Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
andzus69- Tev ir nācies pēc 26.2. apakšpunkta rakstīt? Man nav, ja ir tad tikai pēc 18.1.jo neviens nav pierādījis pretējo.
15.marts 2015, 18:36 | links
 
Imitation, pantus iemeti, bet likuma nosaukumu piemirsi. Nepadalīsies?

+ kā jau kaut kur zemāk tiku minējis, mans loms šajā ieskicētajā scenārijā ir 4 līdakas.

Loner, 15.marts 2015, 18:00


Tas it tas pats likums, kas nesaucas likums, kur rakstīts, ka par ātruma pārsniegšanu arī pienākas sods. Nu kurš uzminēs KAS TAS PAR LIKUMU?
Kaut kā bērnišķīgi sāk palikties....
15.marts 2015, 18:22 | links
 
26. Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:
26.2. ar to sugu zivīm, vēžiem un citiem ūdens bezmugurkaulniekiem, kuru ieguve attiecīgajā laikā un vietā nav atļauta vai kuru daudzums vai svars pārsniedz šajos noteikumos atļauto loma lielumu.

Nu nevari Tu sēdēt uz ezera ar 9 līdakām maisā.

andzus69, 15.marts 2015, 18:17

Nu šito kad viņš pierādīs ka zivis noprcis, bet ja nav pierādījumu, tad pēc 18.1 un vēl par liekām līdakām samaksās.
15.marts 2015, 18:21 | links
 
Andžus, paldies, tas arī atbildēja uz manu uzdotu jautājumu. Tātad es patiešām tajā situācijā būtu pārkāpējs. Kaut kādu līdzīgu atbildi es mēģināju izspiest no Maliķa, diemžēl nesekmīgi.
15.marts 2015, 18:19 | links
 
Jautājums gan nav adresēts man , bet es domāju ka nebūs , jā būs čeks par katru līdaku atsevišķi , kur ir norādīts ka ir nopirkta tieši līdaka un viņas svars . Jā būs norādīts zivis , cauri neies un jā būs norādīts līdaka un kopējais svars , arī cauri neies .

gintsgg, 15.marts 2015, 18:13

Nu to izvērtēs inspektors, vai der vai kārtējā maldināšana, un pie izskatīšanas arī to izvērtēs.
15.marts 2015, 18:19 | links
 
Grūtsirdīgi nopūšos un noplātu rokas.
Jūs, dārgais kamerād, pašreiz dzenat sviestu.
Lai jauks vakars, dodos uz Rimīti nopirkt kaut ko ēdamu.
15.marts 2015, 18:18 | links
 
26. Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:
26.2. ar to sugu zivīm, vēžiem un citiem ūdens bezmugurkaulniekiem, kuru ieguve attiecīgajā laikā un vietā nav atļauta vai kuru daudzums vai svars pārsniedz šajos noteikumos atļauto loma lielumu.

Nu nevari Tu sēdēt uz ezera ar 9 līdakām maisā.
15.marts 2015, 18:17 | links
 
Loner-čeks, kvīts līdzi, ja nav atbildēsi pēc pilnas programmas un nebūs ko vainot.

Malikis2011, 15.marts 2015, 18:09
Starp citu par šo jau kādŗeiz diskusija bija.Beidzas ar neko.
Kas notiek ar zivju gabaliem,teiksim laša un nēģa,kuri iegādāti kā ēsma vēdzelēm.Čeks ir vakardienas,kaut gan MN to it kā neprasa;)
15.marts 2015, 18:15 | links
 
Par nevainīguma prezumciju esi dzirdējis?
Kaut gan, ko es te muti dzesēju, tamlīdzīgu jautājumu esmu uzdevis vairākkārt, nekādu jēdzīgu atbildi neesmu saņēmis.

Loner, 15.marts 2015, 18:11

Tas būtu ka atrastu blakām Tev zemmēru vai 9 līdakas un Tu noliegtu ka tās tavas, inspektoram būtu jāpierāda ka tās Tavas līdakas, bet visos iepriekšējos gadījumos, Tu nenoliedz ka tavas, bet bez pierādījumiem skaidro ka uzdāvināja.
15.marts 2015, 18:15 | links
 
Jautājums gan nav adresēts man , bet es domāju ka nebūs , jā būs čeks par katru līdaku atsevišķi , kur ir norādīts ka ir nopirkta tieši līdaka un viņas svars . Jā būs norādīts zivis , cauri neies un jā būs norādīts līdaka un kopējais svars , arī cauri neies .
15.marts 2015, 18:13 | links
 
Tevis dotās situācijās inspektoram nekas nav jāpierāda, jo pie Tevis atrada un konstatēja ka Tev 9līdakas, vai zemmērs, Tev ir jāpierāda ka nopirki vai Citā veidā likumīgi ieguvi tās zivis nepārkāpjot MN.
15.marts 2015, 18:12 | links
 
Par nevainīguma prezumciju esi dzirdējis?
Kaut gan, ko es te muti dzesēju, tamlīdzīgu jautājumu esmu uzdevis vairākkārt, nekādu jēdzīgu atbildi neesmu saņēmis.
15.marts 2015, 18:11 | links
 
Loner-čeks, kvīts līdzi, ja nav atbildēsi pēc pilnas programmas un nebūs ko vainot.
15.marts 2015, 18:09 | links
 
Maliķi, man tiešām nav vēlmes strīdēties, īsti auglīga diskusija neveidojas.

Uzdošu vēl gan vienu jautājumu. Ja es ierodoties copē, esmu paņēmis līdzi no rīta Centrāltirgū iegādātas zemmēra līdaciņas vēlākai izcepšanai un apēšanai, arī tas ir pārkāpums?
15.marts 2015, 18:06 | links
 
Labi , scenārijs ir scenārijs , bet jā reāli tev ir 4 līdakas , tad nafigā vēl tās 5 pirkt \ saņemt kā dāvanu ?
15.marts 2015, 18:05 | links
 
Imitation, pantus iemeti, bet likuma nosaukumu piemirsi. Nepadalīsies?

+ kā jau kaut kur zemāk tiku minējis, mans loms šajā ieskicētajā scenārijā ir 4 līdakas.
15.marts 2015, 18:00 | links
 
Loner-atvainojos palikšu rupjšs, izliecies par dumju vai dabā tiešām apdalīts ar prātu? Pie Tevis atrada 9 līdakas, par to arī sarakstīja un protokolā būs rakstīt, tāda tāda persona, tādā tādā datumā makšķerējot, tur, lomā paturēja deviņas līdakas ar ko pārkāpa 2009.gada 22.decembra MK. noteikumus Nr.1498 "Makšķerēšanas noteikumi " 18.1.apakšpunktu.
15.marts 2015, 18:00 | links
 
Kā pret sienu...
Kāds te sakars ar batonu bāšanu ausīs? Atkārtošu trešo (laikam) reizi. Es atrodos ezera malā, neko nepārkāpju. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - lūdzu, PIERĀDI manu vainu un formē protokolu. Man nav jāpierāda savs nevainīgums.

Atkārtošu jautājumu jau kuro reizi. KO es esmu pārkāpis minētajā situācijā? Konkrēti ko?

Loner, 15.marts 2015, 17:38


Minimums šo:
80.2 pants. Zivju, nēģu, vēžu vai citu ūdens bezmugurkaulnieku pirkšana, pārstrādāšana, pārdošana, glabāšana un transportēšana, pārkāpjot noteikumus.

un profilaksei šo
80.3 pants. Makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpšana.
Jo ir jebkurā gadījumā perebors ar lomu (17.p.).
15.marts 2015, 17:54 | links
 
Kā pret sienu...
Kāds te sakars ar batonu bāšanu ausīs? Atkārtošu trešo (laikam) reizi. Es atrodos ezera malā, neko nepārkāpju. Ja tev ir aizdomas par pārkāpumu - lūdzu, PIERĀDI manu vainu un formē protokolu. Man nav jāpierāda savs nevainīgums.

Atkārtošu jautājumu jau kuro reizi. KO es esmu pārkāpis minētajā situācijā? Konkrēti ko?
15.marts 2015, 17:38 | links
 
Loner-atceriesvienu likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Vari vēl meiģināt ieborēt man kolēģis aizskrēja uz mašīnu un zivis atstāja pie manis(bijuši gadījumi) nu neiet cauri tādas atrunas.
15.marts 2015, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager