Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tādām svarīgām lietām kā Makšķerēšanas Noteikumi vajadzētu būt ar nopietnāku autorizāciju - savādāk daži zvejnieku pajoliņi var nočakarēt visu sadaļu. Tomēr šaubos vai CL lapā ko tādu var uzlikt.

Par copmaņu interešu "pārstāvjiem" MOSP vispār negribās runāt. Viņi acīm redzami aizstavēs savas privātā biznesa un zvejnieku, nevis copmaņu intereses.
5.aprīlis 2015, 15:24 | links
 
Ja kādam interesē noteikumi un uzmet šai sadaļai aci,tad tā vietā,saprot,ka te tirliņu kari nevis noteikumi.Fu!!!
5.aprīlis 2015, 14:29 | links
 
Krumujancis labi visu salika pa vietām, īsi un pa tēmu.
5.aprīlis 2015, 14:29 | links
 
Es būdams parasts ierindas makšķernieks savā naivumā biju iedomājies ka šajā sadaļā varēs uzzināt vairāk par makšķerēšanas noteikumiem, taču izrādās ka te mērās ar''krāniem''
5.aprīlis 2015, 13:49 | links
 
Man patīk šī vētra ūdensglāzē. patīk šie makšķernieku, it kā interešu, aizstāvji, kuri ir
nesagraujami pašpārliecināti, ka ir visgudrākie, viszinošākie, visprofesionālākie, visveiklākie, visdrošākie un visādi citādi vislabākie - un tie konsekventi, pārliecināti un mērķtiecīgi iet uz "savu mērķi", apmēram tā, kā indiāņu gudrībā vēstīts, kas būtu jādara ja tu atklāj, ka jāj uz beigta zirga, - kāp nost.
Taču pie mums, šādā situācijā visbiežāk, kā redzam no Copes lietu diskusijām, izvēlas citas stratēģijas: 
- Mēs iegādājamies jaunu pātagu; 
- Mēs mainām jātnieku; 
- Mēs sakām: "Šādi mēs ar zirgu esam jājuši vienmēr"; 
- Mēs izveidojam darba grupu, lai analizētu zirgu; 
- Mēs apmeklējam citas vietas, lai analizētu, kā tur jāj ar beigtiem zirgiem; 
- Mēs izveidojam īpašu uzdevumu vienību, lai beigto zirgu atdzīvinātu; 
- Mēs pievienojam treniņvienību, lai mācītos labāk jāt; 
- Mēs mainām kritērijus, kas nosaka, vai zirgs ir beigts; 
- Mēs apvienojam vairākus beigtus zirgus, lai tie kļūtu ātrāki; 
- Mēs izveidojam kvalitātes darba grupu, lai atrastu izmantojumu beigtiem zirgiem; 
- Mēs paaugstinām beigtu zirgu jāšanas kvalitātes standartus;
- Mēs salīdzinām dažādi beigtus zirgus; 
- Mēs meklējam cilvēkus ārpusē, lai viņi jātu; 
- Mēs paziņojam: "Neviens zirgs nevar būt tik beigts, ka to vairs nevarētu jāt"; 
- Mēs piešķiram papildu līdzekļus zirga jaudas palielināšanai; 
- Mēs veicam pētījumu, lai redzētu, vai ir pieejami lētāki konsultanti; 
- Mēs iepērkam kaut ko, kas liek beigtiem zirgiem skriet ātrāk; 
- Mēs paziņojam, ka mūsu zirgs ir "labāk, ātrāk un lētāk" beigts; 
- Mēs ierīkojam neatkarīgu izmaksu posteni beigtiem zirgiem .

Un tikmēr, kamēr makšķernieku sabiedrība neizvēlēsies konsolidāciju uz kopēju interešu pamata - tā arī tiks turpināts jāt uz beigta zirga, jo nopietniem cilvēkiem nebūs vēlēšanās piedalīties balagānā.
5.aprīlis 2015, 13:39 | links
 
Atbalstu eMKa! Tarkšķēšana lai paliek tirgus sievām.
5.aprīlis 2015, 11:35 | links
 
Kungi, lasu šo sviestu un klusībā ceru, ka kādreiz tas beigsies. Nevēlos nevienu aistāvēt vai nopelt, bet nu aizgājis tas ir krietni par tālu. Te vispār vairs nav ne diskusijas, ne argumentu. Klaja zākāšanās un nekas vairāk.
Nesaprotu, jums pašiem nav kauns lasīt tās samazgas?! Kuluāri, gaiteņi, kabineti, ko kurš teicis, kā tas interpritēts, kurš sulīgāku epitetu izdomās, kurš dziļāku "zemūdens" akmeni izraks...u.t.t., u.t.j.p.
Burtu salikums LM - vispār veido sprādzienbīstamu vidi, kur daļai širmis nobrūk un jebkāda veselā saprāta paliekas izplēn kā pelni no tikko dzisuša ugunskura.
Tās pozīcijas ir tik bērnišķīgas, ka pat nav apspriešanas vērtas.
Jūs dzīvojat kaut kādā savā iedomātā karastāvoklī, kur ētika ir sveša lieta, jo karā visi ieroči labi.
Sabiedrības līdzdalība...hmm, esat par šo aizdomājušies? Vai svarīgāk ir ar putām uz lūpām aizstāvēt savu subjektīvo taisnību un nolikt oponentu.
Var kāds pateikt- kāds ir taustāmais labums no šīs prozas? Visdrīzāk nē, jo kodols sen jau ir aprakts apvainojumu gūzmā.
Turpiniet tik tādā garā- gan jau pašiem interesanti :D
5.aprīlis 2015, 11:14 | links
 
Virtuālā tiesa, virtuālie tiesneši, prokurori un advokāti, kā arī aizdomās turamie - dzīvosim draudzīgi- teica pilsonis .....
5.aprīlis 2015, 10:32 | links
 
Nomads, esmu vienmēr bijis par to, lai izskatot lietas koncentrējas uz būtību, nevis uz to, kas lietu iniciējis vai kura ideja tā ir bijusi – tas ir personālijām. Tas ir viens no vadības pamatprincipiem, ja vēlas panākt rezultātu un objektivitāti lēmumu pieņemšanā. Tāpēc man tev tāds neliels jautājums, kāpēc pārmetums ir adresēts tieši man? Varbūt vēlies atskatīties uz pēdējos gados notiekošo un paskatīties uz to, kurš ir izmantojis šo metodi - uzmanības novēršanu uz personībām, vai grupām ir izmantojis vairāk?


Zvaigzne, 5.aprīlis 2015, 09:48


Zvaigzne,

Kritiku var uztvert kā apvainojumu un strīdēties pretī. Ar šo brīdi oponents ir panācis savu un ir novirzījis tavu enerģiju uz strīdu nevis par lietas būtību bet jau par atvasinājumu-viedokli par viedokli.

Klaja kritika bieži ir pretējās puses vienīgais solis, kad vairs tai nav objektīvu argumentu. Ja tu esi stiprāks, tad šādi brīži jāizmanto, kā- pats noteikti zini.

ja esi vājāks, tad paklusē, nogaidi un savāc spēkus. Nav šie pēdējie MN un mantas dalīšana arī šeit nenotiek.
5.aprīlis 2015, 10:32 | links
 
Es gribētu ,ka beigtos tās akmenslaikmeta alu cilvēku sarunas.Pie reizes ,ja kāds tiktu saukts pie atbildības,varbūt nākamie pierautos.
5.aprīlis 2015, 10:31 | links
 
Imations jau labu laiku rupji aizskar atsevišku personu godu un cieņu rakstveidā.

Zvaigzne, 5.aprīlis 2015, 10:07


Var uzzināt kādu personu godu un cieņu es aizskaru, būtu labi, kādu sarakstu ar Vārdiem Uzvārdiem un vēlams ar PK.
5.aprīlis 2015, 10:28 | links
 
Nu bet kapēc tad nevar uzgriezt vienu prasības -pieteikumu tiesā,dzīvosim civilizēti,vismaz mēģināsim.Būtu vēl saprotams ja rakstītāji kādi švindraki,bet nē zolīdi cilvēki.
Starp citu tiesas jautājumos varu palīdzēt.Tā nav pašreklāma.:)))

akmens, 5.aprīlis 2015, 10:16


Tev to teātri vajag? Nu labi visi pāris nedēļas portāls smiesies kad atklāsies kas patiesībā ir imations un tālāk?
5.aprīlis 2015, 10:27 | links
 
Nu bet kapēc tad nevar uzgriezt vienu prasības -pieteikumu tiesā,dzīvosim civilizēti,vismaz mēģināsim.Būtu vēl saprotams ja rakstītāji kādi švindraki,bet nē zolīdi cilvēki.
Starp citu tiesas jautājumos varu palīdzēt.Tā nav pašreklāma.:)))
5.aprīlis 2015, 10:16 | links
 
Tikai nevaru saprast,kapēc nevar iztikt bez ekstrēmisma?Savā laikā bija tāds kadrs kā Kāts.Ja sekotu līdzi visiem draudētājiem tad droši vien pie Zvaigžņu ielas makšķerbodes katru rītu stāvētu rinda ar gribētājiem viņu piekaut.Ne nu bija ,ne kāva.Priekš ko ta lieki runāt?

akmens, 4.aprīlis 2015, 20:59


Droši vien nepareizi sapratu šo tekstu.

Neattiecini uz sevi. Parasti ir tā, ka anonīmie interneta varoņi piemirst, ka aizskart personas godu un cieņu rakstveidā ir prettiesiski, bet paliekot pieejami un atpazīstami ātri prot rakstīt iesniegumus par draudiem, kuri varētu nodarīt kaitējumu viņu dzīvībai vai veselībai. Imations tam ir spilgts piemērs.

Imations jau labu laiku rupji aizskar atsevišku personu godu un cieņu rakstveidā.
5.aprīlis 2015, 10:07 | links
 
Nomads, esmu vienmēr bijis par to, lai izskatot lietas koncentrējas uz būtību, nevis uz to, kas lietu iniciējis vai kura ideja tā ir bijusi – tas ir personālijām. Tas ir viens no vadības pamatprincipiem, ja vēlas panākt rezultātu un objektivitāti lēmumu pieņemšanā. Tāpēc man tev tāds neliels jautājums, kāpēc pārmetums ir adresēts tieši man? Varbūt vēlies atskatīties uz pēdējos gados notiekošo un paskatīties uz to, kurš ir izmantojis šo metodi - uzmanības novēršanu uz personībām, vai grupām ir izmantojis vairāk?

Vai tev nešķiet, ka VSOP un Akmens_viesis atbildes ir apgalvojumi, ka kāds melo – novirzīšana uz personu, nevis skaidrojumi, par to kas samelots un kāpēc nav taisnība. Kāpēc man tie palagi tik gari, bet citiem atbildes tik īsas?

Kas attiecas uz noteikumiem, ir fakti. Līdz dotajam momentam, savu viedokli (ar vienādām iespējām) par noteikumos iekļaujamo vai neiekļaujamo bija iespējas izteikt Padomei un padomes interešu grupām. Pārējie, varēja iesniegt priekšlikumus, komentēt, bez reālas iespējas aizstāvēt savu viedokli, jo Padome nolēma, ka pašas izveidotā darba grupa klātienē nesatiksies, pēc būtības to likvidēja. Attiecīgi nav nekādu grūtību no protokoliem apskatīties kuras personas ir piedalījušās lēmumu pieņemšanā, var to darīt, ja nebūtu viena „bet”. Šis „bet” ir lēmumu pieņemšana, kura notiek saskaņā ar balsu vairākumu, un sev balsu vairākumu, abās interešu grupās, kuras darbojās pie noteikumiem, sev nodrošinājis ir mosp.
Tā kā mosp, ar padomes atbilstu un koriģējot to visu ZMZD ir izveidojuši noteikumus, ja būsim korekti.

Atgriežoties pie rezultāta. Zemūdens mednieki – maluzvejnieki. Visu makšķernieku nelaime LMA, jo balansierus aizliedza, Urmaas – komunists. MRK – Zvaigzne (vēlāk Kļava, urmaas utt.) Visi, kuriem viedoklis nesakrīt ar dažu ir no MRK vai MRK kloni. Informācija vai viedoklis par notiekošo – meli. Lūgums izskatīt valdes priekšsēdētāja uzvedību – rakšana zem Baloža, vēršanās pret Balodi. Buļļupes jautājums – zvejnieku makšķernieku strīds vai cīņa par resursiem. Zvaigznes labojumi Varu ļoti ilgi tupināt. Tepat zemāk, ķengāšanās ir lietu saukšana īstajos vārdos. Nomads, vēlies teikt, ka šīs lietas ir izskatītas objektīvi? Tiem kas nedomā, ļoti noder melojošais MRK, tad kāpēc lai nederētu Baloža vai mosp noteikumi?
5.aprīlis 2015, 09:48 | links
 
Vari paskaidrot pēc tava ieskata, kuri ir tie pielūdzēji, kuri vēlētos mani fiziski iespaidot un tieši kāpēc?
Taisnība ir neērta, pagaidām citas metodes tiek izmantotas, līdz fiziskai iespaidošanai nav nonācis, nonāks domāsim ko darīt.
Kurā vietā es kaut ko tādu Tev esmu rakstījis?
5.aprīlis 2015, 09:43 | links
 
Kaspar. Ieklausies ko Tev Nomads stāsta. :)
5.aprīlis 2015, 08:45 | links
 
Zvaigzne,vai Tu būtu arī Kaats?Nav tā svara kategorija.:))))

akmens, 4.aprīlis 2015, 22:14


Neesmu Kaats. Ja atklāti neesmu pārāk ievērojis viņa komentārus, bet dzirdējis par tiem esmu. Attiecīgi grūti izvērtēt, vienīgais esmu lasījis ka viņš esot labojies.
5.aprīlis 2015, 08:03 | links
 
Kur Tu to izlasīji?

akmens, 4.aprīlis 2015, 22:10


Konkrētāk?
5.aprīlis 2015, 08:01 | links
 
Priecīgas Lieldienas! Lai Jums augšā, lejā sanāk šūpolēs, bet dzīvē tikai uz augšu.
5.aprīlis 2015, 08:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager