Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Copmann-pats zini tas kontingents, parasti brauc uz haļavu un vēlams lielāku cik var, paskaties kādas salas, kādi ezeru krasti kur Daugavpilieši sēž, par to ka rīku skaitu pārsniedz varu nestāstīt pats zini.
31.marts 2015, 20:30 | links
 
Akmens viesis atvieglos padziļināšanas likumdošanu, ieviesīs LM foreļupēs....
Nenosmieties....UTO PISTS
Piedodiet par kļūdām, rakstu no telefona.
31.marts 2015, 20:14 | links
 
(2)


addd, 31.marts 2015, 13:53
Velce 100% visā Daugavā nebūs, kad vēl nevaru pateikt bet līdz gada beigām būs ierobežojumi, patīk Tev vai nē. Nēesat Daugavpilieši pie mums Krāslavā gaidīti, neviens par Daugavpils makšķerniekiem nav sajūsmā, ko var darīt ka tādu priekštatu par sevi radījāt, tāda kultūra, nāksies samierināties.

Malikis2011, 31.marts 2015, 14:03

Māte man no Krāslavas, tēvs no Rēzeknes rajona, pats Daugavpilietis, ar kādu naidu Jūs uztverat mani?
Man visi vienādi kas Krāslavā, Rīgā, Liepājā, vai Valmierā lai tik ir laimīgi, to arī Jums novēlu.

Ar cieņu.

addd, 31.marts 2015, 19:13
Man personīgi pret Tevi naids nav, tikai nepatika, pret makšķerniekiem no Daugavpils, paskaidrošu kāpēc, augušu uz krāsnsaugšas mucā,pa spundi baroti tikuši ārā pāris pirksti krampjos un uzskata sevi par pasaules centru un piecūko visu ko var.(nav jau visi tādi, bet lielākais vairums), Par ko viņus mīlēt un gaidīt, priecājamies ka nebrauc un cerams ka uzliksim licencēto būs vēl mazāk.

Malikis2011, 31.marts 2015, 19:56



Neliec visus vienā kulītē. Ja uzliks licenci, braukšu, kurp gribēšu tāpat.Manam zināmi daudz, jo daudz copermaņi Dpilī un kaut kā nemanu viņiem tās īpašības, ko piedēvē. Dažāds kontingents?varbūt, bet tas jau nenozīmē, ka man vai kādam citam cienījamam makšķerniekam, kurš kečendrelīzingo zivis, izvelk tīklus, taisa talku Daugavas vai kaut ezeru krastos-jāklausās vai jālasa nepamatoti apgalvojumi.
31.marts 2015, 20:11 | links
 
Veel viena lieta ko es redzu,pagaajusho ruden Burtnieks panjeema 2 dveeseles.Viena no taam neuzmaniibas peec,otru iespeejams peekshnjaa veeja braazma.Kas tagad notiks,buus cilveeki,kas arii aireesies ar pellaam iekshaa,rudenii kad uudens ir ledus auksts beediigi gadiijumi var kljuut arii biezhaaki

Ruu, 31.marts 2015, 18:41

Jābrīnās,ka tikai!? Ar kādiem "pūšļiem" un "abrām" tik ezerā nebrauc.Piemājas pīļu dīķī tādā nekāptu. Ne tuvojošs negais kādu baida,ne pirmais sals.
31.marts 2015, 20:10 | links
 
Addd, jūtu jums līdz.
Izskatās ka iet konclāgera virzienā....
Maliķi, nedrīkst darīt savu darbu ar naidu, tad var kļūt neobjektīvs....
31.marts 2015, 20:09 | links
 
(2)


addd, 31.marts 2015, 13:53
Velce 100% visā Daugavā nebūs, kad vēl nevaru pateikt bet līdz gada beigām būs ierobežojumi, patīk Tev vai nē. Nēesat Daugavpilieši pie mums Krāslavā gaidīti, neviens par Daugavpils makšķerniekiem nav sajūsmā, ko var darīt ka tādu priekštatu par sevi radījāt, tāda kultūra, nāksies samierināties.

Malikis2011, 31.marts 2015, 14:03

Māte man no Krāslavas, tēvs no Rēzeknes rajona, pats Daugavpilietis, ar kādu naidu Jūs uztverat mani?
Man visi vienādi kas Krāslavā, Rīgā, Liepājā, vai Valmierā lai tik ir laimīgi, to arī Jums novēlu.

Ar cieņu.

addd, 31.marts 2015, 19:13

Man personīgi pret Tevi naids nav, tikai nepatika, pret makšķerniekiem no Daugavpils, paskaidrošu kāpēc, augušu uz krāsnsaugšas mucā,pa spundi baroti tikuši ārā pāris pirksti krampjos un uzskata sevi par pasaules centru un piecūko visu ko var.(nav jau visi tādi, bet lielākais vairums), Par ko viņus mīlēt un gaidīt, priecājamies ka nebrauc un cerams ka uzliksim licencēto būs vēl mazāk.
31.marts 2015, 19:56 | links
 
Par to zivs nodošanu, izlasi Zvejniecības likumu. Tad kā labāk, tiem jauniešiem un sirmgalvjiem par kuriem tā rūpējies, pateikt, ka bez noteikumiem, pašvaldību saistošajiem Jums arī vēl Zvejniecības likums jāzina. Jeb pieļaujot, ka cilvēks slinks, to pašu ierakstīt noteikumos. Kas pēc noteikumiem liedz zivi nodot citiem?

Zvaigzne, 31.marts 2015, 14:46


Tam punktam īpašas nozīmes nav, tas darbosies tikai Latvijas Republikas ūdeņos.

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā fiziskās personas Latvijas Republikas ūdeņos var nodarboties ar amatierzveju – makšķerēšanu un zemūdens medībām, zivju (vēžu un citu ūdens bezmugurkaulnieku) ieguvi (turpmāk – makšķerēšana) ar šajos noteikumos atļautiem makšķerēšanas, zemūdens medību un vēžošanas rīkiem.

Tiklīdz esat prom no ūdeņiem MN uz Jums vairs nedarbojas. Zaļais varēs sievai zivi notirgot.

Ar cieņu.
31.marts 2015, 19:53 | links
 
Temiida-kas teica ka atļaus ezeros velcei tur vēl ātrāk aizklapēs, varbūt Drīdzī un Sīverā, vēl iet diskusijas, ko dabas pārvalde teiks, ja būs tad tikai no jūnija.
31.marts 2015, 19:45 | links
 
(2)


addd, 31.marts 2015, 13:53
Velce 100% visā Daugavā nebūs, kad vēl nevaru pateikt bet līdz gada beigām būs ierobežojumi, patīk Tev vai nē. Nēesat Daugavpilieši pie mums Krāslavā gaidīti, neviens par Daugavpils makšķerniekiem nav sajūsmā, ko var darīt ka tādu priekštatu par sevi radījāt, tāda kultūra, nāksies samierināties.

Malikis2011, 31.marts 2015, 14:03


Māte man no Krāslavas, tēvs no Rēzeknes rajona, pats Daugavpilietis, ar kādu naidu Jūs uztverat mani?
Man visi vienādi kas Krāslavā, Rīgā, Liepājā, vai Valmierā lai tik ir laimīgi, to arī Jums novēlu.

Ar cieņu.
31.marts 2015, 19:13 | links
 
Velce 100% visā Daugavā nebūs, kad vēl nevaru pateikt bet līdz gada beigām būs ierobežojumi, patīk Tev vai nē. Nēesat Daugavpilieši pie mums Krāslavā gaidīti, neviens par Daugavpils makšķerniekiem nav sajūsmā, ko var darīt ka tādu priekštatu par sevi radījāt, tāda kultūra, nāksies samierināties.


Smiekliņš Tu esi. Man te daudzi Krāslavieši ir teikuši, ko un kā viņi dara un darīs turpmāk. Gribu redzēt, kā visas ūdenstilpnes savā reģionā taisaties nosargāt. Un gribu redzēt kā Jūs velcēt aizliegsiet. Tad Jums Daugavā jāsēž cauru diennakti un tas nozīmē ka viss notiks ezeros. Nu nav Jums sargu armijas. Samierinies un atslābsti. Pārējiem, vairāk vai mazāk, ir pilnīgi uzlikt uz Daugavu Krāslavā ;) Ir citas un daudz ienesīgākas vietas. Ko ta tās nosargāt nevariet ;)
31.marts 2015, 19:09 | links
 
Diemžēl, es nelasu apeņu sadaļu, pilnīgi zemē nomests laiks. Pirmo ierakstu izlasīju līdz pirmajiem meliem, sapratu, ka turpiniet darboties savā manierē.


Apspriežamie varianti par ietekām jūrā - MRK piedāvātie 5 metri, saraksts ar vēl vienu pielikumu vai - vienkārši - jūra ir plaša, vietas pietiek - ja kaut kas ietek jūrā, var paiet malā (varbūt 200 m ir par daudz šajā gadījumā).

Es pats personīgi atbalstu trešo variantu.

Daudzas upes, kas būtu pelnījušas liegumu, šajos 5 metros neiekļaujas. Būtu labāk pielikuši plecu kā atvieglot padziļināšanas likumdošanu, būtu kāds praktisks labums gan zivīm, gan makšķerniekiem.

Ar acumēru 5 metri nav nomērāmi, nav makšķerniekam jānēsā līdzi metra mērs un jācenšas brist iekšā.

Tas tā, komentārs bez apvainojumiem, pamācies.
31.marts 2015, 18:59 | links
 
Veel viena lieta ko es redzu,pagaajusho ruden Burtnieks panjeema 2 dveeseles.Viena no taam neuzmaniibas peec,otru iespeejams peekshnjaa veeja braazma.Kas tagad notiks,buus cilveeki,kas arii aireesies ar pellaam iekshaa,rudenii kad uudens ir ledus auksts beediigi gadiijumi var kljuut arii biezhaaki
31.marts 2015, 18:41 | links
 
Tere!
Ja zivs māneklim neuzbrūk,to nav iespējams aizķert.Vari raustīt līdz bārda nosirmo.Par to esu pārliecinājies skatoties āliņģī kā televizorā,bļitkojot sīgas Peipusā.Jaunības azartā mēģināts ar strauju bļitkas rāvienu aizcirst,nikas nesanāk.Tik zivis visas prom.
Piekrītu Maliķim,velcēšana iekšējos ūdeņos ar motoru,nav tā īsti pieņemama viena iemesla dēļ-dzenskrūves radītais virpulis pastiprināti piesaista zivis.Tik viens liels bet.Brūk štrumu bizness utt.Ko iesākt ar voblerim? Nav iespējams noairēt 4-5km/h
Lai gan pāris comrādu to dara ļoti veiksmīgi.

BrunoL, 31.marts 2015, 12:23

IIr tikai viens bet...Savulaik aizliedza iekshdedzes motoru Salacaa un kas notika,salaca saaka aizaugt,otra lieta,vasaraa kad ir bula laiks un uudens saziedeejis ar dzenskruuvi dzen skaabekli iekshaa,taa ka nav tikai negatiivais
31.marts 2015, 18:28 | links
 
Guntar, šeit " teorētiski jābalstās uz VAIRĀKUMA viedokli, nevis uz kāda "eksperta", kas "zina labāk" " tev ir tikai daļēja taisnība. Speciālisti izstrādā variantus problēmas risināšanai un tad vairākums var izvēlēties sev piemērotāko. Kā tas ir noticis MN gadījumā, nezinu, bet tā kliegšana "velcētājus sit" ir absolūti nepamatota. Ja argumentri
31.marts 2015, 16:36 | links
 
Grīnbergs, kurš interesanti tad te kaut ko provocē?

MRK izplatītais protests par MIG „profesionālismu”, ir balstīts uz „kvalitatīvajiem” MOSP priekšlikumiem ko saņēma Padomes darba grupa, priekšlikumu „pamatojumiem”, MIG sēžu „protokoliem”, tajos atspoguļotajiem lēmumiem un spēju tos „savlaicīgi” publicēt (vēl 5 dienas un mēneša jubileja protokola gaidīšanai).

Grīnbergs, ko tavā izpratnē nozīmē pietiekoši apspriesta? Kā komentēsi reakciju CL un vēstules ZMZD, īpaši ja parasti makšķernieki ir kūtri sava viedokļa paušanā. Nešķiet, ka tas Jums bija labs signāls, ka esat pāršāvuši pār strīpu?

Pēc MOSP – MIG iesniegtajiem priekšlikumiem Padomes darba grupai, protokoliem, tev kaut kas kaut kur, kaut ko liecina? Būtu nokaunējies un paklusējis. Cik no VMK vai MOSP ir aktīvi CL rakstītāji, cik viņi būs spējīgi atbildēt un pamatot to, ko MIG ir iesniedzis, jeb paņemsim par piemēru MOSP, cik tur varēs konkrēti atbildēt par visiem MIG piedāvājumiem?

MRK aizstāv savu biedru viedokli, esi MRK sajaucis ar sevi - personu, kura uzņēmās Latvijas makšķernieku vārdā runāt.

Par to zivs nodošanu, izlasi Zvejniecības likumu. Tad kā labāk, tiem jauniešiem un sirmgalvjiem par kuriem tā rūpējies, pateikt, ka bez noteikumiem, pašvaldību saistošajiem Jums arī vēl Zvejniecības likums jāzina. Jeb pieļaujot, ka cilvēks slinks, to pašu ierakstīt noteikumos. Kas pēc noteikumiem liedz zivi nodot citiem? Lai kā prieks, ka vienu kļūdu āķu skaitu pamanījāt … apsveicami, kādas tagad šausmas … īpaši ja salīdzina ar tām „pērlēm” kas nāk no Jūsu puses.

Tev bija ļoti labs secinājums - Kurā gadalaikā upē būtu jāmēra 5 metru platums, un cik upēm vispār ir tik plata ieteka jūrā, vaicāt nav vērts. Bet tu pavaicā? Atbilde ir vienkārša, mēri tad kad makšķerē, kas pārējā laikā ir ar to ūdeni ir pilnīgi pie kājas. Ir platāka, paej nost, nav droši makšķerē. Inspektoram ar viegli konstatēt pārkāpumu. Tā vietā noteikumos varam ielikt garu sarakstu ar upēm, un lūgt makšķerniekam iet pārliecināties līdz tuvākai norādei uz kuras rakstīts ir tā upe vai nav.

Bet savādāk var saprast, visi, kuri nav ar tevi vienās domās ir slimi, MRK kloni utt., labi, ka pats mums tāds vesels un adekvāts.

p.s. Vari man paskaidrot kā lai atšķiru veikalā, kura makšķere rosina zivi satvert ēsmu ar muti un kura nerosina? Par tavu fantastisko prezentāciju un komentāriem atbildēšu vēlāk, zināsi kur izlasīt.
31.marts 2015, 14:46 | links
 
Pētīšana ir ienesīga lieta. Bet ne visiem.;)

http://www.pietiek.com
31.marts 2015, 14:36 | links
 
addd-ar kontrabandas apkarošanu nenodarbojos, tur ir vesels bars valsts iestāžu, bet kontrabandas pilsēta lielāka ir Daugavpils, domā ka pa Daugavu daudz atpeld, sīkumi salīdzinot kas nāk ar vilcienu un mašīnām, no kurienes Daugavpils pilna ar nelegālām cigaretēm, ne jau no Daugavas.
31.marts 2015, 14:08 | links
 
(2) Zivju resursus pārvalda, pamatojoties uz to pētniecību, ekspertu novērtējumu un zinātniski pamatotām rekomendācijām.
Nu neies pie zivīm vairākuma viedoklis cauri, kad izgrozīs likumu ka pārvalda ar balsu vairākumu, tad ies;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 13:09[/quote

kur tas viss ir? kad tas ir darīts? pirms aizliedz, tad arī parādi tos pētījumus.

deko, 31.marts 2015, 13:29
DD
KUR EKSPERTU PĒTĪJUMS.Kādā veidā par maksu pārkāpjot MN ,LM vietās tiek
samazināta antropogēnā slodze un radīta labvēlīga situācija dabas resursu ilgtspējīgai un saudzējošai izmantošanai

Brusis, 31.marts 2015, 13:50


tur ir eksperta pagastveča pagasta kases pētījums, parādījusies vairāk nauda.
31.marts 2015, 14:04 | links
 
(2)

kur tas viss ir? kad tas ir darīts? pirms aizliedz, tad arī parādi tos pētījumus.

deko, 31.marts 2015, 13:29
Ja aizliedz tad tiek apspriest kāpēc, nevaram izkontrolēt, pierādīt ka pārkāpj, vai zivju aizsardzībai. Ko tad pētīt, kāpēc pārkāpj? Nu to nepēta to secina. Pētīt vajag vai varam atļaut lašus visur ķert, vai vimbas, pētīt vai viņu skaits nesamazinās.

Malikis2011, 31.marts 2015, 13:36

Ar cieņu.
Alkohols un smēķēšana nodara būtisku kaitējumu cilvēku veselībai.
Jūs Krāslavā visus nelegālās točkas un kontrabandas cigarešu plūsmu esat apkarojuši?
Kā Jūs rakstījāt nevajag jaukties operatīvajā darbā, varbūt jums velcētāji traucē cigarešu plostus bagarēt?

Ar cieņu.

addd, 31.marts 2015, 13:53

Velce 100% visā Daugavā nebūs, kad vēl nevaru pateikt bet līdz gada beigām būs ierobežojumi, patīk Tev vai nē. Nēesat Daugavpilieši pie mums Krāslavā gaidīti, neviens par Daugavpils makšķerniekiem nav sajūsmā, ko var darīt ka tādu priekštatu par sevi radījāt, tāda kultūra, nāksies samierināties.
31.marts 2015, 14:03 | links
 
(2)

kur tas viss ir? kad tas ir darīts? pirms aizliedz, tad arī parādi tos pētījumus.

deko, 31.marts 2015, 13:29
Ja aizliedz tad tiek apspriest kāpēc, nevaram izkontrolēt, pierādīt ka pārkāpj, vai zivju aizsardzībai. Ko tad pētīt, kāpēc pārkāpj? Nu to nepēta to secina. Pētīt vajag vai varam atļaut lašus visur ķert, vai vimbas, pētīt vai viņu skaits nesamazinās.

Malikis2011, 31.marts 2015, 13:36


Ar cieņu.
Alkohols un smēķēšana nodara būtisku kaitējumu cilvēku veselībai.
Jūs Krāslavā visus nelegālās točkas un kontrabandas cigarešu plūsmu esat apkarojuši?
Kā Jūs rakstījāt nevajag jaukties operatīvajā darbā, varbūt jums velcētāji traucē cigarešu plostus bagarēt?

Ar cieņu.
31.marts 2015, 13:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager