Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
a_v
Par trīs kātiem ar kopējo āķu skaitu 8gb jau 2013g ieviesa izmaiņas. Par ko cepies? Ja tev ir konkrēts cilvēks kurš ieteica 8 āķus, tad kārtis studijā. Un par melošanu jau nu būtu paklusējis-svētais moceklis te uzradies.:)
30.marts 2015, 17:21 | links
 
Es prasīju, kurš to izgudroja, nevis "urmass vainīgs". Riebjas, kad huligāni izliekas par cietējiem.

Ok, varbūt iesākumam pietiks ar "kāpēc" -
kāpēc jūrā vajadzētu 8, nevis 9 āķus.
Kas tas ir par labumu, ko jūsuprāt nedrīkst gūt makšķernieks, pacienājot citus cilvēkus ar noķerto zivi?

Nevarat atbildēt bez personīgiem uzbraucieniem par grāmatu līmēšanu vai vēl ko tamlīdzīgu?
Nav mana problēma.

Ko man vajag? Man gribētos, lai tauta saprot, kādi kādi patiesībā ir jūsu pašu piedāvājumi, čaklie citu tiesātāji.
Jums tak būtu vairāk taisnības, ja jūs melotu mazāk, cik to var atgādināt :) Tas ir padoms, es nevēlu ļaunu.
30.marts 2015, 17:09 | links
 
Willij,visu Tu saki pareizi, diemžēl mūsu Zemītē saprāts ,apziņa,pienākums un Likums- vēl ilgi,ilgi nesavienosies roku rokā.(:Suņi rej,lielās,mazās spēksstacijas rullē, tikai zivtiņu gan vairumā,gan sugu ziņā paliek ar vien mazāk, un mazāk.
30.marts 2015, 16:14 | links
 
Nu un?Kāda vispār jēga Te par kaut ko cepties?Kāda jēga no tiem noteikumiem?NEKĀDA!!!Tāpatās kontroles nav un nebūs!Nu pie D tie noteikumi jo katram ir savi!Vakar biju patrennēt žanīti,bet vinu vietā ķērās līdaks!Nu atlaidu saudzīgi visas kautgan bija mērā un pietiekošā skaitā!Tik pat mierīgi varēju arī neatlaist un tad?Un kas mani izkontrolēs?Neviens!Vasarā varu slānīt samus tonnām un tirgot un kas man par to būs?NEKAS jo atkal nav kam kontrolēt!Tātad nekādas jēgas no tiem noteikumiem nav!Kamēr nebūs kontroles un pašu apziņa ko var darīt un ko nē!Šobrīd viss balstās tikai un vienīgi uz makšķernieku apziņu un viss pārējais ir PO!!!!!!

willijs, 30.marts 2015, 16:01


Skarbi, bet reāli...
30.marts 2015, 16:11 | links
 
Nu un?Kāda vispār jēga Te par kaut ko cepties?Kāda jēga no tiem noteikumiem?NEKĀDA!!!Tāpatās kontroles nav un nebūs!Nu pie D tie noteikumi jo katram ir savi!Vakar biju patrennēt žanīti,bet vinu vietā ķērās līdaks!Nu atlaidu saudzīgi visas kautgan bija mērā un pietiekošā skaitā!Tik pat mierīgi varēju arī neatlaist un tad?Un kas mani izkontrolēs?Neviens!Vasarā varu slānīt samus tonnām un tirgot un kas man par to būs?NEKAS jo atkal nav kam kontrolēt!Tātad nekādas jēgas no tiem noteikumiem nav!Kamēr nebūs kontroles un pašu apziņa ko var darīt un ko nē!Šobrīd viss balstās tikai un vienīgi uz makšķernieku apziņu un viss pārējais ir PO!!!!!!
30.marts 2015, 16:01 | links
 
A_V. Nelīmē vairs grāmatas. Tā nodarbe kaitīgi iedarbojās uz tavu veselību.
30.marts 2015, 14:48 | links
 
Vai tērgātāji interneta huligāni izliks arī mājas adresi tam autoram, kurš izdomāja šādus priekšlikumus?

Iesākumam pietiks ar diviem:

MIG loģiski nosprieda - izplatītākās bušu sistēmas ir ar 3 āķiem. Jūrā 3 kāti, sanāk kopā 9 āķi.
Tagad MRK protestē un prasa 8 āķus kā pašlaik. Kur problēma, kurš to izgudroja, publicēsiet internetā arī šā cilvēka adresi?

Kurš cenšas dabūt makšķerēšanas noteikumos
iekšā punktu
11.7. Iegūtās zivis vai vēžus piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām labuma gūšanai.

Ok, pārdot nedrīkst, tas ir atbalstāmi.
Bet nodot lomu citai personai (piemēram, sievai) un vakarā par to gūt labumu (nesaukšu, kādu) ....?????

Jums kādas iebildes pret to, MRK, kāpēc tas jāraksta noteikumos?

Un šādu absurdu pietiek, jo visi esam cilvēki un neviens nav ideāls. Tajā pat laikā lielākā daļa MRK priekšlikumu sakrīt ar to, ko noteikumos ir prasījis arī MIG!!! Tad kur jēga lekties un gudrot sazvērestības? Nožēlojami.

Akmens_Viesis, 30.marts 2015, 14:24



Atkal Urmas vainīgs:)
Joptv, bez kasīšanās nevar?
Visi priekšlikumi, arī no mums ir nonākuši vienās rokās, un mums ir liegta jebkura iespēja kaut ko iespaidot.
Bet akmens viesim atkal saniezējās. Nah tu provocē?
30.marts 2015, 14:45 | links
 
Vai tērgātāji interneta huligāni izliks arī mājas adresi tam autoram, kurš izdomāja šādus priekšlikumus?

Iesākumam pietiks ar diviem:

MIG loģiski nosprieda - izplatītākās bušu sistēmas ir ar 3 āķiem. Jūrā 3 kāti, sanāk kopā 9 āķi.
Tagad MRK protestē un prasa 8 āķus kā pašlaik. Kur problēma, kurš to izgudroja, publicēsiet internetā arī šā cilvēka adresi?

Kurš cenšas dabūt makšķerēšanas noteikumos
iekšā punktu
11.7. Iegūtās zivis vai vēžus piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām labuma gūšanai.

Ok, pārdot nedrīkst, tas ir atbalstāmi.
Bet nodot lomu citai personai (piemēram, sievai) un vakarā par to gūt labumu (nesaukšu, kādu) ....?????

Jums kādas iebildes pret to, MRK, kāpēc tas jāraksta noteikumos?

Un šādu absurdu pietiek, jo visi esam cilvēki un neviens nav ideāls. Tajā pat laikā lielākā daļa MRK priekšlikumu sakrīt ar to, ko noteikumos ir prasījis arī MIG!!! Tad kur jēga lekties un gudrot sazvērestības? Nožēlojami.
30.marts 2015, 14:24 | links
 
30.marts 2015, 14:06 | links
 
Man pašam ir šāda ar daudz kabatām, kas noder makšķerēšanā:
http://www.besto24.com/683-large_default/besto-fisherman-50n-s-m-l-40-70kg.jpg

Nevelku tikai tad, ja ārā ir +30C.

Atceries, ka vestes ir pašiem, riņķis citiem. :)
30.marts 2015, 14:05 | links
 
Kungi, man ir neskaidrība.
Lai nejauši nesanāktu kļūt par pārkāpēju, vēlētos uzzināt vienu lietu par glābšanas vestēm. Ja pareizi noprotu, ir prasība tādai mantai būt laivā vismaz katram cilvēkam pa vienai. Vai ir kādi likumi/noteikumi, kas reglamentē kādai jābūt vestei? Vai arī derēs Maxima piepūšamā bērnu vestīte? Nepieciešams tikai atrādīšanai kontrolējošajām institūcijām. Iekšējos ūdeņos. Likumi/noteikumi ir daudz un dažādi, pats kaut ko papētīju un tā, bet jautāju te, ar domu, ka varētu šeit sastap zinošākus cilvēkus, lai nesanāk kļūdīties.
Paldies!

Loner, 28.marts 2015, 17:06

bērniem vestēm jābūt mugurā, pārējās var mētāties laivā, bet ir jābūt vismaz tik cik laivā cilvēku.
30.marts 2015, 13:59 | links
 
Pastu parasti savāc balto tārpu audzētāji,DD
29.marts 2015, 18:56 | links
 
Brusis:)
A kāpēc nenorādi e pastu? :))
29.marts 2015, 17:18 | links
 
No kura datuma sogad var kert lidakas no laivas?

Renciks, 29.marts 2015, 15:42



Klopp 2 reizes DD

Baloži, Gobu iela 8,

Ķekavas novads, Latvija
29.marts 2015, 17:12 | links
 
No kura datuma sogad var kert lidakas no laivas?

Renciks, 29.marts 2015, 15:42

Pašlaik nekas nav mainijies - 1.
maijs.
29.marts 2015, 15:47 | links
 
No kura datuma sogad var kert lidakas no laivas?
29.marts 2015, 15:42 | links
 
andris-gu- labi jau būtu, bet vienmēr uzrodas paši gudrākie ēzelīši ciemā, manis pēc gribi noslīk slīksti, personas brīva izvēle(ja bērni laivā gan aizrādu), dzīvot vai mirt, līdzīgās domās par drošības jostām.

Malikis2011, 29.marts 2015, 12:06

Beidzot mums funktieris līdzīgs!
Lai dzīvo personas izvēles brīvība!
29.marts 2015, 12:11 | links
 
andris-gu- labi jau būtu, bet vienmēr uzrodas paši gudrākie ēzelīši ciemā, manis pēc gribi noslīk slīksti, personas brīva izvēle(ja bērni laivā gan aizrādu), dzīvot vai mirt, līdzīgās domās par drošības jostām.
29.marts 2015, 12:06 | links
 
to Loner> ..ir tāds vecss stāsts vēl no krievu laikiem, kad močiem bija jāsāk obligāti vilkt ķiveres !
..tad nu čalis paņem parasto gumijas bumbu... pārgriež uz pusēm, vienu pusi uzliek galvā pats, otru dāmai, sēžas uz moci un brauc :)
......tad nu šeku reku, kā no gaisa uzrodas milicis un viņus aptur....bet tai laikā miličiem zizlis bija no koka virpots un krāsots :)
- tad nu miliciš čalim prasa: vai viņš ir pārliecināts, ka tā *ķivere* uz viņa galvas ir rihtīga !
- čalis saka: jā, vislabākā !
- tad milicis...ka *velk ar zizli pa ķobi*...čalis, gandrīz samaņu zaudē!
- nukā, tur? ,,,prasa milicis!
-...ttttt...ur,,,: saka čalis!
Tad , laimīgu ceļu :)

bushmans, 28.marts 2015, 17:42


Vot tas labs gabals...Daži pārāk daudz gudrojas - a, piemēram, kas būtu ja būtu, vai ja nebūtu, a ja tā vai šā un tml...Domājiet un risiniet jautājumus pēc būtības, nevis pēc teorijas, nesarežģijiet dzīvi sev un citiem un viss būs oki-poki...
29.marts 2015, 11:48 | links
 
Kungi, man ir neskaidrība.
Lai nejauši nesanāktu kļūt par pārkāpēju, vēlētos uzzināt vienu lietu par glābšanas vestēm.

Loner, 28.marts 2015, 17:06

Vestēm tāpat kā glabšanas riņķiem utt. idejiski ir jāatbilst noteiktam Latvijas valsts un ES standartam, konkrēti vestēm tas ir:

LVS EN 399:2001 +A1 +AC


JIG.LV, 28.marts 2015, 21:41


Ja jau pirksi vesti tad neaizmirsti par tādu standarta zīmolu kā china export ļoti līdzīga ES standartam,
Nezinot atškirt ir grūti.

Ar cieņu.
29.marts 2015, 09:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager