Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Nez vai lepno var sturii iedziit,drizaak klusees,un rejees vairaak ries.
1.aprīlis 2015, 23:36 | links
 
Tiešām tie gudrinieki varēja paskaidrot kur piķis palicis,nu mazas summas tur negriežas.
guntarskl,izskatās ka būsi virsaiti un padomdevēju stūrī iedzinis.
1.aprīlis 2015, 23:28 | links
 
Vispirms atsakās strādāt darba grupā, tad paziņo, ka viņam nav ļauts strādāt kaut kādā īpaši veidotā darba grupā.

akmens viesis 12:33

:DDD
Var dzīt zosi, bet šitā aizmuldēties tikai ONO spēj!
:D
1.aprīlis 2015, 23:25 | links
 
Es gaidu atbildi Par SIF projektu, kurš piešķirts MOSPam....kopējās projekta izmaksas - 49000 € ar kapeikām...MOSP pašfinansējums 5783.25 EUR....Valsts budžeta līdzfinansējums : 2175.00 EUR....

Un tagad pats interesantākais, Projekta īstenošanas reģions: Latgales reģions

Projekta īstenošanas laiks: 29 mēneši.

Latgalieši, kā jums liekās, vai tiešām MOSP Latgalē katru mēnesi tērē apm 1700€???
1.aprīlis 2015, 23:20 | links
 
Akmentiņ un balodi, vai jūs gribat lai es painteresējos par jūsu projektu SIFā?

Atbildiet, rīkošos Izejot no atbildes.
1.aprīlis 2015, 22:38 | links
 
Vēl akmentiņš varētu dot konkrētu atbildi par to, kur tika iztērēta SIF naudiņa.
Vai tiešām norvēģi labu gribēdami paredzēja šādu "sponsorēšanu"?

Vai akmentiņš var paskaidrot, kāpēc MOSP rīkotajās sacensībās dalības maksa sportistiem par piedalīšanos bija jāpārskaita uz ospreju(privātu Baloža SiA)?

Vai akmentiņš var paskaidrot kāpēc vienai sabiedriskajai organizācijai bija nepieciešams sabiedrisko inspektoru vajadzībai, kuri pat nevar aizturēt pārkāpēju, BUSTER L motorlaivu ar elektro motoru, kurš maksā pāri par piecām štukām latu?

Vai kāds Ventspils makšķernieks ir redzējis Ventspils zonder komandu džugnījot ar kuteri un elektro motoru? Kad Ventspilnieki vispār pēdējo reizi to kuteri ir redzējuši?

Redziet, ja visu laiku ir kāds ienaidnieks, kuram visu laiku jābrauc virsū, jāvaino visos pasaules grēkos, ja visu laiku jāseko un jāraksta par Urmasu un Zvaigzni, tad publika parasti klausās vārdos nevis skatās uz darbiem.

Tāpēc CL lasītājiem ir uzspiests šāds komunikācijas veids un neceriet, ka MOSP vai MIGi un šmigi sāks aizstāvēt makšķernieku. SIFi un dažādi citi eiropas projekti piedod jeb kādu nelietību, jo nauda nesmird.
1.aprīlis 2015, 22:34 | links
 

ir dabīga vai mākslīga ēsma kas zivij tiek pasniegta tādā veidā, lai zivs to gribētu apēēst. medīt. paņemt mutē.


Sjis man patika,peerle:)Rigaa zinaamos rajonos jeb kura zivtele ir gatava panjemt mutee copmanja maanekli:):):)Gribesjanu ar euro var sarunaat:):)
1.aprīlis 2015, 21:06 | links
 
Zivi rosina viss komplekss kopā - rīks + ēsma, plus ēsmas piegāde, ja rīks nav tam domāts (kā svins ar lielu trijžuburi), tad tas ir nelegāls bez jebkāda sīkāka apraksta... Ak, jā par rīku aprakstīšanas mēģinājumiem jūs arī paspējāt paņirgāties.

un joprojām jautājums ir neatrisināts, ko tad inspektoram rakstīt. Tikai Zvaigzne ir pagānījies, un maliķi gudrāki.

MOSP noteikumu versija nekļuva par pamatu apspriešanai, bet ZM ZD sagatavotais pamats, par kādu mājas darbu Tu kaut ko pārmet?

Un tādā garā, atkal tekstu virtenes visu dienu, bet to jau tev tikai vajadzētu. Atkal daži interneta huligāni nozags uzmanību un izliksies par vairākumu. Savācāt tūkstoti balsi no 80 tūkstošiem, bet tagad apgalvojat, ka vairākums esot pret licencēto (melns uz balta, BIOR vēstule), bez kāda informatīva pamata apgalvo, ka neesot idejas apspriestas (MRK protests), tak normāli cilvēki sen vairs te nepiedalās.

un tādā garā,

Akmens_Viesis, 1.aprīlis 2015, 14:25



"MOSP noteikumu versija nekļuva par pamatu apspriešanai, bet ZM ZD sagatavotais pamats, par kādu mājas darbu Tu kaut ko pārmet?"

Cienījamais, nesaprastais, svētais mocekli, lūdzu lūdzu lūdz, es ļoti lūdzu, publiskojiet lūdzu to MOSP noteikumu versiju...

Bija taču MRK, LMA, JST, versijas, bija individuālās versijas....tikai neviens nav redzējis dzīvajā ne MOSP, ne MIG ne šmig noteikumu versijas!!!

Vai tāpēc, ka viņu vispār nebija??? Un tāpēc bija jālikvidē darba grupa, lai to neviens neuzzin????

Saprotu, ka 1 aprilis, bet nu tomēr atbildi gribētos, droši vien ne tikai man:)
.
1.aprīlis 2015, 20:50 | links
 
Domāju peec dienām 15 paziņos.
1.aprīlis 2015, 19:04 | links
 
Tas jau gandrīz visās nozarēs, ka mūsejie grib būt pirmie, pat tur , kur nevajag būt pirmajiem.
1.aprīlis 2015, 17:08 | links
 
Nu izdzīvos tikai lielais, mazie pazudīs, lai nemaisās pa kājām.
1.aprīlis 2015, 16:54 | links
 
Un nodokliitis no nodokliisha...
1.aprīlis 2015, 16:46 | links
 
Atkal Tev100% taisnība, šodien pastāstīja kas zemniekus gaida lai saņemtu supsīdijas, ja jūs saņemat tagad visiem maksāsiet, kantoris kantora galā, kas zemnieku čakarēs, labi ka es šogad beidzu ar to nodarboties.

Malikis2011, 1.aprīlis 2015, 16:32


Un nodoklītis arī no subsīdijām būs jāmaksā.
1.aprīlis 2015, 16:45 | links
 
opusums- nu Briseles kolhozā nav tik traki, ja mūsu ierēdņi nepārcenstos un neliektu tā muguru(citi vēl ieziepē caurumu), bet domātu kā izpildīt prasības formāli , lai nečakarētu pašu cilvēkus, tikko mūsējie bija Polijā, teica ka mūsējiem jābrauc mācīties kā eiropas nauda jāliek lietā, tur katru sūdu iemācījušies mājās ražot un pārdot. Lai atbrauc kāds Polis un pie mums kaut ko mājās sāk ražot, izčakarēs ar pārbaudēm pirms vēl sācis ražot;D
1.aprīlis 2015, 16:44 | links
 
Driiz shinii valstii buus jaamaksaa arii par to ka elpo

Ruu, 1.aprīlis 2015, 15:51
Atkal Tev100% taisnība, šodien pastāstīja kas zemniekus gaida lai saņemtu supsīdijas, ja jūs saņemat tagad visiem maksāsiet, kantoris kantora galā, kas zemnieku čakarēs, labi ka es šogad beidzu ar to nodarboties.

Malikis2011, 1.aprīlis 2015, 16:32


Domaaju saskroties ar birokraatiju daudziem rokas nolaizhaas,jautaajums tikai vai birokraati spees muus pabarot
1.aprīlis 2015, 16:42 | links
 
Nevajaga 10 000 cilvēku ,vajag 1 labu hakeri un būs paraksti ;D

Vajag to komandu, kura mūs eiropas balsojumā palidzēja tikt Briseles kolhozā !:::)))
1.aprīlis 2015, 16:34 | links
 
Driiz shinii valstii buus jaamaksaa arii par to ka elpo

Ruu, 1.aprīlis 2015, 15:51

Atkal Tev100% taisnība, šodien pastāstīja kas zemniekus gaida lai saņemtu supsīdijas, ja jūs saņemat tagad visiem maksāsiet, kantoris kantora galā, kas zemnieku čakarēs, labi ka es šogad beidzu ar to nodarboties.
1.aprīlis 2015, 16:32 | links
 
Vairākums neesi ne Tu, ne es …, ne mosp, ne MIG, ne kāds cits ŠMIG, tikai atšķirībā no tevis neizliekos par vairākumu, man nav ilūziju, ka juridiski kādam ir piešķirtas kaut kādas tiesības runāt visu vārdā un neesmu uzņēmies darboties Latvijas makšķernieku vārdā dārgais viltvārdi. Vairāk kā 100 balsis savācām, tev ir vairāk balsis savāktas? Ja nav tad būtu klusējis, savādāk kā vista par olu, vienu āķi MRK piemirsis kādas šausmas, tas, ka MIG noteikumi ne tikai MRK nepieņemami ir grūti uztvert, jo visi, kas nav vienās domās ir no MRK vai MRK kloni utt.

ZMZD savējo priekšlikumu izstrādāja ņemot par pamatu MIG iesniegto garadarbu, Padomes, kuras loceklis esi, sēdēs vajag piedalīties makšķernieku vārdā strādājošais viltvārdi.

Vēlies kaut ko par maniem komentāriem parakstīt. Pēc tā ko iesniedza sagatavotu pēc MIG, cilvēku reakciju labi redzēji, vajadzēja vēl pieņemt tad būtu kauns visai Latvijai acīs rādīties. Tev uzraksta priekšā kas jālabo lai vismaz sacūkoto kaut cik pieņemamu padarītu un būtu pamats sodīt, tā vietā lai izprastu labojumu jēgu nesaprotamo Tu komentē. Ideālu nav, arī es un citi no MRK kļūdās, tikai atšķirībā no Jums mēs to necenšamies noslēpt un aizmelot. Ņemot paveikto, ja atklāti, nedomāju, ka daudzi Jūs par pilnu ņem, Jūs esat ideāli diletanti ar ko piesegt esošo bardaku. Var pasmaidīt, papļāpāt un tā līdz nākamajai vizītei.

Sēdēt un runāt vajag pie galda uz vienprātības principiem, tad nebūs kas ņirgājas par Jūsu nezināšanām un diletantismu. Jums vēl aizvien nav skaidrs kur esat nokļuvuši un uz ko parakstījušies, acis tā aizmālētas, ka nesaprot, ka neviens nebūs vienīgā – pareizā viedokļa paudējs. Tā vietā lai pa kabinetiem skraidītu un ņirgātos par tiem kas raksta, sen bija laiks saprast likumdošanu (ja maz saproti šī vārda nozīmi) un to ka saruna nav nekas, jo tā nekādus pienākumus nevienam neuzdod.
Varbūt kādreiz Jums aizies, ka Padomes ir labs instruments kā 100 000 makšķernieku intereses birokrātiski padarīt par neko un vārdu no kura būtu jābaidās, pataisītu par klusu „balodīti” rokkoncertā.
Un tas viss ir panākts ar mosp rociņām un tavu gadīgu atbalstu veicot fantastisku PR kampaņu internetā pret biedrību un cilvēkiem, kuri ir tikai makšķernieki un kuru intereses nav būt galvenajiem vai kādu naudas iekasēšanas punktu, zem LM izkārtnes, uztaisīt.
1.aprīlis 2015, 16:08 | links
 
RUU +100 tavam teiktajam
Zvaigzne- mani nevar tik viegli nobiedēt! ;)
1. nav tas vecums :(
2. uz tiesu neies- "skeletiņu" par daudz- paši zina :D
1.aprīlis 2015, 15:54 | links
 
Driiz shinii valstii buus jaamaksaa arii par to ka elpo
1.aprīlis 2015, 15:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager