Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Čaļi, nu ko jūs varat dirst par visu un visiem.

Nu pēr tā policija tos kombinzonus, pērk ehalotus.

Pasakiet kāpēc viņiem jālien jums pakaļ pa nedrošu ledu, un jāriskē ar dzīvībām tikai dēļ jūsu vēlmes papikšķerēt ????

Negribat ar Norfinu mugurā iet glābt kādu ???

Ja mani glābs, tad es priecāšos ka tas policists ir dārgā un kvalitatīvā kostīmā.

JA vajag eho, tad vajag, vai nelegālos tīklus meklēt, slīkoņus, vai sazin vēl ko.

Aizdosiet savus ploterus pa 100 Eiro ???


Ka tik padirst.
18.marts 2015, 10:55 | links
 
Dakterp
Kā LM var neskart makšķernieku vulgaris?
Jau iepriekš diskusijās ar Kaupo, no viņa puses, tika atzīts, ka tiks licenzēta vieta nevis zivs?
Pēc visa iepriekš sarunātā tagad varat solīt zelta kalnus. Nav man vairs tie gadi un neesmu es buratino, lai "pasakām" ticētu.

urmaas, 17.marts 2015, 20:51
:-)
Tad iepazīsti šā projekta vietas un pēc tam painteresējies pie makšķernieka "vulgaris", vai viņu tā intersē.
Kas ir kaupo un kāds ir viņa redzējums šai projektā, es nezinu. :-)

dakterp, 17.marts 2015, 21:22


Arī Salacā sākotnēji LM bija tikai raibajiem. Nedomāju ka Gaujā būs kas savādāks, jo pēc laika nevarēs saprast kas ar pludiņu ķer raibos, kas raudas, kas spiningo līdakas, kas tikai raibos...
18.marts 2015, 10:48 | links
 
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/rigas-pasvaldibas-policija-plano-pirkt-kombinezonus-un-eholotes-par-33-tukstosiem-eiro.d?id=45706064

urmaas, 17.marts 2015, 22:49


Gribu redzēt šos zelta štrumus. Gribētos, lai NG iedod ciparus par kādiem būtu gatavs notirgot :) Gan jau, ka vairāk par 10k Eur nebūtu.
18.marts 2015, 09:42 | links
 
Akmens_Viesis
Es nesaprotu Tev kāds ēst nedod? Tu atkal parādies, atrodi kaut kādu karstu oglīti un močī virsū degšķidrumu... LAi atkal deg...tāda sajūta, ka gūsti apmierinājumu no tā, ka kāds uzsāks kāsķi ar Tevi... Tavi teksti ir tik kretīniski izaicinoši, ka tādi vēl būtu jāpameklē... KAM TEV TAS???? Ar katru no tiem tikai parādi, ka cieņu manās acīs esi zaudējis pamatoti...
18.marts 2015, 09:35 | links
 
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/rigas-pasvaldibas-policija-plano-pirkt-kombinezonus-un-eholotes-par-33-tukstosiem-eiro.d?id=45706064

urmaas, 17.marts 2015, 22:49


Kārtējā fantastiskā laupīšana visu acu priekšā: apsveicu visus LV copmaņus, kuri pērk gada kartes - Ušakovs ir ticis arī pie Jūsu naudas - 90% līdzfinansējums šajā zelta kombinezonu un zelta ehalošu iepirkumā nāk no zivju fonda ( Jūsu naudas ) - kamēr Rīgā rīdzinieki balso par zagļiem, man bija vienalga - kad tie zagļi jau tiek pie manas ne rīdzinieka kabatas - rodas jautājums: KĀ LAI TO APTUR?! Ušaks izlaupījis rīgas satiksmi ar visādiem nanoūdeņiem, iepircis kopētus pētījumus, un LIEEELĀAAKO nozagto daļu mēs nemaz nezinam. Izskatās ka rīgā vairs nav ko laupīt, jālaupa no citiem - tā lūk !!!
18.marts 2015, 09:33 | links
 
Brīžiem sāk gribēties, lai tie pumpainie dzīvo pēc iespējas tālāk no manis. Bļin kā runa par pumpainajiem tā jauni aizliegumi utt.
18.marts 2015, 09:32 | links
 
Atkal Urmas :)

Ja kāds nezin, kārtību tur uztur pašvaldība, kontroli VVD un pašvaldības policija:)
18.marts 2015, 09:28 | links
 
Es te nesen braucu gar vienu licencēto vietu - tīrs viss, sakopts, nav sūdu grēdu kā agrāk bija. Arī makšķernieku nav - sakarā ar pavasara migrāciju licenču tirdzniecība uz laiku pārtraukta.

Tas ir tavs skatijums uz copmaņu nākotni vai kā?
18.marts 2015, 09:19 | links
 
Parasti es nejaucos šajās batālijās , bet šoreiz nu es neizturēju . Akmens viesis , tavs viedoklis nav un būt nevar objektīvs , jo tu esi tas , kuram Dievs nav devis , bet pašam nesanāk . Jau sen esi sapņojis licenzēt Irbes upi , tad jūras krastu gribēji licenzēt , tikai pie siles tevi nelaiž , un līdz ar to tāds pakaļ skrējējs vien sanāk no tevis un tu paliec tikai ar cerībām ka tev arī kādu drupaču atmetīs kungi no sava galda , bet kā neatmet , tā neatmet .
18.marts 2015, 09:15 | links
 
1.pielikums mums dod iespēju uzzināt kur ir iespēja tikt pie svētās zivs. Ar nav slikti.

:) Tikt var visur Gauja, copes veikala Sigulda pie maximas pārdot Pumpaino voblerus un uz priekšu :)
18.marts 2015, 09:13 | links
 
Es te nesen braucu gar vienu licencēto vietu - tīrs viss, sakopts, nav sūdu grēdu kā agrāk bija. Arī makšķernieku nav - sakarā ar pavasara migrāciju licenču tirdzniecība uz laiku pārtraukta.

Kā tad tā, iedomājos, tie taču tie ļaudis, ko urmasi sauc par naudas kāsējiem un gāna gadus četrus kā salauzti patafoni. Bet tad man pieleca - darbotos tur kāds urmasu čoms, pārmetumi uzreiz pierimtu.
18.marts 2015, 09:04 | links
 
1.pielikums mums dod iespēju uzzināt kur ir iespēja tikt pie svētās zivs. Ar nav slikti.
18.marts 2015, 01:07 | links
 
Sīs aizliegums ir kā punkts uz i

25. Aizliegts paturēt lomā šādu sugu zivis:
25.2. lašus un taimiņus:
25.2.2. Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos no 1.oktobra līdz 15.novembrim, izņemot Rīgas jūras līča ūdeņu teritorijā no Vecāķiem līdz Vaivariem, kas atrodas starp perpendikuliem, kuri vilkti no krasta punktu koordinātām – 57° 05' 10'' N, 24° 07' 03'' O un 56° 57' 70'' N, 23° 40' 40'' O – uz 20 m izobatas līniju;
18.marts 2015, 01:00 | links
 
 
pavisam nesen jau viens putns teica, būs arī labas ziņas, par ko nevar stāstīt:)
17.marts 2015, 22:52 | links
 
 
Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) noteikumi kļavu un bērzu sulu tirgotājiem arī šogad ir nemainīgi - sulas bez dienesta atļaujas drīkst tirgot nelielos apjomos - līdz 300 kilogramiem gadā. Ja daudzums lielāks, jāreģistrējas PVD kā augu izcelsmes produktu primārās ražošanas uzņēmumam.

http://www.delfi.lv/bizness/lauksaimnieciba/rigas-centraltirgu-atrak-neka-ierasti-sak-tirgot-berzu-sulas.d?id=45672088#ixzz3Ug63UC12
Redziet latvijā pat bērzu sulām ir savi noteikumi.
Maksķerēšanai ar vajadzētu pieaicināt šos meistarus noteikumu rakstīšanā
stulbak jau nebūtu
17.marts 2015, 22:48 | links
 
Bruno aizmirsa pievienot medicīnu
17.marts 2015, 22:42 | links
 
Pašvaldības nespēj savus ceļus savest daudzmaz normālā kārtībā,te Publiskos ūdeņus kārtos.
Būs vēl reiz uz barikādēm ar bērza rungām jākāpj un jāizmēž nevarīšu gaiteņi?
17.marts 2015, 22:12 | links
 
Dakterp
Tev šķiet, ka mani jautājumi ir "skaļi"?
Es tomēr vēlētos, no projektā iesaistītajām personām, saņemt godīgas atbildes uz man interesējošajiem jautājumiem. Es uzskatu, ka tas ir tikai normāli.:)
Jau vairakkārt esmu rakstijis, lai ieviestu kārtību pie ūdeņiem primārais ir kontrole. Ja nebūs atbilstošas kontroles tad uz papīra rakstītais tur ari paliks.
Nav man ne mazākās vēlmes nodarboties ar mazohismu. Tobiš sevi jelkādā veidā ierobežot. Es dzīvoju pēc saviem uzskatiem. Tici man, tie ir humānāki par brīvprātīgā piespiedu kārtā "uzspiestajiem" esošajiem un topošajiem noteikumiem.
Ja kādam šķiet, ka izteicienos esmu skarbs, tad varu atbildēt - Ja mani kas interesē tad jautāju konkrēti. Nav manā dabā "maigoties". :)
17.marts 2015, 22:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager