Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Kā saka, par jūsu naudu jebkuras jūsu kaprīzes :D Tā ka piezvejā var paturēt visu, ja vien maks atļauj

Un nav neviena stukača !
9.aprīlis 2015, 15:13 | links
 
RMatisons
Un kā ar nelielu līdaku piezveju? Vai var būt?

krumujancis, 9.aprīlis 2015, 11:50


Kā saka, par jūsu naudu jebkuras jūsu kaprīzes :D Tā ka piezvejā var paturēt visu, ja vien maks atļauj
9.aprīlis 2015, 12:59 | links
 
Protams piezvejai ir jābūt.
9.aprīlis 2015, 12:21 | links
 
RMatisons
Un kā ar nelielu līdaku piezveju? Vai var būt?
9.aprīlis 2015, 11:50 | links
 
Kas vēl blin nesaprot tad palasat noteikumu.
Spiningot ir atlauts visu cauru gadu.
Aizliegts ir paturēt lieguma laikā atiecīgo lieguma laika zivi.
p.s. vo makšķernieki atradušies bet nezin noteikumus bet paniku celt māk.
9.aprīlis 2015, 11:38 | links
 
p.s.
SORY "caps Lock" iespiedās. :)

urmaas, 8.aprīlis 2015, 21:26

Itkaa nezini ko dara AZJI vai PUT IN shit:)
8.aprīlis 2015, 21:40 | links
 
p.s.
SORY "caps Lock" iespiedās. :)
8.aprīlis 2015, 21:26 | links
 
https://www.zm.gov.lv/public/files/CMS_Static_Page_Doc/00/00/00/56/88/LIJU_padomes_200315_protokols.pdfIeteiktu izlasīt.

Zvaigzne, 8.aprīlis 2015, 11:00

Izlasiju. Daži punkti galīgi nav saprotami. Par zivju uzturēšanu ūdenī peldus stāvoklī ari līdz galam nav saprotams. Varbūt man dēļ šitā punkta vēl vajadzēs tikai noteikta materiāla un noteikta garuma uzglabājamo tīkliņu iegādāties? Kā jau iepriekš minēju-ja pirms jāņiem pieķerās "kodeksnieks" kuru noteikti gribēšu nokūpināt (MN tas nav aizliegts). Tad ko, kur un kā man viņu uzglabāt? Vai tos pašus pāris zonderus jūlija mēnesī, kā man viņus nesasmakušus un/vai "neuzvārītus" saglabāt copes laikā? Visiem nevar būt laivas aprīkotas ar aeratoriem.
Ir vēl pāris punkti kuri manā skatijumā ir galīgi garām.
p.s.
Jautājumi vairāk būtu adresējami personĀŽIEM ZM kuri spriež par šiem punktiem.
8.aprīlis 2015, 21:14 | links
 
I kas tajā raidijumā bija?
8.aprīlis 2015, 21:08 | links
 
Jaunie ir klaat,kapeec nedrixt spiningot ,ir atljauts.Te laikam vietaa ir taa vecaa anekdote:zeens ar beibi ticis liidz gultai,un sjii pazinjo,ka spilji vilji nevar notikt,uz ko jaunietis saka :nu luudzu vismaz liidz pusiitei!:)
8.aprīlis 2015, 21:07 | links
 
veic priekšdarbus ilgspējīgai attīstība:)
8.aprīlis 2015, 20:47 | links
 
Ieslēdziet "Bez tabu".
8.aprīlis 2015, 19:38 | links
 
es te nepareizi nokopēju no RUUKIITIS tekstu. ko tu ar to gribi teikt ka es nevaru ne asarus ne zandartus ar spiningu ķert??? o.k trāpas lidaka palaid atpakaļ nav taču liegums uz spiningošanu bet gan uz konkrētu zivju sugu.
8.aprīlis 2015, 19:07 | links
 
Rakstu savu bēdu, jo nezinu kur vērsties...
pāris vārdos īss ievads - .. bez tā ka aizraušanās ir Spiningošana, gatavojos skriešanas Maratonam un nereti skraidu gar / pa Ogres Daugavas dambi.
Pagājušās brīvdienas bija kronis visam. Pirmdien 06.marts.2015. sakaitīju nu vismaz 8-10 spiningotājus (vietā kur šoseja ar Daugavu satiekas). pie iebraukšanas Ogrē.
Nu pastāstat ko spiningotājam darīt ar kātu rokās pie upes Līdaku lieguma laikā?
Sāpe ir tā ka skaistā laikā nav bijusi reize kad es viņus tur neredzētu.
Vai tiešām cilvēki nesaprot ka nu ļaujam iznārstot Līdacēniem un tad tās medījam.
Vai tiešām nav kāds kas var viņus patramdīt?
nav ne jāslēpjas, ne jāķer tos " spiningotājus" piebrauc pie upes a tur viņi ka biezss...
8.aprīlis 2015, 16:19 | citēt | nosūdzēt | links
ko tu ar to gribi teikt ka es nevaru ne asarus ne zandartus ar spiningu ķert??? o.k trāpas lidaka palaid atpakaļ nav taču liegums uz spiningošanu bet gan uz konkrētu zivju sugu.
8.aprīlis 2015, 19:03 | links
 
izskatās ka daži aizķērušies 20-30 gadu pagātnē, kad bomīgs spinnings ar lielu karoti galā bija sinonīms līdaku copenei. Bet tie laiki ir pagājuši, nu ar viegliem kātiņiem, mikrodžigu tu vari sekmīgi vilkt jebkuru zivi, praktiski visas baltās, ieskaitot karūsas, vimbas un pat vīķes. Ja valstī nav kontroles un vēl arvien ir liela daļa badīgu padlaiku atlieku copmaņu kas atļaujas bāzt kulē jebkuru zemmēra līdacēnu arī nārsta lieguma laikā, tad mīlīši nevainojiet copes veidu "spiningu". Nekādas izmaiņas likumos (un spiningot pavasarī atļauts jau krietnu laiku) tos badakāšus neizmācīs, tikai regulāri un iespaidīgi sodi.
8.aprīlis 2015, 17:37 | links
 
Lasi jaunos makš]kerēšanas noteikumus un neskumsti.
Makšķerēšanas virsvadoņi ir parūpējušies lai līdaku tuvākajā nākotnē būtu vēl mazāk. Vēl vajadzētu tur ieteikt tīklu vai murdu ielikt - tas ļoti uzlabotu izredzes saglabāt līdaku resursus!
8.aprīlis 2015, 16:23 | links
 
Rakstu savu bēdu, jo nezinu kur vērsties...
pāris vārdos īss ievads - ..
ruukiitis, 8.aprīlis 2015, 16:19


Zanderus dušī, piemēram. Protams, ka daļa arī līdakas tā teikt piezvejā paņem.
8.aprīlis 2015, 16:22 | links
 
Rakstu savu bēdu, jo nezinu kur vērsties...
pāris vārdos īss ievads - .. bez tā ka aizraušanās ir Spiningošana, gatavojos skriešanas Maratonam un nereti skraidu gar / pa Ogres Daugavas dambi.
Pagājušās brīvdienas bija kronis visam. Pirmdien 06.marts.2015. sakaitīju nu vismaz 8-10 spiningotājus (vietā kur šoseja ar Daugavu satiekas). pie iebraukšanas Ogrē.
Nu pastāstat ko spiningotājam darīt ar kātu rokās pie upes Līdaku lieguma laikā?
Sāpe ir tā ka skaistā laikā nav bijusi reize kad es viņus tur neredzētu.
Vai tiešām cilvēki nesaprot ka nu ļaujam iznārstot Līdacēniem un tad tās medījam.
Vai tiešām nav kāds kas var viņus patramdīt?
nav ne jāslēpjas, ne jāķer tos " spiningotājus" piebrauc pie upes a tur viņi ka biezss...
8.aprīlis 2015, 16:19 | links
 
Paldies par ieteikumu, taču izlasīt nav iespējams
8.aprīlis 2015, 16:18 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager