Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tas radies no tā ka karpas, foreles ir elitārs copes veids. Kas tad būs ka katrs stieps tādas zivis uz mājām. Par asariem pilniem ar ikriem kaut kā neviens foreļotājs vai karpists nesatraucas. Un kā jau pie mums ierasts, tā taču ir mana upe un manas zivis, nav te ko citiem darīt :D Latviešu skopums :D
23.decembris 2013, 17:21 | links
 
Ar karpām jau ir tas pats, ja kaut ko smuku noķer un gribi paņemt uz māju lai būtu ģimenei kas dabīgs un protēiniem un vitamīniem pārbagāts ēdams, tad "karpisti" uz tevi lūr tā it kā tu būtu kaut kāds neandertālietis-citplanēties...un iedod tev diagnozi gaļēnieks....A kur tas viss radies, no Angļiem- a tie lohi, paskatieties ko viņi ēd, kāda viņiem ir pārtika..letiņi kaut ko skrien no pakaļas un bučo un glauda to zivi, paši īsti neizprot jēgu tam visam..vismaz lielākā daļa...
23.decembris 2013, 17:19 | links
 
Ja iešu ķert tad ieliks avizē, pieliks pie sienas, parādīs Degpunktā, izvazās pa visām mentenēm, nosaukās par maliķi, par gaļenieku, par brakanjeru, un uzliks tūkstoti latu sodu par vienu zivi + administratīvie izdevumu..

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 17:15


Gribētu es redzēt kurš ir to sodu samaksājis :D Da nav neviena sargātāja vairs uz ūdeņiem. Laši iznārstojuši, zvejniekiem murdus pietaisījuši, nav vairs jēgas viņus no copmaņiem sargāt.
23.decembris 2013, 17:17 | links
 
Ja iešu ķert tad ieliks avizē, pieliks pie sienas, parādīs Degpunktā, izvazās pa visām mentenēm, nosaukās par maliķi, par gaļenieku, par brakanjeru, un uzliks tūkstoti latu sodu par vienu zivi + administratīvie izdevumu..
23.decembris 2013, 17:15 | links
 
Kas tad tos nēģus pirks, par tādu cenu, ja, katrs varēs tos ķert? Par bālajiem lašiem arī līdzīgi!
Cik zinu, citās ziemeļu valstīs arī līdzīgi noteikumi, interesanti būtu zināt, kāds vēsturiski pamats ir šādiem ierobežojumiem, ne tikai Latvijā!?
Cik saprotu, viens no iemesliem varētu būt tirgus un ražotāju lobijs- norvēģu lasis!?
Iespējami, ka kāds no copeslietu guru, vai VVD tuvi cilvēki, zinātniski varētu pastāstīt par to nēģu lieguma vēsturi!?
23.decembris 2013, 17:14 | links
 
BTw nav ko kaunēties, pievienojies pārējiem lašu ķērājiem...
23.decembris 2013, 17:00 | links
 
Rūķi, vispār jau vari gan lasi noķert, gan nēģi, bet nedrīksti. Tā ir kad dzīvo lielā sojuzā un vecākie diktē savus spēles noteikumus.
23.decembris 2013, 16:59 | links
 
man jaiet uz Maximu kur jumts kriit uz galvas pirkt Norvēģu lašus vai hvz kādas mutantiskas izcelsmes ihtiofaunas paveida gaļu...
23.decembris 2013, 16:54 | links
 
tas ka mani senči un senču senči te situšies ar šķēpiem, sen senos laikos, tas pie d... visiem..es vairs savā upē nēģi nevaru noķert ko apēst brokastīs....tāpat ir ar lašiem...
23.decembris 2013, 16:52 | links
 
es mljee Latvietis aizbraucu uz taci man prasa 5latus par kilogramu, peec manis atbrauc sūda Turks un vinam dod par 3latiem...vins redz esot uzpircējs vairumā.....

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 16:46


Normāls biznes letiņu garā, uz ko tad uzvārīties, ja ne uz savējiem :D
23.decembris 2013, 16:49 | links
 
es mljee Latvietis aizbraucu uz taci man prasa 5latus par kilogramu, peec manis atbrauc sūda Turks un vinam dod par 3latiem...vins redz esot uzpircējs vairumā.....
23.decembris 2013, 16:46 | links
 
kāpēc Latvijā nēģus legāli drīkst ķert vien pāris cilvēki, un pēc tam viņus tirgot pa nereālu summu!?

drunk_gnome, 23.decembris 2013, 16:41


tāpēc ka reņģēdājiem nepienākas ēst nēģus uz haljavu :D
23.decembris 2013, 16:43 | links
 
kāpēc Latvijā nēģus legāli drīkst ķert vien pāris cilvēki, un pēc tam viņus tirgot pa nereālu summu!?
23.decembris 2013, 16:41 | links
 
Latvijas Centrālā Statistikas biroja dati.
ZVG02. ZIVJU NOZVEJA ZVEJAS VIETĀS UN RAJONOS (tūkst. tonnu)
2010 2011
iekšējos ūdeņos 0.9 0.9
Atlantijā (ieskaitot Baltijas jūru un Rīgas jūras līci) 164.5 155
Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī 74 63.2

Alcans, 21.decembris 2013, 10:51

Tas tik parāda cik šaura tev domāšana, ka pie zvejniekiem pieskaiti to ko izaudzē dīķos un audzētavās, man žēl ka izglītība tev nav nākusi par labu.
21.decembris 2013, 11:23 | links
 
Tās 900t laikam ir 100% nozveja tikai ar dabiskām zivīm un zivkopība netiek šajos skaitļos iekļauta......

Pēc statistikas sanāk, ka ir nozvejoti ap 500 t vēžveidīgie un moluski. Kas mums te lielie krabji Baltijas jūrā dzīvo un tos zvejo? Ja var ticēt stāstiniekiem, tad dažu Igaunijas salu iedzīvotāji veiksmīgi to dara un tur dzīvojas jau pārtikā lietojami krabji.
21.decembris 2013, 11:05 | links
 
Latvijas Centrālā Statistikas biroja dati.
ZVG02. ZIVJU NOZVEJA ZVEJAS VIETĀS UN RAJONOS (tūkst. tonnu)
2010 2011
iekšējos ūdeņos 0.9 0.9
Atlantijā (ieskaitot Baltijas jūru un Rīgas jūras līci) 164.5 155
Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī 74 63.2
21.decembris 2013, 10:51 | links
 
Tas ir interesants piegājiens zvejnieki (1691) kā minoritāte pret makšķerniekiem (100 000), kuru vajag saudzēt, jo redz seksuālās minoritātes tiek paciestas. Ja mēs salīdzinām šīs minoritātes ar zvejniekiem tad šīs minoritātes sačakarē seksu hetero, kā zvejnieki sačakarē atpūtu makšķerniekiem.
2011 gadā nozveja iekšējos ūdeņos bija 900 tonnas pēc oficiāli uzrādītajiem rezultātiem. Tas ir 532 kg uz zvejnieku.
Ja viens minoritātes pārstāvis norautu seksu 100000/1691 = 59 hetero, tad šīs minoritātes sen jau būtu aizligtas un izzudušas. Tā, ka domājiet paši.

Alcans, 21.decembris 2013, 09:46

Atkal sagrozi faktus, izskatās ka ne plānā galdiņa urbējs, bet dēļa cauruma drāz.., statistikas dati par 2011. gadu iekšējos ūdeņos noķerts 344T,ja kāds netic tad:
http://www.bior.gov.lv/uploads/files/Latvijas%20nozvejas%20ieksejie%20udeni.pdf
21.decembris 2013, 10:23 | links
 
12.12.2013 Burtniekos Biedrības Makšķernieku organizāciju sadarbības padomes (MOSP) valdes loceklis klātesošajiem paziņoja, ka biedrība ir izstrādājusi ieteikumus izmaiņām makšķernieku noteikumos un iesniegusi tos Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamentam.

Pārējo domājiet paši.

Zvaigzne, 20.decembris 2013, 21:57
Normāli, ja viņi būtu iesnieguši grozījumus zāļu apritē tad varbūt sāktu uztraukties

Malikis2011, 21.decembris 2013, 09:12


Tādā ziņā viss ir kārtībā, lai sniedz grozījumus kaut būvniecības likumā. Jautājums vairāk par to, ja nav iesniegti kāpēc teikt ka tas izdarīts, bet ja ir, kāpēc tos nevar parādīt makšķerniekiem, ja jau viņu vārdā uzstājas? Varbūt (minējums, nevis apgalvojums) pēc būtības atsevišķos jautājumos MOSP priekšlikumi daudz neko no LMA beigu beigās neatšķirsies?
21.decembris 2013, 10:01 | links
 
Manu kad te ir dažas ieinteresētas personas!Maliķis,Zvaigzne un vel dažas per.Kuri gatavi d-i-rsu plēst,bet savu viedokli vajag uzspiest.Būtu labāk savus murgus klusībā gremojuši...

nelietigais, 21.decembris 2013, 09:12


Tieši tā, tagad citi vainīgi, ka nevari domu noformulēt vai viedokli izteikt.
21.decembris 2013, 09:52 | links
 
Tas ir interesants piegājiens zvejnieki (1691) kā minoritāte pret makšķerniekiem (100 000), kuru vajag saudzēt, jo redz seksuālās minoritātes tiek paciestas. Ja mēs salīdzinām šīs minoritātes ar zvejniekiem tad šīs minoritātes sačakarē seksu hetero, kā zvejnieki sačakarē atpūtu makšķerniekiem.
2011 gadā nozveja iekšējos ūdeņos bija 900 tonnas pēc oficiāli uzrādītajiem rezultātiem. Tas ir 532 kg uz zvejnieku.
Ja viens minoritātes pārstāvis norautu seksu 100000/1691 = 59 hetero, tad šīs minoritātes sen jau būtu aizligtas un izzudušas. Tā, ka domājiet paši.
21.decembris 2013, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager