Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Temiida-palasi tās vēstules un pasaki ka gudrs cilvēks rakstījis, jā piekrītu 49 punkts greizi salaists, bet ne jau krimināllikums jāpiesauc bet LAPK un ja gribēja to punktu ielikt tad vajadzēja pārkopēt nevis jaunu tekstu rakstīt. Nākošais punkts laikam rakstīts, Kādas vielas ietekmē, nezināju ka Daugavā tīkli atļauti(spec. zvejai tikai), lai paskatās aizliedza zveju ar tīkliem Daugavā vai kas mainījās? Tagad bļauj tā pat zivju nav, vainīgi murdi, nu muļķības ko raksta. Par velci izskatās ka iebilst pret vienu kātu un trīs zivīm tie kas pieraduši slānīt un tirgot, jo normālam cilvēkam ar trīs līdakām un zandartiem pietiek, gribat apkrauties ar kātiem , lūdzu uz jūru un uz priekšu, ja nav saprašana kā velcēt pat pieci kāti nepalīdzēs, vienīgais labāk varēs cemmerēt.
31.marts 2015, 10:42 | links
 
Piefiksēju ļoti interesantu faktu mosp.lv Lai kaut ko komentētu, ir jābūt reģistrācijai facebook. Tas nozīmē, ka bez reģistrācijas neviens neko komentēt nevar.

Piedodiet cien MOSP-ieši, bet dēļ Jums nu netaisos reģistrēties tur, kur nevēlos. Tādēļ uzrakstīšu savu viedokli šeit.

Tātad - vai tiešām Jūs ceriet, ka kāds loģiski domājošs makšķernieks atbalstīs Jūsu nepamatoto murgojumu, ko Jūs sauciet par jaunajiem MN. Palasiet vēstules ZM, palasiet komentārus zem MK projekts: Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi - Sabiedriskās paspriešanas! Vai nu Jūs visi lielie MK rakstītāji esiet ne pilnīgi pieskaitāmi, vai arī visu citu viedoklis ir pilnīgas muļķības un tikai Jūsu ir tas pareizais. Ko Jūs vel gribat lai tauta komentē??? Viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts iebildumu vēstulēs un komentāros.

Pēc visa šī Jūs vel uzdrošinaties kaut ko runāt par "Makšķerēšanu un Ētiku" un "Makšķernieku kodeksu".
Kauns ka tādi kā Jūs, saucat sevi par makšķerniekiem un daži vel par sportistiem.

No mosp.lv

Šonedēl MOSP valde strādās pie Makšķernieku kodeksa. Aicinām līdzdarboties.
31.marts 2015, 10:23 | links
 
Piesauc velcēšanu ka populārs veids , lai paskaita cik valstīs atļauts iekšējos ūdeņos un cik nē. Piesauc vienlīdzību ar spiningošanu, nav gan nācies redzēt ka kāds divus spiningus svaida.


Tu tak nav pārāk gudriņš. Vai ne?!

Viss šitas un galvenais attieksme man atgādina redzamo video:

31.marts 2015, 07:19 | links
 
Balodis ar Grinbergu komentē MRK priekšlikumus, tā it kā tie būtu vienīgie iesūtītie:)
Un pēc šiem komentāriem jūs gribat lai ar jums diviem kopā strādā???????

Man ir jautājums, kad tauta varēs iepazīties ar tieši tādu pašu failu ar priekšlikumiem, kuru sagatavojis MIG?
Kad mums būs iespēja pakomentēt???

Varu pats atbildēt.....nekad!!!
:)
31.marts 2015, 00:09 | links
 
Piesauc velcēšanu ka populārs veids , lai paskaita cik valstīs atļauts iekšējos ūdeņos un cik nē. Piesauc vienlīdzību ar spiningošanu, nav gan nācies redzēt ka kāds divus spiningus svaida.
30.marts 2015, 23:50 | links
 
Pēdējā vēstule vispār šedevrs, "ja ušla, kriša" ;D
30.marts 2015, 23:47 | links
 
Prātiņ nāc mājās, sūtīt vēstules ar priekšlikumiem un paši likumus nezina. Tauta tupa palikusi, ja nav sajēgas ne par ko, bet pisuļkas ministrijai sūta un izliekas gudri.
30.marts 2015, 23:43 | links
 
http://www.mosp.lv/blog/uncategorized/ja-spej-vel-lasit-par-makskeresanas-noteikumu-temutad-mazliet-materialu/#more-1571

Paskatieties!!! Savādāk teiks ka atkal neviens neko nesaka, tikai pēc tam ķērc... It kā visiem būtu pienākums MOSP mājas lapā sēdēt.

Temiida, 30.marts 2015, 23:26

Uz to varu atbildēt viennozīmīgi. Ne balodim ir vajadzība ar kādu sadarboties nekā. To viņš pierādija ar savu nespēju ieklausīties citu argumentētā viedoklī kamēr bijām iekš MOSP un pēc tam. Tas pats notikās ar darba grupu, kuru balodis pacentās "iznīcināt". To vien tik maļ-nāciet un sadarbojieties. Kā ar balodi var sadarboties domājiet paši.
30.marts 2015, 23:34 | links
 
http://www.mosp.lv/blog/uncategorized/ja-spej-vel-lasit-par-makskeresanas-noteikumu-temutad-mazliet-materialu/#more-1571

Paskatieties!!! Savādāk teiks ka atkal neviens neko nesaka, tikai pēc tam ķērc... It kā visiem būtu pienākums MOSP mājas lapā sēdēt.
30.marts 2015, 23:26 | links
 
Vai kāds var man izskaidrot punktu 25.2.2 ???
Vai tik tas nav kārtējais, brīvprātīgā piespiedu kārtā, eholotu ar GPS biznesa lobijs?
30.marts 2015, 23:19 | links
 
http://failiem.lv/u/omqeewz
30.marts 2015, 22:40 | links
 
A V vienkarsji gribeja modribu parbaudiit,tapeec ko iepostoja,vot!kaa jau te Willijs teica,pasjam ir jabuut principiem utt.p.s.Shodien LA portalaa viens cilveks uzjautaaja ko un kaa pareizi kjert lai neparkaaptu likumu.Vinjam arii popular zinatniski tika paskaidrots,kas un kaa.Ja tuliit viss mainisies,tad ,ja cilveku panjems ciet par mn parkapumiem,tad sashutums buus patiess un no sirds.
30.marts 2015, 22:36 | links
 
Sory, pavisam aizmirsu par to salaku copi, jā!
Bet tad, varbūt arī iekšējos ūdeņos vajadzēja ierobežot kopējo āķu skaitu, nevis āķu skaitu uz makšķeri Arī iekšējos ūdeņos, daudz kur salakas ķer..., un ne tikai! Tā pat ir tāds nihilisms, gan Liepājā, gan Lielupē salaku ķer ar daudziem āķiem, par leišiem nerunāšu...!
Bet jūrā, butēs četri āķi uz kātu, tā pat sevi neattaisno!

vitenahemots, 30.marts 2015, 21:31

Iekšējos ūdeņos divi kāti pa trīs āķi. Kas tur neskaidrs?
30.marts 2015, 21:47 | links
 
Bija noteikumos 4 kāti, 8 āķi. Vienu kātu noņēma nost, bet nepielika āķi vienu klāt.
Man tas punkts nelikās svarīgs, bet piekrītu, ka loģiskāk būtu trīs āķi uz rīku.

Akmens viesis savukārt...
Tagad MRK protestē un prasa 8 āķus kā pašlaik. Kur problēma, kurš to izgudroja, publicēsiet internetā arī šā cilvēka adresi?

Uzcepa zīloni ne no kā, jo jūtās neievērots, vai arī poha baigā :DDD
.
30.marts 2015, 21:32 | links
 
Sory, pavisam aizmirsu par to salaku copi, jā!
Bet tad, varbūt arī iekšējos ūdeņos vajadzēja ierobežot kopējo āķu skaitu, nevis āķu skaitu uz makšķeri Arī iekšējos ūdeņos, daudz kur salakas ķer..., un ne tikai! Tā pat ir tāds nihilisms, gan Liepājā, gan Lielupē salaku ķer ar daudziem āķiem, par leišiem nerunāšu...!
Bet jūrā, butēs četri āķi uz kātu, tā pat sevi neattaisno!
30.marts 2015, 21:31 | links
 
vitenahemots
Personīgi es uz jūru braucu tikai ar diviem kātiem. Bet es tak par varītēm neuzspiežu to, ka tā ir jādara visiem.:)
30.marts 2015, 21:21 | links
 
11.2. trīs makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja visu rīku kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.

(Grozīts ar MK 08.01.2013. noteikumiem Nr.20)

Tā stāv rakstīts esošajos noteikumos!
Mans personīgais viedoklis atšķirās no šī punkta. Bet, lai nu ir kā ir. Tagad ko, katru gadu mainīsim noteikumos āķu skaitu!?!?!? Ja nemācēsi noķert ar trīs kātiem, tad tas +1 āķis nelīdzēs.
Tas saucās - ar heru neizdarijies, ar olām klapējot rezultātu nesasniegsi.
Orģinālvalodā skanīgāk izklausās.:)

urmaas, 30.marts 2015, 19:03



Taisnība jau Tev ir, viens āķis neko nedod, bet Eiropas tiesībās ir viens princips, ka NA ir jābūt vienkāršam un viegli izprotamām!
Ja visos ūdeņos ir tikai trīs āķi katram kātam, tad atkrīt atsevišķa atruna 11.2, un teikuma daļa par 8āķu pielietojumu, kas dažkārt, kādam copmanim var jaukt galvu! Attiecīgi, LV katram copes rīkam ne vairāk, kā trīs āķi, žuburi..., iekšējie ūdeņi divi kāti, jūras ūdeņi trīs kāti...!
30.marts 2015, 21:12 | links
 
Piekritīšu Bebram: "Vētra vējasglāzē kasīšanās pēc vai lai novērstu uzmanību ka MN projekts ir galīgi garām."

Tas ka izsvītroti murgi par kustīgi piestiprinātiem āķiem pie dabīgās ēsmas un atcelta lielo vobleru likvidācija nav pamanīts.

Kārtējo reizi baļķis ir nemanāms ....

Kur publiski pieejama MOSP atskaite par 2013.gadu, 2014.gadu, kur VMK par 2014.gadu?
30.marts 2015, 21:09 | links
 
Jautājums. Pārdošana un labuma gūšana ir ierakstīta Zvejniecības likumā. Tad jautājums, kas labāk? Paredzēt - ka visi pārzina likumu vai to atkārtot noteikumus?

Ja tā rūpējās par jauniešiem un pensionāriem, kuri pa likumi.lv nerakņājas, tad jautājumiem nevajadzētu rasties.

MRK ir kopējs e-pasts, ja ir vēlme darīt zināmus savus komentārus, tos var droši sūtīt uz emerka@inbox.lv .
30.marts 2015, 21:03 | links
 
Guntar , bet jā bez zivīm nevar dabūt labumu no sievas , ko tad ? Paldies Dievam , mani tas neskar - man nav sievas . DDD

gintsgg, 30.marts 2015, 20:19

Gint, Tev vaig sievu:)
Man tiešām žēl akmens viesis, kurš gūst labumu tikai tajās dienās kad atnes sievai zivi. Es īsti nezinu, bet man liekas, ka to sauc par prostitūciju.

guntarskl, 30.marts 2015, 20:26

Guntar , man nevajag sievu , man jau bija , vairs negribu . Bez sievas ir daudz foršāk , brūtes ir daudz labāk , jā kas nepatīk , momentā vari pasūtīt , un var būt neierobežots skaits .

gintsgg, 30.marts 2015, 20:34


Kārumnieks:DD
30.marts 2015, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager