Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Un tagad īstajā sadaļā. :D

Cenšos lasīt, kas te notiek, bet tā līdz galam detaļās nesaprotu.
Es varu teikt no sava skatpunkta, ka noteikumi un kontrole nebūt nav tas svarīgākais, kas veicina resursu saglabāšanu un godprātīgu rīcību. Tas drīzāk ir savstarpējā sapratnē, ilgtermiņa domāšanā un apziņā, ka te kādreiz makšķerēs kāds cits, te kāds gūs patīkamas emocijas, atslēgsies no stresa, izbaudīs dabu un to, ko tā sniedz.
Katra rīcībai ir atskaņas apkārtējos. Redzu, ka daudzi manas paaudzes (pa vidu uz 30) cilvēki tomēr cenšas attiekties pret apkārtējo vidi ar cieņu. Protams, es nevaru to teikt par visiem, bet es redzu izaugsmi.
Es varu sevi nosaukt kā piemēru, es esmu metis zemē izsmēķus, papīrus, esmu grēkojis ar makšķerēšanas noteikumiem, bet tas ir bijis tāpēc, ka nav bijusi izpratne, kādas ir manas rīcības sekas. Tagad es mierīgu sirdi, ejot pastaigā ar suņiem, savācu mežā pudeles, plastmasas iepakojumus un aiznesu uz šķirošanas konteineru. To pašu daru pie ūdeņiem - sakopju copes vietu, jo man pašam nav patīkami tur atrasties, ja ir piedrazots. Arī pret zivju resursiem cenšos attiekties ar cieņu un ilgtermiņa domāšanu - es vēlos, lai Latvijā būtu zivju, vēlos, lai būtu tīrs un sakopts.
Un es zinu, ka mana rīcība ir pamudinājusi rīkoties līdzīgi vai vismaz likusi aizdomāties manus vienaudžus un ne tikai, tāpēc labākais, ko varam darīt, ir būt godīgiem pret sevi, atvērtiem pret citādi domājošiem un lūkoties uz visu plašākā mērogā.

Morbidejs, 2.aprīlis 2015, 01:53


Visu cienu. Ceru ka ar laiku lielaka dala copmanu izturesies pret daba ka pret labako draugu.
3.aprīlis 2015, 10:52 | links
 
Mister Zvaigzne,vai tik ne GKL no admina tika brīdināts par oponenta lamāšanu?Te neiet runa ,ka nedrīkst diskutēt,bet lūdzu ievērot kaut vismazākās ētikas normas.Tu norādi uz diviem oponentiem,bet viņiem nav šādu aizrādijumu no admiņa.
3.aprīlis 2015, 10:37 | links
 
Viss patiesībā ir daudz vienkāršāk – trakais speķis atkal ņemas jo rīt būs pilnmēness. Ar šitiem trakajiem tā ir, kad sakrīt pavasara atnākšana un pilnmēness tad sāk dot arā arī pa visiem kreisajiem akauntiem biezā slānī visādu tuftu un tas notiek turpu šurpu 2-4 dienas no pilnmēness fāzes un pat šaibas tur nepalīdz.
3.aprīlis 2015, 10:19 | links
 
Akmens, nevēlies to pašu jautājumu uzdot Balodim un Grīnbergam? Pēc tām „pērlēm” kas veltītas atsevišķiem MRK biedriem un visiem biedrības biedriem kopumā, vēl aizvien aicina sadarboties, aicina nākt uz mig kaut ko viņiem palīdzēt. Tev nešķiet jocīgi, ka cilvēks, kurš visbiežāk nepiedalās, bet informāciju iegūst no atstāstītājiem, nezina lēmumus, kurus pieņēmusi padome, kuras loceklis viņš ir, raksta par notiekošo? Varbūt tev piemetusies tā pati kaite, kura ir minētajiem kungiem - skabargu meklēšana citu acīs, lai no baļķiem pašu acīs uzmanību novērstu. Pamēģini kvalitatīvi iesaistīties notiekošajos procesos, tad arī būs grūti lasīt to sviestu ko viņi pasniedz CL lasītājiem.
Ja Balodis un Grīnbergs nebūtu uzsākuši šo „krusta karu” pret MRK, kāds viņiem kaut ko aizrādītu, bet kungiem tā gribās būt vienīgajiem makšķernieku viedokļa paudējiem, ka darīs jebko.
3.aprīlis 2015, 08:40 | links
 
Esmu bijis Alūksnē...Burtniekā.un vēl dažos ezeros..Jūnija sakumā, piemēram Ādminī,tīkli tā salikti ka nav kur špini iemest...un jau kuro gadu,,,
Tas pats pa malām arī lielajos...
Tie nav makšķernieki,kuri izķer zivis...
Ja inspektori dzīvos tikai pa pierīgu nekas nemainīsies...
Un vēl-pa jaunu vajadzētu publicēt tos ezerus,kuros es varu makšķerēt uzrādot makšķernieka karti...
Liela daļa;;publisko ezeru;;jau ir prihvatizēti...cik.un kurā novadā.
3.aprīlis 2015, 06:37 | links
 
Es viņu(Baloža un viņa meitenes grīnberga) vietā dotu kaut kādu, kaut demagoģisku atbildi.
Vai pagājušo nakti GKL atņēmi nevainību kādam?Varbūt esi vienkārši traks(slims)?Un tu uzskati ka normāls cilvēks kaut ko paskaidros pēc tādiem tekstiem?
3.aprīlis 2015, 01:33 | links
 
Es tev uzjautāju konkrētas lietas, esi mužiks, atbildi!
2.aprīlis 2015, 09:27 | citēt | nosūdzēt | links
3.aprīlis 2015, 01:27 | links
 
A. God deko,prieksj AV un vosp tu,tapatkaa es,skaities anonims varoonis,necepies
3.aprīlis 2015, 00:28 | links
 
Šis ir punkts no A.Grīnberga gara darba:

MOSP pilnsapulcē uzklausot zinātnieku secinājumus, pētot Burtnieku, uzzinājām, ka līdaku skaita samazināšanās ir cilvēku ietekmes pazīme (ūdens piesārņošana, makšķerēšana, zveja un citi). Sportistu rezultāti LČ uzrāda līdzīgu tendenci. Tāpēc piedāvājām samazināt makšķernieku spiedienu uz plēsējiem. Piemēram, 3 zivis līdzšinējo 5 vietā (papildu arguments – kā nolemts ZM ZD, Makšķerēšanas noteikumu loma normas automātiski attieksies arī uz zemūdens medniekiem, kā arī – kaimiņos Lietuvā pastāv loma ierobežojums 5 kg, kas iespējams, izskaidro viesmakšķernieku skaitu no šīs valsts.

Klau, dabas '' aizstāvi'', kā tu vari rakstīt prezentaciju un bīdīt makšķerēšanas noteikumus balstoties uz ezera pētījumiem, kurā uz pilnu klapi notiek nekontrolēta rūpnieciskā zveja, bet makšķernieku spiedienu regulē LM.

Ja tev būtu kaut mazliet smadzenes, būtu citu piemēru pasniedzis, jeb jūs sponsoriem aizmirstat izstāstīt kas tur īstenībā notiek.
3.aprīlis 2015, 00:00 | links
 
Maliki.
Rezultāti ir ānusā! Par ko runājam?;)
2.aprīlis 2015, 23:33 | links
 
guntarskl-vērsies drošības iestādēs par nepamatotu fondu naudas ieguvi, "piesavināšanos", lai izvērtē, jo rezultāti taču jāuzrāda kas sasniegti.

Malikis2011, 2.aprīlis 2015, 23:20



Es konkrēti pajautāju atbildi par izlietojumu, ja ne, jautāšu SIFam.....atbildes nav....ko man darīt, cik ilgi gaidīt? Es viņu(Baloža un viņa meitenes grīnberga) vietā dotu kaut kādu, kaut demagoģisku atbildi. Viņi izlēma neatbildēt vispār, piekrītot, ka es varu iet tālāk. Nu labi, ja čaļi jūtās tik spēcīgi savā pārliecībā, ka nauda ir iztērēta po ģelu, papildinot MOSP rindas!!!???
Paskatīsimies:)))
2.aprīlis 2015, 23:32 | links
 
guntarskl-vērsies drošības iestādēs par nepamatotu fondu naudas ieguvi, "piesavināšanos", lai izvērtē, jo rezultāti taču jāuzrāda kas sasniegti.
2.aprīlis 2015, 23:20 | links
 
Būtu kaut man vienu mēnesi tādu naudu samaksājuši, es apliecinātu ka veselu mēnesi vietējos makšķerniekus audzināja kā pareizi zivi slaktēt ;D
2.aprīlis 2015, 23:16 | links
 
Akmentiņ, draudziņ pakomentē, tu tak par ziņas saceri.

Es gaidu atbildi Par SIF projektu, kurš piešķirts MOSPam....kopējās projekta izmaksas - 49000 € ar kapeikām...MOSP pašfinansējums 5783.25 EUR....Valsts budžeta līdzfinansējums : 2175.00 EUR....

Un tagad pats interesantākais, Projekta īstenošanas reģions: Latgales reģions

Projekta īstenošanas laiks: 29 mēneši.

Latgalieši, kā jums liekās, vai tiešām MOSP Latgalē katru mēnesi tērē apm 1700€???

guntarskl, 1.aprīlis 2015, 23:20[/quote]
2.aprīlis 2015, 23:13 | links
 
Neviens jums neko nepaskaidros:)

Ja vajadzēs aptirst ārējo "ienaidnieku" akmentiņš būs pirmais uz strīpas.

Diez viņš pats saprot, ka viņš ir izsmiekls/kalps:)))))))

Akmentiņ, kā tu domā, šādi uzvedoties tev ir nākotne šeit? Es jau sen sapratu, ka šī vieta nav mans dzīves sapnis, bet bez tevis šeit ir garlaicīgi:)))

Tu visu laiku vaino MRK visādos grēkos, bet tev nav pat nojausmas, kādi un kas ir MRK biedri....:)))
2.aprīlis 2015, 22:54 | links
 
Tanii pat mosp majaslapaa var iepazities ar mn labojumiem un komentariem no mosp puses.izskataas ok,jo daudzkur piekapusjies,bet dazjaas vietaas pilniigs sviests.a kur av lika savu laivu ,tas i hvz,gan jau ka dzejnieks visu paskaidros ar argumentiem:)
2.aprīlis 2015, 22:09 | links
 
Man liekas daudziem intresē kur ir iebāzts piķis,gan jau ka kāda valsts instance ar var paintresēties.

Vajag informāciju par sponsorētās naudas izkrāpšanu paziņot sponsoriem un viss atrisināsies.
2.aprīlis 2015, 20:09 | links
 
Man liekas daudziem intresē kur ir iebāzts piķis,gan jau ka kāda valsts instance ar var paintresēties.
2.aprīlis 2015, 19:26 | links
 
Tiešām tie gudrinieki varēja paskaidrot kur piķis palicis,nu mazas summas tur negriežas.
guntarskl,izskatās ka būsi virsaiti un padomdevēju stūrī iedzinis.

vienkars, 1.aprīlis 2015, 23:28

Atbilde šeit

Azis, 2.aprīlis 2015, 17:10

Tā nav atbilde KUR PALICIS PIĶIS, bet tā ir norāde KAM PAREDZĒTS PIĶIS. Tāpēc to neuztveru kā atbildi!
2.aprīlis 2015, 19:23 | links
 
Azis,Smuki cipari tur grozās,drīz visi brauks tik uz Latgali copēt.
2.aprīlis 2015, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager