Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ja esmu iebraucis pareizi tad ar plydinu un grunteni gauja drikst sobrit makskeret vai ka???
1.oktobris 2012, 21:05 | links
 
ar spiningu nedrikt
11.septembris 2012, 19:42 | links
 
karusarulee
ja nekas nav mainījies, tad makšķeres jums var būt pilna laiva, bet makšķerēt jūs varat katrs ar divām, neatkarīgi no jūsu vecuma. Ja es kļūdos, gan jau tūlīt kāds palabos :))
10.septembris 2012, 11:53 | links
 
No visa sapratu, ka GNP ir savi īpašie noteikumi, kas liedz jebkura veida makšķerēšanu gaujā no 1. okt līdz 31.dec. - vai pareizi sapratu? Dēēmmm... :(
9.septembris 2012, 23:01 | links
 
sveiki,mēs ar tēti gribam braukt ezera cik makšķeres varbūt katram , ja man ir 12 gadi.
9.septembris 2012, 19:41 | links
 
... andreiko - laba doma)))
9.septembris 2012, 12:09 | links
 
Qvaldo. Spiningot drīkst, nedrīkst tikai tvisteri (vizuli, rotiņu utt.) karināt galā. Mēs te vēsā mierā uz otvodnajas sistēmas maucam virsū naktstārpus un oktobrī spiningojam asarus vēsā gaujinieka mierā, drusciņ arī novembrī (tas atkarīgs no laika apstākļiem, te, lejtecē, zivis pirms ziemas pazūd).
9.septembris 2012, 06:23 | links
 
Qvaldo, diemžēl lasīji vecu MN redakciju, jaunajā liegums ir līdz 31.decembrim.
8.septembris 2012, 21:52 | links
 
Ja liegums spiningam jo lashi narstot peld ar gruntenem sedet var.
8.septembris 2012, 21:51 | links
 
Izlasījos noteikumus krustām šķērsām un sapratu tikai ka lieguma laikā no 1. oktobra līdz 30. novembrim nevar makšķerēt Gaujā ar mākslīgo ēsmu (Tātad spiningot). Tas nozīmē ka uz vēdzelīti ar grunteni tupēt var?
8.septembris 2012, 21:34 | links
 
Tencinu par atsauksmēm :)
6.augusts 2012, 15:42 | links
 
Fugu!!!
Ieej eboutā,tur dala noteikumu grāmatiņas trijās valodās.
6.augusts 2012, 10:19 | links
 
Man gan liekas ka gandrīz jebkurā veikalā ir pieejama šī grāmatiņa. Vismaz pats šogad paņēmu Salmo Juglas centrā un esmu manījis arī citos veikalos, vismaz Rīgā un Rutku mājās Ķegumā arī ir.
6.augusts 2012, 10:18 | links
 
http://www.likumi.lv/doc.php?id=202643
Izprintē un uzdāvini onkam -kopā ar kādu no taviem džerkiem ;DD
6.augusts 2012, 10:09 | links
 
Man te tāda dilēma. Pazīstams pensionārs jautā,kur var dabūt Makšķerēšanas noteikumus...viņš nav samaitāts ar internet pasauli,tapēc prasa kur var dabūt bukletus. Teica ka agrāk bija makšķernieku veikalā...acīmredzot pēdēja tika izdota 2006 gadā un kopš tā brīža nav iespējams atrast ne makšķernieku veikalā,ne LV pastā...kapēc tā? Nevar atvēlēt zivs fonda naudu,par makšķernieku pirktajām kartēm un atļaujām?! Jo nejau visiem ir pieejams internets.
6.augusts 2012, 09:41 | links
 
Jautājums Nazim. Kā ir ar licencēto makšķerēšanu zem Aizkraukles hesa? Vai noteikumi ir apstiprināti un kā tad ir ar paturamajiem lomiem? Darba kolēģis svētdien esot bijis, arī pārbaude. Zandarti esot mērīti un neesot laisti atpakaļ. LM nolikumā gan rakstīts, ka lomi un liegumi saskaņā ar MN. Kā tad ir patiesībā?
21.maijs 2012, 11:18 | links
 
liekas kad trīs āķus ka un pagājušo gadu vismaz es nekādas pārmaiņas nav dzirdētas punkts 11.1
http://www.fishing.lv/2007/mn_2011.htm#2
23.aprīlis 2012, 18:18 | links
 
Labdien!

Vēlējos pajautāt cik makšķeres un āķus drīkst lietot iekšējos ūdeņos šogad????
23.aprīlis 2012, 18:08 | links
 
Bet kopumā jau par makšķerēšanu saprotams - ir sezonālie ligumi, kuri jāievēro...
18.aprīlis 2012, 16:42 | links
 
Par makšķerēšanu Babītes ezerā uzdevu mēnesi atpakaļ jautājumu VARAM, kurš šos Mk noteikumus izdeva, pagaidām atbildes gan nav.
Papildus nav īsti skaidrs, kādēļ iekšdedzes dzinēji laivām nav atļauti, bet par elektromotoriem nekas nav teikts, manuprāt šajā sakarā ir svarīgāka motora jauda, nevis dzenskrūves darināšanas princips...
18.aprīlis 2012, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager