Gauja

Rudenī, naivi, kautrīgi apjautājos šeiten, ka tur īsti ir ar to lašu lūrēšanu uz Līgatnes upes. ???

Takuzinis kāds man apskaidroja, ka nekādi laši, nekādā Līgatnes upē lāga neienāk.

Vietējie badmiras tos apkslakte jau pie vecupes ( man domāt pie pašas Gaujas ).
14.janvāris 2020, 15:21 | links
 
to Raimis 202

Paldies, skaidrītis,
smieklīgi gan ir - par to paziņošanas veidu - bet nu, katra lielvara jau dara kā grib.
13.janvāris 2020, 13:38 | links
 
Šodien biju uz gaju pie carnikavas 4 stundu laikā 2 copes, bet ārā nekas neizlīda. Vienīgi grunts pilna ar zāli.
13.janvāris 2020, 13:35 | links
 
Juristam
GIAB izstrādā LM nolikuma projektu, kas tiek virzīts zemkopības ministrijai (ZM).
Nolikumā tiek veiktas korekcijas.
Pēc ZM nolikums tiek virzīts novadu pašvaldībām izskatīšanai, akceptēšanai un pašvaldības saistošo noteikumu izstrādāšanai/pieņemšanai.
Pašvaldību saistošie noteikumi stājas spēkā pēc to publicēšanas (kā nu kura pašvaldība lēmusi) - vai nu pašvaldības izdevumā vai Latvijas Vēstnesī (tā pieņemts Krimuldas novadā).

Kautkā tā.

Raimis202, 7.janvāris 2020, 16:06
13.janvāris 2020, 13:20 | links
 
Man šodien neveiksmīgi.
12.janvāris 2020, 21:13 | links
 
Šodien pa 5h vienu pumpaino izdevās izmānīt.
12.janvāris 2020, 17:00 | links
 
Kārlim.

https://youtu.be/_SiCPCyD6OM

Ja slinkums, tad skatīt no kādas 35. minūtes
12.janvāris 2020, 15:16 | links
 
te kas? admins bija? pidaru posti kā ar birsti izslaucīti. Admins malacis, cepums viņam!
9.janvāris 2020, 21:07 | links
 
Man Gauja pašu zināmas zivju vietas ir bet lai kādam radītu nu ne paldies.
9.janvāris 2020, 19:46 | links
 
Tie,kas viņu īrē nav Latvieši(Dārgi).Latvietis pats māk atrast zivi.Es vismaz tā uzskatu.Piebrauc pie upes,ej un meklē.

Rikko, 9.janvāris 2020, 18:00


Protams, latviets nav spējīgs samaksāt, atliek pašam meklēt. :D
9.janvāris 2020, 18:40 | links
 
Tie,kas viņu īrē nav Latvieši(Dārgi).Latvietis pats māk atrast zivi.Es vismaz tā uzskatu.Piebrauc pie upes,ej un meklē.
9.janvāris 2020, 18:00 | links
 
Manuprāt, cilvēki, kas īre gidu, copē priekam un nav ieinteresēti, lai gida/viņu potenciālajos spotos būtu vēl lieki makšķernieki.
9.janvāris 2020, 16:38 | links
 
Rikko [09.01.20]: Tas čalis ir kā “gids” cik saprotu samaksā,un copē kopā.Pēdējās copes,kas viņam tur ir ieliktas,var redzēt ka nav gauja.Bet viņš māk un dara.Protams katru dienu nevar veikties.Arī es zinu vietas kur var izšaut pa piecām zivīm un vairāk.Ir gadījies atlaist un noķert to pašu zivi pēc nedēļas.Bet ir dienas,kad tukšums.
Bet tagad gauja galīgi švaka,pāris copes un viss.Zivs neaktīva.
Es tikai domāju, vai tam gidam pēc tam nav žēl savu copes vietu, ja pēc mēneša viņa vietā jau tirgus būs.
9.janvāris 2020, 14:45 | links
 
Tas čalis ir kā “gids” cik saprotu samaksā,un copē kopā.Pēdējās copes,kas viņam tur ir ieliktas,var redzēt ka nav gauja.Bet viņš māk un dara.Protams katru dienu nevar veikties.Arī es zinu vietas kur var izšaut pa piecām zivīm un vairāk.Ir gadījies atlaist un noķert to pašu zivi pēc nedēļas.Bet ir dienas,kad tukšums.
Bet tagad gauja galīgi švaka,pāris copes un viss.Zivs neaktīva.
9.janvāris 2020, 10:01 | links
 
kristers24@inbox.lv [59m]: Sveicināti. Ir kāds, kurš zin, Michael Vignolu? Es vienkārši nesaprotu, kā viņš tās zivis spēj atrast, noķert! Tas i DOPE. Tas ir skills, vai veiksme? Nevar saprast.Pirmā dzirdēšana, ir kāts kanāls viņam?

Artx, 9.janvāris 2020, 00:03


LATVIAN PREDATOR FISHING
9.janvāris 2020, 00:15 | links
 
Vajag jau korekti uzrakstīt- Michele Vignola ;)
Veiksme pa retam uzspīd iesācējiem, šis jau liels meistars spiningošanā.

Karlis_K, 9.janvāris 2020, 00:10



Laikam jau jā, bet tas ir dulli. Tiešām. Kā viņš zin kurā laikā un kurā vitā jābūt, es nesaprotu.
9.janvāris 2020, 00:13 | links
 
Vajag jau korekti uzrakstīt- Michele Vignola ;)
Veiksme pa retam uzspīd iesācējiem, šis jau liels meistars spiningošanā.
9.janvāris 2020, 00:10 | links
 
kristers24@inbox.lv [08.01.20]: Sveicināti. Ir kāds, kurš zin, Michael Vignolu? Es vienkārši nesaprotu, kā viņš tās zivis spēj atrast, noķert! Tas i DOPE. Tas ir skills, vai veiksme? Nevar saprast.
Pirmā dzirdēšana, ir kāts kanāls viņam?
9.janvāris 2020, 00:03 | links
 
Sveicināti. Ir kāds, kurš zin, Michael Vignolu? Es vienkārši nesaprotu, kā viņš tās zivis spēj atrast, noķert! Tas i DOPE. Tas ir skills, vai veiksme? Nevar saprast.
8.janvāris 2020, 23:16 | links
 
Brālīt.
Bija gan...pat apnika vilkt un nosvīdu skraidot pie kātiem. :-)
7.janvāris 2020, 22:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager