Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Aizmirsu, cik esmu redzējis nēģu murdus, visiem vaļā ir 1 gals. Murds ir tāds konusveidīgs.
23.decembris 2013, 20:00 | links
 
Ar visu kontroli būtu bardaks. Vienīgais ko var darīt lai nebūtu bardaks, katram copmanim pielikt klāt uzraugu.

micuks, 23.decembris 2013, 19:47

Kurš uzraudzīs uzraugu? :D

Nēģis nekad nav bijis un nevar būt makšķerēšanas objekts jo ienākot upē vairs nebarojas.
23.decembris 2013, 20:00 | links
 
OK! Jeb kurā situācijā, teorētiski, katram copmanim, katram autovadītājam, vai , iespējami, agresīvam kaimiņam var pielikt uzraugu, vai policistu.....!?
Kāds ir pamatojums likumam, no tā izrietošiem MK noteikumiem, iespējami, arī PV saistošajiem noteikumiem, pamatots mērķis un vēsture, lai noteiktu ierobežojumu, it īpaši ja tas skar personas Pamattiesības...!?
23.decembris 2013, 20:00 | links
 
Ieliek vietā kur nēģi tusē murdu un viss. Murds tiesa ir tāds garāks nekā standartā ir pierasts redzēts, ar vairākām sekcijām. Salacā viņus gana bieži iznāk redzēt.
23.decembris 2013, 19:59 | links
 
Nav pašam nācies ķert nēģus, zinu ka skolas laikā Ķekavas čaļi gāja ār rokām ķert, kā izpaužas ar murdu upē nezinu, taci gan nācās redzēt.
23.decembris 2013, 19:54 | links
 
Ar visu kontroli būtu bardaks. Vienīgais ko var darīt lai nebūtu bardaks, katram copmanim pielikt klāt uzraugu.

micuks, 23.decembris 2013, 19:47

Nu ātrākais tas varētu būt palilākā upē kur ar rokām nevar ķert, bet ar murdu, posms pieņemsim 500m, 10 murdu licences, saņem murdu pie org, un nedrīksti pames tos 500m, nu org. nāksies naktis negulēt.
23.decembris 2013, 19:50 | links
 
Ar visu kontroli būtu bardaks. Vienīgais ko var darīt lai nebūtu bardaks, katram copmanim pielikt klāt uzraugu.
23.decembris 2013, 19:47 | links
 
Rūķi, vispār jau vari gan lasi noķert, gan nēģi, bet nedrīksti. Tā ir kad dzīvo lielā sojuzā un vecākie diktē savus spēles noteikumus.

micuks, 23.decembris 2013, 16:59

Nu pie manis nav aktuāli lasis un nēģis, bet ja man vajadzētu risināt šādu jautājumu, es ieteiktu vietējiem org. licencēto ķeršanu, cik un kā, bet līdzīgi kā vēžiem, vai ar rokām, vai ar org. rīkiem. Nu tikai vajaga cilvēku kas dzīvo tur pie upes , godīgs un gribēšanu ar tāda veida makšķerēšanu nodarboties, bet zinot ka var tikai viņus nopirkt, būtu kas riskētu un pirktu licenci. Kontrolēt jau nāktos kārtīgi ,savādāk tur būs bardaks.
23.decembris 2013, 19:44 | links
 
vitenahemots. Man prieks ka te arī tik gudrs kā Tu te atrodas. Lai veicas.
23.decembris 2013, 18:59 | links
 
Alcāns
Baigi aprobežots Tu esi! Kas ir makšķerēšana, cik saprotu, Tavā izpratnē, sēdēt ar makšķeri vai "donku"!? Vēžu ķeršana arī nav makšķerēšana!? Vai vispār nēģi ir zivis!?
Makšķerēšana ir objekts uz kuru šodien attiecas- Ministru kabineta noteikumi Nr.1498 1.pants ...." Noteikumi nosaka kārtību, kādā fiziskās personas Latvijas Republikas ūdeņos var nodarboties ar amatierzveju – makšķerēšanu un zemūdens medībām, zivju (vēžu un citu ūdens bezmugurkaulnieku) ieguvi (turpmāk – MAKŠĶERĒŠANA) ...."!?
23.decembris 2013, 18:57 | links
 
Redz, gudri jau mēs varam ko mēģināt pateikt un nolamāt, it sevišķi, ja tas sakrīt ar daudzu viedokli. Pilni delfi ar to. Problēma tā, ka tie, kas lamā visu, neko neiesaka tā vietā. Tas ir gluži kā dzīvesveids, bez jebkāda progresa. Un tās negatīvās emocijas bez risinājuma vienkārši saēd indivīdu.

Alcans, 23.decembris 2013, 18:33

Nav taisnība.
23.decembris 2013, 18:40 | links
 
Vispār nēģi nav ar makšķerēsanu saistītas zivis un tāpec tos varētu kaut vai 100 tūkstošus tonnu ķert. Maksķernieki tos neķer, to jau vajadzēja zināt...
23.decembris 2013, 18:39 | links
 
Redz, gudri jau mēs varam ko mēģināt pateikt un nolamāt, it sevišķi, ja tas sakrīt ar daudzu viedokli. Pilni delfi ar to. Problēma tā, ka tie, kas lamā visu, neko neiesaka tā vietā. Tas ir gluži kā dzīvesveids, bez jebkāda progresa. Un tās negatīvās emocijas bez risinājuma vienkārši saēd indivīdu.
23.decembris 2013, 18:33 | links
 
Nu tākā lasi pie mums var ķert:
Buļļupē, Sausajā Daugavā un Daugavā, posmā no ietekas jūrā virzienā augšup pret straumi līdz 700 metru no Rīgas HES, kā arī licencētās makšķerēšanas nolikumos norādītajās vietās un laikā;
Iedomājos kas notiks ja makšķerniekiem atļaus nēģus ķert, man liekas viņi beigsies 2-3 gadā pēc atļaujas došanas.
23.decembris 2013, 18:29 | links
 
drunk_gnome, ja Tu butu saimnieks Latvijā, kādi būtu makšķerēšanas noteikumi un vispār copes vide te LV ?

Alcans, 23.decembris 2013, 17:50

Nu tu jau sāc te...ja tu man prasītu kā es pavadīšu ziemassvētkus- es tev varētu atbildēt viena vai divu teikuma ietvaros..A kādu atbildi tu cerēji sagaidīt uz savu jautājumu!?
23.decembris 2013, 18:08 | links
 
Stāsts ir par to ka mēs neēsam savā zemē saimnieki..visi likumi un viss pārējais ir pakārtots kādam arzemju naudas maisam, kurus atbalsta latviešu pakalpiņi, kas no tā visa gūst mantisku labumu.

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 17:22

Tu neesi tālu no patiesības.
23.decembris 2013, 17:58 | links
 
drunk_gnome, ja Tu butu saimnieks Latvijā, kādi būtu makšķerēšanas noteikumi un vispār copes vide te LV ?
23.decembris 2013, 17:50 | links
 
Ja iešu ķert tad ieliks avizē, pieliks pie sienas, parādīs Degpunktā, izvazās pa visām mentenēm, nosaukās par maliķi, par gaļenieku, par brakanjeru, un uzliks tūkstoti latu sodu par vienu zivi + administratīvie izdevumu..

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 17:15

Gribētu es redzēt kurš ir to sodu samaksājis :D Da nav neviena sargātāja vairs uz ūdeņiem. Laši iznārstojuši, zvejniekiem murdus pietaisījuši, nav vairs jēgas viņus no copmaņiem sargāt.

micuks, 23.decembris 2013, 17:17

Atnāks Malikis2011, tad Tu redzēsi, un tad Tev būs...!?

vitenahemots, 23.decembris 2013, 17:46

Tas ir tas tīklu un murdu svilināšanas apsēstais indivīds???
23.decembris 2013, 17:50 | links
 
Ja iešu ķert tad ieliks avizē, pieliks pie sienas, parādīs Degpunktā, izvazās pa visām mentenēm, nosaukās par maliķi, par gaļenieku, par brakanjeru, un uzliks tūkstoti latu sodu par vienu zivi + administratīvie izdevumu..

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 17:15

Gribētu es redzēt kurš ir to sodu samaksājis :D Da nav neviena sargātāja vairs uz ūdeņiem. Laši iznārstojuši, zvejniekiem murdus pietaisījuši, nav vairs jēgas viņus no copmaņiem sargāt.

micuks, 23.decembris 2013, 17:17


Atnāks Malikis2011, tad Tu redzēsi, un tad Tev būs...!?
23.decembris 2013, 17:46 | links
 
Stāsts ir par to ka mēs neēsam savā zemē saimnieki..visi likumi un viss pārējais ir pakārtots kādam arzemju naudas maisam, kurus atbalsta latviešu pakalpiņi, kas no tā visa gūst mantisku labumu.
23.decembris 2013, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager