jūs, protams varēsiet mēģināt viņus irst sūtīt, pēc tam protokolus apstrīdēt utt. Bet tā ir jūsu pašu atbildība un izvēle.
29.janvāris 2020, 11:59 | links
 
Cope99 [29.01.20]: urmaas [4m]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?Kaut vai PP
PP un VVD OK. Kurš vēl?
29.janvāris 2020, 11:49 | links
 
urmaas [29.01.20]: Cope99 [7m]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?
Kaut vai PP
29.janvāris 2020, 11:47 | links
 
Cope99 [29.01.20]: Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)
Kurš drīkst sastādīt administratīvo protokolu?
29.janvāris 2020, 11:45 | links
 
Ne viens jums pie upes maksat neliks! Jums tiks sastādīts administretīvā parkāpuma protokols!
Maksāt jūs, visi bravūrīgie LM ignorētāji, pēc tam varēsiet tiesu izlildītājiem!:)
29.janvāris 2020, 11:40 | links
 
Chevalier [29.01.20]: Tikko man atsūtīja cilvēks no VVD sarakstu ar atbildīgajiem Ādažu novadā par licencēto makšķerēšanu, kuri nelikumīgā kārtā jūs mēģinās kontrolēt un pierpasīt jums maksāt par to, kas patiesībā ir par velti. Sāksim ar pašiem pamatiem. Sūtiet viņus irst, ja nu kas.

Uģis Circenis - nav informācijas par to, vai šim cilvēkam vēljoprojām ir VVD piešķīris jebkādas pilnvaras. Bija, iespējams vēl ir, to mēs paskatīsimies.

Artis Brūvers - šis ir tas kurš, ir nodeleģēts ar novada domes priekšsēdētāja pilnvaru pārstāvēt Ādažu domi GIABā. Man ir pilnvara no lursofta ar domes priekšnieka parakstu. Šis ir legit. Tātad pērkama meitene :)

Brūvers ir tas kurš, Ādažos mēģinās tagad kaut ko "kontrolēt" - tā teikt pilnavotā persona. Tas ir tas pats kurš sanagloja GIABA zīmes pie kokiem, iespējams viņš arī sanaglos tagad citas zīmes tur.

Tīri info, šim pajolim, nav nekādu tiesību. ja kāds prasa uzrādīt licences. Ejiet uz auto, brauciet prom vai uz citu vietu. Tuvākais VVD inpektors, kura klātbūtnē tas pamuļķis var sastādīt jums protokolu atrodas Valmierā.

Veiksmīgu copi,

un sveicieni pajoliņiem :)

irseejs, 29.janvāris 2020, 01:12

Te saraksts ar aktuālajiem VVD sabiedriskajiem inspektoriem - http://www.vvd.gov.lv/sabiedribas-lidzdaliba/sabiedriskie-vides-inspektori/sabiedrisko-vides-inspektoru-registrs/?applicant=&;nr=&action=&org_id=&valid_date_from=&valid_date_to=&s=1
Kāds sakars šeit ir sabiedriskajiem inspektoriem?
29.janvāris 2020, 11:03 | links
 
Uģis tad nav, atvainojos.
29.janvāris 2020, 10:35 | links
 
Tikko man atsūtīja cilvēks no VVD sarakstu ar atbildīgajiem Ādažu novadā par licencēto makšķerēšanu, kuri nelikumīgā kārtā jūs mēģinās kontrolēt un pierpasīt jums maksāt par to, kas patiesībā ir par velti. Sāksim ar pašiem pamatiem. Sūtiet viņus irst, ja nu kas.

Uģis Circenis - nav informācijas par to, vai šim cilvēkam vēljoprojām ir VVD piešķīris jebkādas pilnvaras. Bija, iespējams vēl ir, to mēs paskatīsimies.

Artis Brūvers - šis ir tas kurš, ir nodeleģēts ar novada domes priekšsēdētāja pilnvaru pārstāvēt Ādažu domi GIABā. Man ir pilnvara no lursofta ar domes priekšnieka parakstu. Šis ir legit. Tātad pērkama meitene :)

Brūvers ir tas kurš, Ādažos mēģinās tagad kaut ko "kontrolēt" - tā teikt pilnavotā persona. Tas ir tas pats kurš sanagloja GIABA zīmes pie kokiem, iespējams viņš arī sanaglos tagad citas zīmes tur.

Tīri info, šim pajolim, nav nekādu tiesību. ja kāds prasa uzrādīt licences. Ejiet uz auto, brauciet prom vai uz citu vietu. Tuvākais VVD inpektors, kura klātbūtnē tas pamuļķis var sastādīt jums protokolu atrodas Valmierā.

Veiksmīgu copi,

un sveicieni pajoliņiem :)

irseejs, 29.janvāris 2020, 01:12


Te saraksts ar aktuālajiem VVD sabiedriskajiem inspektoriem - http://www.vvd.gov.lv/sabiedribas-lidzdaliba/sabiedriskie-vides-inspektori/sabiedrisko-vides-inspektoru-registrs/?applicant=&nr=&action=&org_id=&valid_date_from=&valid_date_to=&s=1
29.janvāris 2020, 09:52 | links
 
Uldēnss,
Es jau vairāk gribu redzēt kā, talsinieks vai norčš maksās pa licenzi, nerunājot par pārējiem fruktiem. :D :D Es domāt visi riktīgi pirks, ieskaitot tevi un mani, un visus pārējos. :D
29.janvāris 2020, 02:37 | links
 
Kristeram kā reiz, no rīta aizčāpot līdz rāmkalniem nopirkt biļeti un spiningojot gar krastu uz mājām:)

uldeens, 28.janvāris 2020, 18:37


Jā jā :0 :D 100 punkti :D
29.janvāris 2020, 02:34 | links
 
Tikko man atsūtīja cilvēks no VVD sarakstu ar atbildīgajiem Ādažu novadā par licencēto makšķerēšanu, kuri nelikumīgā kārtā jūs mēģinās kontrolēt un pierpasīt jums maksāt par to, kas patiesībā ir par velti. Sāksim ar pašiem pamatiem. Sūtiet viņus irst, ja nu kas.

Uģis Circenis - nav informācijas par to, vai šim cilvēkam vēljoprojām ir VVD piešķīris jebkādas pilnvaras. Bija, iespējams vēl ir, to mēs paskatīsimies.

Artis Brūvers - šis ir tas kurš, ir nodeleģēts ar novada domes priekšsēdētāja pilnvaru pārstāvēt Ādažu domi GIABā. Man ir pilnvara no lursofta ar domes priekšnieka parakstu. Šis ir legit. Tātad pērkama meitene :)

Brūvers ir tas kurš, Ādažos mēģinās tagad kaut ko "kontrolēt" - tā teikt pilnavotā persona. Tas ir tas pats kurš sanagloja GIABA zīmes pie kokiem, iespējams viņš arī sanaglos tagad citas zīmes tur.

Tīri info, šim pajolim, nav nekādu tiesību. ja kāds prasa uzrādīt licences. Ejiet uz auto, brauciet prom vai uz citu vietu. Tuvākais VVD inpektors, kura klātbūtnē tas pamuļķis var sastādīt jums protokolu atrodas Valmierā.

Veiksmīgu copi,

un sveicieni pajoliņiem :)
29.janvāris 2020, 01:12 | links
 
Kā var šitādus murgus pieņemt,staigāt gar Gaujmalu ar piespraustu lapu pie sāniem.
28.janvāris 2020, 19:33 | links
 
Vēl printērs jāperk,lai varētu copēt.Kaut kāds debīlisms.
28.janvāris 2020, 19:32 | links
 
Piespraud gan. Lai pārējie var paņirgt. :D
28.janvāris 2020, 19:23 | links
 
edvinss [28.01.20]: Sigulda kaut kur ar varēs nopirkt vai kā Uldeens saka jāčāpo uz Rāmkalniem vai Līgatni.
Netā vieglāk nopirkt man šķiet. Tik atceries izprintē uz a4 un piespraust vajag pie apģērba redzamā vietā.
Es sākumā smējos par šo, bet palasīju un tiešām tāds punkts ir :D
28.janvāris 2020, 19:16 | links
 
Sigulda kaut kur ar varēs nopirkt vai kā Uldeens saka jāčāpo uz Rāmkalniem vai Līgatni.
28.janvāris 2020, 18:48 | links
 
10e par 2h-3h sestdienas rīta rosmes - DA NU NAKUJ! Pavingrošu uz sievas...
28.janvāris 2020, 18:40 | links
 
Kristeram kā reiz, no rīta aizčāpot līdz rāmkalniem nopirkt biļeti un spiningojot gar krastu uz mājām:)
28.janvāris 2020, 18:37 | links
 
edvinss [28.01.20]: Tad sanāk kad Sigulda ar no 1.Februāra jāsāk maksāt.
Tā sanāk
28.janvāris 2020, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager