Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Es atdzīšos es jau lietoju, savādāk ja 4 stundas un sagribas atliet, nepatīkami kostīmā laist. ;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 23:04

Skaties, ka tevi ar te viens viedais opīšos neieraksta. :D
31.marts 2015, 23:06 | links
 
Kirsis, Tu neesi uztvēris pareizo domu attiecībā uz laivotājiem un pamperiem. Iedomājies cik daudzus tas, iespējams, pasargās no peldēšanās. Varbūt pat noslīkušo copmaņu statistika uzlabosies. Tā ka jautājums ir ļoti aktuāls un nopietns. Būtu jānosūta MIG, darba grupai, valdībai un kam tik tur vēl ne.

:D
31.marts 2015, 23:05 | links
 
Es atdzīšos es jau lietoju, savādāk ja 4 stundas un sagribas atliet, nepatīkami kostīmā laist. ;D
31.marts 2015, 23:04 | links
 
Nu, labi no organisma!
31.marts 2015, 23:02 | links
 
Siltāk pirms, vai pēc kluča izvadīšanas no organismas!:)))
31.marts 2015, 23:01 | links
 
Kirsis6666-bet kas liedz te uzjautrināties, par makšķerniekiem ko viņiem vēl varētu uzlikt par pienākumu, mēs te apspriedāmies ienāca priekšlikums, katram makšķerniekam līdzi biotualete, bet mans priekšlikums pampers, nav ko dabu pieķēzīt ;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 22:41
Nedod dievs ,ja galvenie njems par pamperiem pilnu,tad sanaaks,ka man ar shos laivaa vajadzees.Pagaidaam dazjus varu aiznjemties.Talaak neko,naksies pardot laivu lai pamperu nopirktu.:)AA,skaidrs,problema ar kjezisjanu un laivaam beidzot ir arisinaata:)Apsveicu malikji ar tiriem krastiem:l

Kirsis6666, 31.marts 2015, 22:59

Redzi, ja kopējis sāk risināt problēmas var dabūt atrisinājumu :D
31.marts 2015, 23:01 | links
 
opusums- nē visiem pamperu, pirmkārt, nav jāstiepj līdzi, jo uzvilkts, otrkārt siltāk, treškārt varēs aizvest uz mājām.
31.marts 2015, 23:00 | links
 
Kirsis6666-bet kas liedz te uzjautrināties, par makšķerniekiem ko viņiem vēl varētu uzlikt par pienākumu, mēs te apspriedāmies ienāca priekšlikums, katram makšķerniekam līdzi biotualete, bet mans priekšlikums pampers, nav ko dabu pieķēzīt ;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 22:41

Nedod dievs ,ja galvenie njems par pamperiem pilnu,tad sanaaks,ka man ar shos laivaa vajadzees.Pagaidaam dazjus varu aiznjemties.Talaak neko,naksies pardot laivu lai pamperu nopirktu.:)AA,skaidrs,problema ar kjezisjanu un laivaam beidzot ir arisinaata:)Apsveicu malikji ar tiriem krastiem:l
31.marts 2015, 22:59 | links
 
Pienākums kopā ar copes karti iegādāties biotualeti copes kartei uz gadu, bet 6 men. kartei pamperu komplektu, 3. mēnešu karšu īpašniekiem copi saskaņot ar PP inspektoriem par pārvietojamu wc uzstadīšanu copes vietā.
31.marts 2015, 22:57 | links
 
Kirsis6666-bet kas liedz te uzjautrināties, par makšķerniekiem ko viņiem vēl varētu uzlikt par pienākumu, mēs te apspriedāmies ienāca priekšlikums, katram makšķerniekam līdzi biotualete, bet mans priekšlikums pampers, nav ko dabu pieķēzīt ;D
31.marts 2015, 22:41 | links
 
Man loti grūti domāt šodien, jo ciemos atnāca poļu Zubrovka, bet pa lielam, krastus piegružo cilvēki bez morāles un principiem, pārsvarā tie ir urlas un ruko--čnie.....:)
31.marts 2015, 22:36 | links
 
Interesanti gan,tas par dabas meslosjanu ir apraksttits citaa likumaa nevis mn,tad ko juus te zivju sargi njematies?jums vnk nav pilnvaras iedotas,pa lielam s....i esat no likuma viedoklja,sorry.A V vareetu atkal agadinaat,kaa sjo negribosju ieveleeja padomee,un VOSP varetu padaliities kaa triis seedes protokolus (ilgst min vienu stundu)salikt uz vienasA4 lapas.Luuk,gan jau neviens neko neteiks,ceriibas uz malikji.A V :jau laicigi radiju profilu, ar domu lai gaanitos par visu,principa peec.Vot.
31.marts 2015, 22:33 | links
 
opusums- nu saprotu ka Tev domāt grūti, kam inspektoram vākt atkritumus, izķers kādu makšķernieku atvedīs un tas savāks, bet loģiski ja krasts piegružots, laba vieta, inspektoram tikai jāpagaida, gan kāds atnāks, pie reizes valsts saņems naudiņu un pie reizes krasts tīrs un visas problēmas ;D
31.marts 2015, 22:13 | links
 
Vienīgais ja ieliktu makšķerēšanas noteikumos, ja atkritumi ir 20m rādiusā un makšķernieks makšķerē tad tiek uzskatīts ka to atstājis tas makšķernieks kas makšķerē dotā brīdī ;D Es par 100 % būtu kārtība krastos, izlaizītu arī to ko nav paši atstājuši.

Veel var ielikt, ja inspektors ar laivu piestāj, vai brauc ar laivu gar piegružotu krastu, tad viņam ir pienākums savākt visus atkritumus, jo viņs taču ir pareizais un vienīgais, kas cīnās ar nekārtībām pie ūdeņiem!
31.marts 2015, 22:07 | links
 
(sargiet copi no juristiem - varētu būt mana jaunā devīze)

Akmens_Viesis, 31.marts 2015, 21:52[/quote]

sargiet copi no ziliem pelēkiem un visiem pārējiem līdzīgiem mošķiem.
31.marts 2015, 22:01 | links
 
Izmeklēt neko nevajag :) Zinu ka ir novadi kur ar to sekmīgi tiek galā... Domāju ka pats zini ka vajag tikai cilvēku pantu piemeklēt var vienmēr :D

CakssNoriss, 31.marts 2015, 21:57

Nu riskanta padarīšana, var vairāk laika pavadīt tiesās nekā strādājot, tauta tagad skolota .
31.marts 2015, 22:01 | links
 
Izmeklēt neko nevajag :) Zinu ka ir novadi kur ar to sekmīgi tiek galā... Domāju ka pats zini ka vajag tikai cilvēku pantu piemeklēt var vienmēr :D
31.marts 2015, 21:57 | links
 
Akmens_Viesis-kā skaties jauno noteikumos ielikt, ja makšķernieks makšķerē un apkārt atkritumi uzskatāms ka tos atstājis makšķernieks kas makšķerē, par attālumu varētu ielikt cik tauvas josla;D Būtu tīri upju un ezeru krasti.
31.marts 2015, 21:57 | links
 
Kaspar, ir tāda nianse - neesmu lasījis ne tikai apenīšu rakstus (ak vai, tāds darbs pa tukšo),
es neesmu ne lasījis, ne rakstījis arī nevienu MIG protokolu, tāpēc nevaru spriest, kas tur tiek vai netiek melots. Patīkami vismaz, ka atzīsti, ka melo gan Balodis, gan Tu. Tas ir progress.

Pēdējo padomi, kurā biju, protokolu man korekti atsūtīja, pielaboju precizējumus. Ja paceltu augšā iepriekšējo protokolu, vai jūs tur runājāt to, ko parasti runājat CL, vai arī kaut ko lietderīgu resursiem, copmaņiem? Par 8 vai 9 āķiem? Par labuma gūšanu no zivju nodošanas citiem?
Sakarīgās domas mēs ar prieku atbalstām, pat ja tās izteikuši džeki, kas mūs internetā apmelo. (Par laimi ir normāli resursi internetā, kur jūsu nav, citādi būtu grūtāk izturēt dienas, kad netiek copēt).

Bet padomē es neesmu neko panācis, kas atgādinātu "darba grupas likvidēšanu" ierēdņiem par prieku, beidz apmelot mani un ierēdņus.
Par to darba grupu un kas tur notika, esmu dzirdējis 3 pārāk dažādas versijas, man nav kam ticēt, visas ir pārāk dažādas. Es pieņemu, katrs arī zoo ziloni redz savādāk, atkarībā no atrašanās vietas un kuņģa satura.

Un divas reizes uz padomi es vispār netiku, braucu uz darba grupām visādām.
A ko darīt? CL man palīgs jurists neviens nepieteicās, tu tikai paņirgājies. Vēl piedāvāju te vienam personāžam, ka var braukt manā vietā - kad viņš man skaidroja, ka es esot daļa no forelistu sazvērestības, kas vēlas iznīdēt līdakas Latvijā, lai vairākumam nebūtu ko makšķerēt... Arī negribēja braukt, žēl. Starp citu vakance ir joprojām, vēl kāds, kas ir dzirdējis, ka plānoju aizliegt pensionāriem velcēt, mierīgi var doties uz jebkuru padomi miera vējos, izrakstīšu pilnvarojumu.

Padziļināšana... zvejnieki reizēm uz savu galvu parok, ja pieķer, tad maksā sodus. Užavā zvejnieks divreiz maksāja, otrreiz dārgi. Kam no tā labāk, nevienam. Reizēm slepus kāds padziļina, saprotoši cilvēki pagriež galvu sāņus un pakrata ar pirkstu. Oficiālais ceļš sarežģīts, pie zināmiem CM 3-5 vajadzētu nārsta upes padziļināt... juridiskā ziņā - automātiski, būtu tikai izpildītājs un metodika, kurā laikā ar kādiem paņēmieniem drīkst.

Platums... Tāda lašupe kā Rīva būtu pelnījusi, ka to respektē un necopē kaut vai metrus 50 no tās, lai gan 5 metri tur nesavāksies platumā. Rudenī platums var būt arī līdz pirmajam straumes aizrautajam onkulim. Arī Užavas platumu nomērīt neiesaku, var būt padziļš.
Liegumu nevajadzētu strautiem, ko var pārlēkt 2 soļos. Tie ir 2 m, bet arī aiz tiem var slēpties cienījama upe, kā piemēram, Ķikāns. Un? Neesam Lietuvā, kur jūras robeža maza. Tāpēc - pasoļo kājiņām, tāda lūk, domu gaita.

Ā, vēl aizstaigā līdz protokoliem un dokumentiem un apskaties, ko domājam par zivju dalīšanu.
Galu galā - ja kontrole nespēj nomērīt lomu pēc tā apstrādes, tā ir loma slēpšana - kas jau ir aizliegta (būs cerams) - nav ko noteikumus piegružot ar procentiem un matemātiku.

(sargiet copi no juristiem - varētu būt mana jaunā devīze)
31.marts 2015, 21:52 | links
 
ja Tev ir pārliecība ka konkrētā persona ir kaut ko pārkāpusi, tad kā viņu saukt pie atbildības ir tīri tehnisks jautājums ;) protams ja ir vēlēšanās un laiks..

CakssNoriss, 31.marts 2015, 21:49

Nevaru veikt izmeklēšanas funkcijas, tur tas suns aprakts. Nevaru pirkstu nospiedumus, bet lai otrs makšķernieks liecinātu vēl nav bijis gadījums, labi ja pazvanīs ka kaut kas ko pārkāpj.
31.marts 2015, 21:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager