Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Akmens viesi.

Ja MRK uzdrošinās pārmest, ka noteikumu versija nav pietiekami apspriesta ar makšķerniekiem, tad
jāatgādina, ka MRK nav šādas informācijas, tas ir viedoklis, turklāt maldīgs.


Nu, nu... Tev ko, prēmiju par šitādiem tekstiem maksā? Tu tak biji normāls džeks. Tak paskaties no malas, kāda tufta tajos jaunajos MN ir sarakstīta. Neviens tak neceptos, ja būtu loģiski noteikumi. Vai tad daudzi iebilst pret paturamo zivju skaita samazināšanu... Kādēļ neiebilst? Tādēļ, ka tas ir normāli. Bet pārējais...?!
31.marts 2015, 11:21 | links
 
Ruu-varētu būt ka sami nav padraudēti ūdenskrātuvēs, bet mums uz 40km pāris bedres, kur veiksmīgi pa vasaru tiek apslaktēti, jau uz gruntenēm veči saka nav ko izvilkt, pat mazo trūkums jau iestājies. Līdakas tāpat tiek sistas uz nebēdu, var rakstīt kur velcētāji 3 gadu laika ezerus iztīrijuši, bet nepārliecināsi , jo mūsu ķeršanas veids vienīgais un pareizais un kā kāds kaut ko mums vēlas ierobežot.
31.marts 2015, 11:21 | links
 
Prātiņ nāc mājās, sūtīt vēstules ar priekšlikumiem un paši likumus nezina. Tauta tupa palikusi, ja nav sajēgas ne par ko, bet pisuļkas ministrijai sūta un izliekas gudri.

Malikis2011, 30.marts 2015, 23:43



Lai uzrakstītu vēstuli ministrijai nav obligāti jābūt Latviešu valodas skolotājam ar juridisko izglītību.
Ceru Jums ir zināms šis dokuments. Latvijas Republikas Satversme
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
104. Ikvienam ir tiesības likumā paredzētajā veidā vērsties valsts un pašvaldību iestādēs ar iesniegumiem un saņemt atbildi pēc būtības. Ikvienam ir tiesības saņemt atbildi latviešu valodā.
106. Ikvienam ir tiesības brīvi izvēlēties nodarbošanos un darbavietu atbilstoši savām spējām un kvalifikācijai. Piespiedu darbs ir aizliegts.
Nemet tautai ar akmeni, ja nu tā metīs tev pretī.
Es jau saprotu ka ministriem gribētos lai tauta izteiktos 2 reizes četros gados krustiņu veidā.
Ar cieņu.
31.marts 2015, 11:17 | links
 
Ja es būtu MIG pieprasītu vispār velces aizliegumu ar motoriem, ja gribi kā vecos labos laikos airus rokās un uz priekšu, nav ko noēstos mūļus rādīt uz ūdeņiem, strādāt fiziski lai zivi noķertu ;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 10:48


Jums visas iespējas ir dotas atteikties no autotransporta, mobiliem sakariem, datoriem, sadzīves moto tehnikas. Gribat dzīvot viduslaikos, uz priekšu.

Ar cieņu.
31.marts 2015, 11:16 | links
 
Malikji,voblers,ruupnieciski razhots nav domaats cemmereeshanai.uzlabots jaa tur tas var notikt,bet tagad njemties un teikt juus visi esat cemmereetaaji un paarkaapeeji?Sami ir rijiiga zivs,tam gadaa svara pieaugums ir 1.5kg,tapeec sami rij visu kas kustaas.Sami speej sevi ljoti labi atrazhot un par shiem es neuztrauktos,jaa lielo nav tik daudz,jo to rijiiba tos noved pie nokjershanas,agri vai veelu,bet mees jau arii negribam kaa Ebro,kur viss kas mazaaks par sama riikli,tiek noriits
31.marts 2015, 11:14 | links
 
Ruu-kā nodefinēsi kas normāls vobleris, paskaties kā samus Daugavā dauza ārā, pateiksi ar airiem, vai ar paštaisītiem vobleriem, tie paši pirktie, eholote divi kāti un griež pa bedri kāmēr vai nu paņem vai aiz sāniem, aizbrauc paskaties ja netici un neko jau nevar pierādīt. Jā ir godīgi velcētāji, pazīstu, bet lielākā daļa ir gaļinieki kas tirgo. No pieredzes, kādreiz bija tīklu licēji, (maliķi) tagad velcētāji, normāli motori un no tā dzīvo, parunājāmies atklāti pasaka ka šitas veids izdevīgāk, noķert par pārkāpumu nevar, zivis tikai vērtīgās un pietiekoši.
31.marts 2015, 11:09 | links
 
Ļoti interesanti, kāpēc zināmie un atkal jauni nezināmie tēli provocē kaut kādu lekšanos.

ZM ZD publicē savu versiju, kurā vienmēr pēdējais vārds esot "juristiem", kurus starp citu, neviens nav redzējis.
ZM ZD mēs piedāvājām arī korektūru, bet saņēmām atteikumu, ka ZM ZD to darīšot paši. Pagaidām nekas neliecina, ka korektūra būtu veikta.

Tāpēc MRK izplatītais protests par MIG neprofesionālismu, balstoties uz ZM ZD publicēto dokumetu, nav adresējams mums.

Ja MRK uzdrošinās pārmest, ka noteikumu versija nav pietiekami apspriesta ar makšķerniekiem, tad
jāatgādina, ka MRK nav šādas informācijas, tas ir viedoklis, turklāt maldīgs.

Arī pašu MRK izplatītie dokumenti vairāk liecina par to, ka dokumentus izplata viens Zvaigzne, un neviens šos dokumentus kritiski nepārlasa, kur nu vēl apspriež ar makšķerniekiem.
Atbildēt uz konkrētiem jautājumiem par MRK piedāvājumiem jūs tāpat nespējat.
Piemēram, kas ir tas labums, ko makšķerniekam aizliegts gūt, nododot zivi citam cilvēkam un kāpēc to jāraksta noteikumos, jūs tāpat bez apsaukāšanās atbildēt nespējat.
Kāpēc 9 āķi jāsamazina uz 8, jūsu daudzos atbildžu variantus un to kvalitāti mēs arī redzējām.
Kurā gadalaikā upē būtu jāmēra 5 metru platums, un cik upēm vispār ir tik plata ieteka jūrā, vaicāt nav vērts.

Tajā pat laikā pa Latviju klīst LMA sagatavotā noteikumu alternatīvā versija, kas nav publiski apspriežama, vai tas ir ok? Nez kur tā beigās parādīsies gaismā. :)

Slimajiem iesaku reģistrēt vēl jaunus CL profilus un darboties aktīvāk, ir pēdējais brīdis. Tikai kaut mirkli ieslēdziet smadzenes un neizmantojiet COPY PASTE metodi tik uzskatāmi, kad viltojiet makšķernieku protestus :)

Normāliem cilvēkiem iesaku protestus tomēr sūtīt uz ZM ZD. Tie, kas man sūtīja PM jautājumus, saņems PM atbildes.
Galu galā par noteikumu gala rezultātu atbild ZM ZD, turklāt spēj ierakstīt noteikumos jebko paralēli padomei, kā pierādījies. (Šajā sakarā aizvien labāk sākam saprast, kāpēc Birkova kungs ir kļuvis tik ļauns un vientuļš).
31.marts 2015, 11:07 | links
 
Malikji,es 26 gadus jau copeeju,aktiivi velceeju nu vismaz 6 gadus,nu toch ne tu man staastiisi kaa viss notiekaas,ja buutu drusku papraktizeejis copi pats,zinaatu ka normaali voblers iet sliipi,ar meeli uz leju,taa ka pirmais ar ko tas pret zivi atduras ir ar meeliiti,tapeec parasti ir juutams tikai uzsitiens,tikai ljoti retos apstaakljos tas aizkjeraas aiz zivs,cita lieta,ja aiz voblera ir triinieks,kas iet zemaak.Bet tu jau gudrinieks visu to zinaaji,ne?
31.marts 2015, 11:05 | links
 
Visu zinošais Malikis2011. Man jau liekas, ka esi profesionālis cemmerēšanā, ka tā visu tik labi pārzini. Uz reiz var redzēt - zinošs cilvēks.
31.marts 2015, 11:05 | links
 
Nekad nebuutu domaajis,ka buus inspektoram jaaskaidro kaa cemmereeshana notiekaas,nejau monotoni velkot gar grunti tas taa notiekaas,bet uzaireejot ar raavieniem,gan taa smuki var sanaakt un tie kas iziet uz cemmereeshanu,pilniigi noteikti nedara to ar normaaliem vobleriem :D

Ruu, 31.marts 2015, 10:58

Klausies kā vēl ar motoru cemmerē, ja pašam sajēga ne par ko nav tad neplāties ka kaut ko zini.
31.marts 2015, 11:01 | links
 
Nu ko es te varu pateikt,tad arii tev inspeltora kungs uz airiem,lai muulis paaraak neuzbliist

Ruu, 31.marts 2015, 10:51

Nekas es svaru uzturu robežās, drīz sāksies zemūdens medības atkal varēs 10kg nomest, ko pa ziemu uzkrāju.
31.marts 2015, 11:00 | links
 
Tam kaķim laikam pavasaris galvā sācies. Manējie ar mājās tādi nemierīgi palikuši. Laikam jāizlaiž ārā, lai nomierinās :D
31.marts 2015, 10:58 | links
 
Nekad nebuutu domaajis,ka buus inspektoram jaaskaidro kaa cemmereeshana notiekaas,nejau monotoni velkot gar grunti tas taa notiekaas,bet uzaireejot ar raavieniem,gan taa smuki var sanaakt un tie kas iziet uz cemmereeshanu,pilniigi noteikti nedara to ar normaaliem vobleriem :D
31.marts 2015, 10:58 | links
 
Malikis
Ja nebūtu liegums uz laivām, tad šogad man būtu iespēja noēsties stintes. A tā paliku gribot. :))
31.marts 2015, 10:57 | links
 
urmaas-tur jau vairāk zem tiem kātu ierobežošanas cemmerēšana domāta, ar airiem lūdzu divi, tad jau arī tādā gadījumā atbalsti laivas augu gadu, jo aizliegums jau zivīm ne līdzekļiem kā iegūst. Tā varam nonākt pie tā ka tikai uzliekam liegumu zivīm un vietām un ķeriet kā gribiet.
31.marts 2015, 10:54 | links
 
Ja es būtu MIG pieprasītu vispār velces aizliegumu ar motoriem, ja gribi kā vecos labos laikos airus rokās un uz priekšu, nav ko noēstos mūļus rādīt uz ūdeņiem, strādāt fiziski lai zivi noķertu ;D

Malikis2011, 31.marts 2015, 10:48

Tu ir mazohists. :))
31.marts 2015, 10:52 | links
 
Nu ko es te varu pateikt,tad arii tev inspeltora kungs uz airiem,lai muulis paaraak neuzbliist
31.marts 2015, 10:51 | links
 
Temiida-palasi tās vēstules un pasaki ka gudrs cilvēks rakstījis, jā piekrītu 49 punkts greizi salaists, bet ne jau krimināllikums jāpiesauc bet LAPK un ja gribēja to punktu ielikt tad vajadzēja pārkopēt nevis jaunu tekstu rakstīt. Nākošais punkts laikam rakstīts, Kādas vielas ietekmē, nezināju ka Daugavā tīkli atļauti(spec. zvejai tikai), lai paskatās aizliedza zveju ar tīkliem Daugavā vai kas mainījās? Tagad bļauj tā pat zivju nav, vainīgi murdi, nu muļķības ko raksta. Par velci izskatās ka iebilst pret vienu kātu un trīs zivīm tie kas pieraduši slānīt un tirgot, jo normālam cilvēkam ar trīs līdakām un zandartiem pietiek, gribat apkrauties ar kātiem , lūdzu uz jūru un uz priekšu, ja nav saprašana kā velcēt pat pieci kāti nepalīdzēs, vienīgais labāk varēs cemmerēt.

Malikis2011, 31.marts 2015, 10:42

Ja cenšās ieviest zivju ierobežojumu, tad kāpēc vēl jāķerās klāt pie rīku skaita!? Vai nav vienalga kā noķer tās trīs zivis, ar 2 kātiem, vai ar vienu? :)
31.marts 2015, 10:50 | links
 
Ja es būtu MIG pieprasītu vispār velces aizliegumu ar motoriem, ja gribi kā vecos labos laikos airus rokās un uz priekšu, nav ko noēstos mūļus rādīt uz ūdeņiem, strādāt fiziski lai zivi noķertu ;D
31.marts 2015, 10:48 | links
 
Liecies mieraa Malikji,te lielaakaa dalja uztver saprotoshi taas 3 zivis,bet kaatus gan njefig aiztikt un nau ko gudreli meetaat,ja pasham par to nav nekaadas sajeegas
31.marts 2015, 10:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager