Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Pievienotais fails ZMNot_190315_makvezzemud.pdf
26.marts 2015, 20:56 | links
 
 
Imantions ir tirši tāds pats kā vsop, ko negrib dzirdēt, to nedzird.
Pajautāšu vēlreiz, kur mosp iztērēja SIF taukšķus?

guntarskl, 26.marts 2015, 20:29


Pilnīgi POH kur MOSP iztērēja SIF tūkstošus Tev vajag Tu arī noskaidro.
26.marts 2015, 20:51 | links
 
nu priekaa priekaa:)!
26.marts 2015, 20:47 | links
 
visdriizaak jau neiepaziisos,bet vai tur ir aizliegums izmantot I-PILOTUS un jaudiigas Ehalotes uc elektoniku,jo ar to paliidziibu nu noteikti var nokjert vairaak zivju nekaa onka ar 2 velces kaatiem ....
26.marts 2015, 20:46 | links
 
un vispār rio, priekā:)
26.marts 2015, 20:46 | links
 
Jāni, kad pieņems, tad arī iepazīsies :)))
26.marts 2015, 20:43 | links
 
stulbs jautajums,bet kur to noteikumu projektu var izlasiit...nebiju iedzilinaajies ,bet dzirdeeju nu ka tur ir kaut kaad murgi... .gribaas parliecinaaties vai tiesaam taa ir..:)
26.marts 2015, 20:39 | links
 
Kaupo, jums pagastā tiešaām vis ir kārtībā, izņemot Gauju???


Imantions ir tirši tāds pats kā vsop, ko negrib dzirdēt, to nedzird.
Pajautāšu vēlreiz, kur mosp iztērēja SIF taukšķus?
26.marts 2015, 20:29 | links
 
urmaas, varbūt nelaid garām izdevību , ja nu samantas sex songs iznāk kopā padziedāt:)
26.marts 2015, 20:24 | links
 
kaupo. Es kā pionieris vienmēr gatavs.
Ja jau esi tik nevainīgs, tad kāpēc nepārsūdzēji Raksta autoru???
Zvaigzne. Es esmu viesmīlīgs. Vajadzības gadijumā ciemiņus ari varu uzņemt. :)

urmaas, 26.marts 2015, 20:05


Es tik tā, ja nu cilvēks vēlas prezentāciju par LM Gaujā parādīt.
26.marts 2015, 20:13 | links
 
kaupo. Es kā pionieris vienmēr gatavs.
Ja jau esi tik nevainīgs, tad kāpēc nepārsūdzēji Raksta autoru???
Zvaigzne. Es esmu viesmīlīgs. Vajadzības gadijumā ciemiņus ari varu uzņemt. :)
26.marts 2015, 20:05 | links
 
Urmaas, tur darbojas standarta LV shēma. Izrok zemes īpašnieks sev dīķīti, samaksā nelielu sodu un nolegalizē to dīķīti. Un nekādu galvassāpju ar papīru kārtošanu. Laipni lūgts Latvijā.

micuks, 26.marts 2015, 11:57
Es par to kas notiek pašvaldībās kuras te mēģina ieskaidrot, ka LM Gaujā esot to čto doktor propisal! Bet īstenībā netiek galā ar nejēdzībām savos pagastos un par nodokļu maksātāju naudu pasūta striptīzdejotājas utt. Tu gribi teikt, ka tādiem var/vajag uzticēties??? Kā jau iepriekš minēju-par katru pašvaldību var atrast tūdus, ka maz neliekās. Un tādi rausēji tagadiņās te taisās ""prihvatizēt" Gauju. Lai ievieš kārtību savos pagastos un tad, lai snaikstās tālāk.

urmaas, 26.marts 2015, 15:12

Urmaas! Es ceru, ka Tu atbildi par saviem vārdiem. Bet laikam jau tikai šeit forumā esi lecīgs, bet dzīvē mīkstais...

kaupo, 26.marts 2015, 19:19


Kaupo, kā saprotu Tu vēlies Urmaas uzaicināt ciemos?
26.marts 2015, 19:35 | links
 
Urmaas, tur darbojas standarta LV shēma. Izrok zemes īpašnieks sev dīķīti, samaksā nelielu sodu un nolegalizē to dīķīti. Un nekādu galvassāpju ar papīru kārtošanu. Laipni lūgts Latvijā.

micuks, 26.marts 2015, 11:57
Es par to kas notiek pašvaldībās kuras te mēģina ieskaidrot, ka LM Gaujā esot to čto doktor propisal! Bet īstenībā netiek galā ar nejēdzībām savos pagastos un par nodokļu maksātāju naudu pasūta striptīzdejotājas utt. Tu gribi teikt, ka tādiem var/vajag uzticēties??? Kā jau iepriekš minēju-par katru pašvaldību var atrast tūdus, ka maz neliekās. Un tādi rausēji tagadiņās te taisās ""prihvatizēt" Gauju. Lai ievieš kārtību savos pagastos un tad, lai snaikstās tālāk.

urmaas, 26.marts 2015, 15:12


Urmaas! Es ceru, ka Tu atbildi par saviem vārdiem. Bet laikam jau tikai šeit forumā esi lecīgs, bet dzīvē mīkstais...
26.marts 2015, 19:19 | links
 
Interesanti, kur tad pats ziepju vārīšanas meistars Mārtiņš Baloža k-gs vai šeit labāk pazīstams kā V.S.O.P. ir palicis!? Ka tik kas slikts nav atgadījies, jo varoņi tak savā nāvē nemirst. Neticās, ka būtu tik ļoti sabijies, ka pat nevienu komentāru, sava "gara darba" aizstāvībai neuzraksta. Pirms tam tak klaigāja kā aptaisījies, ka visi ir padumji un neko nesaprot :)

Skuns piesmirdināja un paslēpās, tātad nožēlojama personība .
26.marts 2015, 19:00 | links
 
Zaļais izobad, lai tavu veselību saudzētu varu rakstīt ko tev vajag, zināms, ka tev poh uz visu, zinām ka visu vari nopirkt, izzagšanas turpinās pilnā sparā… paņem tabletīti nomierinies.

Zvaigzne, 26.marts 2015, 16:06


Zvaigzne nevajag rakstīt, kā man vajag, labāk uzraksti, kā MRK plāno aizsargāt savas sarkanās līnijas LM jautājuma sakarā, lai beigās nesanāk sarkano līniju vietā brūnās pašķidrās strīpas.
Nu sliktākajā gadījumā vari pieteikt bada streiku, bet zem vilciena gan nevajadzētu mesties. Kurš pēc tam labos vilcienu?
26.marts 2015, 18:45 | links
 
Puiši un meitenes, ir tak visas iespējas iespringt un nākamgad darīt pa savam, panākt lai velcējam ar 10 kātiem, paturam 10 zivis no katras sugas bez izmēra ierobežojuma. Ejiet iesniedziet priekšlikumus, mēs copmanīši sēdēsim un skatīsimies kā te lielajiem runātājiem veicās, kur problēma, ja jums sanāks labāk, aplaudēsim, ja kautkas nepatiks, liksim zem palielināmā stikla un sāksim vērpt intrigas, nu tas lai jautrāk ;)
26.marts 2015, 18:44 | links
 
Zvaigzne,
Varbūt izlasi kas tev profila bildē rakstīts :)

nomads, 26.marts 2015, 16:24


Labošos, sanāca atkal pakustināt un sekas visiem lasāmas.
26.marts 2015, 16:33 | links
 
Zvaigzne,
Varbūt izlasi kas tev profila bildē rakstīts :)
26.marts 2015, 16:24 | links
 
Interesanti, kur tad pats ziepju vārīšanas meistars Mārtiņš Baloža k-gs vai šeit labāk pazīstams kā V.S.O.P. ir palicis!? Ka tik kas slikts nav atgadījies, jo varoņi tak savā nāvē nemirst. Neticās, ka būtu tik ļoti sabijies, ka pat nevienu komentāru, sava "gara darba" aizstāvībai neuzraksta. Pirms tam tak klaigāja kā aptaisījies, ka visi ir padumji un neko nesaprot :)
26.marts 2015, 16:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager