Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Jāpiesakās robežsargiem, līdzi jābut lukturītim un diviem enkuriem.
8.aprīlis 2015, 09:14 | links
 
Labrīt kungi!
Varbūt kāds ir informēts par īpašām prasībām iebraucot ar laivu uz copi jūrā, piemēram no Daugavas? Īpašas vestes, jāzvana kādam jāpiesaka un utt?
Paldies
8.aprīlis 2015, 08:26 | links
 
Kad var sakt braukt ar laivu.?

viksviks, 8.aprīlis 2015, 07:10


Ar laivu tūrists var braukt kaut tagad, makšķerēt no laivas drīkst no 01.05.2015g.
Ar cieņu.
8.aprīlis 2015, 08:16 | links
 
Kad var sakt braukt ar laivu.?
8.aprīlis 2015, 07:10 | links
 
Bet tur jau tajaas grupaas pie zm,lma vispar nav teiksjanas,par tikliem runjot-kamer nebuus kontrole,tikmer visi liks arii paalii un aizmirstot kur ielikusji.tas pac kas ar kaatu raustiitjiem.veel ja ielieku mazo 25m mazo tiklinju katram gimenes paspaterinja zvejniekam,tad beigaas dauzi simti var sanaakt.ar copeneem tas pats-divi siikie-6copenes.kaut kaa taa.
7.aprīlis 2015, 23:12 | links
 
imations-kāpēc domā ka LMA noraka? Manas domas ka drīz izpeldēs.

Malikis2011, 7.aprīlis 2015, 22:14


It kā nevajadzētu, tam notikt, bet ja pavasara krāsas partijas kasē ir kas iemaksāts, tad visādi brīnumi var būt, jo tad tīri labi daži varēs parazitēt uz resursu rēķina.
7.aprīlis 2015, 22:38 | links
 
imations-kāpēc domā ka LMA noraka? Manas domas ka drīz izpeldēs.

Malikis2011, 7.aprīlis 2015, 22:14

Sorry,nebiju raxtu lasijis copes lietas,tur saimnieks izteica savu viedokli,lidz ar to zalajam nebija Variantu par ko sjovakar izteikties.Vo.
7.aprīlis 2015, 22:36 | links
 
Zalais,Tu tak vislaik biji pret lma projektu un par tikliem,tagad raxti no kurienes kajas aug.kaut kas ir mainijies kabataa?

Kirsis6666, 7.aprīlis 2015, 22:09


Es vienkārši esmu par to ka no diviem ļaunumiem jāizvēlas mazākais šobrīd – tas ir MOSP kantoris, vismaz viņi neproducē tik lielas stulbības, kā LMA un ar mentālo stāvokli tur vairākumā visiem ir daudzmaz OK.
Un par tīkliem nekas nav mainījies es vēl ar vien uzskatu, ka tiem jābūt pieejami visiem, tikai tas tik drīz nenotiks, jo tas nav izdevīgi ne makšķerbosiem, ne komerczvejniekiem, piemēram, jaunos MN ir atļauts paturēt Daugavas lasi jūrā lieguma laikā speciālā apgabalā, kur tie koncentrējas, nu lai veicas ar to lašu makšķerēšanu, kad tie nebarojas, bet, ja būtu pieejama visiem iespēja zvejot, normāli tauta varētu pacelt pumpaino zivi.
7.aprīlis 2015, 22:31 | links
 
imations-kāpēc domā ka LMA noraka? Manas domas ka drīz izpeldēs.
7.aprīlis 2015, 22:14 | links
 
Zalais,Tu tak vislaik biji pret lma projektu un par tikliem,tagad raxti no kurienes kajas aug.kaut kas ir mainijies kabataa?
7.aprīlis 2015, 22:09 | links
 
Copes Lietas Aprīļa numurā „Vai suņiem vienmēr jārej?” raksts skaidri parāda pēc kādiem principiem tika veidoti MN. Skaidri intervijā ar O.Beķeri pateikts, ka „Man redziet nepatīk velcēšana, un tas ir pasaules ļaunums, tādēļ to vajag aizliegt”, tāpat tas attiecas attiecībā uz vienu makšķerēšanas reizi vai pašvaldību iespēju noteikt lokālos mini MN. Nemaz nerunājot par trīs plēsējiem un no tiem atvasinātām ēdamreizēm.
Vienkārši plānotie MN nav radīti tiem 100.000 teorētiskiem makšķerniekiem, kam interesē atpūsties, bet radīti tiem, kas mīl dzīvot ilūziju pasaulē, kur valda augstā aristokrātiskā masoņmakšķernieku ideoloģija un protams naudas rebes. Būtībā MN būs pamācība, kā pareizi jāpiekopj hobijs bauriem jeb makšķerniekam vienkāršajam, jeb dažu „darboņu” garadarbs, kas domā, ka tā ir pareizi darīt TO.
Bet tik un tā plānotie MN ir vienkāršāki un mazāk stulbību tajos, jeb vienkārši tās daļēji nomainītas ar citām, kā arī visiem ir stipri paveicies, ka LMA izstrādātos MN noteikumus nobortēja, jo tad būtu OPA visai LV n-tajā pakāpē.
7.aprīlis 2015, 22:02 | links
 
Atvaino Krūmujanci- Bija domāta Akmens viesis ar visu citātu!!!
7.aprīlis 2015, 22:02 | links
 
....Vēžotāji, zemūdens mednieki, zvejnieki- tīklinieki? Kāds tiem sakars ar MN?
Noteikumu bija jāizstrādā tikai makšķerniekiem kopā ar ZM un ne vairāk, jāpieņem administratīvā kārtā - nevis balsojot kaut kādam kopumam.
Katra šī grupa varēja cīnīties par savu noteikumu izstrādāšanu.....

Krūmujanci, nu gan nevajag muldēt, tieši šādu variantu tu&Co, nepieļāvāt pat sapņos!!!!
MN daļu makšķerniekiem taisīt pēc "sava ģīmja, līdzības un, atkārtoju, merkantilajām vēlmēm"-gribējāt vieni- jā, bet pārējiem ar gribējāt noteikumus diktēt un vēl taisījāt savus kreisos gājienus kuluāros un pašvaldībās!!! Ja nezini ko dara tavi čomi tad labak nerunā!
Tas, ka pagaidām to daudz necilā, nenozīmē, ka gaismā necels!
7.aprīlis 2015, 21:29 | links
 
Palika gan neskaidrs. Priekš kam tik dārga MAKŠĶERĒŠANI paredzēta laiva un priekš kam 5zs elektromotors ar jaunākās paaudzes eholotu. Un vai gadījumā Baloža k-gs (VSOP) neizplata šo "pavisam nedārgo" laivu papildus aprīkojumu... (http://www.eholotes.lv/pre-built-pages/about-v1/)

Latvānija uz priekšu, tas taču ir normāli, ka bīda savu biznesu.
7.aprīlis 2015, 21:26 | links
 
Ar laivas projektu viss ir kārtībā, ir gan veikums, gan rezultāti, gan secinājumi.
Iesaku ikvienam pamēģināt nodibināt biedrību un tuvoties nospraustiem mērķiem praktiski, tas ir to vērts.

Ja novadā radīsies efektīvāks zivju sargāšanas veids, varēs pārņemt tehniku jebkurā brīdī, nekas nav nozagts vai nelietderīgs bijis, kā te šuneļi vaukšķ.


Ja kaut kas palika neskaidrs, vaicājiet vēl droši.


Palika gan neskaidrs. Priekš kam tik dārga MAKŠĶERĒŠANI paredzēta laiva un priekš kam 5zs elektromotors ar jaunākās paaudzes eholotu. Un vai gadījumā Baloža k-gs (VSOP) neizplata šo "pavisam nedārgo" laivu papildus aprīkojumu... (http://www.eholotes.lv/pre-built-pages/about-v1/)
7.aprīlis 2015, 21:16 | links
 
Jaa, aizmirsu pajautaat cienijamajam Akmens Viesim:Kaa juus Cieniitais pret savu gribu un telefoniski tikaat ieveleets Migaa,vienaa no diviem veleetajiem amatiem?Vienkarsji runas ar darbiem nesaskan(publiskaas runas portalaa)...
7.aprīlis 2015, 21:04 | links
 
3. Līdaku norma ir mūsu (MIG) koncepcija - ka plēsēju ķeršana ir jāierobežo vāji pieskatītajos, cilvēka darbības nomāktajos ūdeņos. Jebkuram resursa lietotājam. Būtībā šādi ūdeņi ir visa publiskā pierīga un pilsētām tuvie ūdeņi.
Es kā VMK pārstāvis tam piekrītu arī no tāda viedokļa, ka mēs principā aizstāvam domu par lomu vienas ēdienreizes apjomā. Doties pie upes ar domu, ka jāatpelna dārgais kāts, vispār ir amorāli.
V.S.O.P (MOSP valdes priekšsēdētājs) gan teica, ka LM vietās, triju vietā varot paņemt arī septiņas un tad par vienu ēdienreizi kaut kā "aizmirstās"

Staaar, 7.aprīlis 2015, 17:46
Shis man patika,pirmais gan bija av,kas to uzrakstija.Bet nu labi.Iedomajaties situaciju-MC drive,piebrauc auto ar maati teevu un 4berneljiem,sjie pasuuta daudz burgerus,uz ko mc operators atbild:man ir aizdomas ka jus visi to neapedisiet vienaa reizee,tik daudz es jums nepardosju, un tie triis liidakburgeri vispar ir arpus kaartas,jo nabags biblotekaars te njemaas ar normalu laivu un elektromotoru,izvelk km tiklus gadaa,galiigi sev veselibu sabeidzis.mums vnk nav tik lidaku rajonaa,lai jums pardotu tik daudz lidakburgerus!Pagarsojiet no cuukas pagatavotos!
7.aprīlis 2015, 20:49 | links
 
Neēsmu spec likumdošanä, bet savos gados saprotu ,kad tur nau viss kärtībā. Ķeru karpas un laižu viņas atpakaļ. Nesaprotu ,kä var atļaut neierobežoti ņemt lielās karpas ! Pat Latvijas valsts mežu apsaimniekotās ūdenstilpnēs. Täs ir šausmas. Ir ezeri, kuros nav vairs labas zivis. Laikam saviem bērniem varēšu stästīt,reiz bija.
7.aprīlis 2015, 19:07 | links
 
Tā viš i.. Esmu uzaudzis uz Alūksnes ezera, un varu pateikt to, ka ar tīkliem to izsita kapitāli. Tīklu nav jau 10 gadus, un zivju netrūkst.
10 makšķernieki pa gadu nevar noķert to ko ar vienu tīklu pa pārs dienām. Ticiet man :)
7.aprīlis 2015, 18:41 | links
 
Kuram ta gribās "dabūt mizā". :)
7.aprīlis 2015, 18:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager