Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Guntar , bet jā bez zivīm nevar dabūt labumu no sievas , ko tad ? Paldies Dievam , mani tas neskar - man nav sievas . DDD

gintsgg, 30.marts 2015, 20:19

Gint, Tev vaig sievu:)
Man tiešām žēl akmens viesis, kurš gūst labumu tikai tajās dienās kad atnes sievai zivi. Es īsti nezinu, bet man liekas, ka to sauc par prostitūciju.

guntarskl, 30.marts 2015, 20:26


Guntar , man nevajag sievu , man jau bija , vairs negribu . Bez sievas ir daudz foršāk , brūtes ir daudz labāk , jā kas nepatīk , momentā vari pasūtīt , un var būt neierobežots skaits .
30.marts 2015, 20:34 | links
 
Urmaas , brūtes man ir pietiekoši , bet sievas , paldies Dievam , nav .
30.marts 2015, 20:29 | links
 
Gint. Kamēr tev nebūs vismaz brūte, tikmēr tevi tas punkts neskars. :D
30.marts 2015, 20:26 | links
 
Guntar , bet jā bez zivīm nevar dabūt labumu no sievas , ko tad ? Paldies Dievam , mani tas neskar - man nav sievas . DDD

gintsgg, 30.marts 2015, 20:19


Gint, Tev vaig sievu:)
Man tiešām žēl akmens viesis, kurš gūst labumu tikai tajās dienās kad atnes sievai zivi. Es īsti nezinu, bet man liekas, ka to sauc par prostitūciju.
30.marts 2015, 20:26 | links
 
Guntar , bet jā bez zivīm nevar dabūt labumu no sievas , ko tad ? Paldies Dievam , mani tas neskar - man nav sievas . DDD
30.marts 2015, 20:19 | links
 
Atkārtošos!Pie kājas Tie jaunie noteikumi!Lai viedās galvas pastāsta kādā veidā šie visi jaunievedumi palīdzēs sakārtot esošo situāciju uz ūdeņiem?Par cik procentiem palielināsies ielaisto zivju mazuļu skaits(Ne uz papīra) publiskajos ūdeņos ne privātajos?Par cik štata vietām paredzēts palielināt inspektoru skaitu un attiecīgi degvielas limitu reidu veikšanas vajadzībām?Nu pastāstiet viedie likumu štellētāji!Jebšu arī likums ir tikai tukša papīru smērēšana tāpat kā makaronu karināšana uz ausīm par zivju resursu atražošanu?
30.marts 2015, 20:17 | links
 
11.7. Iegūtās zivis vai vēžus piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām labuma gūšanai.

:) paskaidrošu, ja akmens viesis būtu pacēlis pakaļu un atvilcies uz darba grupas sēdi(tas bija viņa pienākums), kad šo punktu skatīja, tad viņam šādi jautājumi nerastos. Šī punkta redakcija apsolūti nav MRK iniciatīva. Šo punktu izdiskuēja un vienojās barba grupas sēdē, un tapēc mēs viņu ielikām gala variantā. Kā jau lielāka daļa copmaņu zin, tad šie ierosinājumi ir rekomendējoši.
30.marts 2015, 20:11 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-71277.htm?msg=ok

Izliku bildi albumā. Kā jūs esat apnikuši ar saviem apvainojumiem.

Akmens_Viesis, 30.marts 2015, 19:04

Kāda liela šķirba 8 vai 9 āķi uz 3 rīkiem? Piekrītu, ka ērtāk un pareizāk ir 3+3 bet tas tomēr nav tik būtiski.
Vētra vējasglāzē kasīšanās pēc vai lai novērstu uzmanību ka MN projekts ir galīgi garām
30.marts 2015, 20:01 | links
 
tagad vajadzētu arī zaļajam parādīties, dzeltenais arī jau gaida savu kārtu)

deko, 30.marts 2015, 19:47


Kā zaļo piesauc zaļais klāt !!!
30.marts 2015, 20:00 | links
 
tagad vajadzētu arī zaļajam parādīties, dzeltenais arī jau gaida savu kārtu)
30.marts 2015, 19:47 | links
 
Akmens viesi ,
Tajā sarkanajā tak neko nav iespējams izlasīt , varbūt ieraksti tepat kas tur ir rakstīts . Mans viedoklis , tas ir tikai loģiski ka , jā ir atļauts 3 kāti , tad 9 āķi . Savādāk sanāk ka , jā es veikalā nopērku 3 gatavas sistēmas , vienai viens āķis jāgriež nost , bet kurš , augšējais vai apakšējais , varbūt vidējais , vai tas ir atrunāts , nedod Dievs , jā nogriezīšu nepareizo , ko tad , atkal malikis ?
30.marts 2015, 19:44 | links
 
Varu jebkam atsūtīt pilnu failu ar MRK komentāriem, atsūtiet e-pasta adresi. Kā arī mūsu komentārus par to.

Tikai vai nav par lielu gods, bijušie cienījamie makšķernieki, ar jums te diskutēt dien dienā.

Akmens_Viesis, 30.marts 2015, 19:11

Liec jau tepat. Man nav ko slēpt. Bet varbūt pa kluso vēlies izplatīt kārtējos safabricētos apmelojumus?
30.marts 2015, 19:26 | links
 
Akmens viesi, kas tas ir par mēslu tajā bildē man nav ne jausmas.

Nofotogrāfē kur MRK pieprasa no 9 āķiem uz 8...

Pretīgi ar tevi komunicēt.:(
30.marts 2015, 19:12 | links
 
Varu jebkam atsūtīt pilnu failu ar MRK komentāriem, atsūtiet e-pasta adresi. Kā arī mūsu komentārus par to.

Tikai vai nav par lielu gods, bijušie cienījamie makšķernieki, ar jums te diskutēt dien dienā.
30.marts 2015, 19:11 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-71277.htm?msg=ok

Izliku bildi albumā. Kā jūs esat apnikuši ar saviem apvainojumiem.
30.marts 2015, 19:04 | links
 
11.2. trīs makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja visu rīku kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.

(Grozīts ar MK 08.01.2013. noteikumiem Nr.20)

Tā stāv rakstīts esošajos noteikumos!
Mans personīgais viedoklis atšķirās no šī punkta. Bet, lai nu ir kā ir. Tagad ko, katru gadu mainīsim noteikumos āķu skaitu!?!?!? Ja nemācēsi noķert ar trīs kātiem, tad tas +1 āķis nelīdzēs.
Tas saucās - ar heru neizdarijies, ar olām klapējot rezultātu nesasniegsi.
Orģinālvalodā skanīgāk izklausās.:)
30.marts 2015, 19:03 | links
 
Kāds 2013 gads?

Piektdien ZM ZD atsūtīja dokumentu, kuru sagatavojis MRK, kur melns uz balta ir izlabots -
MIG versijā jūrā 9 āķi, MRK versijā - 8 āķi.

Jums ir devīze, ka cīnaties pret makšķerniekiem neizdevīgiem lēmumiem. Kas te neizdevīgs?

Tad jums nebija kauna te rakstīt CL, ka MIG neko nedarot. TIkmēr MIG dabujis cauri vismaz divus foremulējumus tieši tādus kā prasāt jūs.

Vēl vairāki punkti ir tādi, kur esam prasījuiši tādas pat vai līdzīgas izmaiņas un neesam ņemti vērā.

Bet citās vietās ir bezsakars, mūsuprāt. Uzdevu papildjautājumu par divām šādām vietām, - un te lūk, rezultāts. Apvainojumi kārtējie.

Akmens_Viesis, 30.marts 2015, 18:52



Tev nav gadijumā šķemba galva? :)
30.marts 2015, 19:02 | links
 
Kāds 2013 gads?

Piektdien ZM ZD atsūtīja dokumentu, kuru sagatavojis MRK, kur melns uz balta ir izlabots -
MIG versijā jūrā 9 āķi, MRK versijā - 8 āķi.

Jums ir devīze, ka cīnaties pret makšķerniekiem neizdevīgiem lēmumiem. Kas te neizdevīgs?

Tad jums nebija kauna te rakstīt CL, ka MIG neko nedarot. TIkmēr MIG dabujis cauri vismaz divus foremulējumus tieši tādus kā prasāt jūs.

Vēl vairāki punkti ir tādi, kur esam prasījuiši tādas pat vai līdzīgas izmaiņas un neesam ņemti vērā.

Bet citās vietās ir bezsakars, mūsuprāt. Uzdevu papildjautājumu par divām šādām vietām, - un te lūk, rezultāts. Apvainojumi kārtējie.
30.marts 2015, 18:52 | links
 
Bļin, akmens viesi.
Citēju darba materālu....(ZM piedāvātais variants)
13.2. Trīs makšķerēšanas rīkusjūras ūdeņos,ja visu rīku kopējaisāķu skaits nepārsniedz astonņus āķus. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.

Priekšlikumi redakcijai, komentāri:

MRK komentārs: Vai šīs izmaiņas kaut ko devšas? (Bija 4 kāti, 8 āķi...mans komentārs)

LMA redakcija: Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos-ne vairāk kā trīs makšķerēšanas rīkus ar ne vairāk kā trim āķiem katram rīkam.


Nezinu, varbūt kāds redz, ka MRK uzstāj uz 8 āķiem?
Varbūt kāds redz, ka akmens viesis jau četri gadi mēģina nomelnot citus, piedēvējot savus netikumus citiem?
30.marts 2015, 18:52 | links
 
Nav liela jēga cīnīties ar sekām, nekādi MN tur nelīdzēs.
Jāierobežo nelegāli, vai legāli iegūto zivju noiets tirdzniecībā. Par to jau daudzkārt runāts! Ja nebūs nelegāli, un legāli amatierzvejā iegūtām zivīm noieta tirgos un bodēs tad tie gaļinieki arī aplauzīsies...!
Shēmas jau sen labi zināmas, katram tirgus tirgotājam papīri kārtība, katram saimniecība, vai līgums ar licencētu preces piegādātāju, bet uz produkcijas jau nav rakstīts no kurienes tā tieši nākusi! Vai dārzeņi nāk no minētās saimniecības, vai, kādas vairumtirdzniecības bāzes/labākajā gadījumā/, vai zivis, ko tirgo ir no licencētas komerczvejas, vai no čoma maliķa...!?
Bet diemžēl, ne ZL, ne MN šo kārtību neregulē...!
Takā nav lielas jēgas cepties par MN, vai ZL, ja nebūs sakārtota zivju tirdzniecība nekas nemainīsies! Un neviens man neiestāstīs, ka tie kārie pašpatēriņa zvejnieki, un maliķi ar simtiem metru gariem tīkliem zivis ķer PAŠPATĒRIŅAM!?
30.marts 2015, 17:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager