Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
P.S. Imations, a par "botāniķi" gan labāk nosauc mani privāti aci pret aci, vari daudz jauna par mūsdienu medicīnas sasniegumiem tarumatoloģijā uzzināt :)

zaraza, 4.aprīlis 2015, 12:09


Kas slikts vārdā „botāniķis” – tas ir dvēseles stāvoklis, kad pa mākoņiem sagrābstīta informācija un fakti tiek pasniegti, kā fundamentālas lietas ap ko griežas pasaule, turklāt izmantojot bagātīgu klāstu svešvārdu.
Piemēram, tēzes: Ka nosūtot 500 e-mailus pašvaldībai tās pienākums ir atbildēt uz visiem vai arī atsaucoties uz vispārējo privāto tiesību, izpratni tiek apgalvots, ka var darīt visu, ko grib, liecina par profesionālu batānismu.
Katrā ziņā abas tēzes ir promocijas darba vētras botānisma zinātnē.
4.aprīlis 2015, 15:29 | links
 
Labi, jāiet pauti brucināt sīpolu mizās, jāpielasa zemeņu lapas, lai skaistāk ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 13:02

Estēts!
4.aprīlis 2015, 15:00 | links
 
Labi, jāiet pauti brucināt sīpolu mizās, jāpielasa zemeņu lapas, lai skaistāk ;D
4.aprīlis 2015, 13:02 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:42

:) armatūras gabals - proletariāta ierocis :)

JIG.LV, 4.aprīlis 2015, 12:43

Kur Jūsu inteleģence palikusi? Inteleģenti cilvēki beisbola nūjas bagāžniekā nevadā, tam parocīgāks ir puters, pie tam izsmalcināti un eleganti.

Zvaigzne, 4.aprīlis 2015, 12:55

Jaunībā vajag iztrakoties, savādāk vecumdienās sāk to darīt ko vajadzēja jaunībā ;D
4.aprīlis 2015, 12:58 | links
 
Eu, nu jau ir pa traku!!!:)

Man ar patīk parunāt, bet bazaru vajag filtrēt:)

Incanti, man ielika brīdinajumu par vārdu "pauts", un tad , kad adminam norādiju uz rupju aizskaršanu, tad viņš atbildēja, ka sarunas karstumā esot pieļaujamas vaļības(precīzi necitēju).

Man ir aizdomas, ka admins ir uz vienu roku ar imantionu, akmens viesi un vsop.

guntarskl, 4.aprīlis 2015, 12:48


Gunča, adminu neaiztiec, viņš tiešām dara savu darbu pēc sirdsapizņas, tikai laika par maz, nu nav tas galīgi pamata darbs, tomēr, manuprāt, diskusiju kvalitāte uzlabojas, vismaz no rupjībām un jēlībām sāk pāriet uz sarkasmu un humoru, parādās argumenti un fakti nekā tikai mērīšanās ar bērnu radīšanas orgāniem.
4.aprīlis 2015, 12:57 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:42

:) armatūras gabals - proletariāta ierocis :)

JIG.LV, 4.aprīlis 2015, 12:43
Neparocīgs slēpt zem apģērba;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:44


Kur tu dabuji armatūru?
Visur tak gar ielas malām bija "štaketņiki", tādi līstīšu žogi:))) nebija jau baigās beizbolenes, bet arī nosist nevarēja.....bļ....man vienreiz tādu fingalu uzsita, domāju acij piz....ts. Neko, izdzīvoju un jo vecāks palieku, jo vairāk vis po....
Vienīgais, neciešu netaisnību un apzinātus neliešus.
Imantions velk uz kaut ko man nezināmu sugu, hu vin zin? Un galvenais, kāpēc???
4.aprīlis 2015, 12:56 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:42

:) armatūras gabals - proletariāta ierocis :)

JIG.LV, 4.aprīlis 2015, 12:43


Kur Jūsu inteleģence palikusi? Inteleģenti cilvēki beisbola nūjas bagāžniekā nevadā, tam parocīgāks ir puters, pie tam izsmalcināti un eleganti.
4.aprīlis 2015, 12:55 | links
 
A es gan esmu sācis virtuālo personāžu "imations" cienīt! :) Fantastiska konsekvence neskatoties uz jebkuriem blakus faktoriem un sabiedrības spiedienu , pilnīga atbilstība tautas valodā definētajam principam, kā saka mans čoms Urmaas "Ja esi pi.is, tad esi stīvs līdz galam!" :) Respect!

P.S. Imations, a par "botāniķi" gan labāk nosauc mani privāti aci pret aci, vari daudz jauna par mūsdienu medicīnas sasniegumiem tarumatoloģijā uzzināt :)

zaraza, 4.aprīlis 2015, 12:09


Kas cits viņam atliek, atpazīstams kļūt viņš vienkārši nevar atļauties. Tā kā nu ... vai neesi pastedzies ar to recpect :) Daudz tādu anonīmo varoņu internetā, brīnums ka CL tikai viens. Tā kā ne tur stīvs un ne līdz galam, kopš dzimšanas tālāk par 17:30 netiek.
4.aprīlis 2015, 12:50 | links
 
guntarskl- kā šodien pautus krāsosi,
Brucināsi vai durvīs spiedīsi ??
4.aprīlis 2015, 12:50 | links
 
Eu, nu jau ir pa traku!!!:)

Man ar patīk parunāt, bet bazaru vajag filtrēt:)

Incanti, man ielika brīdinajumu par vārdu "pauts", un tad , kad adminam norādiju uz rupju aizskaršanu, tad viņš atbildēja, ka sarunas karstumā esot pieļaujamas vaļības(precīzi necitēju).

Man ir aizdomas, ka admins ir uz vienu roku ar imantionu, akmens viesi un vsop.
4.aprīlis 2015, 12:48 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:42

:) armatūras gabals - proletariāta ierocis :)

JIG.LV, 4.aprīlis 2015, 12:43

Neparocīgs slēpt zem apģērba;D
4.aprīlis 2015, 12:44 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:42


:) armatūras gabals - proletariāta ierocis :)
4.aprīlis 2015, 12:43 | links
 
zaraza- nu laikam lielās pilsētās visur bērnībā tam gājām cauri, ķēdes, hidrauliskie šlangi, labi ieroči bija, milicija dzenāja, jautri gāja ;D
4.aprīlis 2015, 12:42 | links
 
zaraza- tur kur es tagad dzīvoju visus puišus citi sauc par "vorčikiem" uzmanies ka imations ar nav no līdzīga klana, tad par traumatoloģiju nāksies Tev daudz ko jauna uzzināt ;D;D;D
P.S.
Ja gribi uzzināt kas ir "vorčiks" ieraksti mātē googlē ;D

Malikis2011, 4.aprīlis 2015, 12:21



Aivar, es , neskatoties uz akadēmisko maģistra grādu un pārāk "pareizu" rakstīšanu esmu audzis jautrajos 90'tajos kā ielas "španā" V-pilī, nekad ne no kādiem "vorčikiem" neesmu baidījies, psiholoģija neļauj :) Kādam kas nepatīk - priježaite, predjavļaite, obosnujte! :D
4.aprīlis 2015, 12:37 | links
 
zaraza- tur kur es tagad dzīvoju visus puišus citi sauc par "vorčikiem" uzmanies ka imations ar nav no līdzīga klana, tad par traumatoloģiju nāksies Tev daudz ko jauna uzzināt ;D;D;D
P.S.
Ja gribi uzzināt kas ir "vorčiks" ieraksti mātē googlē ;D
4.aprīlis 2015, 12:21 | links
 
A es gan esmu sācis virtuālo personāžu "imations" cienīt! :) Fantastiska konsekvence neskatoties uz jebkuriem blakus faktoriem un sabiedrības spiedienu , pilnīga atbilstība tautas valodā definētajam principam, kā saka mans čoms Urmaas "Ja esi pi.is, tad esi stīvs līdz galam!" :) Respect!

P.S. Imations, a par "botāniķi" gan labāk nosauc mani privāti aci pret aci, vari daudz jauna par mūsdienu medicīnas sasniegumiem tarumatoloģijā uzzināt :)
4.aprīlis 2015, 12:09 | links
 
Mans dārgais vajātāj, tavu pasaku par vienkāršo lauku ūbermench ar paziļinātām zināšanām notiekošajos procesos un likumdošanā visi jau ir dzirdējuši. Raksti, ka pasaki ko domā … nesmīdini, tu vienkārši anonīmi ķengājies un tāds anonīms arī paliksi. Dzīvē tevis nav un nebūs, tā kā principā esi interneta vīruss, kas vieniem garastāvokli bojā, citus uzjautrina.
Tā, kā vari arī tālāk aizbildināties un meklēt iemeslus, tikai man ir skaidrs viens, anonīmam interneta vīrusam nav jēgas tērēt laiku un veltīt uzmanību.
Kāpēc tad to darīju iepriekš? Domāju, ka atsevišķu personu vajāšanai un citu aklai slavināšanai, ir kāds mērķis, izrādās tev vienkārši nav ko darīt un citur, izņemot internetu, neesi spējīgs izpausties un realizēties. Lai tev veicas turpmāk.
4.aprīlis 2015, 11:49 | links
 
Vispār garīgās slimības daudzi mēģina slēpt, bet apsveicu zaļo Tevi ar uzdrīkstēšanos.
4.aprīlis 2015, 10:29 | links
 
Imations, cik patīkami. Ceru, ka daudziem lasītājiem palika skaidrāks kas tu esi.
Domāju sāksies taisnošanās par laika neesamību, sievas šūpošanu, dārgo benzīnu, bet pārspēji lielāko daļu anonīmo. Patiesībā prieks, ka man ir personīgais vajātājs, žēl, ka man šis gods jādala ar LMA. Jauki, ka raksti: „Es netaisos visādiem internetā rakstošiem mēsliem tērēt savu laiku” bet nemitīgi tērē laiku. Izrādās cilvēki no MRK kaut ko izmanto, MRK neko neizmanto par to vari būt vairāk nekā drošs.


Zvaigzne, 4.aprīlis 2015, 10:01


Zvaigzne esmu vienkāršs puika un pasaku ko domāju, vai tik tiešām Tu iedomājies, ka uzrakstot „vari dzīvē nostāties manā priekšā un pateikt, ka LMA ir mans saimnieks,” tagad kāds skries un stāsies Tavā priekšā.
Es saprotu, ka Tev sācies pavasara saasinājums un tagad Tu kļūsti par baigi aktīvo sabiedrisko darboni, bet tik tiešām es netaisos tērēt savu personisko laiku tiekoties ar visādiem internetā rakstošiem mēsliem un galvenais dēļ kā?
4.aprīlis 2015, 10:17 | links
 
Tie akaunti no 2011.g.,nav tikai bijušie.Piemēram, Dzeniti,kāds vēl ir lietojis š.g.9.martā.Laikam jau liels stratēģisks noslēpums,ja vieglāk ir izlikties par garīgi slimu.:)))

akmens, 4.aprīlis 2015, 09:38


Dzenitis lietoju tikai es un parāk daudziem ir zināms kas to lietotāja vārdu lieto, lai to izmantotu kā anonīms. Ja nemaldos, komentētu kaut ko līdzīgu mana vajātāja apgalvotajam ka man ir daudz anonīmi lietotāja vārdi. Man tādi nav vajadzīgi. Laikam ir gūrti pierast, ka ar vien vairāk sāk saprast kas ir kas.
4.aprīlis 2015, 10:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager