Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
salmo2 ar ķeediiti loti garso asariem un netikai
15.februāris 2013, 17:23 | links
 
Jautajums tads. 2 dienas jau divata lielupe pie dzelcel tipta kur daudzi sez ar draugu bliktojam bet neko nesem vel nokerusi un nesaprotam ko daram nepareizi jo apkartejie vel ara bet mes ne :(. Nopirkam 0.20 auklu teica ka bus normala un tadu 3 aklu 8 gramu akji(nu jus sapratat cerams uz ko kert) to nopirkam tur pat uz vietas viens vecis pardeva teica bus labs un vienam blakus bija tads pats izvilka 9 vimbas pa dienu ! Laizam lidz gruntij tas ir apmeram 7m laikam un raustam meginajam ari 6 un 5 m bet tapat neka :( Ko mes varetu darit nepareizi? uz akja ari neko neliekam virsu.

humors, 30.janvāris 2013, 00:36

Vajag uz āķiem likt grūbas (uz katra pa 4-5gb)!
15.februāris 2013, 17:07 | links
 
Man ir LJ salmo2 bļitka, gribētos pajautāt vai ar ķēdīti bļitka normāli strādā(āķis iekārts ķēdītē) apmēam pašas bļitkas garumā(pāris mm īsāka ķēdīte)?
15.februāris 2013, 16:47 | links
 
humors, diskusija par to, ko tu dari nepareizi, bija Lielupes zarā.

-a.
30.janvāris 2013, 13:44 | links
 
Jautajums tads. 2 dienas jau divata lielupe pie dzelcel tipta kur daudzi sez ar draugu bliktojam bet neko nesem vel nokerusi un nesaprotam ko daram nepareizi jo apkartejie vel ara bet mes ne :(. Nopirkam 0.20 auklu teica ka bus normala un tadu 3 aklu 8 gramu akji(nu jus sapratat cerams uz ko kert) to nopirkam tur pat uz vietas viens vecis pardeva teica bus labs un vienam blakus bija tads pats izvilka 9 vimbas pa dienu ! Laizam lidz gruntij tas ir apmeram 7m laikam un raustam meginajam ari 6 un 5 m bet tapat neka :( Ko mes varetu darit nepareizi? uz akja ari neko neliekam virsu.
30.janvāris 2013, 00:36 | links
 
http://www.kalamies.com/foorumi/viewtopic.php%3Ff%3D8%26t%3D811%26sid%3D4b1d873f0802cf9b9456510f21d88c87%26start%3D2550" rel="nofollow" target="_blank">Te viena somu pārtulkota lapa-pa "strekozām"!
25.janvāris 2013, 08:20 | links
 
Es nesaprotu - priekš kam vispār makšķeres un mānekļi ir vajadzīgi.



:)
21.janvāris 2013, 12:38 | links
 
 
Tādas "blaktis" vīri taisa!
12.janvāris 2013, 10:59 | links
 
5.janvāris 2013, 06:43 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-15027.htm

Uztaisīju līdzīgu. Man kopā ar makšķerīti sākotnēji bija 43 cm, tagad ir īsāka, jo nolūza gals (iecirtu kastes vākā). Garāka būs jutīgāka, bet neērtāka transportēšanai. Izdomā cik garu vari savā kastē iebāzt, tik garu arī taisi.

Manējo var redzēt šeit bildēs. http://forum.miloveikals.lv/viewtopic.php?id=14 Liku galā štekera konektoru. Bet kad nolauzu galu, vienkārši nipeļgumiju.
2.janvāris 2013, 15:21 | links
 
Sikais18
Es pirku Rezekne pie Autoostas , maksaja 2Ls ar santimiem.
2.janvāris 2013, 15:20 | links
 
CROCOP
Kur pirki to carbona spicīti?un cik maksāja???Ir štuks pāris nopirkt un ar uzķūningot makšķerītes!
2.janvāris 2013, 15:03 | links
 
Sodien iegadajos to lielito karbuna spiciti ,bet vina ir diezgan gara +-70cm , nez cik garu likt uz BALALAIKAS :) cik biezam jabut galam ?Resnakais gals 3mm tievakais 1mm , tievakais gals izskatas tik trausls . Iesakat kautko , optimalako garumu , kas un ka .. ja var tad plz bildes :)
PALDIES!!
2.janvāris 2013, 14:37 | links
 
aakki,tieši tā-j ā g l a b ā !Pavasaris ārā!!!
1.janvāris 2013, 12:48 | links
 
Tā bļitkas jāglabā!
1.janvāris 2013, 07:00 | links
 
visiem makserkolegiem veseligu jauno ne asakas
31.decembris 2012, 09:37 | links
 
"Patiesība ir tur ...zem ūdens"-vot tas gan riktīgi smalki!Gandrīz vai var pretendēt ua gada teicienu:)
30.decembris 2012, 20:03 | links
 
Duglass labs gan filozofiskais piegājiens - man patīk :)) Un tā padomājot pat ļoti pareizs :))
Kutis - interesants piemērs . Tas nozīmē tikai vienu - tikai instinkti ,nolemtība ,pakļaušanās dabas spēkiem kamēr nav saniegts spēks . Līdzīgi kā mums -cilvēkiem.Kamēr bērns maziņš - viņam nav ne baiļu ne pat domu par to ....
30.decembris 2012, 19:51 | links
 
Novērojums Ventā -neliels bariņš ar zirga zobiem ganijās gar krastu ,ķīlītī turējās pret straumi visi viena auguma no malas piepeldēja asarītis par pāris centimetriem garāks un ieņēma vietu galvgalī kā vadonis ,tā aiz viņa viņi sekoja kadas minūtes desmit ,tad vadonis papeldēja mazliet uz priekšu apgriezās un uzbruka pirmajam no ķīļa priekšgala un aprija to ,liels bija mans izbrīns ka pēc tā visa bariņš turpināja tam sekot itkā nekas nebūtu noticis,tākā ar tām zivīm tāpat kā ar bitēm neko nevar zināt.
30.decembris 2012, 19:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager