Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Teorētiski gar dzelzceļu iet dzelceļa teritorija, cik viņa ir plata hren viņu zin, a kur tev neļāva copēt ?
12.aprīlis 2015, 10:01 | links
 
ā starp citu, pie ūdenslīnijas nekādas brīdinošās vai informējošās zīmes nav izvietotas........
12.aprīlis 2015, 09:55 | links
 
Hellooo, varbūt kāds zin pateikt kādi normatīvie akti regulē cik tuvu drīkst makšķerēt pie apsargāta dzelzceļa tilta, regulāri saķeros ar tilta sargiem -šie atsaucoties uz kaut kādu tur "dzelzceļa likumu" brēc par 50 metru zonu, es tādu normu m.k noteikumos par dzelzceļa objektiem nevaru atrast, es atkal pastāvu uz visiem zināmo "nedrīkst makšķerēt zem tiltiem" . Agrāk kad tikko ieviesa to apsardzi šie teica, ka nedrīkst tikai zem tilta staigāt, tagad jau šie paplašinājuši šo zonu līdz 50 m uz katru pusi no tilta balstiem, man liekas, ka tāpēc lai paši netraucēti varētu likt šņores .........
12.aprīlis 2015, 09:38 | links
 
Tā jau Latvijā tagad ir ierasts, nekā neparasta. Lielākā daļa dzīvo pēc šī principa:- pēc manis kaut vai ūdensplūdi.
Tā tiek izniekoti zivju resursi, izcirsti meži, sagrauta ražošana , aizdzīti trimdā cilvēki. Lozungs nesatricināms - pēc manis, viss pofig! Lai tikai ir MAN....

Mēs visi dzīvojam pēc vieniem likumiem, ko pieņem Mūsu Saima, kuru Mēs esam ievēlējuši, maini likumus, lai viss ietu uz labo pusi, kāpēc Tevis Krūmujanci vēl nav tur ?
Man tiešām likuma ietvaros (ar maziem pārkāpumiem) ir nikolais, kas būs pēc manis !
.....:)
12.aprīlis 2015, 08:51 | links
 
Sulla. Jāsāk ar pašam ar sevi! Interesanti, ko tobrīd Tu varēji pateikt MN pārkāpējam, kas piesitis Rimi maisiņu ar zemmēra forelītēm, kad pats esi pārkāpējs?! Tāpēc nav ko vaimanāt. Mēs paši panākam to, ka MN tiek iekļauti ar vien vairāk aizliegumu!
Man jau patīk tā forelistu noslēpumainība, vienpatība, greizsirdība uz "savām" upītēm. Esi padomājis, ka varētu domubiedri apvienoties. Sakopt kādu upi, sadarboties ar VVD inspektoriem, utt. Tik dzirdu vaimanas, inspektoru pie upes neesmu redzējis entos gadus. Tik vien kā bildītes iepostēt un jūsmot par foreļcopi protat!
12.aprīlis 2015, 07:12 | links
 
Sulla, saprotu tev argumentu par līdaku liegumu ir beigušies, palikušas vaimanas un vainīgie - tārpotāji ! :))))) Tā teikt - mainam sarunas tematu.
12.aprīlis 2015, 04:54 | links
 
opusums
Resursi, kurš viņus ir saskaitījis, es copēju šodien, lai tie kam rūp resursi necopē vispār un zivis būs nosargātas.
11.aprīlis 2015, 21:39 | citēt | nosūdzēt | links
=============================
Tā jau Latvijā tagad ir ierasts, nekā neparasta. Lielākā daļa dzīvo pēc šī principa:- pēc manis kaut vai ūdensplūdi.
Tā tiek izniekoti zivju resursi, izcirsti meži, sagrauta ražošana , aizdzīti trimdā cilvēki. Lozungs nesatricināms - pēc manis, viss pofig! Lai tikai ir MAN....
11.aprīlis 2015, 22:31 | links
 
Toties pie upes nebija gaļenieku!

Chalitis, 11.aprīlis 2015, 07:33


kātad nebij, tārpotāji izlasīja visu līdz pēdējai, ņēma cik var izvilkt. 90. to pirmajā pusē vēl ļoti bieži varēja viņus sastapt, pēc viņu pēdām uz sērēm mētājās norautās, izbrāķētās sliekas, nu tas ir retums. Slikta cope tiem skaitījās 4-5 zivis kulē, bet ar lepnumu atcerējās kad savilka 20 un vairāk gabalas. Par laimi tārpotāji foreļupēs iet mazumā, palikuši pārsvarā vietējie lauku puiškāni un opīši. Protams ir jau spiningotāji ar rīmas, viens tāds forelŗacis te katru pavasari izliek virsmēru līķu bildītes.
11.aprīlis 2015, 21:52 | links
 
Resursi, kurš viņus ir saskaitījis, es copēju šodien, lai tie kam rūp resursi necopē vispār un zivis būs nosargātas.
11.aprīlis 2015, 21:39 | links
 
Vēl reiz oponēšu, kā mazākuma intereses / foreļotāju / ir guvušas pārākumu pār vairākumu - līdaku ķērāju .
Skabarga, 9.aprīlis 2015, 21:46

tā ir demagoģija, foreles mēs visi spiningojām pavasarī arī pirms aizlieguma atcelšanas, mūs tas nekādi neietekmēja ;) Bet aizlieguma atcelšana ļāva tūkstošiem copmaņu, kuri makšķerē tikai ar spiningu(un tādu ar katru gadu tikai aug) 2 mēnešus nesēdēt mājās bet baudīt copi. Paskaties kā aug mikrodžiga popularitāte, pats zinu vienu kurš pašlaik veiksmīgi ar to velk vimbas, sapalus, nemaz nav vajadzība ieciklēties uz asari, kuri ar pašlaik nārsto. Un vispār tārpotājiem kuri nu tonnām smeļ ikrainās vimbas ir diez gan absurdi pašlaik braukt augumā spiningotājiem, divkosība ;) No man personīgi pazīstamiem spiningotājiem pašlaik neviens nevelk līdakas, jo pašlaik interesē pavisam citas zivis.

Sulla, 9.aprīlis 2015, 22:03

Redz, kā pats atzinies ka nieievēroji MN! Spiningošanas aizlieguma atcelšana ļoti ietekmēja foreļu resursus. Ir tāda kategorija"spiningistus vulgaris", kam po.uj tava un citu attieksme pret foreli! Viņš ir ķēris vienmēr līdakas un normu (ja saķer) arī paturējis. Tādam ir pie kājas nabadzīgais foreļu resurss. Tur arī "norma" tiek paņemta! Spiningošanas aizliegums mani nekā neskāra. Es brīnišķīgi ķēru foreles ar mušmakšķeri un strīmeriem! Toties pie upes nebija gaļenieku! Interesants fakts. Maijā viņi visi pazudīs, bet krējums būs nosmelts.
11.aprīlis 2015, 07:33 | links
 
skabarga
Pareizi esi teicis gan par vimbām, gan līdakām, gan spiningošanu-cemmerēšanu.
Paši ar savām rokām iznīcinām savus resursus, tikai šī brīža alkatības dēļ.
Ja likumdevēju un makšķerēšanas noteikumu rakstītāju un citu spriedēju galvas būs ar prāta spējām pavisam maz piesātinātas, resursu mums, pie pašreizējās attieksmes, paliks arvien mazāk un mazāk.
Un izskatās šobrīd, ka nevienu jau Latvijā šis resursu jautājums tā nopietni nemaz neinteresē. Pačalo, pačalo, pamērās ar krāniņiem, uztaisa mazu kosmētiku - un viss paliek pa vecam.
Tā ka ... zari balku!
10.aprīlis 2015, 23:54 | links
 
Klau, skabarga, a pa ko tevi izmeta no portāla ar segvārdu- runcis71?
10.aprīlis 2015, 17:33 | links
 
Sulla, demagoģija ir tavos vārdos par ,, tikai spinigotājiem,, tev ir informācija par skaitu ? Vai tomēr esi ,, sirds dziļumos ar partiju,, kad padomju laikos bij lozungs : Pēc darbaļaužu un iniciatīvas grupas gribas nolemjam ka būs tā ...
Nevis kā pareizi, bet kā kādam / grupiņai / izdevīgi.
Personīgi nezinu nevienu kurš tikai spiningo un neko citu, bet tādu kas spiningo un citu arī dara zinu ĻOTI DAUDZUS , draugus/ paziņas un ,,svētdienas copmaņus,,.
Par kontroli runājot - visi zin kaut par tām pašām vimbām , ko acīs te visu laiku bāz - kā tās tiek ,,skaldītas,, pie rumbas Ventā un Bauskā pilsētas teritorijā. Nevajag inspektoriem pēc idejas nekur braukt un ,,pa krūmiem,, kādu dzenāt, bet nokontrolēt kaut vai šos posmus. Bet dzīvē kaut kā viss ne tā ...
Tad par kādu kontroli var būt runa !? Lasu un katrs piemin to kā panaceju. Bet viss ir daudz ,, dziļāk,, un tikai ar LIEGUMU, var kaut kā vēl glābt tos dabas resursus , kas mums ir.
:)
10.aprīlis 2015, 17:04 | links
 
Vajag nārsta laikā vispār aizliegt jebkuru zivi paturēt var jau ar vilkt un laist vaļā
9.aprīlis 2015, 23:47 | links
 
Cerams tagad nesaksies savstarpeja merisjanas par kursj i labaaks.Ka Skabarga teica un veel neskaitaami CL lietotaaji-nekas nemainisies,naf kontroles.Tas malikis no lielupes vispaar fascinee-vinjam visi papirii ir nokartoti un to jau pieljauj valsts un pasjvaldiiba,cik zinu tad tuliit bus karteejaa sede par MN,visi varot pieteikties.siikak zm lapaa.
9.aprīlis 2015, 22:27 | links
 
Vēl reiz oponēšu, kā mazākuma intereses / foreļotāju / ir guvušas pārākumu pār vairākumu - līdaku ķērāju .
Skabarga, 9.aprīlis 2015, 21:46


tā ir demagoģija, foreles mēs visi spiningojām pavasarī arī pirms aizlieguma atcelšanas, mūs tas nekādi neietekmēja ;) Bet aizlieguma atcelšana ļāva tūkstošiem copmaņu, kuri makšķerē tikai ar spiningu(un tādu ar katru gadu tikai aug) 2 mēnešus nesēdēt mājās bet baudīt copi. Paskaties kā aug mikrodžiga popularitāte, pats zinu vienu kurš pašlaik veiksmīgi ar to velk vimbas, sapalus, nemaz nav vajadzība ieciklēties uz asari, kuri ar pašlaik nārsto. Un vispār tārpotājiem kuri nu tonnām smeļ ikrainās vimbas ir diez gan absurdi pašlaik braukt augumā spiningotājiem, divkosība ;) No man personīgi pazīstamiem spiningotājiem pašlaik neviens nevelk līdakas, jo pašlaik interesē pavisam citas zivis.
9.aprīlis 2015, 22:03 | links
 
izskatās ka daži aizķērušies 20-30 gadu pagātnē, kad bomīgs spinnings ar lielu karoti galā bija sinonīms līdaku copenei. Bet tie laiki ir pagājuši, nu ar viegliem kātiņiem, mikrodžigu tu vari sekmīgi vilkt jebkuru zivi, praktiski visas baltās, ieskaitot karūsas, vimbas un pat vīķes. Ja valstī nav kontroles un vēl arvien ir liela daļa badīgu padlaiku atlieku copmaņu kas atļaujas bāzt kulē jebkuru zemmēra līdacēnu arī nārsta lieguma laikā, tad mīlīši nevainojiet copes veidu "spiningu". Nekādas izmaiņas likumos (un spiningot pavasarī atļauts jau krietnu laiku) tos badakāšus neizmācīs, tikai regulāri un iespaidīgi sodi.
8.aprīlis 2015, 17:37 | citēt | nosūdzēt | links

Vēl reiz oponēšu, kā mazākuma intereses / foreļotāju / ir guvušas pārākumu pār vairākumu - līdaku ķērāju un tas aceltasi liegums nav nemaz tik sen. Tā kā pats minēji par kontroli , vēl reiz atkārtošos : agrāk ar spiningu LIEGUMA laikā nedrīkstēja pie ūdens rādīties un ja kāds bija pa gabalu redzams un saprotams ka ,,maliķo ,, tagad demokrātijas un nelielas ļaužu grupas interesēs var atklāti vicināties un visiem bāzt acīs , ka asarus ķer ar 20cm vobleriem un ja zivs tai brīdī nav paņemta arī inspektori ir muļķu lomā.
Jau dzīvē šobrīd līdzīgu situāciju var vērot, kā zilie pieprasa vienlīdzīgas tiesības uz laulībām - tikai kas no tā sanāks un ko šie ,,piedzemdēs,, !? Tas pats notiks ar līdakām , kas tiek kāstas nārsta laikā.
9.aprīlis 2015, 21:46 | links
 
viss būs labi :)
9.aprīlis 2015, 21:18 | links
 
Paga paga.
Tātad makšķerniekiem līdakām būs liegums no 1. februāra, bet zvejot pēc 1. februāra varēs?
Vispār sāp sirds, ka tagad, zivju nārsta laikā, oficiāli drīkst zvejot.

andzus69, 9.aprīlis 2015, 19:07

Tere!
Kā būs,kas to lai zin?
Cik saprotu,tad šie gara darbi tik projekti.
9.aprīlis 2015, 19:46 | links
 
Paga paga.
Tātad makšķerniekiem līdakām būs liegums no 1. februāra, bet zvejot pēc 1. februāra varēs?
Vispār sāp sirds, ka tagad, zivju nārsta laikā, oficiāli drīkst zvejot.
9.aprīlis 2015, 19:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager