Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
vitenahemots. Kļūdies. Pašapmierinātajiem pašpatēriņa zvejniekiem lomi tiek pielīdzināti makšķernieka lomam.

urmaas, 12.aprīlis 2015, 19:36




Sory! Nevar jau visu to zināt, neesot tai sistēmā!
12.aprīlis 2015, 20:41 | links
 
vitenahemots. Kļūdies. Pašapmierinātajiem pašpatēriņa zvejniekiem lomi tiek pielīdzināti makšķernieka lomam.
12.aprīlis 2015, 19:36 | links
 
Sory! Kļūda ar tiem daudziem juristiem!
12.aprīlis 2015, 18:51 | links
 
... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.

jurists, 12.aprīlis 2015, 18:30

... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.

jurists, 12.aprīlis 2015, 18:30

... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.

jurists, 12.aprīlis 2015, 18:30

... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.

jurists, 12.aprīlis 2015, 18:30

... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.

jurists, 12.aprīlis 2015, 18:30






Kur tad tie copmaņu advokāti....!!?DDD
Lēmumus, laikam pieņem tikai tīklukrāti...!?
No 1. februāra copē līdaku copmanis ņemt nevarēs, bet "pašapmierinātais pašpatērētājs" to darīs uz urrā....!?
12.aprīlis 2015, 18:49 | links
 
... ne tikai juristi, arī advokāti mēdz iegriezties.
12.aprīlis 2015, 18:30 | links
 
Tiešais tuvums ir apstrakts jēdziens- citam 5 metri, arī būs jautri.
12.aprīlis 2015, 18:26 | links
 
Man pēc copes ir tikai filejas, nevis zivis, un stingrās uzskaites čeks no centrāltirgus par fileju pirkšanu.
12.aprīlis 2015, 18:24 | links
 
Tulko, kā gribi, visam jābūt ierakstītam likumā, nu lai raksta, ka copes reize- 12 stundas, nedēļa- 2 gadus ar mani tiesāsies, a tiesneši pie mums tiesā pēc likumiem, nevis pēc likuma interpritācijām !
12.aprīlis 2015, 18:22 | links
 
Var arī šitā no rīta copēju Babītē, noķeru normu-beidzu copēt- izķidāju filejās , pārbraucu uz Lielupi un copēju jaunu normu, man ir ļoti izdevīgi, ka ir neskaidrības likumā.

opusums, 12.aprīlis 2015, 18:08



Tu baigi kļūdies, drīzāk, kāds šodien varēja "pareizi" iztulkot TN! Viena cope- viena diena- varbūt kalendāra....!?
Citā copes vietā, ja mašīnā, "tiešā tuvumā", zivis, kuras pārsniedz "viena copes reize", utt., auzas,....!?
12.aprīlis 2015, 18:18 | links
 
Labdien džeki,
kas jauns makšķerēšanas noteikumos?

jurists, 12.aprīlis 2015, 17:56




MN vēl tie paši, bet MN projekti redzami MOSP mājas lappā....!?
Vai tiešām te mēdz būt juristi!?
12.aprīlis 2015, 18:11 | links
 
Var arī šitā no rīta copēju Babītē, noķeru normu-beidzu copēt- izķidāju filejās , pārbraucu uz Lielupi un copēju jaunu normu, man ir ļoti izdevīgi, ka ir neskaidrības likumā.
12.aprīlis 2015, 18:08 | links
 
Es, personīgi, vasarā, biežāk copē braucu uz divām dienām, citreiz ilgāk, ja MN nav noteikts, kas ir viena copes reize, tad savu divu dienu copi par vienu arī nekad neuzskatīšu, bet kam šī neskaidrība..., kam vajag šo strīdu..!?
Tā pat, debīlisms MN Projektā, par mēra zivju neķidāšanu! Ja copē vairākas dienas, vasarā, bez auto ar aprīkotu leduskapi, tos "lomus" pat kaķi neēdīs...!?
12.aprīlis 2015, 18:07 | links
 
Labdien džeki,
kas jauns makšķerēšanas noteikumos?
12.aprīlis 2015, 17:56 | links
 
Aha .. es no rita iebraucu vienaa ezerinjaaa un nokjeru paredzeetaas 5 ljidakas ... pusdienas paguleju .. vakarpuse iebraucu citaa ezerinja ... un atkal 5 ... un ja teiksim parbauda CP un inspekcija.. 5+5 jau 10 tatad brakonjers...... bet taja pat laika ... vietejais .. izbrauca no riita nokjera 5 - arii vakara izbrauca nokjera 5 . arii 10 - bet neko nav parkapis .. neskaidriibas sanaak.
Protams saxies riesham a kam tev 10 lidakas ... man i 2 gana... bet cipari raada savu taisnibu

zivotaajs, 12.aprīlis 2015, 17:44




Tur jau tā lieta, kas ir viens loms, vai kas ir viena copes reize....!?
12.aprīlis 2015, 17:48 | links
 
Aha .. es no rita iebraucu vienaa ezerinjaaa un nokjeru paredzeetaas 5 ljidakas ... pusdienas paguleju .. vakarpuse iebraucu citaa ezerinja ... un atkal 5 ... un ja teiksim parbauda CP un inspekcija.. 5+5 jau 10 tatad brakonjers...... bet taja pat laika ... vietejais .. izbrauca no riita nokjera 5 - arii vakara izbrauca nokjera 5 . arii 10 - bet neko nav parkapis .. neskaidriibas sanaak.
Protams saxies riesham a kam tev 10 lidakas ... man i 2 gana... bet cipari raada savu taisnibu
12.aprīlis 2015, 17:44 | links
 
Es domāju tā, ja copes rīki ir izņemti no ūdens, tad cilvēks necopē un makškerēsanas reize ir beigusies.

opusums, 12.aprīlis 2015, 17:39



Baigi OK!
12.aprīlis 2015, 17:42 | links
 
Nezinu cik daudzus ieinteresēja pēdējās sēdes protokols. Es sapratu dažas lietas.
Ar padomes izveidošanu departaments šķiet ir palicis par padomes sekretariātu un visu tagad nosaka padome – departamenta teiksim nav, dzīvē viņš pastāv, bet par sekām neatbildēs. Savukārt pēc savas darba grupas likvidācijas Padome pretī gaišajai nākotnei traucas neievērojot Padomes nolikumu.
Priecē, ka ir padomē sastopami cilvēki ar galvu uz pleciem, piemēram, tam pašam mosp par problēmas nekorektu atspoguļošanu, tika norādīts. Priecē arī tas, kas ārpus savu biznesa interešu lobēšanas, izrādās kaut kāda loģiskā domāšana ir arī zvejnieku pārstāvim. Lai kā padome veiksmīgi atbalstīja abu projektu tālāku virzību.

Interesants man likās ieraksts, kur vienas grupas vadītājs jautā par noteikumos iztrūkstošajām makšķerēšanas apliecībām, kuras jāievieš…. Nākamais ieraksts M.Balodis informē, ka par kopīgas informācijas un daru sistēmas izveidošanu jau pusgadu notiek sarunas ar BIOR un cer, ka kaut kad nākotnē pie tās nonāks.

Interesanti, kas tās par apliecībām, datu sistēmu, sarunām un īpaši kā vārdā tiek runāts?

Zvaigzne, 12.aprīlis 2015, 17:27







Cik saprotu, tikai normāli, kādu zivju minimālo nocopes izmēru palielināšana MN Projektā būtu likumpamatota ar, kādiem LV zinātniskiem LV zivju populācijas rezultātiem, nevis, no tā pirksta izzīstiem faktiem...!?
12.aprīlis 2015, 17:40 | links
 
Es domāju tā, ja copes rīki ir izņemti no ūdens, tad cilvēks necopē un makškerēsanas reize ir beigusies.
12.aprīlis 2015, 17:39 | links
 
Nezinu cik daudzus ieinteresēja pēdējās sēdes protokols. Es sapratu dažas lietas.
Ar padomes izveidošanu departaments šķiet ir palicis par padomes sekretariātu un visu tagad nosaka padome – departamenta teiksim nav, dzīvē viņš pastāv, bet par sekām neatbildēs. Savukārt pēc savas darba grupas likvidācijas Padome pretī gaišajai nākotnei traucas neievērojot Padomes nolikumu.
Priecē, ka ir padomē sastopami cilvēki ar galvu uz pleciem, piemēram, tam pašam mosp par problēmas nekorektu atspoguļošanu, tika norādīts. Priecē arī tas, kas ārpus savu biznesa interešu lobēšanas, izrādās kaut kāda loģiskā domāšana ir arī zvejnieku pārstāvim. Lai kā padome veiksmīgi atbalstīja abu projektu tālāku virzību.

Interesants man likās ieraksts, kur vienas grupas vadītājs jautā par noteikumos iztrūkstošajām makšķerēšanas apliecībām, kuras jāievieš…. Nākamais ieraksts M.Balodis informē, ka par kopīgas informācijas un daru sistēmas izveidošanu jau pusgadu notiek sarunas ar BIOR un cer, ka kaut kad nākotnē pie tās nonāks.

Interesanti, kas tās par apliecībām, datu sistēmu, sarunām un īpaši kā vārdā tiek runāts?
12.aprīlis 2015, 17:27 | links
 
Nesaprotu, kādēļ jaunajā MN projektā kāpj uz tiem pašiem grābekļiem! Kādēļ MNP nav sākumā, kā citos NA pēc preambulas Vispārējā daļa noteikti, un tulkoti, kādi jēdzieni, kuri nav ne ZL, ne šodienas MN!?
Piemēram, kas MN izpratnē ir "tiešā tuvumā"- nekonkrēts jēdziens...! Nekur nav nostiprināts, arī CL to nenosaka!
Otrkārt, ja šodienas MN ir noteikts nekonkrēts jēdziens: "viena makšķerēšanas reize", tad MN Projektā ir izmainīts, tā vietā: "Vienai personai neatkarīgi no makšķerēšanas ilguma lomā atļauts paturēt: "!
Ja iepriekš nebija saprotams, un definēts, kas ir MN izpratnē "Viena makšķerēšanas reize", tad tagad ir uzrakstīts, kāds juridiski nesaprotams, nekonkrēts mistrojums: "vienai personai neatkarīgi no makšķerēšanas ilguma LOMS"???
Kas ir LOMS, Letti vasarā apbraukā Letgali, dienām un nedēļām, tur dzīvo copējot...!?
Katrs nekonkrētums MN un neskaidrs jēdziens ir lieka iespēja AA pārsūdzēšanai, kā arī iespēja korupcijas riskiem!?
Tā vien izskatās, ka šos MN projektus veido tie paši vecie Āži, uz tās pašas bāzes, par bargu naudu, bez jebkādas juridiskās tehnikas, ar stipri vidēju copmaņu un tīklinieku izglītību...!
12.aprīlis 2015, 17:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager