Gauja

urmaas [25.01.20]: Piensx [20:12]: Naits [44m]: urmaas [18:14]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?

Piensx, 25.janvāris 2020, 19:07

http://www.rivergauja.com/licenceta-makskeresana?fbclid=IwAR2_AkPDkdiwZJbfo6lR4lqnXTc0FOQ29NcMSqhx5uVjCFWoZ-YXT0ARmJEPaldies, palasiju. Bet tas ir tikai uz lasiem ne? Ja es vnk pec vimbas uz mormishkam braucu vai spiningot pec lidakam. Vai to var darit? Va tapat licensi vajag vai kko citu?Izlasi vēlreiz.
Gaujā licenzēšanas posmos ir katrā pašvaldībā saistošie noteikumi pieņemti. Cēsu novadā ja nav licenzes tad nevar zvejot Gaujā ar mākslīgo ēsmu no saullēkta astronomiskā līdz saulrietam. Pārējās 24 h var zvejot uz dabīgo ēsmu. Droši grunteni, fideru, pludiņu.
25.janvāris 2020, 22:16 | links
 
Piensx [25.01.20]: Naits [44m]: urmaas [18:14]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?

Piensx, 25.janvāris 2020, 19:07

http://www.rivergauja.com/licenceta-makskeresana?fbclid=IwAR2_AkPDkdiwZJbfo6lR4lqnXTc0FOQ29NcMSqhx5uVjCFWoZ-YXT0ARmJEPaldies, palasiju. Bet tas ir tikai uz lasiem ne? Ja es vnk pec vimbas uz mormishkam braucu vai spiningot pec lidakam. Vai to var darit? Va tapat licensi vajag vai kko citu?
Izlasi vēlreiz.
25.janvāris 2020, 20:30 | links
 
Piensx [25.01.20]: Naits [33m]: urmaas [18:14]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?

Piensx, 25.janvāris 2020, 19:07

http://www.rivergauja.com/licenceta-makskeresana?fbclid=IwAR2_AkPDkdiwZJbfo6lR4lqnXTc0FOQ29NcMSqhx5uVjCFWoZ-YXT0ARmJEPaldies, palasiju. Bet tas ir tikai uz lasiem ne? Ja es vnk pec vimbas uz mormishkam braucu vai spiningot pec lidakam. Vai to var darit? Va tapat licensi vajag vai kko citu?
Uz vimbu droši, spiningot jau pa piķi tajos posmos kur ieviesta licencētā
25.janvāris 2020, 20:21 | links
 
Naits [25.01.20]: urmaas [18:14]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?

Piensx, 25.janvāris 2020, 19:07

http://www.rivergauja.com/licenceta-makskeresana?fbclid=IwAR2_AkPDkdiwZJbfo6lR4lqnXTc0FOQ29NcMSqhx5uVjCFWoZ-YXT0ARmJE
Paldies, palasiju. Bet tas ir tikai uz lasiem ne? Ja es vnk pec vimbas uz mormishkam braucu vai spiningot pec lidakam. Vai to var darit? Va tapat licensi vajag vai kko citu?
25.janvāris 2020, 20:12 | links
 
urmaas [18:14]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?

Piensx, 25.janvāris 2020, 19:07


http://www.rivergauja.com/licenceta-makskeresana?fbclid=IwAR2_AkPDkdiwZJbfo6lR4lqnXTc0FOQ29NcMSqhx5uVjCFWoZ-YXT0ARmJE
25.janvāris 2020, 19:46 | links
 
urmaas [25.01.20]: Piensx [17:56]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.
Noteikumos par so nekur nav rakstits, vai es neredzu? Tikai par 1.10-31.12 un viss. Kur tas tiesi rakstits?
25.janvāris 2020, 19:07 | links
 
Piensx [25.01.20]: Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?
LM ir tikai uz mākslīgajām ēsmām.
25.janvāris 2020, 18:14 | links
 
Dzirdeju ka lai gauja makskeret, ir nepieciesams papildus license. Tas ir patiesam ta ir?
25.janvāris 2020, 17:56 | links
 
Tas gan. Bet tas laikam būtu jārisina arī valstiska līmeni. Pagaidām pašvaldību darboņi iet uz uzmetienu. Nu nav mums šeit vietējie uzņēmēji, kuri būtu spējigi ieviest kaut ko makšķerniekam interesējošu. Pagaidām tikai represīvas metodes. Kuras jau būtība nevar būt ienesīgas. Kaut vai tā pati salacas šmuce tagad. Nemaz nerunājot par biedrību, kura sastāv no cilvēkiem, kuri paši mav sportisti makšķernieki. Pat ne makškernieki.
24.janvāris 2020, 23:25 | links
 
Principā pareizais modelis būtu cope ari saudzejamaja laikā. Ar stingru kontroli. Īsos, noteiktos posmos. Un tikai C R. Tikai sportam. Manuprāt zivju populācija no tā neciestu, bet jābūt stingrai valsts nodrošinātai kontrolei un tālāko finansu līdzeklu tēresanas pārraudzībai.

irseejs, 24.janvāris 2020, 23:13


Pēdējos gados ir tik silti rudeņi, ka nārsts sākas ne ātrāk par novembri. Līdz kādam 20.10. pavisam mierīgi varētu organizēt ko līdzīgu kā Lietuvā. Septembrī lētākas licences, jo iespēja noķert mazāka, oktobrī 2x dargāk, un saprotams C&R. Gribētāju netrūktu. Es ar labprāt Gaujā oktobra vidū gribētu bez stresa paspiningot pāris dienas, kā vecajos laikos. Jo citādi nu visu garo silto rudeni atliek tik līdakas vai alatas.
24.janvāris 2020, 23:21 | links
 
Principā pareizais modelis būtu cope ari saudzejamaja laikā. Ar stingru kontroli. Īsos, noteiktos posmos. Un tikai C R. Tikai sportam. Manuprāt zivju populācija no tā neciestu, bet jābūt stingrai valsts nodrošinātai kontrolei un tālāko finansu līdzeklu tēresanas pārraudzībai.
24.janvāris 2020, 23:13 | links
 
Es arī. Bet ne saudzējamajā laikā.
24.janvāris 2020, 23:10 | links
 
Diemžēl mums to zivju salīdzinoši maz. Un visi ir badā.
irseejs, 24.janvāris 2020, 22:50


Un ko tas ir traucēklis kādam tos slaktēt? Tak visu septembri upes pilnas ar kārotājiem, un stiepj krūmos vai uz mašīnām ka nemetas. Pēc šito jampampiņu giabistu izgājiena un licenču šaizes Salacā sapratu ka nav ko cerēt uz civilizētu un saprātīgu LM mūsu upēs vēl uz ilgu laiku. Mierīgi copēšu tālāk tam visam slaidi uzspļaujot.
24.janvāris 2020, 23:03 | links
 
Karlis_K [24.01.20]: Tas pērkamais kantoris jau sen zaudējis jebkādu cieņu manās acīs, tā ka man vienalga pret ko vai par ko. Visa pasaulē piekopj tikai pirmsnārsta lašveidīgo copi, kad tās ienāk upēs un dodas uz narsta vietām. Tikai tāda cope var piesaistīt sporta makšķerniekus, zivis spēcīgas un estētiski skaistas, nevis kārni frankenšteini ar plankumiem, kurus izvadīt ne grūtāk par aizķertu zābaku.
+100%

Diemžēl mums to zivju salīdzinoši maz. Un visi ir badā.

Ja tu runā par GIAB, tad tas ir prasts apkāsiens. Viens ģerevņas sarkandegunis sabazarēja tantēm un onkuļiem, ka budžetā nāks nauda.
Diemžel makškernieki nav idiņi. Lai ņemtu, ir jādod kaut kas pretī. Represīvas metodes vairs nestrādā.
24.janvāris 2020, 22:50 | links
 
Sulla pikts vai? :)
24.janvāris 2020, 22:45 | links
 
Tas pērkamais kantoris jau sen zaudējis jebkādu cieņu manās acīs, tā ka man vienalga pret ko vai par ko. Visa pasaulē piekopj tikai pirmsnārsta lašveidīgo copi, kad tās ienāk upēs un dodas uz narsta vietām. Tikai tāda cope var piesaistīt sporta makšķerniekus, zivis spēcīgas un estētiski skaistas, nevis kārni frankenšteini ar plankumiem, kurus izvadīt ne grūtāk par aizķertu zābaku.
24.janvāris 2020, 22:43 | links
 
Karlis_K,

BIORS jau ir pret ķeršanu sportam "saudzējamajā" laikā.
24.janvāris 2020, 22:36 | links
 
Atšķirību jā, redzu.
Tad upe to šitā sabojā? Domāju, ka tikai lielajās upēs, kur tie kāpj augšā trakos km, lasis paliek negaršīgs.

malamuts, 24.janvāris 2020, 22:08


Upe neko nesabojā, tas ir laiks- pēcnārsta. Zivs zaudējusi tauku rezerves, gaļa liesa un iepelēka. Mēnešiem badojoties organisms sak noārdīt muskuļus, tas ir "ēd pats sevi". Tāpēc vienmēr brīnos par tiem kas tos kārnos miroņus stīvē laukā un stiepj uz māju. Pirms nārsta lasis un taimiņš arī upē ir ar izcilām garšas īpašībām un gaļas kvalitāti.
24.janvāris 2020, 22:32 | links
 
Tas kurš cukuru nav ēdis, vienmēr domās ka burkāns ir salds.
24.janvāris 2020, 22:23 | links
 
malamuts [24.01.20]: Atšķirību jā, redzu.
Tad upe to šitā sabojā? Domāju, ka tikai lielajās upēs, kur tie kāpj augšā trakos km, lasis paliek negaršīgs.
Lasim sporta diēta! :)
24.janvāris 2020, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager