Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Sveiki. Vai kads varetu man ieteikt kur es varu izlasit makskeresanas noteikumus?

Denis123, 22.aprīlis 2016, 11:55

Šeit pat pirmā lapā, kreisā malā apakšā un nav tālu jāmeklē. :)
22.aprīlis 2016, 12:01 | links
 
Sveiki. Vai kads varetu man ieteikt kur es varu izlasit makskeresanas noteikumus?

Denis123, 22.aprīlis 2016, 11:55


Noteikumi
22.aprīlis 2016, 11:59 | links
 
ja varu ieteikt izlasi internetā!
22.aprīlis 2016, 11:56 | links
 
Sveiki. Vai kads varetu man ieteikt kur es varu izlasit makskeresanas noteikumus?
22.aprīlis 2016, 11:55 | links
 
Nekam nemetu, vienkārša loģika, cilvēks kurš pats iepriekš ir uzrakstījis, ka no 5 sūdzībām tik divas izgāja cauri, pēc urmaas otrās dzeltenās kartiņas sāk komentēt un jokot kā no ložmetēja, saka pati par sevi.
Tāpēc Jums arī ir izteikts brīdinājums.
Ar cieņu.

addd, 22.aprīlis 2016, 10:38

Tā ir viņu abu problēma ka kasās nevis sarunājas. Man personīgi tas riebjas. Esmu personīgi gan vienam gan otram teicis sēsties pie viena galda un runāt tikai par lietu . Mani kā makšķernieku interesē gala rezultāts . Rezultāts ir tāds ka tūkstošiem makšķernieku ir neapmierināti. Vainīgs ir gan viens jo nav spējis būt pietiekoši gudrs domu pretinieks gan otrs -kas savukārt izmantojot spēcīgo aizmuguri ir vinnējis pirmo. Tā ir kā spēle -kurš stiprāks . Abas puses ir aizmirsušas ka aiz tā visa stāv makšķernieku tūkstoši.

Bralitis, 22.aprīlis 2016, 10:50


Tieši mērķī.
Bet otra persona kas savukārt izmantojot spēcīgo aizmuguri ir vinnējusi pirmo taka paliek par pirmo, zaudētajiem jāiet tūkstošnieku makšķernieku bariņā. Uzslavu nebūs, būs tikai kritika, tā ir demokrātija.
Ja esi uzvarējis ar savām cēlām un pareizām idejām, tad kāda problēma ir izskaidrot un aizstāvēt savas MN idejas.
Uzvarētājs neko labāku nav izdomājis, kā vien dauzīt gulošo pretinieku.
Ar cieņu.
22.aprīlis 2016, 11:50 | links
 
Bračiņ.
Es kuro reizi jau atkārtošos-MRK pārstāv sava kluba biedru intereses. MRK nekad nav apņēmušies strādāt visu makšķernieku vārdā. Ja kāda intereses sakrīt ar mūsējām, tad tas tikai priecē. Ja Tu būtu veltijis tik pat daudz laika lai apmeklētu kluba sanāksmes kā šī foruma sadaļu "politika", tad iespējams tev būtu vairāk informācijas.

addd
Jau sen ir manīts ka skribeļmaņa pamata nodarbošanās šajā forumā ir oponentu apmelošana un vainošana visās viņa neizdarībās. izaicināšana uz rupjībām. Provokators ari āfrikā ir provokators. Mērķis šamam ir viens-pat no šejienes "aizvākt" nelojālos viņa uzskatiem.
22.aprīlis 2016, 11:19 | links
 
Patin nu add atpakaļ, kur šie paši zēni līksmoja - ka MOSP ieteiktais neiziet cauri, kāda viņiem nu ir ietekme. Kāds atkal jau nezināms personāžs ieteica man padomāt, kāpēc MOSP tik nesekmīgas idejas.

Tie paši tagad iedomājas rādīt uz vainīgo gala rezultātam, it kā es to būtu rakstījis.
Man kaut kas neiet kopā.

Praksē jau bija klasiski - ierēdņi ar pieredzi apspēlēja, kā gribēja, kamēr cirks karoja.

Un par spīti tam - pašlaik ir ievērojama tendence - jo augstāks izglītības līmenis, jo mazāk iebildumu par noteikumiem.
Mušotāju auditorijā vispār neviena - esot loģiski viss, tā bija vienīgā atsauksme.

Uzsildīt pūļa nepatiku zēni ļoti vēlētos, bet atkal jau nesanāk tā īsti. Padomājiet vēlreiz, ko nozīmē 600 savāktās balsis pret zvejas liegumu iekšējos ūdeņos. Tas nozīmē to, ka gadiem ilgi 50 gadīgi onkuļi it kā copmaņi ir čatojuši simtiem ierakstu bez mazākās jēgas un visiem noriebušies, arī paši sev.

CL vide?
Man par noteikumiem reālus ieteikumus atsūtīja 4 cilvēki. Uz viņiem arī orientējos, kamēr bija jauda.
Klubā noteikumu uzmetums - visiem izsūtīja. Sapulcē speciāli šai tēmai bija 5 cilvēki klāt.

Un tālāk?
Vakar bija kluba sanākšana, neviena vārda par citu organizāciju čakarēšanu.
Ir pērn tīkli izņemti 770 metri, ūdas, murdi. Varbūt ne daudz. Jā, reizes 5 mazāk, nekā laikos, kad bija vairāk veselības.

Ir mači rīkoti, talkā būts, Salmo mači tiesāti.
Divus gadus ir strādāts, lai kustētos upju novērtēšana, sekojot, kādas šausmas notiek ar upēm, sevišķi mazajām. It kā kustas, it kā nē, grūti saprast šo valsti.

Četrus gadus ir kustināta doma, ko novadā jābūt ūdeņu aģentūra kā Alūksnē. Nu jau ir paaudžu maiņa šajā tēmā notikusi - stafeti nodevu tālāk, it kā kaut kas kustas, bet arī - kā caur vecu siltumnīcu.

Kas tad notiek īsto vīru pusē?

Aplauzās gudrojot leģendu par Irbes privatizāciju.
Aplauzās baidot, ka tūlīt par copi Ventā naudu prasīšot (es privāti). Praksē gan Ventspilī var copēt ostas akvatorijā un pa brīvu.
Centās izgudrot, ka zogot, ka dzerot.
Publicēja linku, kā es pēc sievas nāves izskatoties - ļoti neuzticams ģīmis esot.
Mēģināja iestāstīt ka literatūras centra naudu esot piesavinājies. Ka piesedzot maluzvejniekus Ventā.
Joprojām sēž savā webā un gudro "atspēkojumus", nepamanot, ka principā viņus liek mierā, kamēr viņi paši nesmird. Labi, vismaz, ka te vairs nelien.

Bet tā citādi - protams, cienījami makšķernieki.
Kur nu man līdz jūsu vīrišķībai.
Tik vien ir tā stāvošā, kā copes kolēģim internetā iespraust.


Labi. Par noteikumiem vēlreiz.

Kāpēc vispār līdu - bija tēze, pamēģināt vienkāršākus noteikumus. Ja nesanāk - veidot info grāmatu, kur ir uzskatāmi paskaidrots.

Tagad atvelkas līdz zivju fondam LMA pārstāvis un mēģina izcīnīt, lai tam līdzekļus nedod, lai dod citiem, kas darīs to pašu un copmaņiem izplatīs par maksu. Bezmaksas projekts kaut kā neesot labi. Kam pretī es saku - darām kaut vai kopā, bet lai labāk. (tāda mīkstsirdība laikam vēju novadam neatbilst).

Bet tālāku lielu plānu pēc grāmatiņas man nav. Līdz ar to vienīgā cerība zēniem ir, ka es varētu atstiepties ātrāk. Tad vismaz Sīlim ar Zvaigzni būtu dzīvē kāds vēsturē paliekošs panākums.
Taču izredzes mazas, ka izdosies.
22.aprīlis 2016, 11:15 | links
 
Šo demogoģisko frāzi : nārsts noslēdzies varat savās sanāksmēs ,, raportēt,, jo laikam mazliet jaucat dabas procesu gaitu ar atsevišķu tās perioda ,, izcelšanu,, . Ja reiz ir liegums tad tādam tam jābūt, ja nav tad ko ,, drātējat parastos copmaņus,, ar šādiem jaunajiem MN !? Pasaki ar ko atšķiras līdaka pirms nārsta ar to pēc ? Varu atklāt noslēpumu ja nezinat, ka nākamā gadā arī tās nārstos, ja būs spējīgas. Un nebūs nārsta laikā pataisītas par ,, invalīdēm,, ar to asaru copi ar lielajām gumijām vai vobleriem.Un manu attieksmi pret foreļotāju/lašotāju lobiju tāpat nemainīsiet.
To pašu par kukanu izmantošanas aizliegumu varu teikt, pieļauju ka nākamajos MN jau parādīsies konkrēta prasība : kādam jābūt pēc izmēriem un materiāliem zivju sitamajam lai humānāka nāve zivij būtu.

Docent, daži komentāri jūsu teiktajam:

Līdakas pazūd aizaugošos ezeros arī bez copmaņu palīdzības. Tas ir tikai laika jautājums - vairāk drazu >> mazāka dzidrība >> lēnāka līdaka.

Mīts par forelistu lobiju ir mīts, kaut vai tāpēc, ka LV ir vissūnainākie apstākļi taimiņu ķeršanā salīdzinot ar LT un EE. Ja mēs lasisti būtu tik spēcīgi, saskaņoti un ietekmīgi, sen būtu citādāk.

Ventā daži jau novēroti braucot ar motoriem un velcējot, spiningojot. Nārsts pa lielam noslēdzies. Pieķert tādus var - ja sakrīt signāls ar iespējām = ļoti niecīga iespēja.

Akmens_Viesis, 21.aprīlis 2016, 20:52
22.aprīlis 2016, 11:02 | links
 
Nekam nemetu, vienkārša loģika, cilvēks kurš pats iepriekš ir uzrakstījis, ka no 5 sūdzībām tik divas izgāja cauri, pēc urmaas otrās dzeltenās kartiņas sāk komentēt un jokot kā no ložmetēja, saka pati par sevi.
Tāpēc Jums arī ir izteikts brīdinājums.
Ar cieņu.

addd, 22.aprīlis 2016, 10:38


Tā ir viņu abu problēma ka kasās nevis sarunājas. Man personīgi tas riebjas. Esmu personīgi gan vienam gan otram teicis sēsties pie viena galda un runāt tikai par lietu . Mani kā makšķernieku interesē gala rezultāts . Rezultāts ir tāds ka tūkstošiem makšķernieku ir neapmierināti. Vainīgs ir gan viens jo nav spējis būt pietiekoši gudrs domu pretinieks gan otrs -kas savukārt izmantojot spēcīgo aizmuguri ir vinnējis pirmo. Tā ir kā spēle -kurš stiprāks . Abas puses ir aizmirsušas ka aiz tā visa stāv makšķernieku tūkstoši.
22.aprīlis 2016, 10:50 | links
 
Nekam nemetu, vienkārša loģika, cilvēks kurš pats iepriekš ir uzrakstījis, ka no 5 sūdzībām tik divas izgāja cauri, pēc urmaas otrās dzeltenās kartiņas sāk komentēt un jokot kā no ložmetēja, saka pati par sevi.
Tāpēc Jums arī ir izteikts brīdinājums.
Ar cieņu.
22.aprīlis 2016, 10:38 | links
 
Nemet nu Add akmeni vienā virzienā. Ne jau tikai viena organizācija ir izstrādājusi noteikumus. Ja vienas organizācijas priekšlikumi ir izgājuši cauri bet otras ne -tātad otra nepareizi strādā. Pārāk daudz personīgo peripētiju tajā visā .Nav absolūti nemaz skaidrā saprāta un dialoga. Dialogs parasti pārvēršas personīgos apvainojumos un rīcība jau pāriet principā nevis saprātā. Tādēļ arī tā ir. Ir gan makšķernieku organizācijās gan politikā. Cik esmu bijis sanāksmēs 80 % no laika tiek veltīts otras organizācijas,un to personu ķēzīšanai . Kāds var būt rezultāts ???
22.aprīlis 2016, 10:23 | links
 
plus, man ir 1 asprātības uzdevums priekš vakara pasaciņas:

kā sauc personāžu CL, kurš vienlaikus apgalvo ka galvenais esot uzlabot kontroli, kā arī māca, kā izvairīties no sabiedriskajiem inspektoriem.

6 burti. Pirmais iespējams "u", bet varbūt arī "p".

Akmens_Viesis, 21.aprīlis 2016, 22:44


Jūs labāk nevis sūdzības rakstītu ADMIN par urmaas, bet tad skaidrotu tautai savu gara darbu Makšķerēšanas noteikumos. Saraksta MN `punktus kur izpildīt un nokontrolēt neviens nevar, un tad brīnās par kritiku.

Ventspilnieki ir vējiem rūdīti vīri, bet ir izņēmumi.

Ar cieņu.
22.aprīlis 2016, 10:08 | links
 
.. :) tādas extras man nav tapē neiedomājos !
Bet jau labi tas, ka atbildēji BEZ liekam dzelībām !
22.aprīlis 2016, 08:59 | links
 
norca777,,,,( tikai nesāc, kā puika mest spainīti un lāpstiņu pa gaisu)..tas nav uzbrauciens, bet man ir interesanti, kā Tu ar spiningu, no krasta izvilki tos tīklus ? Tev tak ar bija noteikti ultra vai laits !!!
Nu tā reāli !


Reāli atklāšu Tev noslēpumu, bet tikai nevienam nestāsti, ir tādas brienam bikses ar kurām var brist pa ūdeni dziļumā gandrīz līdz padusēm.
22.aprīlis 2016, 08:49 | links
 
:)
22.aprīlis 2016, 00:01 | links
 
atradīsie Ādažu pavasara tirgū , un protams Siguldā Stadu tirgū, bet es maskēšos :_)
21.aprīlis 2016, 23:16 | links
 
ja ņem pa lielam, tad cl personāža esmu es tik maskējos ! :)

opusums, 21.aprīlis 2016, 23:07

nostumsim ziepju kalnu un atradīsim:)
21.aprīlis 2016, 23:13 | links
 
ja ņem pa lielam, tad cl personāža esmu es tik maskējos ! :)
21.aprīlis 2016, 23:07 | links
 
tač uzceliet vēl augšā , kurš pirms 13-21 gadiem par ZZS balsojis, jo it kā no turienes visas " nelaimes" sākušās:)
21.aprīlis 2016, 22:51 | links
 
plus, man ir 1 asprātības uzdevums priekš vakara pasaciņas:

kā sauc personāžu CL, kurš vienlaikus apgalvo ka galvenais esot uzlabot kontroli, kā arī māca, kā izvairīties no sabiedriskajiem inspektoriem.

6 burti. Pirmais iespējams "u", bet varbūt arī "p".
21.aprīlis 2016, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager